W tej sekcji powiemy Ci dlaczego wierzymy, że Brokereo jest bezpieczne. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach WYDAJEMY SIĘ FIRMĄ POWAŻNĄ I POLECANA. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Brokereo i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Otwarte Konto

Podstawowe informacje

🌐 WWWbrokereo.com
🏠 spółkaConcorde Investments Sp.
⚖️. RozporządzenieCySEC
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 4 (MT4)
📌 AdresCypr

Brokereo jest własnością Concorde Investments Ltd, firmy znajduje się w Cypr. Broker jest regulowany przez regulatora CySEC.

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje Brokereo, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
srebrny$0
złoto$0
Platyna$0

Informacje w sieci

Strona brokera

Brokereo zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalendarz ekonomiczny, kalendarz raportów o zarobkach, wiadomości, niektóre samouczki, wyjaśnienia wszystkich różnych produktów finansowych oferowanych przez Brokereo, e-booki, kursy, samouczki.

Lista numerów telefonów

 • + 34900933208

Ostateczna wycena Brokereo

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: Brokereo to bezpieczna firma.

Po przeprowadzeniu analizy omawianej firmy wydaje się nam ona wiarygodna: daje dostęp do dużej liczby możliwości inwestycyjnych, posiada nowoczesną platformę, a wsparcie jest znakomite.

Firma udostępnia również wiele bardzo ciekawych zasobów dla osób zainteresowanych światem inwestycji. Polecamy rzucić okiem!

Firma oferuje również możliwość założenia konta DEMO i aktualnie posiada różne promocje, musisz się z nimi skontaktować, aby się o nich dowiedzieć.

Otwarte Konto

aktualizacje

Aktualności o Brokereo:

dataAktualizacja wiadomości
W tej chwili nie mamy żadnych wiadomości do udostępnienia.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Brokereo? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Brokereo.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Brokereo?

Jak zgłosić brokera

Najczęściej zadawane pytania

Czy Brokereo to oszustwo – czy to oszustwo?

Naszym zdaniem nie jest to oszustwo, nie byliśmy w stanie wykryć oznak oszustwa.

Czy pośrednictwo jest wiarygodne?

Tak, po naszej analizie uważamy, że jest to wiarygodny i renomowany broker.

Jak mogę otworzyć konto w Brokereo?

Tutaj możesz Aby otworzyć konto z nimi

Jak zgłosić Brokereo?

Jeśli masz jakiekolwiek skargi na tego brokera, możesz napisać do niego na poparcie ich strony internetowej, zapraszamy również do pozostawienia komentarza w tej recenzji.

Jak odebrać pieniądze od Brokereo?

Jeśli chcesz wypłacić pieniądze z Brokereo, wystarczy, że skontaktujesz się z nimi, poprzez wsparcie, które poprowadzi Cię do dokonania wypłaty kapitału.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

35 komentarze do «Czy pośrednictwo to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. Si odpowiedź

  Bardzo źle, każą otwierać negatywy tylko po to, aby zdobyć pieniądze i więcej pieniędzy, w ogóle tego nie polecam, zmieniają brokera i każdy mówi ci jedno, krótko mówiąc, każdy, kto chce u nich stracić pieniądze, będzie Prawidłowy.
  Pozdrowienia i podziękowania

 2. Xavier odpowiedź

  Straciłem 2500 euro w dwa miesiące, zostawili mnie w spokoju i bez doświadczenia, na początku było dobrze, ale dla mnie nie wstydzą się.

 3. Jordi odpowiedź

  co za szit maklerów tam mają, dzwonią do ciebie cały dzień opowiadając ci o wojnach żebyś kupował dla nich akcje z maksymalną prowizją nawet jak to jest gówno, oszukali mnie na 30.000 XNUMX euro w miesiąc, ja w ogóle nie polecam

 4. Ricardo Cano Gaviria odpowiedź

  Nie jest to zalecana platforma z kilku powodów: 1) Jej strona operacyjna (tak to nazywam) ma ciemne obszary, w których nie ma wyjaśnienia, a ponieważ doradcy nie dostarczają ich na początku (przynajmniej tak było zdarzyło mi się), podczas gdy jeśli jesteś zachęcany do otwierania transakcji, może się okazać, że chcesz zatrzymać lub zamknąć zlecenie i nie wiesz, jak to zrobić. Odkryłem to po stracie prawie 70 euro. 2) doradcy, których ci przydzielają, nie są najlepsi i bardzo wyraźnie widać, że chcą tylko, abyś zaryzykował swoje pieniądze, przegrał lub wygrał (platforma pobiera opłaty za przenoszenie pieniędzy). 3) Może się okazać, że doradca mówi ci, że nie jest tu „aby uczyć, jakby był nauczycielem komputerowym” i rozłącza się, co mi się przydarzyło dziś rano. 4) Pierwszy doradca z trzech, których miałem, z każdych trzech spotkań, które dał mi na dany czas, zachował tylko jedno. Krótko mówiąc, nie bawiłem się dobrze, straciłem pieniądze i to w najgłupszy sposób.

 5. Ivan odpowiedź

  Brokereo, kradnie, otworzyłem konto z 1250 euro i oprócz wygaśnięcia operacji z zyskami, to kiedy protestujesz, zamykają twoje konto po prostu kradnąc moje pieniądze

 6. Franciszek Galan odpowiedź

  ponieważ nie można skontaktować się z BROKEREO, kiedy wpłata była bardzo łatwa, po tym, jak nie dali mi oddychać, dzwoniąc do mnie codziennie, prosząc o coraz więcej i więcej pieniędzy.
  Dlaczego uniemożliwiają mi zażądanie zwrotu pieniędzy, które mam na koncie i nie pozwalają mi przejść do „obsługi klienta”?
  Dlaczego wyskakuje notatka, że ​​nie mam pieniędzy, skoro miałem 1.922 euro (dwa dni temu)?
  Myślę, że wszystkie te komentarze są sprowokowane i fałszywe. Sprawdzę czy ten jeszcze się pojawi
  Skontaktuj się ze mną i uzasadnij, że to co mówię jest kłamstwem.

 7. farzin odpowiedź

  Witam, nie wydało mi się to dobre, mówią, że dzwonią o takiej godzinie, a nie dzwonią i trzeba cały czas pilnować telefonu.Poradzili mi zainwestować 250€ i zostawili mnie z niczym

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.