Komentarze TOLTECHFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera JP Finance (zwanego też jp.finance), jest brokerem Forex i CFD. Czy firma JP Finance jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu JP Finance. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Jean Pierre Technologies Ltd.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez JP Finance, zauważamy, że oferują 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD, wsparcie 24/5, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, seminaria internetowe PRO, alert cenowy, codzienna analiza wideo.

Konto brązowe- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 1.000 USD, całodobowa pomoc techniczna, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, seminaria internetowe PRO, alert cenowy, codzienny film przeglądowy typu Junior.

Konto Srebrne- Minimalna wpłata początkowa 2.500 USD, wsparcie 24/5, srebrne spready, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, seminaria internetowe PRO, alert cenowy, codzienna analiza wideo dla seniorów.

Złote konto Gold- Minimalna wpłata początkowa 10.000 24 USD, wsparcie 5/XNUMX, złote spready, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, seminaria internetowe PRO, alert cenowy, codzienny film z analizą VIP, złote sygnały, menedżer konta.

Konto platynowe: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 24 $, wsparcie 5/1, platynowe spready, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, seminaria internetowe PRO, alert cenowy, codzienna analiza wideo typu VIP, sygnały Gold, menedżer konta, niestandardowa strategia rynkowa, szkolenia 1 do XNUMX, dostęp do ekskluzywna pozycja.

Rodzaje kont TOLTECHFX
Rodzaje kont JP Finance

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że JP Finance oferuje: własną platformę JP Finance.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które JP Finance udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa TOLTECHFX
Strona internetowa JP Finance

JP Finance zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: tylko kilka wykresów na żywo, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat JP Finanse |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: jp.finanse

Número de teléfono: (RU) +442039616508 / (AUS) +61283176225

E-mail: kontakt bezpośrednio ze strony.

 

>>> Ocena włączona JP Finanse <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że JP Finance jest godne zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Wyspy Marshalla), szukając opinii o JP Finance nie znaleźliśmy żadnej innej opinii, uważamy, że jest to nowa broker, brak trajektorii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

 

Uwaga: we wrześniu 2020 CONSOB dodany do JP Finanse do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o JP Finance? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *