Komentarze LMFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera LMFX (zwanego też lmfx.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się LMFX do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy LMFX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia przynależność do: Global Trade Partners Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Macedonii.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.


Pamiętaj, że aby dokonać bezpiecznej inwestycji, najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Zamiast tego podczas pracy z nieuregulowany broker, istnieje znacznie większe ryzyko utraty zainwestowanego kapitału, w przypadku gdy firma zbankrutuje lub, jak to zwykle bywa, niechętnie zwraca pieniądze.

Aby dowiedzieć się więcej o regulaminie zapraszamy do zapoznania się z następny link.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez LMFX, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Premium, Konto Fixa i Konto Zero. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy 50 $, dźwignia do 1: 1000, spread 1 pips, maksymalna wielkość transakcji 60 lotów, maksymalna liczba otwartych transakcji 100, handel mobilny, piąte miejsce po przecinku, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego / stop out: 50% / 20 %.

Konto Fixa: minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 $, dźwignia do 1: 400, stały spread, maksymalna wielkość transakcji 75 lotów, maksymalna liczba otwartych transakcji 150, handel mobilny, piąte miejsce po przecinku, wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego / stop out: 30% / 15%.

Konto zerowe- Minimalny depozyt początkowy 100 $, Dźwignia do 1: 250, Spread 0 pipsów, Prowizja 4 $ za lot, Maksymalna wielkość transakcji 100 lotów, Maksymalna liczba otwartych transakcji 200, Handel mobilny, 30 miejsce po przecinku, Margin / stop zadzwoń: 15% / XNUMX%.

.

Rodzaje kont LMFX
Rodzaje kont LMFX (konto Premium)
Rodzaje kont LMFX
Rodzaje kont LMFX (Konto Fixa)
Rodzaje kont LMFX
Rodzaje kont LMFX (Konto Zero)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze, Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 3 w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje LMFX to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które LMFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa LMFX
Strona internetowa LMFX

LMFX zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalendarz ekonomiczny, kalkulatory, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat LMFX |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: lmfx.com

Número de teléfono: + 44 2035192105

E-mail: [email chroniony] (Obsługa klienta) | [email chroniony] (Dział sprzedaży) | [email chroniony] (Dział stowarzyszony)

>>> Ocena włączona LMFX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma LMFX jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to broker nieregulowany, a jego baza znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju do inwestowania (Macedonia). Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2020 dodano CNMV LMFX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do CNMV z października 2020 r. ⚠️ ostrzeżenie

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o LMFX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «LMFX: Ocena i komentarze»

 1. Agus odpowiedź

  Zapraszają mnie do inwestowania, ale nie chcę, żeby kradli moje pieniądze lub oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Agus, dzięki za napisanie o LMFX. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.