Komentarze KapitalEU

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Kapitał UE (zwane także kapitału.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy KapitalEU naprawdę jest rekomendowany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o KapitalEU ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy kapitał UE ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, wzmianki brokera na podstawie: nie wymienione.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez KapitalEU, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Zaawansowane, Konto Eksperta, Konto VIP i Konto Islamskie. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, zmienny spread, bez prowizji z góry, bez opłat depozytowych, osobisty doradca konta, tylko tryb agregacji, polityka premii osobistych.

Konto zaawansowane: 25% zniżki na swap, zmienny spread, brak prowizji z góry, brak opłat depozytowych, osobisty doradca konta, dozwolony hedging, dostęp do narzędzi edukacyjnych, wiadomości e-mail o aktualizacjach rynkowych, polityka premii osobistych.

Konto eksperta: 45% zniżki na swap, zmienny spread, brak prowizji z góry, brak opłat depozytowych, starszy doradca konta, dozwolony hedging, dostęp do narzędzi edukacyjnych, wiadomości e-mail z aktualizacjami rynku, osobista polityka premiowa, aktualizacja wiadomości na żywo, osobista polityka depozytów, doświadczony zaawansowany konsultant handlowy.

Konto VIP: negocjowana zniżka swap, negocjowany spread, brak prowizji z góry, brak opłat depozytowych, starszy doradca konta, dozwolony hedging, dostęp do narzędzi edukacyjnych, e-maile z aktualizacjami rynku, osobista polityka bonusowa, aktualizacja wiadomości na żywo, osobisty depozyt polisy, doświadczony zaawansowany konsultant handlowy, jeden -to-one trading, szkolenie eksperckie, trening personalny.

Konto Islamskie: bez spreadu, bez prowizji z góry, bez kwotowań, bez ukrytych kosztów, 100% egzekucja rynku w czasie rzeczywistym, polityka premii osobistych.

Rodzaje rachunków kapitałowych EU
Rodzaje rachunków kapitałowych EU

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jaką oferuje KapitalEU to: platforma Kapitał UE.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które KapitalEU udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa KapitalEU
Strona internetowa KapitalEU

KapitalEU zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, dane rynkowe, analizator giełdowy, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Kapitał UE |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: kapitaleu.com

Número de teléfono: Hiszpania +349 10036541 | Austria +43720360531 | Szwajcaria +4127508763

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na KapitalEU. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Kapitał UE <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Kapitał UE jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po jego przeanalizowaniu zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to pośrednik wyraźnie nielegalny, nie ujawniają jego lokalizacji, do jakiej firmy należy i oczywiście nie jest regulowany przez żaden organ. Szukając opinii na temat Kapitał UE Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano CNMV Kapitał UE do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z maja 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano FMA (Austria) Kapitał UE do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z maja 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2021 dodano BaFin (Niemcy) Kapitał UE do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin ⚠️ Listopad 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2021 dodano FSMA (belgijski regulator) Kapitał UE do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FSMA z listopada 2021 r

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o KapitalEU? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

54 komentarze do «KapitalEU: Ocena i komentarze»

 1. Biały odpowiedź

  Ten broker pojawił się w tym miesiącu na czarnej liście FSMA, jest badany pod kątem wszystkich popełnionych oszustw

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Blanche, dziękuję za komentowanie KAPITALEU. Ten broker to oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link ). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. BURKE V odpowiedź

  Die BaFin hat sie schließlich denunziert, sie stehen auf der schwarzen Liste, davon werden sie nicht verschont bleiben

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Burke, dziękuję za komentowanie KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Bafin (niemiecki regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link ). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Maikel ramis odpowiedź

