Jiaxing Międzynarodowe komentarze

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Jiaxing International (zwany również nazwą: jiaxinguk.com), jest pośrednikiem Forex, kryptowaluty i kontrakty CFD. Czy Jiaxing International jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Jiaxing International ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Jiaxing International ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Jiaxing Międzynarodowy wspomina o byciu częścią: JIAXING INTERNATIONAL LTD (nie istnieje).

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Hong Kong.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Jiaxing International nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Jiaxing International jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy typów kont, które oferuje Jiaxing Międzynarodowy, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacje wskazujące na istnienie różnych typów kont.

 

La platforma do działania że Jiaxing International oferuje: Platforma MetaTrader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Jiaxing Międzynarodowy udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Witryna Jiaxing International
Witryna Jiaxing International

Jiaxing Międzynarodowy zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych przez nią usług i rynków, na których działa, wsparcie online, często zadawane pytania, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Jiaxing Międzynarodowy

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: jiaxinguk.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Jiaxing International. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Jiaxing Międzynarodowy

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Jiaxing International jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po przejrzeniu polecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, Cóż, prawie nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Jiaxing International? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

10 komentarze do «Jiaxing International: ocena i komentarze»

 1. Luke odpowiedź

  +852 9809 6917 i +852 9318 7433 to dwa numery kobiety o imieniu Linda
  Thomas starszy analityk +44 7310 938468, który pomaga w handlu. To oszustwo, proszę nie wysyłaj pieniędzy, szczupak ja zrobiłem. Wrzucam 9000$

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luca, dziękuję za komentowanie Jiaxing International. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. gokhan ciragan odpowiedź

  Cześć,

  Chcę cię poważnie ostrzec przed tym oszustwem Jiaxing International Finance. Ta historia jest trochę długa do przeczytania, ale PROSZĘ przeczytaj uważnie, jeśli nie chcesz być oszukańczy.

  Opowiem tę historię, musisz uważnie przeczytać, aby być świadomym sytuacji w przypadku napotkania podobnej.

  Kilka dni temu kobieta z numerem telefonu w Hongkongu zostawiła mi wiadomość na WhatsApp, twierdząc, że chce kupić ode mnie kaszmirową tkaninę. Na początku nie mogłem tego zrozumieć, ale potem powiedziałem ok, ponieważ pomyślałem, że mógłbym robić z nią interesy i zarabiać pieniądze nawet przypadkowo. Potem zaczęliśmy rozmawiać, a po kilku godzinach zaczęła ze mną flirtować, mówiąc mam nadzieję, że będziemy mogli robić interesy i być jednocześnie kochankami, kiedy przyjedzie do mojego kraju.

  Na początku pomyślałem, że to fajny pomysł zarówno na kochanie się z atrakcyjną kobietą, jak i robienie interesów i zarabianie pieniędzy, podczas gdy ona wysyłała mi urocze zdjęcia, aby mnie zwabić. A potem drugiego dnia otworzyła temat: ILE ZARABIA NA RYNKU FUTURES BITCOIN. Oto PHISHING CZĘŚĆ HISTORII.

  Potem zaproponowała mi „nauczyciela”. Ta nauczycielka ma być mentorem i mistrzem tej kobiety, zarobiła nawet w chwili, gdy rozmawialiśmy, jak 20000 dolarów w ciągu 5 minut. I oczywiście zapytałem, kim jest ten facet. Bo gdybym go znał, też mógłbym zarobić dużo pieniędzy. Potem dała mi swój numer i zaczęliśmy rozmawiać z „mistrzem”.

  Zapytał mnie, jakiej platformy używam do handlu i chciał, żebym ją zmienił na MetaTrader 5 z nowym kontem w firmie, zgadnij, co to jest? JIAXING MIĘDZYNARODOWY.

  I zrobiłem małe wyszukiwanie na stronie i zobaczyłem powyższe komentarze. Naprawdę czuję się szczęśliwy, ponieważ byłem tak blisko oszustwa. Zaledwie kilka minut temu zapytałem kobietę, „która ma handlować kaszmirem”, skąd znalazłeś mój numer i napisałeś do mnie SMS-a. Pozostawia mnie bez odpowiedzi lub unika odpowiedzi.

  Pieniądze zarabia się potem, moi przyjaciele. Proszę nie marnuj pieniędzy na takie szumowiny.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Gokhan, dziękuję za komentowanie Jiaxing International. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. xynml odpowiedź

  Cześć Teraz mam propozycję skorzystania z tego brokera, rozmawiam z jedną dziewczyną z Chin

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Xynml, dziękuję za komentowanie Jiaxing International. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. stycznia odpowiedź

  Zostałem oszukany przez tę firmę. Kupiłem parę butów i były gówniane, kiedy je otrzymałem. Nie zamawiaj niczego od firmy oszustwa!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jan, dziękuję za komentowanie Jiaxing International. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Carlota odpowiedź

  Zostałem przez nich oszukany, szukam wszędzie i nie mogę znaleźć rozwiązania!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Carlota, dziękuję za komentowanie Jiaxing International. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.