Broker Bux

Komentarze KontoFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera KontoFX, jest brokerem CFD, zwłaszcza kryptowalut. Czy KontoFX jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: NTMT Transformatic Markets OU.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Estonii i na Węgrzech

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: skoro nic nie wspominają o byciu brokerem regulowanym, wszystko wskazuje na to, że jest to broker nieregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez KontoFX, zauważamy, że oferuje 3 rodzaje rachunków: Rachunek Self-Trading, Rachunek Self-Trading i Rachunek Social Trading.

Konto automatycznego handlu- Handluj samodzielnie, menedżer ds. analityków, wsparcie 24/1, dostęp do centrum zasobów, seminaria internetowe na żywo, szkolenia 1-do-XNUMX, codzienna analiza rynku, ekskluzywne wydarzenia.

Konto automatycznego handlu (2)- Konto obsługiwane automatycznie, menedżer analityków, wsparcie 24/1, dostęp do centrum zasobów, seminaria internetowe na żywo, szkolenia 1-do-XNUMX, codzienna analiza rynku, ekskluzywne wydarzenia.

Trzecim i ostatnim rodzajem konta jest Konto handlu społecznościowego- Konto handlowe kopiujące odnoszących sukcesy traderów, zwane także Social Trading, menedżerem analityków, wsparciem 24/1, dostępem do centrum zasobów, webinariami na żywo, szkoleniami 1 do XNUMX, codzienną analizą rynku, wyjątkowymi wydarzeniami.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów rachunków brokerskich KontoFX (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont KontoFX
Rodzaje kont KontoFX

Te platformy do obsługi jakie oferuje KontoFX to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które KontoFX udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa KontoFX
Strona internetowa KontoFX

KontoFX zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: objaśnienie różnych zasobów, które są możliwe do handlu z KontoFX, graficzne waluty cyfrowe na żywo, słowniczek, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata handlu, kalendarz ekonomiczny, również sekcja z wiadomości finansowe, choć w języku angielskim.

Inwestor Bitcoin - Profitguidance.com

Inwestor Bitcoin - Profitguidance.com
Inwestor Bitcoin - Profitguidance.com

Zgodnie z wiadomościami otrzymanymi od klientów KontoFX, KontoFX wykorzystuje oszukańcze reklamy oferujące niemożliwe zwroty, tak jak ma to miejsce w przypadku Bitcoin Investor.

 

CRYPTO Soft - Profitguidance.com

 

Crypto Soft - Profitguidance.com
Strona internetowa Crypto Soft - Profitguidance.com

Zgodnie z wiadomościami otrzymanymi od klientów KontoFX, KontoFX wykorzystuje oszukańcze reklamy oferujące niemożliwe zwroty, jak ma to miejsce w przypadku The Crypto Soft.

 

Livetelegraph.com - Wiadomości o Miguelu Bosé

 

Witryna Livetelegraph.com
Witryna Livetelegraph.com

Zgodnie z wiadomościami otrzymanymi od klientów KontoFX, firma wykorzystuje oszukańczą reklamę, aby przyciągnąć nowych klientów, taką jak ta (fałszywa) wiadomość z livetelegraph.com

Świat - Zysk Bitcoin

 

Strona internetowa świata
Strona internetowa świata

 

Strona internetowa Bitcoin Profit
Strona internetowa Bitcoin Profit

 

Oto przykład otrzymany od użytkownika z Hiszpanii, w którym wspomina on, że trafił na stronę internetową za pośrednictwem reklamy, która wspomina, że ​​pochodzi z El Mundo (hiszpańska gazeta), chociaż jeśli zauważymy adres internetowy, zauważymy, że jest on Tak naprawdę nie jest to strona gazety El Mundo, w dodatku ta wiadomość skierowała go na stronę Bitcoin Profit, która po rejestracji zaprosiła go do wpłaty w KontoFX. Zauważ, że wspominają o niemożliwych zyskach i zwrotach.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Pozostałe informacje o KontoFX

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.kontofx.com/?lang=en# Zaktualizowany: www.kontofx.io

Número de teléfono: + 44 1217263858

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony] Zaktualizowany: [email chroniony] y [email chroniony]

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma KontoFX jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest to broker nieregulowany, ma siedzibę w Estonii i na Węgrzech, CNMV (hiszpański regulator finansowy) wydał ostrzeżenie przed KontoFX. Wykorzystuje również wprowadzającą w błąd i oszukańczą reklamę, która oferuje niemożliwe zwroty.

 

Na podstawie opinii klientów, KontoFX wydaje się być powiązany z wysoce renomowanymi brokerami, takimi jak Rynki Olimpii, Olympus Global, Uprofx y ProuFX. Sugerujemy szczególną ostrożność.

 

Aktualizacja z marca 2020 r.: według opinii klientów, nowi brokerzy Konflikt finansowy y Rynki WDC są również związane z KontoFX.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2022 CBI (Irlandia) dodane do KontoFX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CBI z maja 2022 r

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o KontoFX? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

90 komentarze do «KontoFX: Ocena i komentarze»

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Witaj Mayra Comas, dziękuję za komentowanie KontoFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć Greta, powinieneś spróbować odzyskać swoje pieniądze, porozmawiać na naszym czacie lub wypełnić formularz, aby mogli do Ciebie zadzwonić i ocenić Twoją sprawę. Dziękujemy za komentowanie KontoFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 1. Mario odpowiedź

  Miałem pecha, że ​​zaufałem tej firmie, tak jak ty. Zostałem rażąco oszukany. Jest w bardzo złym stanie zdrowia. Prawie wszystkie moje oszczędności zostały skradzione. Postanowiłem jednak spróbować, tylko po to, aby sprawdzić, czy zadziałało lub czy można coś osiągnąć, i ku mojemu zdziwieniu udało mi się odzyskać około 80% moich pieniędzy minus prowizja mychargeback, którą należy zapłacić przy odzyskiwaniu pieniędzy . Moja rada jest taka, że ​​to działa i warto spróbować. Mogę mówić za siebie i czy to zadziałało. 

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Mario, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. Elena odpowiedź

  Dzień dobry ONI SĄ OSZUSTRZY RAUL REYES, ANTONIO ROLDAN, SAMUEL ROS I KOGOŚ ALEJANDRA NIE ufaj, po autoryzacji transakcji z mojego banku zadzwonię do nich i napiszę na kontofx .com, kontofx .inf,[email chroniony] .informacje, [email chroniony] .online.+447402738708.+442038077883,+4420387754.Emiles wracają na moją pocztę i nie odbierają telefonów,This i cctmark .com.Nie ufaj tym ludziom, którzy zatrzymali moje pieniądze!!Weryfikacja Bicont Kontofx,Kntofx ,cctmarket.com, to te same dwie firmy zakamuflowane, wilki w owczej skórze.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Elena, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KontoFX. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę. Dlaczego o tym wspominasz Rynek CCT czy są takie same jak KontoFX?

   pozdrowienia

 3. Anthony odpowiedź

  To oszuści z paskami ... i widać ich z daleka ... ale po dokonaniu wpłaty nie ma możliwości jej odzyskania.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Antonio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KontoFX. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 4. TITO odpowiedź

  ONI MNIE ZRUNILI zaczął Brianl, a jeszcze kilku z nich pewien MARCO BATISTA UMIEŚCIŁ ksywkę

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Tito, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KontoFX. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 5. Manuel Bretones Luque odpowiedź

  Mi nombre es Manuel Bretones Luque, me han estafado poco (1043 €), pero es una estafa.
  Posiadam adresy URL kontofx.es i kontofx .eu, jeśli ktoś myśli, że mogę dodać coś innego, aby zdyskredytować tych oszustów, powiedz mi, a spróbuję nad tym popracować.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Manuel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KontoFX, pamiętasz, jak w ogóle je znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 6. Jezus Martin Huete Quiroga odpowiedź

  Dzień dobry Cristina Sanchez Pozdrowienia

  Nie mogę uzyskać dostępu do strony KONTOFX .IO ??

  i nie odpowiada na moje maile?

  Proszę mi coś odpowiedzieć?

  czy już o wszystko prosimy?

  Nie można dostarczyć do tych adresatów lub grup:
  Krystyna Sanchez ([email chroniony] .netto)
  Wiadomość nie została dostarczona. Pomimo wielokrotnych prób dostarczenia wiadomości system pocztowy odbiorcy odmówił przyjęcia połączenia z systemu pocztowego.
  Skontaktuj się z odbiorcą w inny sposób (na przykład telefonicznie) i poproś go o poinformowanie administratora poczty e-mail, że jego system poczty e-mail odrzuca połączenia z serwera poczty e-mail. Podaj szczegóły błędu pokazane poniżej. Tylko Menedżer poczty e-mail odbiorcy może rozwiązać ten problem.
  Dla administratorów poczty e-mail
  Nie można nawiązać połączenia, ponieważ komputer docelowy aktywnie odmówił połączenia. Zwykle dzieje się tak, gdy próbujesz połączyć się z usługą, która nie działa na zdalnym hoście, co oznacza, że ​​na serwerze nie jest uruchomiona żadna aplikacja. Więcej informacji i wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów można znaleźć w tym artykule: go.microsoft .com/fwlink/?LinkId = 389361
  Informacje diagnostyczne dla administratorów:
  Serwer generujący: BN3NAM01HT015.mail.protection.outlook .com
  Serwer odbierający: BN3NAM01HT015.eop-nam01.prod.protection.outlook .com
  [email chroniony] . Netto
  11/8/2019 5:49:45 – Serwer pod adresem BN3NAM01HT015.eop-nam01.prod.protection.outlook .com zwrócił „550 5.4.316 Wiadomość wygasła, połączenie odrzucone (kod błędu gniazda 10061)”
  11 8:2019:5 - Serwer na kontofx .net (39a42:f2: 00:940:2 :: 4b2) zwrócił '10 4 Połączenie odrzucone [Komunikat = Kod błędu gniazda 450] [NazwaLastAttemptedServerName = kontofx .net] [LastAttemptedIP = 4.4.316a10061: f2: 00: 940: 2 :: 4b2: 10] [SN4NAM25FT1.eop-nam01.prod.protection.outlook .com] (kod błędu gniazda 035) '
  Oryginalne nagłówki wiadomości:
  Otrzymano: od BY2NAM01HT015.eop-nam01.prod.protection.outlook .com
  (2a01:111:e400:7e42::502) by
  Od: JEZUS MARTIN HUETE QUIROGA
  Do: Christina Sanchez
  Temat: Odp.: Kontakt
  Temat: Kontakt

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jezu, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z KontoFX, pamiętasz, jak w ogóle je znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 7. gimenez odpowiedź

  Wygląda na to, że otworzyli nowy o nazwie proufx.com, czy ktoś może to potwierdzić?

  Zobaczmy, czy wszyscy pracujemy razem przeciwko tym oszustom

 8. Markos8 odpowiedź

  Halo

  Proszę powiedzieć, że mamy już ponad 25 osób w grupie, a policja przeprowadziła już dość obszerne śledztwo. Są w Estonii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemczech.

  Działa kilka sił policyjnych, w rzeczywistości WSZYSTKIE strony były zamknięte, jak wiecie kilka dni temu, a teraz działają pod innymi nazwami.
  Mają już wszystkie informacje o firmach, rachunkach za granicą itp.

  To te same osoby z: KontoFX-UPROFX-OLYMPIA MARKETS, a teraz LIBRA MARKETS. Ci sami oszuści.

  Im więcej ludzi jesteśmy, tym lepsi, tym więcej zwracają na nas uwagi. Napisz do mnie:

  [email chroniony]

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Marcos, bardzo dziękuję za wszystkie te informacje o KontoFX.

