W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Kudos Capital Management. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Kudos Capital Management i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWkudoscm.com
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaDesconocido
📌 Adres84 Eccleston Square, Pimlico, Londyn, Wielka Brytania – Via GB Pioda 9, 6900 Lugano, Szwajcaria.

⚠️ Kudos Capital Management nie wymienia nazwy prawnej firmy, która nim zarządza, a opublikowane adresy nie odpowiadają żadnej instytucji finansowej. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowane przez Kudos Capital Management, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Standard$ 500
premia$ 2.000
VIP$ 20.000

Informacje w sieci

Strona internetowa z uznaniem

Kudos Capital Management zapewnia podstawowe wyjaśnienie oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, kalendarz ekonomiczny, tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 447418355723

???? Uznanie dla zarządzania kapitałem Ostateczna wycena ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ Z Kudos Capital Management.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Kudos Capital Management:

dataAktualizacja wiadomości
listopada 2022Kudos Capital Management utrzymuje relacje z brokerami Błękitny Tygrys Finanse, LivingTradeFx y Noventusa, wszystkie o złej reputacji iz reklamacjami

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Kudos Capital Management? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Kudos Capital Management.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez Kudos Capital Management

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Kudos Capital Management

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Kudos Capital Management?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Kudos Capital Management to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Kudos Capital Management to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Kudos Capital Management jest godny zaufania?

Nie. Kudos Capital Management nie jest firmą godną zaufania, bardzo niebezpieczną: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Kudos Capital Management?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Kudos Capital Management?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «Czy Kudos Capital Management to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. eduardo odpowiedź

  Kilka dni po zainwestowaniu i dali mi pożyczkę od tego samego brokera, aby działać i móc odblokować środki, muszę spłacić pożyczkę pieniędzmi z zewnątrz i to naprawdę się nie sumuje, ponieważ jeśli mam wszystkie wystarczające pieniądze u tego samego brokera, z którym zwróciłbym kapitał

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Eduardo, dziękuję za komentarz na temat Kudos Capital Management. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują je, a na końcu oznaczają cię i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   • eduardo odpowiedź

    Skontaktowali się ze mną za pomocą telefonu z numeru +56962767006, kobieta o imieniu Sofía Yepes mówi, że dzwoni do mnie z Chile. Powiedziałem mu, że nie mam pieniędzy na inwestycje, a on mi to powiedział, ponieważ nie prosiłem o pożyczkę na kartę kredytową NU. Pomógł mi w całym procesie, a następnie opowiedział jak zasilić konto kudos capital management. Zasiliłem konto kwotą 400 USD, a następnie został mi przydzielony makler giełdowy z Państwa firmy, który dzwoni do mnie z numeru telefonu +447418355723, nazywa się Sofía Rubio. Mówi mi, które transakcje otworzyć. Po upływie dni mówi mi, że czeka go bardzo ważny ruch na parze walutowej EURUSD i pyta mnie, czy mam 5700 dolarów do zainwestowania więcej, na co odpowiadam, że nie mam, a on mówi mi, dlaczego Nie proszę o kredyt operacyjny u tego samego brokera, któremu odpowiadam, że nie mam pieniędzy, a on dalej nalega i mówi mi, że z tymi samymi korzyściami, które uzyskam z tego ruchu w tej parze walutowej, mogę zapłacić pożyczkę, na którą w końcu mówię jej, że akceptuję, w tej chwili mówi, że rozmowa jest monitorowana i nagrywana i ponownie pyta mnie, czy zgadzam się z polityką pożyczki operacyjnej lub co mówię tak. Po tym dzwoni do mnie inna kobieta i mówi mi, że przydzielony mi makler giełdowy poprosił o pożyczkę operacyjną na moje konto, a ta kobieta ponownie mówi mi, że nagrywa i monitoruje wezwanie do większego bezpieczeństwa. Następnego dnia dzwoni do mnie Sofía Rubio i mówi mi, że ruch odbył się zgodnie z oczekiwaniami i że osiągnęła zysk w wysokości 2178 dolarów, a ja powiedziałem jej, jak spłaciła pożyczkę, a ona odpowiedziała, że ​​musi spłacić pożyczkę pieniędzmi z na zewnątrz, aby mogli odblokować środki na moim koncie, na co odpowiadam, że jak to możliwe, gdybym powiedział jej od początku, że nie mam pieniędzy, aby więcej zainwestować, na co Sofía Rubio odpowiedziała, że ​​nie ponosi odpowiedzialności za moją decyzję złożyła wniosek o pożyczkę, a ja odpowiedziałem, że zaproponowała mi tę usługę po tym, jak jej kilka razy powtarzałem, że nie mam już pieniędzy do inwestowania i nie mam wiedzy na temat inwestycji w te systemy, dlatego była moją przewodnika, a potem grozi mi, że wsadzą mnie do więzienia, jeśli nie zapłacę pieniędzmi z zewnątrz, za oszustwo, ponieważ rozmowy były nagrywane i monitorowane po tym, jak zobaczyłem, co powiedział ue, gdyby zgodził się na pożyczkę operacyjną. Powiedział mi, że mam czas do 23 listopada na zapłacenie, a jeśli nie zapłacę, będę miał kłopoty. Odpowiadam że w takim razie czemu nie zabiorą mi pieniędzy z konta bo są jeszcze a on mi powiedział że tak nie działa system

    • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

     Witaj Eduardo, wszystko jest teatrem, który ten broker stawia, aby cię przestraszyć i sprawić, że zapłacisz pieniądze, których nigdy więcej nie zobaczysz, ten broker jest poświęcony oszukiwaniu i okłamywaniu wszystkich klientów, którzy wchodzą na jego platformę, nic ci się nie stanie, nie wierz im w nic, po prostu chcą ukraść więcej niż to, co już ci ukradli i używają każdej metody, aby to zdobyć. Dziękujemy za komentarz dotyczący Kudos Capital Management. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują to, a na koniec cię oznaczają i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

     Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

     Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

     Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

     Pozdrowienia.

 2. Joni Ledesma odpowiedź

  To oczywiście oszustwo! Nie inwestuj w tę platformę!! Czy istnieje sposób na odzyskanie pieniędzy?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Joni Ledesma, dziękuję za komentarz na temat Kudos Capital Management. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują je, a na końcu oznaczają cię i mówią, że wszystko straciłeś, a oni to zatrzymują.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.