Komentarze na temat Javiusa
W tej sekcji przeanalizujemy Javius (zwany także nazwą: javius.com), to jest platforma do zarządzania funduszami i doradztwa. Czy naprawdę poleca się Javiusowi dokonanie inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczna strona? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Javiusie ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to javius? ⚠️ bezpieczna strona? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Javius ​​wspomina o byciu część: brak danych na ten temat.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Chiny.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Javius nie ma żadnego rodzaju regulacji.

 

UWAGA: Javius ​​to firma NIEREGULOWANY. ⚠

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz zobaczymy rodzaje kont, które oferuje Javius, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacje wskazujące na istnienie różnych typów kont.

La platforma do działania jakie oferuje Javius ​​to: platforma posiadać.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Javius ​​udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona Javiusa
Strona Javiusa

Javius zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie rynków, na których działa, analiza, sekcja FAQ, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Javius 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: javius.com

📞Numer telefonu: 86 512 8518 6784 | 86 512 8916 5294

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję o Javiusie. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Javius ​​⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Javius jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po sprawdzeniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to wyraźnie ugruntowana firma, która pobiera pieniądze od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo nieprzejrzysty, ponieważ nie zawiera prawie żadnych informacji prawnych, nie pokazuje danych o jego rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano AMF (Francja) Javius do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia AMF z września 2021 r. ⚠️

 


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Javiusie? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Javius: Ocena i komentarze»

 1. Calvin odpowiedź

  Od dworzanina po mis sur la list noire de l'AMF, escroqué beaucoup de gens, ce sont d'enormes voleurs.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Salut Calvin, merci d'avoir skomentował Javiusa. Ce courtier est un arnaque. L'AMF a déjà mis en garde contre eux, pour fraude et non régulés (Zobacz link FMA). Ne leur envoyez pas d'argent, ils veulent, aby uzyskać możliwie najbardziej d'argent avec des mensonges, les operation ne sont pas réelles, ils ne mettent pas l'argent sur le marché, ils ne font que le montrer et à la fin ils Nie zgadzasz się, że przegrałeś i ils le gardent.

   Jeśli chcesz wycofać swój głos z Argentyny, jeśli jesteś żądaniem plus zapłać za podatki, frais, legalizacje itp. C'est un signe clair qu'ils veulent voler votre argent et qu'ils ne vous rendront rien même si vous payez.

   Jeśli będziesz miał więcej informacji o firmie, czego żądasz od stron z firmą, jeśli masz więcej informacji niż firma, będziesz liderem innych osób, które zainwestują w firmę.

   Avez-vous des noms de conseillers, des numbers, des e-mails, z których się kontaktowałeś? Vous souvenez-vous de la façon dont vous avez trouvé ce courtier en premier lieu?

   Pour récupérer votre argent, essayez notre chat ou ce lien: RÉCLAMEZ VOTRE ARGENT, NOUS VOUS AIDONY

   Les pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *