✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lipcu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze na temat Lionsbit

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Lionsbit, jest brokerem kryptowalut (takich jak Bitcoin, Litecoin, Dodgecoin lub każda inna waluta tego rodzaju).

Broker wspomina o byciu częścią TW capital LTD oraz broker YFX Capital, tutaj możesz przeczytać informacje o YFX Capital.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Wyspach Marshalla. Chociaż wspominają również o firmie paguas ou, która ma siedzibę w Estonii, więc baza brokera byłaby na Wyspach Marshalla lub w Estonii.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, To samo dzieje się z lokalizacją brokera, są to dwa różne regulacje, TW Capital Ltd wspomina o regulacji na Wyspach Marshalla, a paguas ou wspomina o regulacji w Estonii, należy zauważyć, że nie mogliśmy znaleźć regulacji ani firma.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Lionsbit, zauważyliśmy, że oferuje 3 różne typy: (musieliśmy przetłumaczyć informacje, ponieważ ta część sieci jest w języku hiszpańskim) Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 $, stały i zmienny spread, stały od 1 pipsa i zmienny od 0,5 pipsa, dźwignia do 1: 400, minimalna wielkość transakcji 0,1 lota, 30% bonus przy otwarciu konta, wypłata w 3 -5 dni roboczych.

Po nim następuje Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 0,7 $, spread o stałym i zmiennym oprocentowaniu, stały od 0,5 pipsa i zmienny od 0,1 pipsa, dźwignia na zlecenie, minimalna wielkość transakcji 40 lota, 3% bonus przy otwarciu konta, wypłata w ciągu 5-XNUMX dni roboczych .

Ostatnim typem konta jest Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 0,4 $, spread o stałym i zmiennym oprocentowaniu, stały od 0,3 pipsa i zmienny od 0,1 pipsa, dźwignia na zlecenie, minimalna wielkość transakcji 60 lota, premia 2% przy otwarciu konta, wypłata w ciągu XNUMX dni roboczych.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokerskich Lionsbit na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Lionsbit
Rodzaje kont Lionsbit

Te platformy do obsługi że Lionsbit oferuje: Sirix.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Lionsbit udostępnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Witryna Lionsbit
Witryna Lionsbit

Lionsbit zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie różnych pojęć handlowych, takich jak analiza fundamentalna, analiza techniczna, wyjaśnienie instrumentów takich jak kryptowaluty, mają również sekcję z filmami analitycznymi (chociaż są w języku angielskim), nie znacznie więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Lionsbit

Wiadomości w mediach (z Dominikany) o Lionsbit

Film w audycji informacyjnej (z Dominikany), który opowiada o firmie Lionsbit, wspominając o wielu poszkodowanych i możliwych oszustwach ze strony tej firmy, zalecamy obejrzenie.

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.lionsbit.com/es/

Número de teléfono: + 34-91 0479 719 (Hiszpania)

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcjączy uważamy, że firma Lionsbit jest godna zaufania? Uważamy, że nie, ponieważ należy do tej samej firmy co YFX Capital broker o bardzo negatywnej reputacji, nie polecamy Lionsbit.

Oprócz tego otrzymaliśmy setki wiadomości od niezadowolonych klientów (co widać w formie komentarzy na końcu tej sekcji, które wspominają o problemach z wypłatami lub komunikacją z brokerem.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

[identyfikator demokracji=”85″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

200 komentarze do «Lionsbit: ocena i komentarze»

 1. Katarzyna odpowiedź

  Cześć. Zostałem oszukany przez Lionbit w 2018 roku, patrzyłem na to, co Bitcoin ma zainwestować. Skontaktowali się ze mną telefonicznie. Pierwszy dochód wynosił 200 euro, potem poprosili mnie o więcej. A kiedy nie miałem już więcej, poprosili mnie o pożyczkę w wysokości 14.000 5.000 euro z mojego banku, której udzielili. Nie dali mi 15 euro na pogrzeb matki i ojca, wraz z papierami, dokumentami potwierdzającymi i nauką. W XNUMX minut dali mu go bez papierów i nauki. Podobno stracił wszystko.
  Teraz skontaktowało się ze mną telefonicznie kilka osób, które twierdzą, że pracują dla CNMV i że są upoważnione do zwrotu inwestycji osobom dotkniętym przez Lionsbit po zwolnieniu kont. BĄDŹ OSTROŻNY TO KOLEJNE OSZUSTWO, myślę, że przez samych Lionsbit lub ludzi, którzy znają ich z danych, które mają. Moje konto zostało opróżnione….

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Katherina, tak, są z tej samej grupy i biura oszustów, możesz odzyskać swoje pieniądze. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z brokerem Lionsbit. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. Javi odpowiedź

  Buena tarde, a mi me estafaron, una cantidad que me da vergüenza mencionar. Luego de ser estafado no confiaba en nadie, es muy difícil volver a confiar y lo comprendo perfectamente si a ustedes les sucede lo mismo. Te sientes desconfiado y tonto. Pero mer arme de valor y contacté con los del servicio de recuperación. No confiaba en ellos, pero me explicaron el proceso. Básicamente es comprobarle al banco o tarjeta de credito que fuiste engañado, ellos saben lo que hacen y son expertos en decirte todo lo que debes hacer para comprobar que fue fraude y poder retroceder el pago. A MI SÍ ME FUNCIONÓ Y RECUPERÉ UNA GRAN PARTE DEL DINERO QUE ESTOS DE LIONSBIT ME ROBARON.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Javi, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 3. FERBETOR odpowiedź

  Ten broker to SCAM i najbardziej zgorzkniała twarz sieci Nie polecam go nikomu są po prostu niektórzy
  Włamywacze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj FERBETOR, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Lionsbit… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile? Jak długo czekałeś na wypłatę?

   Pozdrowienia.

 4. María odpowiedź

  Dzień dobry
  Nie mogę potwierdzić, że to ta sama firma, ale kiedy byłem w kontakcie z Obsbit pewnego dnia, zadzwoniłem na numer, pod który Obsbit wcześniej dzwonił do mnie. Kiedy mi odpowiedzieli, powiedzieli mi, że są z Lionsbit, że pomyliłem swój numer telefonu, ale dzień wcześniej zadzwonili do mnie z Obsbit dzień wcześniej... trochę dziwne...

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Mario, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Lionsbit, ponieważ bardzo ciekawi Cię, co wspomniałeś o Lionsbit i obbit.

   Pozdrowienia.

 5. María odpowiedź

  dobry
  Zostałem oszukany przez Obsbit, który wygląda na to samo, co Lionsbit.
  Chciałbym, aby ponownie przesłali filmy z YouTube, o których wspominasz w komentarzach, jeśli je masz. Widziałem ten, który umieściłeś u rekomendowanych brokerów i potwierdziłeś moje podejrzenia, że ​​działają z Dominikany. Teraz chciałbym się dowiedzieć, czy z Hiszpanii możemy coś zrobić, choć widzę, że jest to bardzo trudne.
  dziękuję bardzo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Maria, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Lionsbit… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile? Dlaczego mówisz, że to ci sami ludzie co Obsbit?

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, dzięki za informację, dlaczego wspominasz, że to ci sami ludzie?

   Pozdrowienia.

 6. José odpowiedź

  NOWE OSZUSTWO

  DZIĘKI DZIENNIKARZE NURIA PIERA DE ODKRYWAJĄ CHIRINGUITOS JAK LISBIT NA DOMINIKANIE.

  TUTAJ ZOSTAWIAM LINK DO NOTATKI
  youtu .be / byY9Xcsq9aUo

  ALE NAJWAŻNIEJSZE W TEJ WIADOMOŚCI JEST TO, ŻE MÓWI O BARDZO WAŻNYM KROKU.

  CO SPRAWIEDLIWOŚĆ REPUBLIKI DOMINIKAŃSKIEJ ZROBI Z TYMI PRZYPADKAMI OSZUSTW?

  PYTANIE, KTÓRE WSZYSCY ZADAJEMY I WEDŁUG RAPORTU ŻE INFORMACJE ZOSTANIE NAM WKRÓTCE.

  JEŚLI TO MAM, PRZEŚLEM GO.

  ALE RÓWNIEŻ ZAstanawiam się….

  CO ROBI HISZPAŃSKA SPRAWIEDLIWOŚĆ ZE WSZYSTKIMI POSIADAMI DOWODÓW?

  NA CO CZEKASZ NA DZIAŁANIE?

  JEST JASNE, ŻE IM PÓŹNIEJ BĘDZIEMY WIĘKSZYM WPŁYWEM.

  A TY JAK DOTYCZY
  CZY JUŻ DZIAŁAŁAŚ?

  A może powiesz mi, że nie obchodzi cię, że kradną i śmieją się z twojej twarzy?

  DLA MNIE I WIELE TAK.

  ZGŁOŚ SWOJĄ SPRAWĘ PRZED WŁADZAMI.

  NIE MOGĄ BYĆ NIEZAMIERZONE.

  SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć José, dziękuję za informację, jeśli zauważysz, że udostępniliśmy już wideo w tej samej sekcji o Lionsbit.

   Pozdrowienia.

  • Oszukany odpowiedź

   Zostałem oszukany przez Obsbit, ukradli mi ogromną ilość pieniędzy. Zgłosiłem się, ale nic więcej nie słyszałem, nie zostałem ostrzeżony, więc nic nie robią, wydaje się, że w ogóle ich to nie obchodzi. Jeśli wiesz, co jeszcze możemy nam powiedzieć, jestem zdesperowany, zniszczyli mi życie, nie wiem, jak mogłem dać się oszukać tym nieprzedstawialnym, ale hej, musimy iść dalej...
   Nie wiem, czy poprzez złożenie pozwu zbiorowego moglibyśmy coś dostać, może by nas wysłuchali, ale nie wiem, jak to się robi.
   Czy ktoś rozmawiał z prawnikiem? Jakiś czas temu rozmawiałem z kancelarią prawniczą w Barcelonie, która powiedziała mi, że bardzo trudno będzie odzyskać pieniądze i że muszę zapłacić z góry około 3.000 euro za wszystkie formalności, więc nie zacząłem od procedury, ponieważ nie mam tych pieniędzy.

 7. Maria Teresa odpowiedź

  Witaj Ana, chciałbym podzielić się twoim doświadczeniem, ponieważ zostaliśmy oszukani przez samego Ángela Miqueę. To jest moja poczta [email chroniony].

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *