Komentarze na temat Jeana Belmonta i Asociados

W tej sekcji przeanalizujemy kancelarię online Jean Belmont & Associates (zwany także jeanbel.org. Czy firma Jean Belmont & Asociados jest naprawdę polecana do składania skarg? ⛔ Czy to bezpieczna firma? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na temat Jean Belmont & Asociados. Dzieje się tak, ponieważ zauważyliśmy, że ostatnio pojawiają się strony internetowe prawników, które pomagają ludziom, którzy zostali oszukani, ale tak naprawdę nie są oni prawnikami, nawet w wielu przypadkach są to ci sami oszukańczy brokerzy udający mediatorów, którzy kontynuują oszustwa.

➡️ Pamiętaj, że w świecie inwestycji internetowych jest mnóstwo oszustów i często się zdarza, że ​​te rzekome odzyskanie kapitału znów okazują się oszustwem.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 

✅ Firma wspomina o byciu częścią: nie wspominają o tym.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Jean Belmont & Asociados wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wielkiej Brytanii, ale może to być nieprawdziwe, ponieważ nie podaje szczegółów, które pozwalają nam zweryfikować, czy jego lokalizacja jest prawdziwa. W rzeczywistości dostarczają bardzo mało informacji o Twojej lokalizacji.

 

Przeanalizujemy teraz różne informacje, które Jean Belmont & Asociados udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że informacje (i przejrzystość) podane na stronie internetowej tego typu firmy pomagają nam określić wiarygodność i bezpieczeństwo firmy.

Strona internetowa Jean Belmont & Asociados
Strona internetowa Jean Belmont & Asociados

 

Jean Belmont & Associates oferuje bezpłatną pierwszą konsultację, specjalizującą się w różnych tematach, takich jak doradztwo, odzyskiwanie aktywów, zarządzanie ryzykiem, doradztwo w sporach sądowych, zarządzanie kryzysowe i ocena roszczeń.

 

🟢 Inne informacje na temat Jean Belmont & Associates 🟢

 

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: jeanbel.org

📞Numer telefonu: + 44-203-807-0906 | + 14-098-580-185

📧 E-mail: nie ma.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

>>> Ocena włączona Jean Belmont & Associates <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Jean Belmont & Asociados jest wiarygodna? Czy powinieneś im ufać? ⭐ Analiza 2022 ⭐

 

Z naszego punktu widzenia zalecamy ostrożność, ponieważ: uważamy, że jest to podpis nielegalny, ponieważ nie dostarcza danych pozwalających na pełniejsze poznanie firmy, jest to firma bardzo nieprzejrzysta , nie mają warunków i warunków. Sugerujemy prawidłowe uzyskanie porady przed zatrudnieniem tej firmy. Mówiąc najprościej, nie wydaje się to dobrym pomysłem.

 

Należy zauważyć, że w świecie inwestycyjnym jest wielu brokerów, którzy później podszywają się pod prawników zajmujących się odzyskiwaniem pieniędzy, uważamy, że Jean Belmont & Asociados jest jedną z tych firm. Zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności w przypadku tego typu firm. Wszystko wskazuje na to, że to oszustwo.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy miałeś jakieś doświadczenia z tą firmą? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy firmy mogli głosować.

 

Co myślisz o Jean Belmont i Asociados? Jakie było twoje doświadczenie?

Reklamuj się z nami

83 komentarze do «Prawnicy internetowi: Jean Belmont & Asociados»

 1. CARMEN odpowiedź

  Kilka razy udostępniliśmy to miejsce, aby zgłosić powtarzające się procesy oszustwa przez różnych brokerów, w naszym przypadku zostaliśmy podwójnie oszukani przez PIBEXA i Kancelarię Prawniczą Jean Belmont & Asociados ze znacznymi kwotami, ktoś ma pewne doświadczenie z tymi draniami lub nie masz adres lub kontaktujesz się z nimi:

  BRUNO MAYER BY PIBEXA.
  THOMAS LISBOA I CAMILIA BRISTON PRZEZ PRAWNIKÓW JEAN BELMONT I WSPÓŁPRACOWNICY

  MUSIMY ZATRZYMAĆ OSZUSTWO TYCH ZŁODZIEI

 2. Nicolas odpowiedź

  Camila Briston, prawdziwy oszust w kancelarii Jean Belmont & Asociados, która wyrządza nam tak wiele szkód, w naszym przypadku podszywała się pod i sfałszowała dokumenty z Sądu Cypryjskiego i Banku Centralnego Cypru, aby wziąć ponad 40.000 XNUMX euro w domniemana pozasądowa ugoda przeciwko firmie Pibexa, która okazała się oszustwem.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Nicolas, postaraj się, aby przejrzeli twoją sprawę na naszym CZACIE, zadzwonili do ciebie i sprawdzili, czy istnieje możliwość odzyskania twoich pieniędzy, ci fałszywi prawnicy często są częścią brokera, który cię oszukał i wykorzystał desperację i oszustwo ludzi je z nowych. Pieniądze można odzyskać na naszym CZATIE, nie można im ufać, podszywają się pod prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść Twoje pieniądze, nie pomogą Ci odzyskać niczego.

   Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta tak zwana kancelaria prawna to SCAM. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Carmen. odpowiedź

  Witam JOSEPA;

  Bądź bardzo ostrożny z tą, która nazywa się CAMILA BRISTON, moja rodzina doprowadziła nas do ruiny w procesie prawnym wszczętym przeciwko FIRMIE PIBEXA, gdzie po podpisaniu umowy o świadczenie usług z Jeant Belmont & Asociados była naszym prawnikiem, który zaczął fałszywie z złożenie powództwa międzynarodowego przeciwko ww. spółce w sądzie cypryjskim, w trakcie rzekomego procesu doszło między stronami do POZASĄDOWEJ UMOWY, która została podpisana między stronami i na mocy której PIBEXA miałaby nam zrekompensować kwoty, ta suka nawet sfałszowała logiem cypryjskiego sądu uchwałę sądu II instancji podpisaną przez sędziego dyżurnego gdzie PIBEXA została skazana a nawet przysłała nam wyciąg z Banku Centralnego z Cypru gdzie deponowano pieniądze za jego wypłatę, wszystko z numerem depozytu, numerem referencyjnym wpisu, przełącznikiem itp. ... ... ... ... Jego kolega, THOMAS LISBOA, skontaktował się z nami, aby poinformować nas, że BELMONT wszczął postępowanie prawne przeciwko takiej CAMILI, ponieważ oszukała kilku klientów, a kierownictwo firmy zdecydowało się go złożyć i że wznowimy proces, aby go rozwiązać .... .. WSZYSTKO FAŁSZ, konieczne jest utrzymywanie tego kontaktu ze wszystkimi klientami, którzy zostali oszukani i którzy zgłosili przypadki ale niestety sprawiedliwość w tych procedurach jest powolna i nie zawsze osiągane są oczekiwane rezultaty ……… możesz się ze mną skontaktować w tym FORUM

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Carmen, postaraj się, aby Twoja sprawa została rozpatrzona na naszym CZACIE, aby zadzwonić i sprawdzić, czy istnieje możliwość odzyskania pieniędzy, ci fałszywi prawnicy często są częścią brokera, który Cię oszukał i wykorzystał desperację ludzi i wyłudził ich nowych. Pieniądze można odzyskać z naszego CZATU, nie można im ufać, podszywają się pod prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść Twoje pieniądze, nie pomogą Ci odzyskać niczego.

   Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta tak zwana kancelaria prawna to SCAM. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Josep odpowiedź

  Bardzo dziękuję za te recenzje, skontaktowałem się z nimi i nie ładnie pachniałem.Zadzwonili do ciebie z Zurychu ADRES thugaeurtrassse Zurich 112 Szwajcaria, podali mi ten adres, mają numer 41445514233 i jest to Camila Briston.Chociaż więcej skontaktowały się ze mną 3 różne osoby i mówią doskonale po hiszpańsku, dzięki Bogu, że nie upadłem. mają telegran, a to J.BConsulting

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Josep, dziękuję za pisanie, które daje nam siłę do dalszej walki. Postaraj się, aby przejrzeli Twoją sprawę z naszego CZATU, zadzwonili do Ciebie i sprawdzili, czy istnieje możliwość odzyskania Twoich pieniędzy, ci fałszywi prawnicy często są częścią brokera, który Cię oszukał i wykorzystują desperację ludzi i ponownie ich oszukują. Pieniądze można odzyskać na naszym CZATIE, nie można im ufać, podszywają się pod prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść Twoje pieniądze, nie pomogą Ci odzyskać niczego.

   Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta tak zwana kancelaria prawna to SCAM. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Marie odpowiedź

  Złodzieje to złodzieje skurwysyny nie ufają tym tak zwanym prawnikom to manipulujący złodzieje

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Marie, postaraj się, aby przejrzeli twoją sprawę z naszego CZATU, zadzwonią do ciebie i zobaczą, czy istnieje możliwość odzyskania pieniędzy, ci fałszywi prawnicy często są częścią brokera, który cię oszukał i wykorzystał desperację ludzi i oszukał ich nowych. Pieniądze można odzyskać z naszego CZATU, nie można im ufać, podszywają się pod prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść Twoje pieniądze, nie pomogą Ci odzyskać niczego.

   Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta tak zwana kancelaria prawna to SCAM. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Carmen odpowiedź

   Jaki profesjonalizm mają ci autentyczni złodzieje i oszuści, na arenie międzynarodowej ich interesy nie powinny iść zbyt dobrze, aby pytali na przykład klientów Miss Camili Briston, gdzie wszyscy spadliśmy i zostaliśmy oszukani, mam nadzieję, chyba że procedury wymagane przez różne sposoby umieszczają tych „sukinsynów” tam, gdzie zasługują.

