W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w LiterCapitals. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o LitroCapitals i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWliteracapitals.com
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaLiter Capitals
📌 Adres4529 Don Ricardo Dr, Los Angeles, CA 90008, Stany Zjednoczone

⚠️ Nie mogliśmy znaleźć więcej informacji o firmie, która ją obsługuje, a podany adres nie dotyczy żadnej firmy finansowej. Prosimy o niepodawanie im jakichkolwiek danych osobowych.

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje LitroCapitals, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 4 różne typy kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Rozrusznik$ 300
Premia$ 500
Deluxe$ 20.000
VIP$ 50.000

Informacje w sieci

Strona internetowa Litrocapitals

LiterCapitals dostarcza podstawowych wyjaśnień na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, kalendarza ekonomicznego, wykresów na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 15635370181

???? Ostateczna wycena LiterCapitals ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ W LiterCapitals.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o LiterCapitals:

dataAktualizacja wiadomości
-Brak wiadomości w tej chwili

Opinie o los usuarios

Co myślisz o LiterCapitals? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z LitroCapitals.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez LitroCapitals?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić LitroCapitals

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić LitroCapitals?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy LiterCapitals to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że LitroCapitals to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy LiterCapitals jest wiarygodne?

Nie. LitroCapitals nie jest wiarygodna, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od LitroCapitals?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla LiterCapitals?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy LiterCapitals to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Francesca Cano odpowiedź

  To oczywiście oszustwo! Nie inwestuj w tę platformę!! Czy istnieje sposób na odzyskanie pieniędzy?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Franciso Cano, dziękuję za komentarz na temat LitroCapitals. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.