W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w LFNA. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej pokażemy Ci najważniejsze informacje o LFNA i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWlfnai.com
🏠 spółkaWOLNOŚĆ FINANSOWA NA – MIĘDZYNARODOWA
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformanie wspomina o tym
📌 AdresKolumbia 

⚠️ LFNA jest własnością WOLNOŚĆ FINANSOWA NA – MIĘDZYNARODOWA, Przedsiębiorstwo znajduje się w Kolumbia, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy rodzajów kont, które oferuje LFNA, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje rodzajów kont.

Informacje w sieci

Strona internetowa LFNA

LFNA podaje podstawowe wyjaśnienie oferowanych produktów finansowych, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • +57 315 ​​217 9257 (Whatsapp)

???? Ocena końcowa LFNA ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z LFNA.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Aktualności LFNA:

dataAktualizacja wiadomości
lipiec 2021Skarga przeciwko LFNA od organu nadzoru finansowego: SBS (Peru).

Opinie o los usuarios

Co myślisz o LFNA? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z LFNA.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez LFNA?

Jak zgłosić LFNA

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić LFNA?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy LFNA to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że LFNA to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy LFNA jest wiarygodne?

Nie. LFNA nie jest wiarygodna, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z LFNA?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla LFNA?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

56 komentarze do «Czy LFNA to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Yoel odpowiedź

  Hola yo soy nuevo en lfna pero no me activan la cuenta creo que me estafaron aqui en Perú

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Hola Yoel, gracias por comentar sobre LFNA. Este broker es una ESTAFA. No les envíes dinero, quieren sacarte el máximo dinero posible con mentiras, las operaciones no son reales, el dinero no lo meten en el mercado, solo lo hacen ver y al final te dicen que has perdido y se lo quedan.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.