  • BRUNO odpowiedź

   MAŁA INSTYTUCJONALNA REPREZENTACJA ŻYWNOŚCI PRAWNIKÓW: „ZŁODZIEJE, OSZUSTRZY, KŁAMCY, MANIPULATORY ………… ..CAMILIA BRISTONG, THOMAS LISBOA, DIANA, STEVEN ……….

  • Carmen odpowiedź

   Pan Tomas Lisboa i panna Camila Bristong widząc, że zapłacisz mi 349.00 euro, które jesteś nam winien.

  • Carmen odpowiedź

   Cholera, kiedy kontaktujemy się z tymi sukinsynami, którzy udają prawników i są tylko oszustami, którzy wyrządzają nam tyle szkód. Sprawiedliwość i zapłacić za wszystkie ich zbrodnie.

 6. Pedro Jimenez Zamper odpowiedź

  Na szczęście nie uwierzyłem oszustom Jean Belmont i FMH & Asociados i przeczytałem artykuły na tej stronie na czas, dziękuję brokerom polecanym za waszą doskonałą pracę, z pewnością wiele osób jest wam dziś wdzięcznych za uratowanie tak wielu osób przed oszustwami. Dziękuję Ci!!!!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Jean Belmont to oszustwo, to fałszywi prawnicy bez zezwoleń i bez licencji, nic nie robią z Jeanem Belmontem, to kłamcy i manipulatorzy. Na szczęście znalazłem Twój rekomendowany CZAT, ponieważ poprzez czat na tej stronie rekomendowanych brokerów skontaktowało się ze mną kilka bardzo profesjonalnych osób, zadzwonili do mnie, zrozumieli moją sprawę i udało mi się wyzdrowieć. Dzięki mychargeback

 7. Jezus Jimenez odpowiedź

  Poza złodziejami Jeana Belmonta, ci, którzy udają fałszywych prawników to FMH, nie wierzą w swoje kłamstwa, są mistyfikacją, oszustem, kilkoma kłamcami i złodziejami, wkrótce będę wiedział, gdzie oni są i będę zostaw ich pragnienie ... zapłacą za to, co ukradli ...

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jezu, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść twoje pieniądze, nie pomogą ci odzyskać niczego. Dziękujemy za pytanie o Abogados online FMH Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 8. Koszula Brutusa odpowiedź

  Ci Jean Belmont to oszustwo, nie rób nic z Jeanem Belmontem, to kłamcy i manipulatorzy. Na szczęście znalazłem Twój rekomendowany CHAT, ponieważ poprzez czat na tej zalecanej stronie brokera skontaktowało się ze mną kilka bardzo profesjonalnych osób, zadzwonili do mnie, zrozumieli moją sprawę i udało mi się wyzdrowieć. Dzięki mychargeback

 9. Raquel odpowiedź

  Witam ludzi, ja też zostałem oszukany przez tych złodziei i oszukali mnie dwa razy więcej niż przegrałem w FXGM

  Mam cenne informacje, aby je znaleźć
  ale do skargi zbiorowej potrzebujemy maksymalnie 20 osób

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Raquel, jeśli masz cenne informacje i naprawdę chcesz pomóc, powinieneś podzielić się nimi na tym FORUM, abyśmy mogli znaleźć ich prawdziwe biura i sprawić, by przestali oszukiwać.

   Pozdrowienia.

  • Anonimowy odpowiedź

   Witaj Raquel, jeśli masz cenne informacje na temat Jeana Belmonta, bylibyśmy wdzięczni, gdybyś podzielił się nimi z innymi, których to dotyczy, abyśmy w jakiś sposób mogli do nich dotrzeć i spróbować odzyskać to, co nam ukradli i aby nie kontynuowali oszustw ktokolwiek inny. Dziękuję.

  • Jezus odpowiedź

   Dobra Raquel. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby mógł Pan przekazać nam te cenne informacje, aby położyć kres oszustom Jean Belmont & Asociados i nie oszukiwać już niewinnych ludzi. Możesz też na mnie liczyć we wszystkim.

   Pozdrowienia.

 10. Jezus odpowiedź

  Dzień dobry.

  Byłem ofiarą dwóch przekrętów. Pierwszy z platformy inwestycyjnej ForexTB, a drugi z kancelarii prawnej Jean Belmont y Asociados.

  Skontaktowałem się z pewnym Stevenem Sterlingiem, który powiedział mi, że jest prawnikiem i wspomniał, że platforma ForexTB to oszustwo.

  Cóż, ten rzekomy prawnik obiecał mi odzyskanie inwestycji, którą poczyniłem w ForexTB i odszkodowanie za szkody.

  W miarę upływu dni dokonałem kilku przelewów pieniężnych do tego Stevena Sterlinga, zapewniając mnie, że wkrótce otrzymam utraconą inwestycję od ForexTB, ponieważ osiągnąłem porozumienie z prawnikiem tej firmy.

