Komentarze na temat JAFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera JAFX (zwany także jafx.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy JAFX jest naprawdę polecany do inwestowania? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o JAFX ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to JAFX? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: JAFX LTD. Wspomina również, że usługi płatnicze są wykonywane przez JAFX EOOD.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny (JAFX LTD) oraz Szkocji (JAFX EOOD).

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina o byciu regulowanym, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że JAFX oferuje, zauważamy, że oferuje tylko 1 rodzaj konta.

Konto JAFX: z niskim opóźnieniem, dźwignia do 1:500, bez rekwotowań, minimalna wielkość transakcji 0,01 lota, 4 USD prowizji za lot, spready od 0,4, hedging jest dozwolony.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów rachunków brokerskich JAFX na poniższym obrazku:

Rodzaje kont JAFX
Rodzaje kont JAFX

Te platformy do obsługi jakie oferuje JAFX to: popularny MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które JAFX udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona JAFX
Strona JAFX

JAFX zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: cóż, prawda jest taka, że ​​niewiele, kilka podstawowych wyjaśnień na temat platformy MT4, mówi też trochę o Bitcoin, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje o JAFX 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: www.jafx.com

📞Numer telefonu: +44 20 3519 7974 (Wielka Brytania) | +61 39 1115 706 (Australia)

📧 E-mail: nie ma.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy JAFX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona JAFX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? JAFX jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Widząc to wszystko, radzimy być ostrożnym, ponieważ: znaleźliśmy w internecie głównie negatywne komentarze, jest to broker NIEREGULOWANY i podobno jest w jakiś sposób kojarzony z iMarketsLive, a jego „skaner harmonicznych” jest zautomatyzowanym systemem, który nie wydaje się nam wiarygodne. nic. Oprócz tego ma siedzibę w bardzo niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny). Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

Uwaga ⛔ : Zgodnie z wiadomościami klientów, JAFX jest ściśle powiązany z iRynki na żywo, nieuczciwych brokerów oskarżonych o oszukanie setek osób.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o JAFX-ie? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

18 komentarze do «JAFX: Ocena i komentarze»

 1. Francisco odpowiedź

  witajcie przyjaciele, czy ktoś wie co było z platformy jafx, strona się nie ładuje, ani nie pozwala mi przejść do supportu

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Francisco, dziękuję za komentarz na temat JAFX. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   • Polecani brokerzy

    Cześć Rardcup, co rozumiesz przez pomoc w tłumaczeniu?

 2. Santiago Osorio odpowiedź

  Najgorsze doświadczenie, aby móc wypłacić pieniądze, wcale nie wiarygodne.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Santiago, dziękuję bardzo za podzielenie się swoimi doświadczeniami z JAFX, to, co wspomniałeś o tym brokerze, jest naprawdę smutne.Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak w ogóle je znalazłeś? Co się dzieje, gdy próbowałeś się wycofać?

   Pozdrowienia.

 3. Arglisa Gonsalvesa odpowiedź

  Mówi mi, że mój e-mail jest nieprawidłowy, gdy umieściłem tylko pierwszą literę, w takim razie jak mam to zrobić ???

 4. ronjacque0atgmaildotcm odpowiedź

  Miałem okropne doświadczenie z tym brokerem, trudno było uzyskać wypłatę po wielu próbach. Musiałem wynająć firmę zajmującą się odzyskiwaniem pieniędzy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   ronjacque0atgmaildotcm: "Miałem okropne doświadczenie z JAFX, bardzo trudno było odzyskać moje pieniądze, musiałem wynająć firmę zajmującą się odzyskiwaniem kapitału, aby je odzyskać."

   • Polecani brokerzy

    Witaj ronjacque0atgmaildotcm, dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z JAFX… Czy pamiętasz, jak znalazłeś tę firmę? Czy możesz wyjaśnić więcej o tym, jak odzyskałeś swój kapitał?

    Pozdrowienia.

    --------------

    Hej ronjacque0atgmaildotcm, dzięki za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z JAFX… Czy pamiętasz, jak „wpadłeś” na tego brokera? Czy mógłbyś omówić więcej informacji na temat odzyskiwania pieniędzy?

    Najlepsza ...

 5. Aleksander m. odpowiedź

  Witam Dzień dobry, właśnie skontaktowała się ze mną Financika w sprawie rejestracji, którą dokonałem w Internecie po obejrzeniu reklamy, dzisiaj otrzymałem telefon od bardzo przyjaznego, ale bardzo natarczywego doradcy, że nadszedł czas, aby dokonać dla mnie minimalnej inwestycji w wysokości 200 USD nawet nie mam w tej chwili mojej fortuny, ale bardzo nalegał, żebym zrobiła to za pomocą karty kredytowej, co w ten sam sposób na moją fortunę, z którą nie mam środków na przeprowadzenie wspomnianej operacji, zgodził się odezwę się za kilka dni, aby potwierdzić dostępność inwestycji, ponieważ gdybym miał taki zamiar, ale mam zwyczaj najpierw zbadać na forach i innych, aby dowiedzieć się więcej o wszystkim w tym obszarze inwestycji ze względu na ta sama ignorancja.
  Co możesz mi powiedzieć o platformie IMarketsLive, która w Meksyku rośnie jak piana, a jedyne, co znalazłem w tej chwili na forach MLM, to to, że jest to struktura typu Ponsi lub piramidalna, ponieważ obiecują duże zyski dzięki zapraszaniu lub rekrutowaniu większej liczby osób wejść na platformę, ale nigdy nie mówi się o zysku z handlu.

 6. fran odpowiedź

  Zautomatyzowany system skanera harmonicznych ??
  Z mojego punktu widzenia skaner nie jest systemem zautomatyzowanym, to jeszcze jedno narzędzie, z którego można uzyskać wiele korzyści, wiedząc, jak go używać, oczywiście trzeba szukać zbiegów, aby dobrze wybrać sygnały, które to zapewnia narzędzie.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Fran, jest to zautomatyzowane narzędzie, a JAFX jest również NIEREGULOWANYM brokerem, sugerujemy ostrożność, pozdrawiamy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.