Komentarze na temat KryptoHaus

W tej sekcji przeanalizujemy brokera KryptoHaus (zwany także kryptohaus.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się KryptoHaus do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję KryptoHaus. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik Wzmianki będące częścią: Nie wymieniono.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wielkiej Brytanii, ale aby to było prawdą, powinno być tam uregulowane.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez KryptoHaus, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mini, Konto Standardowe, Konto Brązowe i Konto Srebrne. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Minikonto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, stały spread, 1.5% prowizja, Apprentice account manager, dźwignia do 1:100, mini grupy handlu społecznościowego.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, stały / zmienny spread, opcjonalna prowizja, 15% ubezpieczenia, Junior account manager, ekskluzywny dostęp do pozycji (Standard), dźwignia do 1:200, standardowe grupy handlu społecznościowego, handel automatyczny.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, zmienny spread, opcjonalna prowizja, 25% ubezpieczenie, Mid account manager, wyłączny dostęp do pozycji (Bronze), dźwignia do 1:350, social trading bronze groups, handel automatyczny.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, Dyferencjał Silver, opcjonalna prowizja, ubezpieczenie 35%, Senior account manager, wyłączny dostęp do pozycji (Silver), dźwignia do 1:500, social trading grupami srebra, handel automatyczny.

Rodzaje kont KryptoHaus
Rodzaje kont KryptoHaus

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje KryptoHaus to: platformy MT4 y Aktywny8.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które KryptoHaus udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa KryptoHaus
Strona internetowa KryptoHaus

KryptoHaus zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: słowniczek, kalendarz ekonomiczny, promocje, aktualności, informacje o firmie, najczęściej zadawane pytania, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat KryptoHaus |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: kryptohaus.com

Número de teléfono: 442038073532

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona KryptoHaus <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? KryptoHaus jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: ten broker nie jest nigdzie zarejestrowany i nie jest też regulowany, dlatego nie wiemy, skąd tak naprawdę działa. Szukając opinii na temat KryptoHaus Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano CNMV KryptoHaus do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lutego 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o KryptoHausie? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «KryptoHaus: Ocena i komentarze»

 1. johnbaez odpowiedź

  Ta firma to oszustwo. Mój mąż został oszukany, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć JohnBAEZ, dzięki za napisanie o KryptoHaus. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.