  Kiedy upewniam się, że pojechał na Cypr w celu przeprowadzenia tego procesu, mówi mi, że jest w hotelu zamknięty, ponieważ musi zatrzymać 15 z XNUMX dni i że zarządza specjalnym zezwoleniem, aby móc opuścić hotel i wykonaj operację z pieniędzy wyłudzonych od tej firmy z Cypru.

  Kilka dni później pani z kancelarii prawnej Jean Belmont & Associates zadzwoniła do Diany Johnson i powiedziała mi, że jej kolega Steven Sterling został przyjęty do szpitala w ciężkim stanie z powodu COVID-19 i że moja sprawa została już wygrana i odchodzę. przeniesienie ForexTB wkrótce. Powiedziała mi, że muszę zapłacić ostatnie 5000 euro za wycofanie odwołania złożonego przez firmę inwestycyjną i że najpóźniej do środy tego tygodnia wszystko zostanie rozwiązane. Wysłuchałem go i nie przekazali mi o nim żadnych wiadomości. Napisałem wiele e-maili na pocztę kancelarii i nie odpowiedzieli.

  Zostawili mnie w bardzo trudnej sytuacji finansowej i chciałbym odzyskać wszystkie moje pieniądze zarówno od firmy ForexTB, jak i kancelarii prawnej Jean Belmont & Associates.

  Proszę, jak mogę pracować, aby odzyskać cały mój kapitał oszukany przez tych oszustów?

  Bardzo dziękuję za umożliwienie mi wyrażenia się w ten sposób.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jezu, chciałbym wiedzieć, czy fałszywy prawnik naprawdę skontaktował się z tobą, czy też skontaktowałeś się z nim po tym, jak został oszukany przez ForexTB, ponieważ jeśli to oni się skontaktowali, są częścią oszustwa. Są częścią brokera i wykorzystują desperację ludzi i ponownie ich oszukują. Pieniądze można odzyskać z naszego CZATU, nie można im ufać, podszywają się pod prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść Twoje pieniądze, nie pomogą Ci odzyskać niczego. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Jezus odpowiedź

    Dobrze. Dziękuję za odpowiedź w krótkim czasie. Cóż, prawnik Jean Belmont y Asociados skontaktował się ze mną, ponieważ kiedy zobaczyłem oszustwo, które zrobiło mnie ForexTB, zobaczyłem na stronie internetowej, że należy do Jean Belmont y Asociados i wypełniłem szablon kontaktu moimi danymi i prawnikiem z tego firma zadzwoniła do dr Stevena Sterlinga i przekazała mu wszystko, co mi się przydarzyło z platformą ForexTB.
    Teraz zobaczyłem, że zarówno ForexTB, jak i Jean Belmont and Associates oszukali mnie w tym samym czasie.
    Potrzebuję pilnej pomocy, ponieważ straciłem dużo pieniędzy.
    Bardzo dziękuję za umożliwienie mi wyrażenia siebie w tym medium.
    Pozdrowienia.

 11. Jezus odpowiedź

  Dzień dobry, Vicente. Czy wiesz, w którym dniu skontaktował się z tobą ten Steven? Według jej koleżanki został przyjęty do szpitala z powodu COVID-19. Myślę, że też zostałem oszukany.
  Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł mi odpowiedzieć Vicente
  dziękuję bardzo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jezu, już Ci mówię, że to kłamstwo, jeśli Vicente nie odpowiada, jeśli nie powie Ci, że zmarł krewny lub cokolwiek, to są oszustami i nie zwrócą Ci pieniędzy, musisz być tego świadomy , on mnie źle wie, że jest tak jasny, ale nie ma innego sposobu, aby to powiedzieć.

   Być może masz jeszcze czas, aby coś odzyskać, ale z tymi fałszywymi prawnikami na pewno nie.

   Możesz odzyskać swoje pieniądze poprzez CZAT na tej stronie lub przez ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

   • Jezus odpowiedź

    Dziękuję bardzo za odpowiedź przyjaciela. Poprosiłem już o radę z linku internetowego, który mi zostawiłeś.
    pozdrowienia

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Jezu, cieszę się, że wkrótce napiszesz do nas z dobrą wiadomością, że odzyskałeś już całość lub część tego, co zostało oszukane.

     Powodzenia.

 12. Vicente odpowiedź

  Ten Steven to crack, najpierw ktoś zadzwonił do mnie, żeby zainwestować na giełdzie, a ponieważ powiedziałem mu, że już inwestuje i że nie chcę tego robić z nikim innym, kazał mi dać mu stronę, na której inwestował i oczywiście mówi mi, że jest to strona nieregulowana, że ​​zamierzają zatrzymać wszystkie moje pieniądze, i skontaktował mnie z tym Stevenem, który poprosił mnie o dane i dokumenty potwierdzające, których oczywiście mu nie przekazałem i wciąż na mnie nalega.
  Mają wszystko dobrze skonfigurowane, ponieważ nie inwestuję w oszusta, mówi mi, że strona, na której to robię, jest oszustwem i kontaktuje mnie z J Belmont, aby mogli mnie oszukać. pozbyłem się dobrego

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Vicente, cieszę się, że jesteś ostrzegany i nie wpadasz w ich pułapki.

   Pozdrowienia.

  • Jezus odpowiedź

   Dzień dobry, Vicente. Czy wiesz, w którym dniu skontaktował się z tobą ten Steven? Według jej koleżanki został przyjęty do szpitala z powodu COVID-19. Myślę, że też zostałem oszukany.
   Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł mi odpowiedzieć Vicente
   dziękuję bardzo

 13. Marcos odpowiedź

  Jean Belmont & Associates to oszustwo !!! kradną wszystkie twoje pieniądze!

  Obiecują ci, że odzyskasz utracone pieniądze, a w końcu ukradną ci wszystko

  nie ufaj Jean Belmont & Associates to bękarty złodzieje bękarty

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Marcos, są częścią brokera i wykorzystują desperację ludzi i ponownie ich oszukują. Pieniądze można odzyskać z naszego CZATU, nie można im ufać, podszywają się pod prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść Twoje pieniądze, nie pomogą Ci odzyskać niczego. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • CARMEN odpowiedź

   Jean Belmont to prawdziwi dranie !!!!!!! niektórzy prawdziwi profesjonaliści w świecie oszustw i oszustw, bardzo ostrożni z prawniczką Camilią Briston, prawdziwą mistrzynią oszustw i oszustw; W moim przypadku doprowadzili nas do ruiny, ukradli nam 40.000 XNUMX euro, podzielone między opłatami za przeprowadzenie procesu w Sądzie Najwyższym Chile i prowizją w regulowaniu pieniędzy i przelewie tego samego.

   Wygodne byłoby, aby tego typu informacje stały się wirusowe w celu zwalczania przestępczego motłochu i do tego konieczna jest identyfikacja siedziby i kontaktów tych złodziei.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj CARMEN, czy próbowałeś ratować swoje pieniądze bez procesów sądowych? Możliwe jest odzyskanie go w 2 lub 3 miesiące i bez tylu komplikacji, pozwól im zobaczyć swoją sprawę i powiedz, czy masz taką możliwość, porozmawiaj na naszym czacie, aby do Ciebie zadzwonić. Te od Jeana Belmonta są częścią brokera, który cię okradł i wykorzystują desperację ludzi i ponownie ich oszukują. Pieniądze można odzyskać z naszego CZATU, nie można im ufać, podszywają się pod prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść Twoje pieniądze, nie pomogą Ci odzyskać niczego. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 14. Maria Isabel odpowiedź

  Nazywam się Jean BELMONT i poprosił mnie o 6000 euro na chronionym koncie, ale nie widziałem tego wyraźnie i nie widziałem

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Maria, bardzo dobrze, uratowałeś się przed tymi oszustami. Bardzo dziękuję za pisanie.

   Pozdrowienia.

  • Jaśmin odpowiedź

   Kazał mi zapłacić Stevenowi szterlingowi, od współpracowników jean belmon w bitcoinie, że pieniędzy nigdy nie odzyskam, BARDZO OSTROŻNIE z tymi szczurami, kradną od dawna

   • mogą odpowiedź

    Cześć jazmina, też zostałem oszukany przez gównianego złodzieja Stevena Sterlinga (z pewnością fałszywe imię tej postaci) Jadę na policję, żeby wszystko zgłosić

    Wszyscy powinniśmy zjednoczyć się przeciwko tym złodziejom, nie wystarczy, że broker cię oszuka, ale także ci fałszywi prawnicy muszą cię oszukać…. jeśli je znajdę, nie będą w stanie powiedzieć

    musimy znaleźć jego prawdziwą lokalizację i postępować zgodnie z całym prawem

 15. hgo odpowiedź

  Steven jesteś złodziejem

  Wszyscy powinniśmy zjednoczyć się przeciwko Jeanowi Belmontowi, którzy są oszustami, którzy sprawiają, że wierzysz, że odzyskasz swoje pieniądze, ale to nieprawda, moja teoria jest taka, że ​​są częścią brokera, który wcześniej cię oszukał

  wszyscy powinniśmy zebrać się i złożyć raport, że ktoś musi wiedzieć, gdzie jest lub kim są te dranie

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Hgo, twoja teoria jest poprawna, są częścią brokera i wykorzystują desperację ludzi i ponownie ich oszukują. Pieniądze można odzyskać z naszego CZATU, nie można im ufać, podszywają się pod prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść Twoje pieniądze, nie pomogą Ci odzyskać niczego. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta tak zwana kancelaria prawna to SCAM. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Jaśmin odpowiedź

   Cześć Hugo, jaki broker cię oszukał? Wszystko, co możesz wnieść, nie zatrzymuj, wyjmij, a po zgrupowaniu jak największej liczby do zgłoszenia, zapisuję się, nie mówią, że skarga na wielu dotkniętych jest silna, ponieważ ma mnie, duchy oszukane przez Stevena Sterlinga , współpracownicy jean belmon, totalne oszustwo

 16. Anonimowy odpowiedź

  Bogowie, co się dzieje, ci ludzie nas oszukują i nikt nic nie robi, Jean Belmont & Asociados to świetny oszust, bawi się ludzkimi złudzeniami, a potem oszukuje cię, i jest taki gorący z cudzymi pieniędzmi, niesamowite

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonimowy, pieniądze można odzyskać z naszego CZATU, nie można im ufać, udają prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść twoje pieniądze, nie pomogą ci nic odzyskać. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 17. Edgara L. odpowiedź

  To przekręty skurwysyny, nie ufaj im, proszę!

  Obiecują, że cię odzyskają, ale tylko kradną więcej pieniędzy i proszą o pieniądze, a nigdy niczego nie dostają

  złodzieje skurwysyny

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Edgar, pieniądze można odzyskać z naszego CZATU, nie można im ufać, podszywają się pod prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść Twoje pieniądze, nie pomogą Ci odzyskać niczego. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 18. Anonimowy odpowiedź

  Bądź bardzo ostrożny ze Stevenem, jest świetnym oszustem, JEAN BELMON ASSOCIATES totalne oszustwo, bardzo ostrożny

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonimowy, pieniądze można odzyskać z naszego CZATU, nie można im ufać, udają prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść twoje pieniądze, nie pomogą ci nic odzyskać. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 19. ANONYMOUS odpowiedź

  Dzięki. Za komentarze na temat tych prawników. Bardzo mi to pomogło w przemyśleniu kwestii zaufania im, ponieważ mówią ci to, co chcesz usłyszeć. Ale tak, to ta sama Diana i Steven.
  Nie chcą ci pomóc, ale twoje pieniądze. Ale musisz zapłacić sądowi kraju, w którym ma być złożony pozew.
  A w umowie, która musi być podpisana wcześniej, ich prawdziwe nazwiska nie widnieją, reżyser, który podpisuje, występuje oczywiście pod innym nazwiskiem.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam ANONYMOUS, zgadza się, to te same psy z inną obrożą, oszuści pod koniec dnia, trzeba zawsze bardzo uważać, żeby nie wpaść w te OSZUSTWA. Przy okazji, u którego brokera straciłeś pieniądze?

   Pozdrowienia.

  • John odpowiedź

   Cześć, zobacz jak złapię tego Stevena, idę do więzienia, ale temu szczurowi mówię szczurowi, żeby nie mówił dużo tacos o tej taksówce,
   Co za zły człowiek, ale nie ma tego, czego potrzeba, aby zadzwonić do mnie i powiedzieć, kim jest, szczurem mizclera, proszę 🙏nie daj się tak jak ja, jakim głupcem byłam uwierzyć po tym, jak padłam ofiarą oszust i ten przyjeżdża, a także, na razie nie wydam więcej pieniędzy na odzyskanie, będę pracował i starał się o tym wszystkim zapomnieć, uścisk do wszystkich oszukanych ppr tego szczura o imieniu Steven Sterling

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Juan, pieniądze można odzyskać na naszym CZACIE, nie można im ufać, udają prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść twoje pieniądze, nie pomogą ci odzyskać niczego. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

  • Anonimowy odpowiedź

   Witam, czy możesz mi powiedzieć, do jakiej firmy oszustów należały te dwie postacie

    • Anonimowy i dotknięty do rdzenia odpowiedź

     To prawda, że ​​to oszustwo, chcą tylko pieniędzy i więcej pieniędzy, są ludźmi pozbawionymi skrupułów, zrujnują Cię, aż skończysz życie z rodziną 👪 i w końcu popełnisz samobójstwo, więc bądź bardzo ostrożny

     • Polecani brokerzy

      Witaj Anonimowi, grają na rozpaczy ludzi. Pieniądze można odzyskać z naszego CZATU, nie można im ufać, podszywają się pod prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść Twoje pieniądze, nie pomogą Ci odzyskać niczego. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
      https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

      pozdrowienia

    • John odpowiedź

     No na pewno te dwa szczury są podziurawione, myślę, że moja pamięć bardzo mnie zawodzi, no popatrz na bzdury mojej pamięci oszukali dwa razy, nie pamiętam, czy coś wypełniłem, żeby współpracownicy jean belmon dzwonili i słuchali do czego potrzebowałem i zasca, kolejne oszustwo dla głupka małej pamięci, bardzo ostrożni towarzysze z tymi dwoma, pamiętajcie ciscotrades i jean belmon współpracowników

     • Polecani brokerzy

      Cześć Juan, pieniądze można odzyskać z naszego CZATU, nie można im ufać, udają prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść twoje pieniądze, nie pomogą ci odzyskać niczego. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
      https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

      pozdrowienia

    • Manuela Bitwa odpowiedź

     Ja też padłem ofiarą tego motłochu, w styczniu skontaktowali się ze mną, aby pomóc mi odzyskać pieniądze z inwestycji. Michael Belmont był tym, który bardzo uprzejmie zaoferował mi pomoc. Powiedział mi, że miał już doświadczenie z tą firmą inwestycyjną. Handluj FW. Na początku robią wszystko bardzo piękne i wiarygodne, ale tak nie jest. Wzięli ode mnie 6700, zgodnie z płaceniem podatków na Cyprze i dzięki temu mogli wpłacać te pieniądze na konto na moje nazwisko. Potem zadzwoniła do mnie Camilla Bristol z prośbą o 5000 euro na opłaty bankowe. To było dla mnie bardzo dziwne i musiałem porozmawiać z Michaelem i powiedzieć mu, że nie zamierzam zrzucić kolejnej piątej. Powiedziałem mu, żeby rozwiązał problem, jak chce, ale nie zamierza wydawać więcej pieniędzy. I to był ostatni raz, kiedy do mnie dzwonił. NIE są prawnikami. Nie wierz w nic. Wszystko, co odzyskasz pieniądze, to kłamstwo

     • Polecani brokerzy

      Witaj Manuela, postaraj się, aby Twoja sprawa została rozpatrzona na naszym CZACIE, aby zadzwonić i sprawdzić, czy istnieje możliwość odzyskania pieniędzy, ci fałszywi prawnicy często są częścią brokera, który Cię oszukał i wykorzystał desperację ludzi i wyłudził ich nowych. Pieniądze można odzyskać z naszego CZATU, nie można im ufać, podszywają się pod prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść Twoje pieniądze, nie pomogą Ci odzyskać niczego. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
      https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

      pozdrowienia

  • Anonimowy odpowiedź

   Witam, ale wiadomo z jakiego kraju oszukują dwie perełki, jak mówi się, że aby złożyć skargę trzeba zapłacić sądowi danego kraju, dziękuję

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Anonimowi, muszą pochodzić z tego samego kraju, co ciscotrades, rozumiem, że są partnerami i bawią się ludzką desperacją. Pieniądze można odzyskać z naszego CZATU, nie można im ufać, podszywają się pod prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść Twoje pieniądze, nie pomogą Ci odzyskać niczego. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 20. Anonimowy odpowiedź

  Cześć Juan, również zostałem oszukany przez Jeana Belmonta i współpracowników, ostatnią rzeczą, jaką powiedzieli mi, aby uzyskać więcej pieniędzy, było to, że Steven zmarł z powodu Covida i że musiał zapłacić 6000 euro więcej, aby inny „prawnik” partner Stevena weź sprawę ze mną (pewna Diana) więc... albo z zaświatów, czy to oszustwo, oczywiście nie zapłaciłem im więcej pieniędzy, potem zdałem sobie sprawę, że mnie oszukali, nie płać im nic więcej , dokumenty, które podpisałeś są fałszywe, nic z tymi dokumentami nie robią, służą tylko jako wymówka, aby uzyskać więcej pieniędzy od ludzi, którzy są zdesperowani, bo nas oszukali, JEAN BELMONT I WSPÓŁPRACOWNICY TO JAKIŚ OSZUSTWO, PROSZĘ NIE PŁACIĆ IM COŚ JESZCZE.
  Sprawdza mnie zaufany prawnik, nie ufam już nikomu w sieci

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonimowy, możesz odzyskać pieniądze na naszym CZACIE, nie można im ufać, udają prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść twoje pieniądze, nie pomogą ci niczego odzyskać. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • John odpowiedź

   Niesamowite, co mi mówisz, co za tkanina, bardzo dziękuję za wyjaśnienie i dziękuję za ostrzeżenie, poczekam na odzyskanie pieniędzy i spróbuję donieść na tego szczura, co za motłoch na tym świecie

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Juan, pieniądze można odzyskać na naszym CZACIE, nie można im ufać, udają prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść twoje pieniądze, nie pomogą ci odzyskać niczego. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

    • John odpowiedź

     Tak, oczywiście, najpierw zostałem oszukany przez ciscotrades, oszukali mnie, Aldo, Andrés Pinto, Simon Molina i wreszcie najbardziej nieszczęsny niejaki Diego Zaldivar, mam już złą chęć odzyskania 5200 euro i nie mam nie wiem czy, kurwa, warto 2021 był zły dla wszystkich przez pandemię, ale co oczywiste, jak między mną w 2022 jestem trochę głupi, żeby nie patrzeć w internecie o komentarzach do tych postaci, ale hej co ja mam zrobić, iść do przodu i dalej uczciwie pracować, żeby mojej rodzinie niczego nie brakowało, przepraszam za rozmowę ale pomaga mi trochę ulgi, przepraszam, potem zadzwonił do mnie pewien steven szterling, od współpracowników jean belmon i ten szczur Znowu mnie oszukał mówiąc, że miał już dwie próby z ciscotrades z dobrym zakończeniem, a głupie z mojej strony nie wiem czy to była złość czy niepokój ale słuchałam go Podobało mi się to co mi powiedział i wynajęłam jego usługi, tych 5200 dolców prosił o 20000 20 za odszkodowanie a moja pierwsza wpłata to 2000%, to znaczy 5200 indyków i tak zrobiłem, wysłał mi umowę bez pieczątki e, ale wygląda na to, że byłem bardzo ślepy na zdobycie 20.000 dolców i zrobiłem przelew do belgijskiego banku, kilka dni później szczur dzwoni do mnie i mówi, że ma już kontakt z prawnikiem tego brokera i że oni nie chcą procesu ani niczego, co są skłonni zapłacić za 5200 20.000 indyków i nie będzie wyroku, 10400 euro, które wysyłam do ciscotrade, to portugalski bank, a on powiedział mi, że aby wyciągnąć XNUMX XNUMX indyków z Portugalii płacić podatki i płacić je, ale tym razem kazał mi zapłacić w bitcoinach, a zrobiłem to przez coinbase, jaki jestem szalony, dzięki Bogu, że straciłem tylko XNUMX XNUMX euro, jeśli będę miał więcej oszukują wszystko, co za wstyd, ale hej mam nadzieję, że się tego nauczę i że wszyscy, którzy to czytacie, dobrze się temu przyjrzyjcie, a dowiemy się, że nie powinniśmy nikomu ufać, pamiętajcie [email chroniony],

     • Polecani brokerzy

      Cześć Juan, dziękuję za to szczegółowe wyjaśnienie, jest bardzo pomocne. Pieniądze można odzyskać z naszego CZATU, nie można im ufać, podszywają się pod prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść Twoje pieniądze, nie pomogą Ci odzyskać niczego. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
      https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

      pozdrowienia

   • Jaśmin odpowiedź

    Steven Sterling dzwoni do ciebie z numeru +41 44 551 42 33, ten oszust dzwoni z Zurychu, jest drań, jesteś bardzo sprytny w swoim fachu, z czasem razem możemy znaleźć tego oszusta

  • Anonimowy odpowiedź

   Cóż, wschodnia świnia mogła już umrzeć, pandemia zabrała wielu znacznie lepszych ludzi, szkoda, że ​​te nieprzedstawialne pozostały

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Anonimowy, jestem pewien, że zasłużyłbyś na to przed innymi, bawią się ludzką rozpaczą. Pieniądze można odzyskać z naszego CZATU, nie można im ufać, podszywają się pod prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść Twoje pieniądze, nie pomogą Ci odzyskać niczego. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 21. Rodrigo odpowiedź

  UWAGA ONE SĄ FAKERS, STRACIŁEM Z NAMI PODWÓJNE PIENIĄDZE, CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ODZYSKANIA?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rodrigo, udają prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść twoje pieniądze, nie pomogą ci niczego odzyskać. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • John odpowiedź

    Witaj Rodrigo, czy mógłbyś mi wyjaśnić, jak to się stało, że zorientowałeś się, że zostałeś oszukany, nic nie wiem patrząc na komentarze, że zdajesz sobie sprawę, że to oszustwo, podpisałem umowę i zapytaliśmy firmę, która stworzyła bank przelew za oszukane euro, przez platformę ciscotrades, które są oszustami szczurów, ale ci ludzie z ciscitrades mieli Świętych c…, żeby mi powiedzieć w twarz, że mnie oszukali, a ja z chęcią odzyskania tego, co miałem zainwestował, poznałem współpracowników jean belmon, i patrząc na komentarze, bo zdaję sobie sprawę, że zostałem oszukany dwa razy, ale ten oszust o imieniu Steven Sterling nie mówi mi jasno i mam wątpliwości, gdzie szczur wyjdzie, wyjaśnij trochę, jak powiedzieli ci, że to wszystko oszustwo, dzięki i przepraszam za oszustwo

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Juan, pieniądze można odzyskać na naszym CZACIE, nie można im ufać, udają prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść twoje pieniądze, nie pomogą ci odzyskać niczego. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

  • John odpowiedź

   Rodrigo Bardzo mi przykro, że ci fałszerze cię oszukali, jestem w takiej samej sytuacji, zainwestowałem w platformę forex o nazwie ciscotrades i z chęcią odzyskania zainwestowanych pieniędzy nazywam się pewien Steven Sterling rzekomy prawnik współpracowników Jeana Belmona i mnie oszukał. Poza tym jestem bardzo schrzaniona, ale będę musiał założyć, że przepadła, jeśli zamierzasz oddać swoją sprawę w ręce dobrego prawnika, który nie jest oszustem, powiedz mi coś, dzięki za poświęcony czas

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Juan, pieniądze można odzyskać na naszym CZACIE, nie można im ufać, udają prawników, używają fałszywych nazwisk i chcą ukraść twoje pieniądze, nie pomogą ci odzyskać niczego. Dziękujemy za komentowanie prawników internetowych Jean Belmont & Asociados. Ta rzekoma firma prawnicza to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, są powiązani z brokerem, który wcześniej cię Oszukał, nie pomogą ci, tylko sprawiają, że wygląda na zbieranie pieniędzy i w końcu weź WSZYSTKO ponownie.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *