KRONOSINVEST Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera KRONOSINVEST, jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się KRONOSINVEST do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję na KRONOSINVEST… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną. Należy zaznaczyć, że strona KRONOSINVEST jest w języku angielskim i nie posiada wersji hiszpańskiej, ale ze względu na wiadomości od osób hiszpańskojęzycznych przeprowadzimy również przegląd firmy.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: wspominają o przestrzeganiu estońskiego prawa, uważamy, że można je znaleźć w Estonii, chociaż nigdy wyraźnie nie wspominają o posiadaniu biur lub lokalizacji w Estonii. Nie jest do końca jasne, gdzie się opiera. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: skoro KRONOSINVEST nie wspomina absolutnie nic o byciu brokerem regulowanym, wszystko wskazuje na to, że jest to broker nieregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez KRONOSINVEST, zwracamy uwagę, że oferują 4 (nie będziemy brać pod uwagę Konta Islamskiego) różnych typów kont: Konto Standart, Konto Premium, Konto VIP i Konto Super VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD, punkty lojalnościowe, 50 różnych instrumentów do handlu, brak opłat za konto, brak opłat za wypłatę, strategie inwestycyjne i wiele więcej.

Konto premium- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 5.000 USD, punkty lojalnościowe, 70 różnych instrumentów do handlu, brak opłat za konto, brak opłat za wypłatę, strategie inwestycyjne i więcej, obsługa klienta 5 dni w tygodniu 24 godziny, pomoc telefoniczna.

Konto VIP- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 20.000 USD, punkty lojalnościowe, 100 różnych instrumentów do handlu, brak opłat za konto, brak opłat za wypłatę, strategie inwestycyjne i więcej, obsługa klienta 5 dni w tygodniu 24 godziny, pomoc telefoniczna.

Konto Super VIP- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 50.000 USD, punkty lojalnościowe, 100 różnych instrumentów do handlu, brak opłat za konto, brak opłat za wypłatę, strategie inwestycyjne i więcej, obsługa klienta 5 dni w tygodniu 24 godziny, pomoc telefoniczna.

Rodzaje kont KRONOSINVEST
Rodzaje kont KRONOSINVEST

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje KRONOSINVEST to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które KRONOSINVEST udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa KRONOSINVEST
Strona internetowa KRONOSINVEST

KRONOSINVEST zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom (przypominamy, że strona nie ma wersji hiszpańskiej): objaśnienie produktów, które oferuje KRONOSINVEST, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata inwestycyjnego, niektóre grafiki na żywo, otwarcie rynku i zamknięcia, kilka strategii inwestycyjnych, naprawdę niewiele więcej ...

ogilart.com (podobno hiszpański podziemny bank)

ogilart.com / kronosinvest.co
ogilart.com / kronosinvest.co
ogilart.com / kronosinvest.co 2
ogilart.com / kronosinvest.co 2

Według wiadomości z KRONOSINVEST klientów, broker korzysta z fałszywą reklamę, w tym przypadku ze strony internetowej https://ogilart.com/la-tesoreria-espanola-tiembla?gclid=CjwKCAjwzdLrBRBiEiwAEHrAYv4O1_PzVE-r1_6trPWnfeypppLOBanwDvDestIcBanDvPwDcBwDvPWnfeypppNwDwDvPWnfeyCPtPNwDwDvPDestBoxDcBwDvPWnfeyCPtNwDwDvDestBanwPvPwDcBanDestBanwpNwpDVeBuPKDestBanwPvPwDtv7O8_PzVE-rXNUMX_XNUMXtrPWnfeyCPtinaBWDVDestIcBuDpLeBuNwpNwDcPPeNwPdCpWpNwpwdCpPzVESt jak można zarobić pieniądze, ale wiadomość jest fałszywa.

Wieś - Risto Mejide - KRONOSINWEST

Świat - Risto Mejide - KRONOSINVEST
Świat - Risto Mejide - KRONOSINVEST

Zgodnie z wiadomościami od klientów KRONOSINVEST, broker używa fałszywych reklam, w tym przypadku ze strony internetowej elpais.money/economia/la-ultima-inversion-de-risoto-mejide/ gdzie jest wspomniane, że osoba publiczna z Hiszpanii (Risto Mejide ) rzekomo zainwestował w Bitcoiny.