  Dzień dobry, nazywam się Maikel, miałem nieszczęście oddać moje pieniądze w ręce tej przestępczej grupy oszustów o nazwie Kapilaeu, kiedy cię złapali i nie mogą cię już dostać, nie odbierają ani nie zwracają pieniędzy, wiele telefonów i oszuści tworzą tę grupę. Moja rekomendacja, raport, czy ktoś zna twoją siedzibę?. Moim zdaniem myślę, że interweniują pod fałszywymi nazwiskami, ufam, że policja ich znajdzie i umieści tam, gdzie powinno być. Niepokojący mój sposób mówienia rzeczy, ale nie mają innego kwalifikatora.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Maikel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Lew odpowiedź

  Dzień dobry dziękuję za uwagi, potwierdzam opinie, że mówię, że kapitału mnie to oszustwo, oni też ukradli, nigdy nie pozwolili mi się wycofać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Francisco, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 5. Agustin odpowiedź

  Bez żadnych wieści. Cichy na odpowiedź, usunęli inne społeczeństwo, które wydaje się działać tak samo.
  Uważaj, aby nie nawrócić.

 6. Agustin odpowiedź

  Na dzień dzisiejszy bez otrzymywania płatności
  Operatorzy oddzwaniania pracują równolegle z innymi oszustami.
  Bądź ostrożny

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Agustin, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 7. CHEMA odpowiedź

  Są złodziejami, kiedy prosisz o odzyskanie środków, zostawiają je zablokowane i nigdy ich nie zwracają, jeśli masz coś na swoim koncie, kradną ci to z regularyzacją, dopóki nie będzie puste. Pobierają opłaty transakcyjne, a następnie w nocy pobierają inne opłaty.
  Kiedy jesteś z zyskami, to nie pozwala Ci odzyskać pieniędzy, blokuje SĄ NIEKTÓRE GRZECHY GOLFOS

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj CHEMA, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Ruben odpowiedź

   To oszuści, złodzieje i wszystko, czego chcesz, mniej poważni ludzie, okradli mnie też mniej więcej w ten sam sposób.
   Zobaczmy, czy jest sposób na ich zgłoszenie.

 8. Agustin odpowiedź

  Bardzo się cieszę, że moja obserwacja przysłużyła się celowi.
  Bądź ostrożny, odważyłbym się powiedzieć, że stworzyli kolejną równoległą firmę. Będę nadal donosił.
  Dzwonią do mnie z pewną wytrwałością

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Agustin, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Ruben odpowiedź

   To oszuści, złodzieje i wszystko, czego chcesz, mniej poważni ludzie, okradli mnie też mniej więcej w ten sam sposób.
   Zobaczmy, czy jest sposób na ich zgłoszenie.

 9. Prawdziwy odpowiedź

  dzięki Twoim komentarzom nie zainwestuję bardzo dziękuję

  Prawie zakochałem się w oszustwie

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Real, cieszymy się, że cię uratowaliśmy, dzięki za pisanie.

   pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Agustin, niestety koniec historii jest zawsze taki sam, oni zatrzymują Twoje pieniądze i już ich nie odzyskasz, ale możemy Ci pomóc. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 10. Agustin odpowiedź

  Wczoraj ponownie wysłałem e-mail z żądaniem mojej inwestycji oraz rzekomych zysków i, jak mi powiedziano, zadzwoni do mnie agent.
  Mówię im, żebym podążał za tym na piśmie i nic
  Przyszli inwestorzy nie robią tego przez VISA, nie wykrywają oszustw

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Agustin, niestety koniec historii jest zawsze taki sam, oni zatrzymują Twoje pieniądze i już ich nie odzyskasz, ale możemy Ci pomóc. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 11. Suresh odpowiedź

  Witam, dzień dobry pragnę pogratulować i podziękować tej stronie polecanym brokerom za tego typu analizy a także wszystkim tym, którzy włożyli swoje doświadczenia, że ​​dzięki lekturze dzisiaj postanowiłem nie inwestować z nimi
  Jeszcze nie otworzyłem konta, ale miałem to zrobić dzisiaj, więc jeszcze raz dziękuję

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Suresh, dziękuję za pisanie, cieszymy się, że otrzymujemy tego typu komentarze, takie jak Twoje, to daje nam dużo zachęty do dalszej walki z tymi oszustami.

   Pozdrowienia.

 12. Francisco odpowiedź

  Poprzednie komentarze już pokazują, z jakimi postaciami mamy do czynienia, zapłaciłem im 500 euro do przetestowania, próbowali mną manipulować, zainwestować około 80.000 20 euro twierdząc, że ta kwota była idealna do uzyskania wielkich korzyści, ponieważ ich zasady inwestują tylko XNUMX% otrzymanych pieniędzy, reszta czeka na dobre wyniki, moim zdaniem jest to spisek kryminalny poświęcony oszustwu, ponieważ nie chcę, aby ktokolwiek inny wpadł w sieci gangsterskie, oddałem to w ręce prawników, nie zarówno co do kwoty, jak i zuchwalstwa tych elementów, nazwisk z którymi działają:
  Najpierw interweniuje bardzo przyjazna pani, która ledwo mówi po hiszpańsku.
  XNUMX.- Michaelbaks
  trzeci.- PhiliphKoch
  Po czwarte.- Przypisuje cię do twojego korepetytora Aleksandra
  Telefony, z których korzystają z Hiszpanii, z Austrii, no i z dowolnego kraju. Bez problemu zabrać pieniądze, podać jakiekolwiek informacje, poprosić o dane, jeden po drugim, adres banku, zbieg okoliczności z numerem konta. Pisma jednostronne przysyłają ci 4 lub 5, a także przekazują ci je raz za razem, po trzech miesiącach komunikują ci wygaśnięcie? Oznacza to, że jeśli poprosisz o anulowanie i wyciąg z konta, wyślą ci kolejny list odnawiający z datą końcową w 2027 roku. Nie będę ich już męczył, dobrze to zapamiętaj. I zadenuncjować.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Francisco, niestety koniec historii jest zawsze taki sam, trzymają twoje pieniądze i już ich nie odzyskasz, ale w tym możemy ci pomóc. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 13. Agustin odpowiedź

  To prawdziwe oszustwo, polegające na inwestowaniu gwarantowanej straty. Zapłaciłem VISA i nazywają się też andana, nie są przygotowani na wykrywanie tych oszustw.
  Oko na łatkę

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Agustin, dziękuję za komentowanie KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 14. kapitałues oszustwo odpowiedź

  🐀🐀 kapitaleu to oszustwo

  nie ufaj im

  oni są złodziejami

  Oszukali mnie i mojego kuzyna za bardzo

  ponad 10.000 XNUMX € to oszuści

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, niestety koniec historii jest zawsze taki sam, trzymają twoje pieniądze i już ich nie odzyskasz, do tego mamy pomoc w tych przypadkach. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 15. WHITE odpowiedź

  Cześć wszystkim. Pod koniec stycznia 2021 przelałem 10.000 16.000 € do KapitalEu wraz z odpowiednią premią. Czekałem na przeprowadzenie niezbędnych operacji, aby spełnić warunki do reintegracji. Po wykonaniu tych operacji z bardzo dobrymi wynikami zażądałem zwrotu XNUMX XNUMX euro.
  Co zaskakujące, zwrot został anulowany i zaczęli wykonywać więcej operacji niż zwykle i handlować w taki sposób, że „byli zmuszeni odnowić premię”. Operacje te zostały przeprowadzone po moim wniosku o zwrot kosztów. wyłącznie w celu spowodowania sytuacji, która uzasadnia jednostronne odnowienie wspomnianej premii.
  Nie liczyli na to, że rynek odwrócił się na korzyść i po stracie 17.000 2.000 euro zarobiłem 4.000 euro. Skorzystałem z tej sytuacji, aby zamknąć wszystkie moje pozycje, z czym bonus został również zamknięty z karą w wysokości XNUMX €.
  Poprosiłem o zamknięcie konta i zwrot całego kapitału do tego, co zadzwoniła do mnie Morena Mauri, aby powiedzieć, że kara jest wyższa niż ta, którą mnie naliczyli i że jeśli chcę odblokować sytuację, będzie to konieczne mi wysłać im 5.000 € więcej.
  W tej chwili czekam na nową wymówkę, którą dadzą mi, że nie zwracam pieniędzy.
  Mam zrzuty ekranu z różnych operacji, zgodność z bonusami, wysokość kary za nieprzestrzeganie bonusu,….
  O zakończeniu tej sytuacji, którą w tej chwili kwalifikuję jako nieprzyjemną, czekam, aż nie zostanie zakwalifikowana jako oszustwo, będę Was informować na bieżąco.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj ALB, niestety koniec historii jest zawsze taki sam, trzymają twoje pieniądze i już ich nie odzyskasz, do tego mamy pomoc w tych przypadkach. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 16. Ayan Varela Casals odpowiedź

