W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w LHB. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o LHB i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWlhb-inwestycje.com
🏠 spółka*nie wspomina o tym
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 4
📌 Adresnie wspomina o tym

⚠️ LHB nie wspomina, kto jest jego właścicielem, firma nie wspomina gdzie jest usytuowany, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez LHB, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

Informacje w sieci

stronie LHB

LHB zapewnia krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług, podstaw rynku, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna ocena LHB ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W LHB.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o LHB:

dataAktualizacja wiadomości
marzec 2022Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów LHB, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o LHB? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z LHB.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez LHB

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić LHB

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić LHB?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy LHB to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że LHB to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy LHB jest niezawodny?

Nie. LHB nie jest wiarygodna, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z LHB?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla LHB?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

13 komentarze do «Czy LHB to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Noe Manrrique Perez Mancia odpowiedź

  LHB – Inwestycja… To oszustwo, do tej pory nigdy nie byłem w stanie wypłacić 11,000.00 14 tysięcy dolarów… przeszkody i przeszkody i więcej przeszkód, których nigdy nie mogłem wypłacić. WSTĘPOWAŁEM 2021 PAŹDZIERNIKA 2022... CHCIAŁEM WYPŁACIĆ GOTÓWKĘ W LUTYM 26.. PRACOWALI NA MOICH AKCJACH DO 2022 KWIETNIA 11,000.00... Od tego momentu do tej pory nie pozwolono mi lub kontynuowałem działalność lub pracę na moim małym inwestycja. Inwestycja Lhb jest mi winna do tej pory XNUMX XNUMX tysięcy dolarów bez pobierania opłat za czas uśpienia moich zainwestowanych akcji

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Noe, dziękuję za napisanie o LHB-INVESTMENTS. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj SIXTO, jest to najnowsza strona internetowa i wszystko wydaje się być niedawno utworzone, typowa struktura utworzona w celu oszukania klientów, możesz przeczytać informacje w następującej recenzji: INWESTYCJE LHB.

   Pozdrowienia.

 2. Gustavo odpowiedź

  Cześć, jestem z Peru i tym, co czytam, byłem już oszukany, wczoraj wpłaciłem 200 dolarów i mówią mi, że aby otrzymać zwrot pieniędzy za problem, który miałem, muszę wpłacić jeszcze 50 dolarów i że doradca finansowy odda mi i dzisiaj zadzwonią do mnie i powiem im, że to oszuści, proszę o pomoc

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Gustavo, dziękuję za komentowanie LHB. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Miguel Angel Barrenada odpowiedź

   SĄ FAŁSZYWEM! Nawet nie myśl o inwestowaniu z nimi, ponieważ są bardzo gadatliwi lub choro, ale NIGDY nie zwrócą Ci ANI CENTA z tego, co na nie wydałeś, ponieważ myślałeś, że to legalna inwestycja, ale TO PRAWDZIWE OSZUSTWA.
   Nie zwracaj na nich uwagi i na razie pożegnaj się z tym, co ci ukradli.

 3. Andrea odpowiedź

  Dzisiaj byłem w kontakcie z tą firmą i wszystko jest oszustwem. Pytałem temat, który dzwonił do mnie około 3 razy, powiedział, że pewien Mariano Rodriguez jest z Hiszpanii (że byli w całej Europie i że ich siedziba znajduje się w Szwajcarii. A zresztą kilka rzeczy) nie powiedział mi dokładnie a także uniknąłem moich konkretnych pytań; kto był właścicielem, telefon kontaktowy i nic, tu wszystko przekierowano, a tam, w skrócie na szczęście są takie miejsca, w których można uzyskać pomocną informację.Dziękuję bardzo za wyjaśnienie.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Andrea, dziękuję za komentowanie LHB. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Diana Quiros odpowiedź

  Ta firma jest bardzo oszukańcza, nalega, abyś zainwestował w nią, a potem zabierają ci wszystko!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Diana Quiros, dziękuję za komentarz na LHB. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Mildredi Acosta Ramirez odpowiedź

   Jak to możliwe, że tak wiele osób oszukuje ludzi w tym samym czasie?Mówię to, ponieważ skontaktował się ze mną Hiszpan, potem przeszli mnie przez doradcę finansowego o nazwisku Leonardo García, potem z innym doradcą Ivánem Rodriguezem, potem znowu Leonardo i wreszcie Jesús Artiaga trzech Hiszpanów i Urugwajczyk to kiedy zainwestowałem
   250 dolarów później poprosili mnie o zainwestowanie
   250 więcej, ale byłem podejrzliwy i powiedziałem im
   Że najpierw musiałem dokonać wypłaty
   A jeśli naprawdę mi pokazali
   Bramka wysyłkowa i możesz odebrać
   100$ do Kolumbii. Chciałbym wiedzieć, czy to
   Robią to, aby móc dalej oszukiwać
   A może jest jakaś prawdziwa firma w wierszu?
   O tej nazwie i miejscu, w którym się znajduje

   • Carmen Vazquez

    Witam, nie przyjacielu, to czyste oszustwo, niestety robimy drugą wpłatę w wysokości 250 USD, ale teraz prosimy o wypłatę w nagłych wypadkach rodzinnych i mówią mi, że aby wycofać się z własnej inwestycji, musimy dokonać kolejnego depozytu 250 dolarów na rzekomo załatwienie formalności, bo się wycofałem, ale powiedział mi już bardzo niegrzecznym tonem….. przechodzisz przez kilku finansistów, kazali mi pobrać aplikację o nazwie Skype, gdzie mogłem się z nimi komunikować, ujawniam ich nazwiska szczury….. pierwszy, który mnie obsługiwał To był niejaki Mauricio Hernandez R. Potem połączyli mnie z pewnym Ivanem Rodriguezem, o którym mówią, że zabrakło im niechęci, ponieważ źle prowadził księgowość, jeśli zobaczymy każdego inne to czysta chotis, jeszcze jedna, w którą się wierzy, potem połączyli mnie z niejakim Juanem Sanchesem, wszyscy bardzo uprzejmie poinformowali was o waszej relacji i wreszcie z niejakim Nelsonem Rubio. Nie czyni mnie niesprawiedliwym, że wykorzystują.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.