 9. ważne dane odpowiedź

  Najwyraźniej osobą, która wymyśliła całe to oszustwo, jest pewien Petar Borislavov Zlatkov, o którym możesz przeczytać więcej tutaj, wydaje się, że elconfidencial .com / tecnologia / 2019-07-22 / uprofx-scam-espanoles-chiriinguito-Financiera-fintech_2129995 / Wydaje się również być, że ta firma jest siostrzaną firmą uprofx

 10. Marcos1986 odpowiedź

  Witam, nazywam się Marcos i zostałem oszukany przez UproFx i KontoFX, czyli tę samą organizację przestępczą. Zadzwonili do mnie, nie wiedząc, skąd wzięli numer telefonu, chociaż po rozmowie z policją i prawnikami skomentowali, że ci oszuści mają bazy danych i listy klientów, które przekazują sobie nawzajem.
  Na początku z inwestycjami miałem korzyści, ale gdy chciałem wypłacić część środków, zacząłem się przeciągać, najpierw żeby za 2 tygodnie były dostępne, a więc zostały nam 3 miesiące.

  Złożyliśmy już skargę, inna osoba poszkodowana i ja, i powiedzieli nam, że strona KontoFX jest zarządzana przez tych samych oszustów, co UproFx uprofx .com, a właściciel i mózg stojący za nią jest ten sam: PETER BORISLAVOV. Policja powiedziała nam, że są one również takie same jak excyptoplace .com, ezcryptoplace .com. A firma, która to wszystko prowadzi, nazywa się NTMT Transformatic Markets i ma siedzibę w Estonii, chociaż używa ona również adresów i ma centrale (o tym wie osoba poszkodowana) na Węgrzech, pod adresem: Northside Business Centres, 2 i 4 piętro, BC91 Budynek biurowy, Váci út 91, Budapeszt 1139, Węgry

  O Koncie, kiedy zgłaszamy się do CNMV (w tym samym czasie co UPROFX) mówią nam, że są już ogłoszenia mówiące o tym, że jest chiringuito finansowym: https://www.fca.org.uk/search-results?search_term=kontofx%20ezcrypto%20place%20ez%20crypto%20place . Ponadto, zgodnie z estońskim adresem, pod którym jest zarejestrowany, prawnicy, z którymi rozmawialiśmy o tej sprawie, informują nas, że pod tym adresem działają inne strony poświęcone oszustwom internetowym, takie jak coincall .com i że strony te są już zgłaszane i są a następnie postępowanie karne tutaj w Hiszpanii. Są też tacy sami jak oszuści Olympia Markets

  Oszuści wyraźnie używają fałszywych nazwisk, takich jak Leon Goldin, Christina Sanchez. Felipe Hernandez, Diana Mendoza, Raul Ray i Eduardo Blanco, których częścią są te same osoby, co w innych oszustwach. Są to organizacja przestępcza oddana temu! którzy używają strony, a kiedy ją spalają, otwierają inną i kontynuują tę samą rzecz (czasem nawet używają tych samych nazw), więc współpraca między zainteresowanymi jest bardzo ważna, aby zebrać maksymalną możliwą liczbę dowodów (ponieważ w w niektórych przypadkach mogą skorzystać z telefonu komórkowego lub telefonu, który można zlokalizować, osobistego adresu e-mail lub konta bankowego, na którym dokonywany jest przelew)

  Stworzyliśmy e-mail, aby skontaktować się z większą liczbą ofiar: [email chroniony] .co, a tym samym możliwość współpracy i dalszego przekazywania informacji policji. Jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji, skontaktuj się z nami

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Marcos, bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KontoFX, bardzo nam przykro za wszystko, co Ci się przydarzyło… Jeśli masz jakiekolwiek inne informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc inwestorom, prosimy o ich upublicznienie. I życzymy powodzenia w odzyskaniu kapitału.

   Pozdrowienia.

 11. Joaquin Gazquez odpowiedź

  Witam wszystkich, jeśli jest jakiś komentarz na rzecz kontofx to sami go napisali, dlatego polecam wysłać wiadomość na ten adres [email chroniony]. są profesjonalnymi oszustami.
  Zostałem przerąbany przez 5 bitcoinów i nie zgłaszam ani nie narzekam, ponieważ jestem głupi, ufając niektórym osobom. Nazywam się. JGR PROSZĘ KONTOFX, SĄ NIEKTÓRYMI OSZUSTWAMI I ŻEBY ŻYĆ. OSZUST NUMER 1 TO TAL TONY CASTILLO Z TELEFONEM +442039616348 W LONDYNIE.
  I MAGIENENSE CO CI ŻYCZENIE DLA CAŁEJ TWOJEJ RODZINY. I DLA TEGO, KTÓRY WYDAJE WSZYSTKIE PIENIĄDZE. CO CHCĘ, BO JEŚLI TO TO, CO CHCĘ

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Joaquín, bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KontoFX, przepraszamy za wszystko, co Ci się przydarzyło… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś?

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witam UWAGA, bardzo dziękuję za informację o KontoFX.

   Pozdrowienia.

 12. Antares odpowiedź

  Czy ktoś wie, czy istnieje pozew zbiorowy przeciwko tej firmie? Oszukali mnie 5.000 euro. Wszystko dobrze i przyjemnie, dopóki nie próbowałem odzyskać 2.000. Mówią więc, że ingerowałem w ich mechanizm inwestycyjny i cały kapitał przepadnie, jeśli nie wniosę dodatkowych 5.000 euro.
  Odmówiłem, a pewien Leon Goldin napełnił mnie obelgami i obelgami. Potem mówi, że zrezygnuje z mojego konta i cały kapitał zostanie utracony.
  Widząc to, co widziałem w Internecie, wolę stracić 5.000 euro niż 10.000 XNUMX, które straciłbym grając w ich grę, ale chcę to zgłosić.
  Ponieważ jestem już parzącym i recydywistą, zarejestrowałem wszystkie rozmowy telefoniczne i rozmowy WhatsApp. Myślę, że to jasne i proste, ale ja sam nie mogę działać przeciwko nim zgodnie z prawem.
  Więc jeśli ktoś wie o pozwie zbiorowym, byłbym wdzięczny.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Antares, bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KontoFX, bardzo nam przykro z powodu tego, przez co przeszedłeś… Czy możesz nam opowiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile?

   Mamy nadzieję, że w przypadku podjęcia działań zbiorowych skontaktują się z Państwem. Z jakiego kraju pochodzisz?

   Pozdrowienia.

 13. Rafael Conde Diaz Saavedra odpowiedź

  DOBRE POPOŁUDNIE, NAZYWAM SIĘ RAFAEL I TAK, RÓWNIEŻ PIQUE, KIEDY WIDZĄC REKLAMĘ O AMANCIO ORTEGA I DZIENNIKARZ, KTÓRY PRZEPROWADZIŁ Z NIM WYWIAD, ZROBIŁ TESTY I PONOSIŁ W JAKI SPOSÓB ZARABIAŁ PIENIĄDZE W KILKA MINUT, MOŻE JESTEM I TEGO DOBRY WEJŚCIE 250 € I PO KILKU TYGODNIACH ZOBACZYŁEM, ŻE ZARABIAŁEM 10%, WIĘC WIĘC ZROBIŁEM O KOLEJNE 250 € I BARDZO CZĘSTO ROZMAWIAŁEM Z TAKIM BRIANEM, TERAZ W SOBOTĘ MIECZE I DOKONUJĘ ZWROTU 500 € I TERAZ NIC , DZISIAJ TEN PAN NAPISAŁ DO MNIE E-MAIL, BO ZADZWONIŁ, ALE KOMUNIKOWAŁEM SIĘ I WYSŁAŁEM GO JAK ZAWSZE, ŻEBY DO MNIE DZWONIŁ, RÓWNIEŻ WIDZIAM, ŻE ZABLOKOWAŁ W MOIM BANKU 275 €, ABY ODBIERAĆ TO BEZ MNIEJ ZGODY, WIĘC PRÓBUJĘ DZWONIĆ DO MOJEGO BANKU ZOBACZ, JAK MOGĘ ZATRZYMAĆ TĘ OPERACJĘ, ALE BOJĘ SIĘ, ŻE TO NIE BĘDZIE TRUDNE, MAJĄ NUMER TWOJEJ KARTY I ZA KAŻDYM CZASEM BLOKUJĄ KWOTY. ZOBACZMY CO DOSTAJĘ

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Rafael, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KontoFX… Czy możesz nam opowiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Z uwagą podchodzimy do Twojej sytuacji.

   Pozdrowienia.

   • Rafael Conde Diaz Saavedra odpowiedź

    ZNOWU DOBRE POPOŁUDNIE, DZIŚ POSZŁAM DO KOMENDARZY POLICJI I ZŁOŻYŁEM SKARGA ZE WSZYSTKIMI DOKUMENTAMI, KTÓRE ZGROMADZIŁEM, PO TYM POSZŁEM DO MOJEGO BANKU, ABY SPRÓBOWAĆ PRZEDSTAWIĆ SKARGA I DOKUMENTACJĘ, ABY ZAPOBIEC, ŻE MOGĄ ICH WYCOFAĆ 275 € W TYGODNIU, KTÓRY NADCHODZI, ABY ZOBACZYĆ, CO SIĘ DZIEJE, TEN PAN NA KONIEC wołał MNIE JAK ZAWSZE, TROCHĘ ZMIENIONO, BO POPROSIŁEM O WYPŁACENIE PIENIĘDZY NA MOJE KONTO, NIE MÓWIĄC MU ​​NIC, POWIEDZIAŁEM, ŻE MOGĘ DZIAŁAĆ MOJE KONTO KIEDY CHCIAŁEM, ŻE POPROSIŁEM GO ZWRÓCIĆ KWOTĘ DOCHODU I TAK SZCZĘŚLIWI, POWIEDZIELI MI, ŻE NAJPIERW MUSIEM WYCOFAĆ ZAMÓWIENIE WYPŁATY Z KONTA KAPITAŁOWEGO I ŻE ZBADAŁ SYTUACJĘ, ZAPYTAJ JAK DŁUŻEJ , A ON JUŻ MI POWIEDZIAŁ, ŻE NIE JESTEM JEDYNYM KLIENTEM I ŻE NIE MOGŁ MI MNIE POWIEDZIEĆ, POWIEDZIAŁEM, ŻE BYŁEŚ TU DŁUGI CZAS, WIĘC MUSISZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ LUB MNIEJ JAK DŁUGO, JEDEN DZIEŃ, TYDZIEŃ ALBO JAKIEKOLWIEK, TAM JUŻ WIE, że się rozgrzewał i powiedziałem mu, że będę się z niego śmiał POWIEDZIAŁ MI, ŻE DZIŚ (WCZORAJ) POWIEDZIE MI COŚ i jak sobie wyobrażam, że do mnie nie dzwoni, wstaję z łóżka o 23,50:XNUMX i prosiłem o wypłatę pieniędzy na moje konto i jak sobie wyobrażam, DZIŚ ON ZADZWONIŁ WIĘCEJ, ANI NIE MYŚLĘ, ŻE BĘDZIE, JEŚLI BĘDZIE MIEĆ NOWOŚCI, JUŻ POINFORMUJĘ CZY SĄ DOBRE CZY ŹLE, WSZYSTKICH POWITAŁEM I ZOBACZ, CO SIĘ DZIEJE, DZIĘKUJĘ

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Witaj Rafaelu, zwracamy uwagę na Twoje komentarze dotyczące tego, czy możesz się wycofać.

     • Rafael Conde Diaz Saavedra

      Dzięki Bogu udało mi się odzyskać cały zainwestowany kapitał, nie wiem, czy było to z powodu groźby, jaką dałem zgłosić do straży cywilnej o cyberprzestępczości, policji państwowej czy mojego banku, faktem jest, że odzyskałem swój pieniądze i skasowałem je z każdego miejsca na moim komputerze, poza zmianą konta czekowego i kart kredytowych. Mam nadzieję, że masz szczęście, Pozdrowienia

     • Polecani brokerzy Autor postu

      Cześć Rafael, bardzo dziękuję za skomentowanie swoich doświadczeń z KontoFX z nami. Cieszymy się z Twojej sytuacji.

  • Araceli odpowiedź

   Dobranoc. Ja też czuję się oszukany. Zainwestowałem dużo pieniędzy i już się boję, bo odkąd zdecydowałem się je odzyskać, znikają i nie wykazują oznak życia. Chciałbym, abyś wspomniał o krokach, które należy wykonać, aby odzyskać pieniądze. Dziękuję Ci . Mam nadzieję, że mi się uda. Mój e-mail to… Jeśli chcesz się ze mną skontaktować. [email chroniony]. mam na imię Araceli

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Araceli, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KontoFX… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile?

    Spróbuj skontaktować się z nimi z innego numeru lub e-maila, bardzo mało poważnego ze strony KontoFX, o czym wspominasz.

    Pozdrowienia.

 14. Juan M odpowiedź

  proszę obejrzeć film, wyjaśniają też, że kontofx nie jest dobrym brokerem youtube .com/watch?v = SzzJVq_O7nc

 15. Ester odpowiedź

  cześć

  Przeczytałem komentarze towarzyszy i myślę, że jestem jeszcze jednym z wielu oszukanych, wydaje mi się, że oni też nie zwrócą pieniędzy, 3 dni temu żałowałem, że drugi to zrobił. Zgłoszę je lub spróbuję je zgłosić. Włożyłem 250e tb, proszą mnie o więcej dokumentów i nie mogę dostać pieniędzy. Widziałem reklamę na Facebooku. Czy możesz mi powiedzieć, z kim mam się skontaktować, aby złożyć skargę? , mieszkam w Hiszpanii-Dziękuję

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Ester, bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KontoFX, bardzo nam przykro z powodu Twojej sytuacji… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Może na reklamę w Internecie? Czy masz nazwiska osób, z którymi miałeś kontakt? Adresy e-mail?

   Jak zgłosić, powinieneś to zrobić z regulatorem finansowym swojego kraju, jeśli jesteś z Hiszpanii, to następnie CNMV.

   Pozdrowienia.

   • javier lopez odpowiedź

    Witaj przyjacielu, jesteśmy w takiej samej sytuacji, najpierw musisz zgłosić oszustwo na posterunku policji, ja też spróbuję w CNMV chociaż tam nie jest zarejestrowany broker, a potem do twojego banku, procedura nazywa się obciążeniem zwrotnym , jeśli zweryfikują, że jest to oszustwo Karta kredytowa może zwrócić poczynioną inwestycję (poszukaj informacji w Internecie, ponieważ każą ci to zrobić), to tam powinieneś dostarczyć zrzuty ekranu i raport policyjny.
    Mam nadzieję, że masz szczęście, ponieważ zamierzam to teraz zacząć… ..

 16. DAVID VENTURA MORCILLO odpowiedź

  Dzień dobry,
  Właśnie zainwestowałem 300 € i nie mogę wejść na tę stronę, aby zobaczyć moją inwestycję.
  Jeśli jest to oszustwo, nie wiem, jak sławne osoby, które pojawiają się na tej stronie, nie zgłaszają tego.
  Mam nadzieję, że nie straciłem swojej inwestycji, ponieważ byłby to pierwszy i ostatni raz, kiedy robię ten nonsens.
  Pozdrowienia dla nas wszystkich zaangażowanych w tę sprawę.
  Uwaga: przesyłam Ci dane, dla których wpisuję ten temat.
  Drogi Davidzie Ventura Morcillo,

  Serdecznie witamy w KontoFX!

  Zanim zaczniesz handlować, musisz zweryfikować swoje konto. Można to łatwo zrobić w 5 minut, a dla wygody zalecamy korzystanie z urządzenia mobilnego.

  Procedura weryfikacji kończy się poprzez dostarczenie określonej dokumentacji wymienionej poniżej:

  Podpisane oświadczenie o wpłacie (DOD) – link do takiego oświadczenia prześlemy w osobnym e-mailu, gdzie można je podpisać online. Jeśli nie otrzymałeś linku, kliknij tutaj, aby pobrać formularz PDF.
  Jak możesz przesłać nam dokumentację?

  Zalecamy przesłanie dokumentacji za pomocą naszej aplikacji mobilnej.
  Alternatywnie możesz wysłać do nas żądane informacje na adres [email chroniony].

  Nie wahaj się zapoznać się z naszą stroną Polityki KYC, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat procedury weryfikacji.

  Ważna informacja:

  Jeśli konto nie zostanie zweryfikowane w ciągu 4 dni roboczych, zostanie tymczasowo dezaktywowane z nienaruszonymi środkami.

  Żądania wypłaty są przetwarzane tylko na w pełni zweryfikowanych kontach.

  Przestrzegamy najsurowszych norm regulacyjnych, aby zapobiegać oszustwom i praniu pieniędzy, a także chronić integralność Twojego konta biznesowego. Dlatego wymagamy od wszystkich naszych klientów przestrzegania procedury weryfikacji.

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy dotyczące procedury, nie wahaj się skontaktować z nami przez e-mail, czat na żywo lub telefonicznie.

  Z poważaniem,
  Dział Zgodności
  Tel.: +441217263858
  E: [email chroniony]
  W:

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć David, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KontoFX, do jakich sławnych osób masz na myśli? Wiele z tych firm używa fałszywych wiadomości, tych sławnych ludzi, o których zakładamy, że mówisz, cóż, to, co mówią, nie jest prawdą, są to wiadomości wymyślone, aby przyciągnąć klientów.

   Pozdrowienia.

 17. miguel odpowiedź

  Po przeczytaniu wszystkich komentarzy widzę, że instrukcja obsługi jest taka sama dla nas wszystkich, którzy zostali oszukani. Chcę tylko powiedzieć, że jestem jednym z tych oszukanych przez tych facetów, mam nadzieję, że przed zainwestowaniem ludzie przeszukają internet w poszukiwaniu komentarzy i zdecydują

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Miguel, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KontoFX, naprawdę smutne jest to, co wspominasz o tym brokerze. Czy możesz opowiedzieć nam więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Pamiętasz, jak przyszedłeś, aby je znaleźć?

   Pozdrowienia.

 18. Antonio Gutierrez odpowiedź

  Cóż, mam na imię Antonio i ponieważ wszyscy w to ufamy i przydarzyło mi się to jak wszystkim innym, na początku mnie osłodzili, potem mnie ubliżali, aż pożyczyłem, pewien Marcus mnie zdradził i straciłem wszystko, oni oszukali mnie z 3750 euro czyli panowie to sukinsyni Najpierw osładzają cię, że wygrywasz, a potem dajesz więcej, a potem upadasz i upadasz jak ja, a ja straciłem wszystko, mam nadzieję, że to zgłoszą ta fasada oszustw Przykro mi, ale nie powinno to trwać w ten sposób, jeśli można je zgłosić. Ale skoro nie wiadomo, jak to jest to robić, nie pytamy, możemy się tylko pogodzić z podziękowaniem za przeczytanie mojej historii

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Antonio, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KontoFX, naprawdę smutne jest to, co wspominasz o tym brokerze. Czy możesz opowiedzieć nam więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Pamiętasz, jak przyszedłeś, aby je znaleźć?

   Pozdrowienia.

 19. Fernando CC odpowiedź

  Witam, to Oszuści. Zacząłem od 250 euro z p… ta Diany Mendozy. W pierwszym miesiącu zrobiłem kilka depozytów, do 1000 €, miałem zysk w wysokości 370 €. Potem zacząłem ufać i wpłaciłem do 3000 €, co było urojeniem.
  Gdy chciałem dokonać wypłaty, wszystko poszło na łatwiznę i minęli mnie z pewnym Leonem, że syn dużej suki zatopił moje konto.
  Jeśli mam 3630 euro, zostawiam go na 2097 euro w ciągu jednego dnia.
  Później chciałem go usunąć, ale dobra Diana Mendoza dała mi słowo, że go odzyskam.
  W tej chwili mam otwarte transakcje i nie mogę ich wycofać i każdego dnia widzę, że tracę 250 € lub więcej .... Nie mam już żadnej nadziei na odzyskanie moich pieniędzy, chciałbym tylko, aby zostały złapane i aby postawiły dobre opakowanie ... lub zobacz je jako żarówki (wiszące i z wnętrznościami) .

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Fernando, dziękuję za informacje o KontoFX, bardzo nam przykro z powodu tego, co się z tobą dzieje, czy możesz wyjaśnić więcej o swoim doświadczeniu? Pamiętasz, jak w ogóle natrafiłeś na KontoFX?

   Pozdrowienia.

   • javier lopez odpowiedź

    Ta firma ma reklamę na Instagramie, ja też zainwestowałem, chociaż zwrócili mi dwie małe wpłaty. Nie zamierzam więcej inwestować, a gdy będę chciał w pełni odzyskać pieniądze, powiem ci, ze zrzutami ekranu i nagraniami z telefonu, które uratowałem, jeśli w końcu oszukują mnie jak ci, którzy piszą, planuję je zgłosić, ale ja muszę jeszcze trochę poczekać.

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Witaj Javier, czekamy, czy możesz wypłacić wszystko. Masz na wszelki wypadek link do reklamy na Instagramie? Czy pamiętasz nazwiska osób, z którymi pracowałeś w KontoFX?

     Pozdrowienia.

     • javier lopez

      Współpracuję z Dianą Mendozą, jej numer telefonu zaczyna się od +44, który ma być w Londynie, tej reklamy więcej nie widziałem, ludzie skaczą z radości bo widzą swoje automatyczne konta i takie jak zobaczę to będę umieść to tutaj.

    • javier lopez odpowiedź

     Jeśli w tej chwili oszukują mnie… wiem jak pracują, zarabiają pieniądze, dopóki nie przestaniesz wpłacać pieniędzy, potem przekazują cię z innym partnerem, a ja otworzę wiele operacji i oczywiście robią nie stracić pieniędzy, ponieważ handel jest prawdziwy, jeśli Nie, że inwestują w kryptowaluty kończące się na .m, które mają bardzo wysokie swapy i uniemożliwiają ci ich zamknięcie, skontaktowałem się z nimi, ale nie kierują mnie do nikogo, kto zadzwoni ja jutro zjedzą resztę pieniędzy na zamianę.
     Ci z Was, którzy zainwestowali, proszą o część swoich pieniędzy i zostają cały dzień wchodząc na swoje konto, a zobaczysz, jak nie możesz nawet otworzyć operacji, zrób zrzuty ekranu, dlaczego zmienią stronę i zgłoszą, dlaczego te pieniądze nie zostały utracone w torba wejdź http://www.kontofx.io (który właśnie zmienił stronę), aby móc je zgłosić.
     Jeśli ta strona mi pozwala, mogę przesłać zrzuty ekranu, abyś mógł je zobaczyć

     • Polecani brokerzy Autor postu

      Witam ponownie Javier i dziękuję za wszystkie informacje na temat KontoFX, jest nam naprawdę bardzo przykro. Jeśli chodzi o przesyłanie zrzutów ekranu, możesz przesłać je do stron internetowych, takich jak imgur .com / upload, a następnie udostępnić linki do każdego obrazu tutaj.

 20. pvh odpowiedź

  Dzień dobry, masz mieć dwa tygodnie próbnego wyboru i zdecydować, czy chcesz kontynuować, czy nie, dobrze po 4 dniach z prośbą o dokumenty i mając wszystko, o co prosili, ciągle mówią, że konto nie zostało zweryfikowane i ciągle proszą o więcej tego samego, zdecydowałem wczoraj wieczorem po rozmowie z doradcą, że Diana Mendoza wyznaczyła mnie i widząc, że nie byłem zbyt przekonany do wypłaty moich pieniędzy, moim zaskoczeniem dzisiaj jest to, że wysyłają mi e-maile z prośbą o pewne dokumenty, które już posiadają, a kiedy powiem im, że nie chcę kontynuować, ograniczają moje konto i nie mówią mi nic o zwrocie pieniędzy, co mam z tym zrobić? Zgłosić przestępstwa komputerowe? Zastanawiam się, czy zdeponować te pieniądze, nie czekają nawet na zatwierdzenie konta, ponieważ aby je wypłacić, jeśli chcę, nadal kłamią i proszą o dokumentację, mam nadzieję, że odzyskam moje pieniądze

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Pvh, dziękuję za informacje o KontoFX, bardzo nam przykro z powodu tego, co się z tobą dzieje, czy możesz wyjaśnić więcej o swoim doświadczeniu? Czy pamiętasz jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?… Co zrobić, być może powinieneś zasięgnąć porady prawnej, z drugiej strony, jeśli wspomnisz, skąd jesteś, powiemy Ci, który jest regulatorem finansowym w Twoim kraj.

   Pozdrowienia.

 21. EDUARDO JOSE PEREZ TORRES odpowiedź

  Straciłem z nimi 21000 XNUMX €, to oszuści i oszukujący głupcy.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Eduardo, dzięki za komentarze, naprawdę szkoda, o czym wspominasz.Pamiętasz, jak w pierwszej kolejności natrafiłeś na KontoFX? Jeśli masz więcej informacji o firmie, podziel się nimi z nami.

   Pozdrowienia.

 22. Jesse odpowiedź

  Witam, czy mógłbyś mi doradzić…… Zrealizowałem transakcję 250, bank najpierw zablokował transakcję, potem weszła w życie. (wyobrażam sobie, że już straciłem pieniądze) Dzwonią do mnie i wysyłają wiadomości, że muszę kliknąć w link, żeby zacząć zarabiać, ale nie chcę odbierać telefonów ani klikać w link… . Nie wiem, czy to kradzież moich danych... ale jak mogę odzyskać pieniądze?

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jesse, dziękuję za opinię, naprawdę szkoda, o czym wspominasz.Pamiętasz, jak w ogóle natrafiłeś na KontoFX? Jeśli masz więcej informacji o firmie, podziel się nimi z nami. O tym, jak odzyskać pieniądze, jak zobaczysz w komentarzach, nie jesteś jedyną osobą, która ma ten problem. Dlatego zawsze zalecamy współpracę z regulowanymi brokerami.

   Pozdrowienia.

 23. Manuel odpowiedź

  Skontaktowali się ze mną dzisiaj, ponieważ poprosiłem o informacje o krypto, w które Bill Gates zamierza zainwestować dużo pieniędzy, Bitcoin Evolution, nie wiem, czy będzie to fałszywa. Ale ponieważ jestem na rynkach od 3 lat, jeśli znam wiele „barów finansowych”, w pierwszej minucie penetruję je.
  NIE JEST TAM ANI STU, szukaj wypłacalnych i regulowanych brokerów, takich jak Interactive Brokers, Swuisquote, Admiral Market, GKFX itp.
  POINFORMUJ WCZEŚNIEJ. Natknąłem się na opcje binarne na początku, nie miałem o tym pojęcia, uczyłem się ... Dzisiaj w końcu ONI JUŻ ICH ZAKAZALI. Więc nie ma binarnych i oczywiście dużo treningu przed umieszczeniem € w jakimkolwiek brokerze, stracisz je w 100% NA PEWNO.
  Chcę, aby moje doświadczenie służyło tym nowicjuszom - początkującym.
  Salu2.
  PS: Ach, nie chcę postów u brokerów ani nic, ok? Intencja jest doceniana, ale jej nie potrzebuję.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Manuel, dziękuję bardzo za twój komentarz i masz rację w tym, co mówisz ... Na wypadek, gdybyś miał tę stronę Billa Gatesa, o której mówisz?

   Pozdrowienia i dobry handel.

 24. Laura odpowiedź

  Chciałbym wiedzieć, czy poprosili Cię o kserokopię dowodu osobistego, karty i faktury ??? A co zrobiłeś ???

  • John odpowiedź

   Minęły trzy miesiące odkąd otworzyłem konto i podałem moje informacje ... i nie mam jeszcze tego, co zostało na koncie, dzięki Bogu, że zainwestowałem tylko 250 euro .... W każdym razie mam dość telefonów z Londynu od różnych brokerów, którzy niczego dla mnie nie rozwiązują. W końcu ci ludzie żyją na dupkach takich jak my, wydaje się, że niewielu odzyskuje swoje pieniądze… .. A najbardziej boli mnie to, że banki i karty główne myją ręce…. Nie są niczym więcej niż zwykłymi oszustami w białych kołnierzykach.

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Cześć Juan, dziękuję za komentarze, bardzo nam przykro z powodu tego, co wspomniałeś, jeśli masz nazwę lub stronę internetową innych brokerów, którzy do ciebie dzwonią, podaj nam to, więc robimy recenzje o tych firmach… Czy pamiętasz jak w pierwszej kolejności znalazłeś KontoFX?

    Pozdrowienia.

 25. Raquel odpowiedź

  https://livetelegraph.com/la-vida-despues-de-declararse-en-bancarrota/?a1=esmigualg27pcal143&b2=esmigualg27pcal1433&fbclid=IwAR38vOOyV6Yt_Wi6IO0tJLudGXirRLmcbUKsLM78sz1TDlgoNQ0Yw8GW8xw

  Przyszedł do mnie przez facebook, z wiadomością od miguela bosé, która poleca go, że wygrał dwa miliony euro i że opowiada o tym w telewizji

  Posiekałem i wpłaciłem kaucję w wysokości 250 euro, proszę, aby mnie wtedy zwrócili i zobaczyli
  Nie jest odwrócone, bo sama strona miała to zrobić...
  W każdym razie powiem ci, jeśli je odzyskam

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Raquek, bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z KontoFX, zaktualizujemy recenzję.

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Aniele, dlaczego to mówisz? Czy możesz opowiedzieć nam więcej o swoich doświadczeniach z KontoFX?

   Pozdrowienia.

 26. Anonimo odpowiedź

  Zadzwonili do mnie najpierw z kayafx, a potem z kontafx, najwyraźniej przez pomyłkę, ale zmienili też nazwisko, tak jakby osoby, które dzwoniły, miały po 2 tożsamości dla każdej z firm, w każdym razie ich nie polecam

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witam "Anonimowy", po pierwsze, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z KontoFX. Na wypadek, gdybyś pamiętał, jak w ogóle znalazłeś KontoFX?

   Pozdrowienia.

 27. Florentino Gonzalez odpowiedź

  Byłem ciekaw ich reklamy i ułatwiają otwarcie konta (proszą o wszystkie dane karty bankowej), aby inwestować w kryptowaluty. Wymogi, aby to potwierdzić, zrozumienie z e-mailami czasami w języku angielskim i telefony w celu komunikacji z brokerem (w moim przypadku Diana) skłoniły mnie do zastanowienia się i zażądania ponownego wprowadzenia pieniędzy, które zwrócili mi w ciągu 2 dni po wysłano wymagane dokumenty. To jest moje ostatnie doświadczenie, nie wiem, co by się stało, gdyby pieniądze zostały zainwestowane.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witam Florentino, bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z KontoFX… Czy pamiętasz, jak w ogóle znalazłeś tę firmę inwestycyjną?

   Pozdrowienia.

   • Florentino Gonzalez odpowiedź

    Połączyłem się z KontoFX czytając news na stronie rtve, dotyczący Elona Muska. Był 26 października i chcę pamiętać, że powiedział, że odchodzi z Tesli i planuje kontynuować studia inwestycyjne w kryptowaluty, gdzie mógłby obciąć zyski od dużych inwestorów, aby odwrócić je na małych. Czytając te wiadomości, które wydawały się science fiction, pojawiła się dobrze znana reklama KontoFX.

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Witaj Florentino, dziękuję za informacje… Jeśli możesz, prześlij nam link do tej wiadomości, o której wspomniałeś.

     Pozdrowienia.

 28. Carlos odpowiedź

  profitguidance .com / es / bitcoininvestor /? utm_source = ho_1083 & utm_medium = brak & utm_content = & source = ho_1083 & offer_id = 52 & aff_id = 1083

  znajomi skontaktowali się ze mną stąd, pewien inwestor bitcoin

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za udostępnienie tych informacji o KontoFX i za podzielenie się swoimi doświadczeniami. Zaktualizowaliśmy ocenę i recenzję brokera.

   Pozdrowienia.

 29. Alberto odpowiedź

  Czekałem ponad 3 tygodnie, aby odzyskać pieniądze, które wpłaciłem 250 € i nikt nic nie mówi ani nie odpowiada Wysłałem kilka e-maili i zadzwoniłem, jest pewna Diana Mendoza i pewien León, jacy są ludzie, którzy traktował mnie

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Alberto, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z KontoFX, naprawdę źle jest to, co wspominasz o tym brokerze… Pamiętasz, jak w ogóle ich znalazłeś? Jeśli masz inne informacje o firmie, które uważasz za wygodne do udostępnienia, zrób to.

   Pozdrowienia.

 30. Carla odpowiedź

  Dzień dobry, w jego czasach wpłaciłem 250 € i przez pierwsze dni byli bardzo uważni ... ale teraz chcę odzyskać moje pieniądze i nikt mi nie odpowiada, ani telefonicznie, ani e-mailami.. Rzekoma Diana Mendoza do zniknął z mapy. Jestem bardzo zły ... idź banda oszustów, ...

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Carla, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem z KontoFX… Czy pamiętasz, jak znalazłaś tego brokera? Jak długo czekasz? To, o czym wspomniałeś, brzmi bardzo źle.

   Pozdrowienia.

 31. Jorge S odpowiedź

  Cześć przyjaciele, dzięki za recenzję, skontaktowali się ze mną w moim przypadku za pośrednictwem reklamy o nazwie cryptosoft, zostawiam link profitguidance .com / es / cryptosoft / access.html?Name = Pedro + S% C3% A1uroina & email = jijodebuta% 40gmail .com & thankyou_url = http% 3A% 2F% 2Fwww.profitguidance.com% 2Fes% 2Fcryptosoft% 2Faccess.html & email_link = http% 3A% 2F% 2Fwww.profitguidance.com% 2Fes% 2Fcryptosoft% 2Faccessraccess.html & list_idnel = & Tradingot method funnelding & list_id = & Tradingot method funnelding & list_id: + Method & user_lang = JĘZYK

  dzięki, uratuj mnie przyjaciół

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Jorge, bardzo dziękuję za udostępnienie nam tych informacji o KontoFX, reklama jest z pewnością myląca i oszukańcza, a oferowane przez nią zyski są wyraźnie niemożliwe do osiągnięcia. Dodamy to do recenzji. Jeśli masz inne informacje o KontoFX, podziel się nimi z nami.

   Slaudo.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.