  Nazywam się Ayan Varela Casals (obywatel Hiszpanii), piszę do Ciebie, ponieważ chcę, aby wszyscy wiedzieli, że KapitalEU to kompletne oszustwo, zacząłem z nimi działać 18 lutego z inwestycją 2050 eur i dali mi bonus w wysokości 1000 eur, podobno pod warunkiem nie wypłaty środków przez 3 tygodnie, wysłali mi dokument do podpisania, że ​​muszę osiągnąć wolumen obrotu 30000 3 eur i podpisałem go z powodu mojej ignorancji na giełdzie, w skrócie, kiedy po 7 tygodniach poprosiłem o moje pieniądze, Morena Mauri (największy oszust) powiedział mi, że nie można tego zrobić z powodu nieprzestrzegania handlu, w skrócie, poprosiłem o wypłatę moich środków na platformie rezygnując z bonusu i zysków , żeby przynajmniej odzyskać moją inwestycję, okazuje się, że musiałem czekać XNUMX dni roboczych, które wypełniły się wczoraj i dziś, gdy sprawdzam platformę, widzę, że działają bez mojej autoryzacji i że wycofanie mojej inwestycji zostało odrzucone, Chcę zgłosić tych oszustów, mam darmową rozmowę bada z Moreną, zdjęcia wszystkich ekstrakcji, e-maile i WhatsApp wszystkiego to proces

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ayan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 17. esteban garrido odpowiedź

  MORENA MAURI od pierwszego dnia będzie Cię oszukiwać, jest bardzo miła i uprzejma, dopóki nie wyślesz pieniędzy.
  Kłamią więcej niż mówią i w końcu rażąco cię okradają.
  Nawet nie myśl o wysłaniu im ani grosza. To firma złodziei.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Esteban, musisz zgłosić, musisz pozwać, ale przede wszystkim odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM, aby dowiedzieć się, jakie są opcje, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 18. Alejandro odpowiedź

  Moja skarga na posterunku policji w Uccle (Bruksela) została zarejestrowana pod numerem procesu ustnego: BR.20.L4.003814 / 2021.

  Na tej niemieckiej stronie (finanzsache.com/kryptowaehrungen/bitcoin/betrug/), która może tłumaczyć z Google, jest wiele osób, które robią to samo z KapitalEU.

  Zgłoś ich na policję!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alejandro, musisz zgłosić, musisz pozwać, ale przede wszystkim odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM, aby dowiedzieć się, jakie są opcje, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 19. Alejandro odpowiedź

  Zaufane źródło potwierdziło mi, że strona kapitałuu.eu jest fałszywa i że ustawili ją w celu wykonania tego oszustwa. To źródło mówi mi, że wizualizacja strony była prawdopodobnie fikcyjna i możliwe, że nigdy nie było żadnej inwestycji w kryptomendę. Straciłem kapitał inwestycyjny w wysokości 10 000 euro, mój partner 5000 euro, mój ojciec 3000 euro, mój brat 2000 euro i babcia 1000 euro.
  To przydarzyło mi się i mojej rodzinie dzisiaj, 10 lutego 2021 r. Zainwestowaliśmy w listopadzie.

  Oszustwo polega na zabieraniu pieniędzy ofiar w celu dokonania inwestycji, które mogą być lub nie być prawdziwe. Następnie umieszczają na koncie „firmy” na Twoim koncie operacje, które są stracone i zamykają je w tym momencie, aby przypisać stratę ofierze. Zamiast tego kradną zainwestowany kapitał plus wygenerowany zysk, który może, ale nie musi być prawdziwy.

  informacje o oszustach:

  [email chroniony]

  „Eduardo Blanco”
  + 41 265087038
  + 44 1614514822
  + 44 2080893728
  [email chroniony]

  „Morena Mauri”
  + 41 265087052
  + 44 7869701678
  [email chroniony]

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alejandro, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Alejandro odpowiedź

   Bardzo ważne jest, aby każdy, kto został oszukany, zgłosił to.
   Moja skarga na posterunku policji w Uccle (Bruksela) została zarejestrowana pod numerem procesu ustnego: BR.20.L4.003814 / 2021.

   Na tej niemieckiej stronie internetowej wiele osób twierdzi, że przeszło przez to samo, a wiele z nich już zgłasza się władzom. Mogą to przetłumaczyć za pomocą tłumacza Google, a policja w Hiszpanii i tak będzie miała swoich tłumaczy.

   Raport!

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Alejandro, musisz zgłosić, musisz pozwać, ale przede wszystkim odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM, aby dowiedzieć się, jakie są opcje, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 20. yolanda lopez odpowiedź

  Dzisiaj zadzwonili do mnie, bo poprosiłem o informacje, nie podpisałem umowy, ale jeśli mają moje 250 euro, czy mogę poprosić o zwrot? Jeszcze nie zainwestowali, proszę powiedz mi, co mam zrobić

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Yolando, postaraj się niczego nie podpisywać, nie wysyłaj dokumentacji i powiedz wystawcy karty lub bankowi, aby wycofał dokonane płatności. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 21. John odpowiedź

  Dobranoc Bardzo mi przykro, że oszukałeś niewinnych ludzi, którzy tylko chcą się rozwijać finansowo, na szczęście przeczytałem ich zeznania, ponieważ dzwonią do mnie BARDZO NAPILNIE, ABY OTWORZYĆ MOJE KONTO !!! dzięki Bogu doszedłem do tych komentarzy przed wysłaniem pieniędzy !!! Doceniam opinie, które znajomi uratowali mi od bólu głowy !! Miałem zamiar zainwestować z nimi dużą ilość kapitału !! z jakiegoś powodu myślałem, że to firma godna zaufania! Jeszcze raz dziękujemy za twoją pracę w celu informowania i dla ludzi, którzy poświęcili czas na podzielenie się swoimi doświadczeniami tutaj na forum! pozdrowienia!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj John, zawsze cieszymy się, że udało nam się komuś pomóc, a kiedy nam powiesz, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 22. Anonimowy odpowiedź

  Zainwestowałem ponad 15.000 XNUMX euro z domniemanymi zyskami i z dnia na dzień konto było na minusie. Nie udzielają wyjaśnień, podobno operowali tylko procentem mojego kapitału, a nie wiedzą, jak mi wtedy wytłumaczyć, jak to jest, że podobno wszystko stracone. Wszystko bardzo brzydko pachnie, bardzo się denerwuję, nie wiem co robić. Proszę o pomoc, muszę odzyskać te pieniądze.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonimowy, spróbuj odzyskać pieniądze za pośrednictwem naszego czatu. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 23. Gustavo odpowiedź

  Straszny pośrednik. Oszukali mnie 24500 XNUMX euro. Jak idiota zostałem oszukany przez jego dobre perspektywy zysku.
  Moje konto zostało opróżnione i nie mogę nic odzyskać.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Gustavo, spróbuj odzyskać pieniądze za pośrednictwem naszego czatu. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z KapitalEU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *