Komentarze na temat rynków kapitałowych Leveraqe

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Rynki kapitałowe Leveraqe (zwany także leveraqe.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się Leveraqe Capital Markets, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Leveraqe Capital Markets ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy rynki kapitałowe Leveraqe ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Leveraqe Capital Markets Limited.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera: FSA | Urząd Usług Finansowych.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Leveraqe Capital Markets, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto standardowe, Konto Złote i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy 500 $, dźwignia do 1:500, spread 2 pipsa.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy 15.00 $, dźwignia do 1: 500, spread 1 pips, z handlem telefonicznym, zarządzaniem funduszami.

Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 200.000 1 $, dźwignia do 500: 0, spread XNUMX pipsa, z handlem telefonicznym, zarządzaniem funduszami.

Rodzaje rachunków Leveraqe Capital Markets
Rodzaje rachunków Leveraqe Capital Markets

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jaką oferuje Leveraqe Capital Markets to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Leveraqe Capital Markets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa dotycząca rynków kapitałowych Leveraqe
Strona internetowa dotycząca rynków kapitałowych Leveraqe

Leveraqe Capital Markets zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych produktach, tutoriale dotyczące handlu, kalendarze i kalkulatory ekonomiczne, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Rynki kapitałowe Leveraqe 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: leveraqe.com

📞Numer telefonu: + 442 038-078-670

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu rynków kapitałowych Leveraqe. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Rynki kapitałowe Leveraqe <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Rynki kapitałowe Leveraqe jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ: jest to broker z podejrzanymi regulacjami, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny), szukając opinii na temat Rynki kapitałowe Leveraqe Nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co sądzisz o rynkach kapitałowych Leveraqe? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Rynki kapitałowe Leveraqe: ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Scammed, dziękuję za komentarz na temat rynków kapitałowych Leveraqe. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *