Komentarze do LIVETRADEOPTIONS

W tej sekcji przeanalizujemy brokera LIVETRADEOPTIONS, jest brokerem opcji binarnych. Czy naprawdę polecamy LIVETRADEOPTIONS do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Należy zauważyć, że ta firma nie ma swojej strony internetowej w języku hiszpańskim, ale zdecydowaliśmy się ją również przejrzeć ze względu na różne wiadomości otrzymywane od klientów hiszpańskojęzycznych.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina, że ​​jest częścią: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na: nie wspomina o tym.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: w ogóle nic nie wspomina, podobno jest to broker NIEREGULOWANY.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez LIVETRADEOPTIONS, zauważamy, że nie oferuje żadnych informacji o rodzajach kont.

Te platformy do obsługi że oferta LIVETRADEOPTIONS to: własna platforma LIVETRADEOPTIONS.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które LIVETRADEOPTIONS udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa LIVETRADEOPTIONS
Strona internetowa LIVETRADEOPTIONS

LIVETRADEOPTIONS zapewnia następującą pomoc lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: nieco podstawowe wyjaśnienie, czym są opcje binarne oraz jak w nie handlować i inwestować.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o LIVETRADEOPTIONS

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.livetradeoptions.com

Número de teléfono: nie podano

E-mail: nie podano

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma LIVETRADEOPTIONS jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Uważamy, że lepiej NIE INWESTOWAĆ W LIVETRADEOPTIONS: prawda jest taka, że ​​nie dostarczają one ważnych informacji, takich jak lokalizacja, firma do której należy lub która zarządza stroną internetową, numer telefonu lub e-mail, a ponadto nie mają regulacje, wszelkie oznaki, że mówią nam (przynajmniej naszym zdaniem), że nie powinniśmy nimi inwestować.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o LIVETRADEOPTIONS? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

9 komentarze do «LIVETRADEOPTIONS: Oceny i komentarze»

 1. Nieujawniony odpowiedź

  Proszą mnie o zapłatę 4,461 60,000 dolarów z własnej kieszeni, abym mógł otrzymać przelew bankowy o wartości XNUMX XNUMX dolarów. O tak, mówią mi to po wysłaniu im mojego identyfikatora i informacji bankowych. Czy broker może pobierać opłaty w ostatniej chwili i zatrzymać Twoje pieniądze?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Nieujawnione: „Proszą mnie o zapłacenie 4.461 60.000 $ w celu wypłaty moich XNUMX XNUMX $ przelewem bankowym. Mówią mi, że jeśli wyślę im te pieniądze, oni przyślą mi pieniądze. Czy wiesz, czy broker może dodawać lub pobierać od Ciebie prowizje last minute i zatrzymać Twoje pieniądze?

   • Polecani brokerzy

    Witam Nieujawnione, ponieważ zależy to od warunków, które zaakceptowałeś, jeśli wymienisz wszystko, co ci robią, może to być możliwe ... Chociaż oczywiście są to nadużycia, z tych samych powodów zawsze zalecamy inwestowanie tylko z firmami regulowanymi ...

 2. nie mogę ujawnić odpowiedź

  Popełniłem błąd, płacąc im opłaty w wysokości 4461 USD. Jak mogę odzyskać pieniądze? potrzebuję pomocy!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   nie mogę ujawnić: „Popełniłem straszny błąd, zapłaciłem im 4.461 dolarów. Jak mogę odzyskać pieniądze? Potrzebuję pomocy."

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam „nie mogę ujawnić”, naprawdę szkoda, o czym wspominasz o LIVETRADEOPTIONS, czy to oznacza, że ​​zażądałeś wycofania kapitału, ale oni tego nie akceptują? Czy pamiętasz, jak znalazłeś LIVETRADEOPTIONS?

   Pozdrowienia.

 3. WIEŻE JORGE odpowiedź

  MAM ZŁE DOŚWIADCZENIE Z BROKEREM FXNOBELS
  TAKA ALEXIS GUERRERO I TAKI DIEGO CAZEREZ SŁUŻYLI MNIE
  PO 4 MIESIĄCACH MOJE KONTO OSIĄGNĄŁO 600 DLL I NIGDY NIE MOGĘ WYPŁACIĆ SWOICH ZASOBÓW
  NIKT NIKT DO MNIE NIE DZWONI ANI NIE ODPOWIADA NA MOJE WIADOMOŚCI.

  NIE POLECAM FX NOBLI

 4. DAVID odpowiedź

  To była moja pierwsza inwestycja w handel. Moje doświadczenie wcale nie było dobre. Pchanie, by dokonywać szybkich ocen. Czerwony moment świetlny. Zapytali mnie, czy na moim koncie czekowym widać, że odliczono obowiązkowe opłaty. ?
  Tam opłata prawie 5,000 dolarów. Wynegocjowali 3123.00 USD.
  Dziś wygląda na to, że strona internetowa jest zamknięta. Anulowałem przelew bankowy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   David: „To był pierwszy raz, kiedy zainwestowałem w trading. Moje doświadczenie wcale nie było dobre. Zawsze ponaglali mnie do podejmowania szybkich decyzji. Chwila światła Redla. Zapytali mnie, czy na moim rachunku czekowym widać, że obowiązkowe opłaty zostały potrącone? ?
   Opłata wynosi prawie 5,000 USD. Wynegocjowali 3123.00 USD.
   Dziś wydaje się, że strona nie jest już aktywna. Anulowałem przelew bankowy.”

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.