Broker Bux

Recenzje Keyfunderów

Analiza na temat Keyfunders

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Kluczowi finansiści (zwany także imieniem: keyfunders.io), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Keyfunders do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Keyfunders ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Keyfunders to bezpieczna strona? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Keyfunderzy wspominają o byciu częścią Paramount Holdings LLC.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny według strony internetowej, chociaż nie ma żadnych ważnych informacji, które by to potwierdzały, uważamy, że są to nieprawdziwe dane.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Keyfunders nie wspomina o żadnej regulacji.

UWAGA: Keyfunders to broker NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje kont oferowane przez KeyfundersW tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

 • Konto podstawowy: minimalny depozyt początkowy $ 250, bonus powitalny 5% – 10%, dedykowany opiekun konta, niestandardowy portfel handlowy, brak prowizji, dźwignia do 1:200, wsparcie 24/5, ochrona przed ujemnym saldem.
 • Konto Przed: minimalny depozyt początkowy $ 2.500, Wsparcie 24/6, centrum szkoleniowe, codzienny przegląd rynku, profesjonalne seminaria internetowe, alerty cenowe i nie tylko.
 • Konto biznesowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250, bonus powitalny 5% - 10%, dedykowany ekspert handlowy, szczegółowy plan finansowy, dyskusyjne prowizje zmienne, dźwignia do 1:400, wsparcie 24/5, ochrona przed ujemnym saldem.

La platforma do działania używane przez Keyfunders to: KF Web Trader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Keyfunders udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

strona kluczowego sponsora
Strona keyfunderów

Keyfunders zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Kluczowi finansiści

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdzamy keyfunderów. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Kluczowi finansiści

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Keyfunders jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Keyfunders? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

113 komentarze do «Keyfunderzy: ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Gabriela, dziękuję za komentowanie Keyfunders. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Bert odpowiedź

   Witaj Gabriel, zostałem oszukany 96000, a policja poprosiła mnie, aby wszyscy oszukani przez tego Brokera napisali do [email chroniony] i wyjaśnij, co się stało. Chodzi o to, że wszystkie osoby dotknięte tym oszustwem są zgrupowane w wystarczająco dużej liczbie, aby wymiar sprawiedliwości nie oddalił sprawy tak, jak ma to miejsce teraz, a zatem policja i interpol nie mogą interweniować. Jeśli znasz kogoś, kogo dotyczy, napisz na ten e-mail lub do mojego [email chroniony] I skontaktuję się z policją. Przypuszczam, że powiedzą ci, że bardzo ważne jest złożenie skargi na policję, a jeśli nie, wyjaśnią, jak to zrobić. Dziękuję. Zjednoczeni odzyskamy to, co nas oszukali, a ci już nie będą oszukiwać. Dziękuję.

 1. Francisco odpowiedź

  Cześć wszystkim, mój komentarz dotyczy Keyfunders .io lub .co
  Są naprawdę ostrożnymi oszustami, oferują inwestycje z wysokimi zwrotami, a sieć jest fikcyjna: patrzysz na swoje konto i saldo i możesz handlować, ale wszystko, co widzisz, jest fałszywe. Saldo, które się pojawia, nawet tam nie istnieje, zabrali je, aby otworzyć je z Twoimi danymi na innych platformach kont i zainwestować. Pytają i proszą, a kiedy chcesz wypłacić pieniądze, zaczyna się problem, męka i wszystko przegrałeś.
  Bardzo krzywdzą mnie ci oszuści: Sara i Stela, nie są regulowani przez żadną jednostkę kontrolną.
  Szukam osób poszkodowanych przez Keyfunders, aby do nas dołączyli i podjęli działania prawne z Hiszpanii i starali się odzyskać nasze pieniądze.

  Dzwonią do mnie teraz (w październiku), od lipca zniknęli; a teraz mówią mi, że są badani i muszą zwrócić pieniądze wszystkim klientom, ponieważ ich licencja komercyjna została zablokowana, ponieważ grupa pracowników (brokerów) firmy działała źle, zabierając pieniądze klientów i umieściłeś go w firmowym portfelu lub torebce, gdzie znajdują się pieniądze pobrane od wszystkich klientów i są one zaszyfrowane; Ale w tym celu musisz założyć konto na bezpiecznej platformie (Bitpanda; Simplex .com;) i wysłać 3% wszystkich pieniędzy, które ci zwrócą (inwestycja + zarobki) i nawiązać połączenie z portfelem, który rozpozna, że ​​to to ty i System blockchain automatycznie przekazuje Ci wszystkie pieniądze.

  Dla mnie to pachnie tym samym. W poniedziałek 18-10-2021 zadzwonią do mnie ponownie w celu przeprowadzenia operacji.

  Czy ktoś może mnie w tym oświecić? Dziękuję

  Byłem od 18-10-21 do dzisiaj 26-10-21 podając je parzyste i nieparzyste, prosząc o wszelkiego rodzaju informacje i aby akredytowali się prawidłowo DNI, kopię licencji cofniętą przez organ umawiający się itp. Są nie akredytowane i tylko Nalegają, że płacą klientom za odzyskanie licencji i są po to, aby pomóc w odzyskaniu. Mówię im, że jeśli nie ma ryzyka, że ​​postawią 3% (7700 €), a ja bardzo chętnie, gdy moje pieniądze znajdą się na moim koncie, zwrócę je, a także z premią (do 10.000 31 €). Odmawiają wkładania czegokolwiek, nie mogą tego zrobić, ponieważ pieniądze na kontach i portfelach są zablokowane; I mówię im, że jeśli są zablokowani, to jak zwrócą pieniądze i że włożą je do kieszeni. Zmusiłem ich do powiedzenia mi, dlaczego organizacje zostały uregulowane: CYSEC, BAFIN i CNMV. Powiedziałem już, że w odniesieniu do CNMV opublikowałem w dniu 05 ostrzeżenie, w którym stwierdzono, że ani Keyfundefs, ani Paramaunt Holding LLC, ani żaden pośrednik, który z nimi współpracuje, ani nie mają upoważnienia do pracy w Hiszpania.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Francisco, dziękuję za komentowanie Keyfunders. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Fatima odpowiedź

  Keyfunders to całkowite oszustwo, oszukali mnie 6300 €, obiecują ci udane wygrane, a kiedy mówisz, aby wypłacić, nikt nie odpowiada

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Fatima, dziękuję za komentowanie Keyfunders. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Bert odpowiedź

  Oszustwo popełnione wcześniej przez Federico Santini & cols i KeyFunders.io, KeyFunders.co, które moim zdaniem działa jako przykrywka. Miałem około 50000 1000 euro do zainwestowania i byłem ciekaw kryptowalut. Przeszukałem Internet i pewna Amàlia Smithz powiedziała mi: (Mam aktywny WhatsApp, ale nie odpowiada na moje pytania ...?) Aby zainwestować 40000 € i zapłacić kartą kredytową. Więc zrobiłem. Powiedziała mi, że już zainwestowała w bitcoin na platformie i że przekazuje mnie swojemu doskonałemu doradcy Federico Santini z KeyFunders.io Ten Milanese mówi bardzo płynnie po hiszpańsku i kazał mi kupić bitcoina. Powiedziałem mu, że nie mogę, ponieważ jest wart 1000 1 euro. Powiedział, że inwestycja w wysokości 2 nie była tego warta. Dzwonił do mnie kilka razy dziennie wyjaśniając oferty kupna 1/4 Bitcoina, nawet 5000/XNUMX, którą inwestor zostawił i że jest to wyjątkowa operacja, której nie można przegapić i że doda powitalny% za XNUMX €, który natychmiast podwoi się ...i tak dzwoniąc i dzwoniąc byłem przekonany obietnicą, że zagwarantuje zainwestowany kapitał, jeśli coś się stanie i że może odzyskać środki po prostu mówiąc mu ...itd,itd..
  Najpierw 5000, potem 10000 50000 i tak zdobywałem pieniądze…. Kiedy próbowałem odzyskać pieniądze, powiedział mi, że jeśli osiągnie 10000 21, będzie miał konto GOLD i będzie w pełni chroniony przed angielskim skarbcem, nawet blefował, co jeśli nie zaakceptuje, że go zostawimy i że przyśle mi pieniądze i zyski z powrotem… A ja wróciłem, co za idiota wykończył, żeby ugryźć haczyk i połknąłem to w całości…. Potem powiedział mi, żebym pobrał aplikację KeyFunders i się zarejestrował, i że tam zobaczę mój kapitał i jak zyski już podwajają te kapitały ... Zatrzymuję aplikację i nadal możesz zobaczyć, jak daleko zaszliśmy, kiedy wstałem i powiedział, że chcę zbierać korzyści. Nie ma problemu, powiedział, nie ma problemu. Potem wymyślono, że doszło do upadku bitcoina i że trzeba zapłacić, aby go uratować… Kolejne 157000 XNUMX i tak dalej, aż powiedziałem wystarczająco. Potem wyjął asa z rękawa i powiedział, że muszę zapłacić XNUMX% całości, co według niego i aplikacji, którą manipulował, wynosiło XNUMX XNUMX euro.
  Nie miałem już więcej pieniędzy i powiedziałem, że nie mogę zapłacić tych 30000 15000 euro. Nigdy więcej połączeń, e-maili, odpowiedzi przez WhatsApp itp. Kwoty te zawsze pojawiały się w aplikacji. Na koniec powiedział, żebym się nie martwił, że jest wspaniałomyślny i że włoży połowę kieszeni i odda mu ją przy zbieraniu funduszy. Innym razem przełknąłem „jestem zniesmaczony” i ponownie wysłałem 5000 16000 euro, wszystko było już załatwione, była połowa lipca i niebawem otrzymam środki. Każdy. Dni mijały, a ja nic nie otrzymałem. Potem wymyślono, że gdybym dołożył kolejne 16000 to moglibyśmy pojechać na wakacje z pełną kieszenią... Kolejne kłamstwo. Wyjechał na wakacje, a ja czekałem na pieniądze. Nie odbieram żadnych połączeń, SMS-ów, whappów itp. Gdy wrócił od krów we wrześniu, powiedział, że nie wie, co się stało i okazało się, że EBC odmówił mu udziału w pomocy i nic nie może zrobić. Brakowało XNUMX XNUMX euro. Potem dzwoni pewna Silvia Johnson, która twierdzi, że jest z Barclays i że EBC zlecił jej powiadomienie mnie, że ja i nikt inny nie musimy płacić tych cholernych XNUMX XNUMX.
  Nie wierzę, a ona mówi, że daje mi do 15 września na zapłatę… Mówię jej, że nie wierzę, a potem każe mi wysłać papier według niej, w którym wyszczególnia wszystkie kwoty w € i w BP i suma do zapłaty. Dziwna rzecz w tym e-mailu: Marianna.papad[email chroniony] czy rola jest tylko Barclays, nie ma wzmianki o niej czy o EBC... ??
  W końcu też w to wierzę i wysyłam 16000 do coinbase, aby dokonać płatności z gwarancjami. Kolejny splątany. Pieniądze zdeponowane w coinbase muszą trafić do KeyFunders, a stamtąd do Barclays. Nie dociera. W piątek przed tym tygodniem otrzymuję telefon od tego Johnsona z informacją, że Santini ukradł mi te 16000 29 i uciekł i że według niej i jej prawników zadenuncjowali go i jego platformę, która twierdzi, że nic nie wie i że złodziej nie wie, że zgłosiła się do pracy… .Więc mówi mi przez wapp, że wchodzi bez pytania o pozwolenie jako gwarancja jej autentyczności i że widząc co się stało, daje mi do 16000 dnia bieżącego miesiąca zapłatę 442080 442030 € Użyła przed zadzwonieniem do mnie telefonu, który ma pierwsze numery + 16000…. podobny do wielokrotności +XNUMX... używanego przez złodzieja i z którym nie można się skontaktować. Jedyną osobą, z którą się skontaktowałem, jest ta, która twierdzi, że jest sekretarką Johnsona, Rachel, która zadzwoniła do mnie innego dnia w imieniu, aby OSTRZEŻEĆ MNIE, że aby odzyskać te pieniądze, muszę ponownie zapłacić XNUMX za pomocą coinbase ??? Mówiła też bardzo płynnie po hiszpańsku, prawie jak Johnson. Po kilku dniach dzwonię do wszystkich tefsów i jedyną, która odpowiada, jest Rachel, ale mężczyzna odpowiada z akcentem podobnym do kumpli złodzieja i ciekawie, zanim do niej dotrę, słyszę, że mówi „pyta o Barclays” .. .Jeśli jest z Barclays, to wybierany numer tak bardzo za tobą tęskni? Rachel mówi, że jest sekretarką Johnsona i że na moje naleganie skontaktuje się ze mną ponownie i przekaże mi swój e-mail...
  J. mówi mi to samo i że to ona skontaktowała się z Papadopoulosem i wysłała mi rolę Barclaysa… ??? Spodziewałem się, że będzie to przynajmniej EBC….???
  J. upiera się przy swojej uczciwości i wysyła mi na moje naleganie czarno-białe zdjęcie karty Barclays….? i dodaje, że przysyła mi go za to, że jestem tak dobrą osobą i za wszystko, co się wydarzyło i że jest mu bardzo przykro...
  Już nie wiem co robić. Udało mi się zebrać 16000 tysięcy, ale już w nic nie wierzę. Jutro zapytam J, ale są bardzo sprytni i jestem pewien, że będą mieli odpowiedź na wszystko, dopóki nie dostaną więcej pieniędzy. Myślę, że jest w zmowie ze złodziejem i że są nienasyceni i bardzo dranie, bez skrupułów, mając tylko pieniądze, pieniądze pieniądze ...
  Co robię? Dziękuję Ci.
  Bert
  .

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Bert, dziękuję za komentarz na temat Keyfunders. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Józef Maria odpowiedź

   Ten facet Federico również oszukał mnie na ponad 100.000 72000 euro. Jest w szoku z Sibel z KEYFUNDERS. Udawał, że jest technikiem Coinbase i po wpłaceniu 16000 16000 euro powiedział mi, że zamroził je, bo nie wiem co, i aby je odblokować, musiał wysłać 117000 10 euro. Poprosiłem o pożyczkę i wysłałem ją na adres, który podała mi ciocia Sibel. Okazało się, że nie był to właściwy wybór i że odzyska to wszystko, wysyłając ponownie 12000 10 euro. Wrócił, aby poprosić znajomych i innych o sumę tej kwoty, a ja powiedziałem mu, aby dokonał transakcji z Anydesk. Zrobił to, ale powiedział mi, że Coinbase zamyka moje konto i aby upewnić się, że otrzymamy wszystko z powrotem, wyślemy je do Krakena. Skontaktował mnie z fałszywym wsparciem Kakena, który powiedział mi, że otrzymał już 117000 157000 euro od Coinbase Ireland i że jest przetrzymywany ze względów bezpieczeństwa. Że trzeba wpłacić 10% depozytu. Łącznie zebrałem 4000 XNUMX euro najlepiej, jak mogłem i wysłałem je, abym mógł je odzyskać po XNUMX dniach jako ubezpieczenie autentyczności lub coś w tym rodzaju. Kiedy wróciłem, aby zażądać odzyskania wszystkich moich pieniędzy, odpowiedział, że odkąd Bitcoin ostatnio wzrósł, nie ma już XNUMX XNUMX euro, ale XNUMX XNUMX euro i że musisz uzupełnić te XNUMX%, co byłoby o około XNUMX więcej. To, co wzbudziło we mnie podejrzenia, i odkryłem, że pułapka to komunikowanie się z pocztą fanów Krakena, a to z pewnością ten sam Federico lub Sibel, którzy byli z tyłu. Poszedłem więc do Mossos, żeby go zgłosić.

 4. Maria Teresa odpowiedź

  Dobry wieczór, to oszustwo, kierownik przysłał mi wyciągi i wszystko, co zarobiłem dziennie, poprosił mnie o 500 euro, abym przesłał mi pieniądze z Banku Europejskiego na prowizje i finanse, powiedzieli mi, że w środę dotarły natychmiast, i nie byłem nic nie przyszedł. Kierownik nazywa się Giorgino

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj María Teresa, wszystko jest kłamstwem, ale możesz je odzyskać z naszego czatu, ci brokerzy nigdy nie zwracają pieniędzy, dzięki za komentowanie Keyfunders. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Juan Jose Gonzalez odpowiedź

  Jest to wynik roszczenia wysuwanego przez keyfunders SCAM
  Potwierdzamy otrzymanie Twojego e-maila, aby wskazać, że podmiot, do którego się odnosi, keyfunders, nie ma zezwolenia Krajowej Komisji Rynku Papierów Wartościowych na działanie w Hiszpanii. Co oznacza, że ​​jest to „finansowe chiringuito”, 
  Błagając o wybaczenie za szczerość, zostałeś oszukany z tych pieniędzy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan José, możesz go odzyskać z naszego czatu, ci faceci od brokera nigdy nie zwracają pieniędzy, dzięki za komentowanie Keyfunders. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Chrystus odpowiedź

  NAZWA SIBEL
  TELEFON +44 7868 81 74 84
  PLATFORMA KLUCZOWCÓW
  OSZUSTRZY PO CZASIE
  NIE MOŻNA ODZYSKAĆ ​​MOICH PIENIĘDZY
  WYSZUKAJ9 SPOSÓB NA USUNIĘCIE MOJEGO
  PIENIĄDZE DOTYCHCZAS BYŁY NIEMOŻLIWE, ... NIE DAJ SIĘ ZWIEDZIĆ TYCH KOSZYKÓW, KTÓRZY GRAJĄ Z LUDZIAMI

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć risto, możesz go odzyskać z naszego czatu, ci faceci od brokera nigdy nie zwracają pieniędzy, dzięki za komentowanie Keyfunders. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu powiedzą ci, że przegrałeś, a oni to zachowują.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.