Zysk Bitcoin - KRONOSINVEST 

Zysk Bitcoin - KRONOSINVEST
Zysk Bitcoin - KRONOSINVEST

Zgodnie z wiadomościami od klientów KRONOSINVEST, broker wykorzystuje fałszywe reklamy, w tym przypadku ze strony internetowej es.btcprofitnow.website, na której jest wspomniane, że za pomocą Bitcoinów można zarobić duże pieniądze.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o KRONOSINVEST

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: kronosinvest.co, kronos-invest.cc i kronosinvestit.co

Número de teléfono: nie znaleziono

E-mail: [email chroniony]ronosinvest.co

>>> Opinie o KRONOSINVEST <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma KRONOSINVEST jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: nie jest jasne, gdzie ma swoją siedzibę, jest to nieuregulowany broker, szukając innych ocen na temat tej firmy nie mogliśmy znaleźć żadnych, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to firma "nowa". Wspominają również o bardzo dobrym wyniku na TrustPilot (strona, na której użytkownicy oceniają firmy), ale szukając KRONOSINVEST na TrustPilot zauważyliśmy, że obraz jest fałszywy, nie ma żadnych wyników na KRONOSINVEST na Trustpilot.

Z tych powodów uważamy, że KRONOSINVEST nie jest rekomendowanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Aktualizacja wrzesień 2019: CONSOB (włoski regulator finansowy) ostrzegł przed Kronosinvestem

Aktualizacja listopad 2019: CNMV (hiszpański regulator finansowy) ostrzegł przed KRONOSINVEST

Aktualizacja luty 2020: CONSOB (włoski regulator finansowy) ostrzegł przed KRONOSINVEST (ponownie)

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o KRONOSINVEST? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

79 komentarze do «KRONOSINVEST: Ocena i komentarze»

 1. Matthias Ramirez odpowiedź

  Miałem pecha, że ​​zaufałem tym złodziejom, straciłem nawet pieniądze, które nie były moje. Następnie skontaktowałem się z czatem i odniosłem się do mychargeback. Naprawdę nie wierzyłem w nich. Ale postanowiłem spróbować, tylko po to, żeby zobaczyć, czy zadziałało lub czy coś można osiągnąć i ku mojemu zdziwieniu, czy zadziałało. Warte spróbowania. Nic nie stracą.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Matias, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. Mau odpowiedź

  Witam, nazywa się Sara Still, według niej, z firmy Kronozinvest jej strona kronosinvest, co
  Umówiliśmy się na rozmowę w piątek i nie mogę z nią rozmawiać, nie odbiera telefonu, ani nie odbiera mi na whatsapach, zainwestowałem pieniądze i chciałem poznać warunki wszystkiego.

  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Mau, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KRONOSINVEST. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, o czym wspominasz o KRONOSINVEST, brzmi naprawdę źle.

   pozdrowienia

 3. Tor odpowiedź

  KRONOSINVEST.CC
  POPROŚ O ZWROT 36000 EURO, NIE ODPOWIEDZILI 7 DNI TEMU. CZY JEST GODNE ZAUFANIA???

  Z góry dzięki

  • Raul odpowiedź

   [email chroniony] Witam, tworzę grupę osób dotkniętych chorobą, zgodnie z tym, jak długo zainwestowali, jeśli nadal można odzyskać kapitał. Zostałem przez nich oszukany i złożyłem odpowiednie skargi i w ten sposób udało mi się odzyskać część, a drugą przez moich prawników.
   Wszelkie zapytania na zamówienie.

   • Luis

    Witam, wysłałem Ci maila, bardzo dziękuję very

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Tor, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KronosInvest. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? O tym, czy jest wiarygodny, jeśli czytasz W naszej recenzji zauważysz, że nie polecamy tego, uważamy to (broker Kronozinvest) za niebezpieczne, a nawet bardzo niebezpieczne.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.