Komentarze o inwestycjach Lux

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Luksusowa inwestycja (zwany także luxinvestment.co), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę polecamy Luxinvestment do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu Luxinvestment. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Felicity Group LTD.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Dominika.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Luxinvestment, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto podstawowe, Konto standardowe i Konto zaawansowane. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, bez prowizji, wsparcie techniczne 24/5, osobisty opiekun konta, sygnały, opcjonalnie konto islamskie.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.500, stała prowizja, wsparcie techniczne 24/5, osobisty opiekun konta, sygnały, opcjonalnie konto islamskie.

Konto zaawansowane: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, stała prowizja, całodobowe wsparcie techniczne, osobisty opiekun klienta, sygnały, opcjonalnie konto islamskie, Starszy Główny Analityk Finansowy, Starszy Analityk Finansowy.

Rodzaje rachunków Luxinvestment
Rodzaje rachunków Luxinvestment

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jaką oferuje Luxinvestment to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Luxinvestment udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Luxinwestycji
Witryna Luxinwestycji

Luxinvestment zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: tylko trochę informacji o oferowanych usługach, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Luksusowa inwestycja |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: luxinvestment.co

Número de teléfono: nie ma

E-mail: kontakt bezpośrednio ze strony internetowej

>>> Ocena włączona Luksusowa inwestycja <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Luksusowa inwestycja jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jego przeanalizowaniu zalecamy ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, nie jest zarejestrowany ani regulowany i jest bardzo nieprzejrzysty. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano CNMV Luksusowa inwestycja do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : inwestycje luksusowe, Akcje Unii Union y FANTEX Są częścią firmy Felicity Group LTD, firmy oskarżanej o oszukanie wielu osób, o bardzo złej reputacji i ze skargami różnych organów nadzoru finansowego. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano BaFin Felicity Group LTD (spółka będąca właścicielem Luxinvestment) do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z października 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2022 CONSOB dodany do Luksusowa inwestycja do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lutego 2022 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2022 CMF dodane do Luksusowa inwestycja do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CMF z kwietnia 2022 r

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Luxinvestment? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

12 komentarze do «Luxinvestment: Ocena i komentarze»

 1. Luis odpowiedź

  Witam Po obejrzeniu tych komentarzy zaczynam wierzyć, że ta pani to oszustwo
  [email chroniony]
  To jest e-mail, na który teraz nie odpowiada.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Luis, zapewniam, że to oszustwo. Dziękujemy za komentowanie Luxinvestment. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Gabriel Złoty odpowiedź

  TA FIRMA ZOSTAŁA JUŻ ZGŁOSOWANA PRZEZ CONSOB ZE WZGLĘDU NA WSZYSTKIE POPEŁNIONE OSZUSTWO

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Gabriel Dorado, dziękuję za komentarz na temat Luxinvestment. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Mariano odpowiedź

  Luxinvestment.co Bróker permitirme cuente mi experiencia con estos señores aunque después de conocerlos a fondo podría utilizar otro adjetivo que mi educación no me permite, lo primero decir que cuando me captaron como si de una secta se tratase era un ignorante en mercados financieros no sabia ni tan si quiera que al igual que se puede comprar también se puede vender, de todo se aprende en esta vida y de todo se saca algo bueno, tan mala experiencia tuve con la cueva de Alibaba perdón con luxinvestment que motivo mi interés por esta profesión, me pregunte a mi mismo bueno si estos ladrones viven de esto porque yo no y así fue empiezo a defenderme en estos lares, asta el punto que después de numerosos contactos con estos estafadores me di cuenta que no viven del trading sino de engañar y estafar a la gente que no conoce lo que es el trading puesto que quien lo conoce a la primera de cambio echa a correr de esta gentuza, me captaron en febrero de este año con publicidad engañosa fakes que si José Mota en el hormiguero revelaba su fuente de ingresos y acto seguido de terminar el programa llamo la Caixa para que no emitieran esa información, lo mismo con Chicote, Florentino Pérez, alguno le sonara todo esto es más una publicación en el diario del mundo donde hacia referencia que un periodista de su plantilla ganaba mucha pasta incluso enseñando el cheque, bueno todos y cada uno de ellos lo desmintieron, al caso es que pinchabas en cualquier sitio y te redirigía a la página de estos estafadores, el sujeto que me abrió la cuenta un tal Stefano vaya con este su madre no tiene culpa de nada seguro, no se qué le dirá a sus hijos cuando le pregunten a que te dedicas papa, me abrió una cuenta de 250€ y me remitió primero al departamento documentación, cuidado no deis tarjetas ni mandéis capturas y menos instaléis cualquier app que les permita entrar en tu móvil o pc, des pues se comunico con migo una tal Alana se supone que era mi gestor y me iba ayudar es verdad en lo único que me ayudo en si ves que sube compra y si ves que baja vende, esto no significa que se olvidara de mi contactamos en numerosas ocasiones pero siempre para pedirme mas monto, que si no tenia hipotecara mi casa, pidiera un crédito, lo único que falto es que me dijera que me pusiera en una rotonda los fines de semana por la noche, cancele mi cuenta y retire los fondos, he de decir que no tuvieron suerte conmigo no me sacaron ni un duro solo los 250€, me olvide del tema hasta que hace tan solo una semana dieron señales de vida esta vez un tal Fernando este es más veterano por lo visto debe haber cumplido alguna condena hasta diez veces intento cargar en mi cuenta diferentes cantidades por medio de un monedero electrónico payeer concretamente con el pretexto de devolverme lo que me pertenece y sabéis lo que paso que intentaron estafarme otro vez, sin éxito eso sí, bueno valla rollo pero creo que debía hacerlo, tengo toda la documentación correos, capturas, Telegram, wasap y aquí empiezo, copio y pego en todas las páginas que pueda, incluidos organismos reguladores, doy por perdido los 250€ ahora eso si voy hacerles perder con creces lo que me deben.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Mariano, dziękuję za szczegółowe wyjaśnienia i za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Luxinvestment. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • ximena saiz odpowiedź

   Cześć Mariano, dzięki za udostępnienie. Jestem Ximena z Chile. Skontaktowałem się również z Alaną, która prosiła i prosiła o pieniądze. Właśnie poprosiłem o wypłatę moich środków. Wspomniałeś, że udało Ci się odzyskać pieniądze, jak to zrobiłeś ????
   Dzięki i pozdrawiam

   • Polecani brokerzy

    Witaj Ximena, aby odzyskać swoje pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

 4. Quique odpowiedź

  Fałszywy broker to przekręt, manager który prowadził moje konto powiedział, że nazywa się Alana, wszystkie operacje rynkowe przeprowadzane przez tę pannę, co ciekawe, przyniosły pozytywne rezultaty, jest to haczyk, którym posługują się, aby prosić o przesłanie większej ilości pieniędzy z obietnicą że w ten sposób szybko zwiększą Twoje zarobki. Przed dokonaniem nowej wpłaty poprosiłem go o przetestowanie systemu umożliwiającego wypłatę pieniędzy z konta, ponieważ zgodnie z oczekiwaniami nie odpowiedzieli na moją prośbę, ani nie podali mi jego numeru licencji ani organu regulującego jego działalność. Najrozsądniej jest nie robić z nimi żadnej operacji, nie zaufamy im ani jednego €

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Quique, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Luxinvestment. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 5. Aron odpowiedź

  Nie ufaj im, to szczury, nigdy nie pozwalają się wycofać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Aron, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Luxinvestment. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.