Komentarze na temat ITRADER

W tej sekcji przeanalizujemy brokera ITRADER (zwany także itrader.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się ITRADER do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o ITRADERZE ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to ITRADER? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Hoch Capital LTD. Teraz wspominają, że są częścią Bayline Trading Ltd i Bayline Global World Ltd..

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Cyprze. Teraz wspominają, że mają siedzibę w Belize i Wielkiej Brytanii, chociaż jeśli rzeczywiście mają siedzibę w Wielkiej Brytanii, powinni być regulowani przez FCA (regulator brytyjski), co nie ma miejsca, więc wątpimy, czy faktycznie mają tam siedzibę.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacji brokera, widzimy, że broker wspomina o byciu regulowanym przez CySEC (cypryjski organ regulacyjny). Teraz wspomina o uregulowaniu w Belize.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez ITRADER, zauważamy, że oferuje 3 różne typy: Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe.

Konto Srebrne- Dźwignia do 1:200, zwrot w ciągu 1 dnia roboczego, wsparcie 24/5, dostępna ochrona.

Po nim następuje Złote konto Gold- Dźwignia do 1: 400, zwrot w ciągu 1 dnia roboczego, całodobowa pomoc techniczna, dostępny zasięg, dedykowany menedżer konta, edukacyjne seminaria internetowe i filmy.

Ostatnim typem konta jest Konto Platynowe- Dźwignia do 1: 500, zwrot w 1 dzień roboczy, wsparcie 24/5, dostępny zasięg, dedykowany menedżer konta, powiadomienia o nowościach, bezpłatny VPS, webinaria i filmy edukacyjne.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej cech typów kont brokera ITRADER na poniższym obrazku:

Rodzaje kont ITRADER
Rodzaje kont ITRADER

Te platformy do obsługi że oferty ITRADER to: MT4 (MetaTrader 4) i Social Tradingr.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które ITRADER zapewnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa ITRADER
Strona internetowa ITRADER

ITRADER zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienia na temat różnych instrumentów, którymi można handlować, kalendarz ekonomiczny, kalkulatory pivot, fibonacci, wykresy z podsumowaniami rynków, filmy, w których analizują wykresy (ale w języku angielskim), indeksy aktywów , ebooki, seria filmów wyjaśniających podstawowe pojęcia ze świata inwestycji, tutoriale do obsługi MT4, słowniczek i kilka innych narzędzi.

 

Thebitcoinscode.com

 

Strona internetowa kodu Bitcoin (s)
Strona internetowa kodu Bitcoin (s)

Według komentarzy różnych klientów ITRADER przyciągają klientów za pośrednictwem strony internetowej thebitcoinscode.com

 

unappedwealth.co

 

Strona internetowa untappedwealth.co
Strona internetowa untappedwealth.co

Według komentarzy różnych klientów ITRADER, przyciągają klientów za pośrednictwem strony untappedwealth.co, ale widzimy, że jest to kopia kodu Bitcoin, w rzeczywistości wspomina o kodzie Bitcoin

 

unappedearnings.com/es

 

Strona internetowa unappedearnings.com/es
Strona internetowa unappedearnings.com/es

Zgodnie z komentarzami różnych klientów ITRADER, przyciągają klientów za pośrednictwem strony internetowej untappedearnings.com/es, ale widzimy, że jest to kopia kodu Bitcoin, w rzeczywistości wspomina o kodzie Bitcoin

 

formułyespanola.com

 

Witryna hiszpańskiej formuły
Witryna hiszpańskiej formuły

Według komentarzy różnych klientów ITRADER, przyciągają klientów przez stronę La Formula Española (formulaespanola.com), jak widzimy, obiecują rzeczy niemożliwe, w tym przypadku gwarantują, że za samo dotarcie na tę stronę wygrałeś właśnie 10.000 XNUMX $… Śmieszny.

 

 

Informmagic.com - Lustro

 

Informmagic.com - Lustro - Wiadomości o Iván Zamorano
Informmagic.com - Lustro - Wiadomości o Iván Zamorano

 

Informmagic.com - Lustro - Wiadomości o Iván Zamorano 2
Informmagic.com - Lustro - Wiadomości o Iván Zamorano 2

Według komentarzy różnych klientów ITRADER, przyciągają klientów za pośrednictwem strony internetowej Mirror - informmagic.com, z (fałszywą) wiadomością od słynnego byłego chilijskiego piłkarza (Iván Zamorano), więcej szczegółów na zdjęciach.

Zysk Bitcoin

 

Strona internetowa Bitcoin Profit
Strona internetowa Bitcoin Profit

Według komentarzy różnych klientów ITRADER, przyciągają klientów za pośrednictwem strony internetowej Bitcoin Profit

 

Clickerbuddy.com - Kod Bitcoin

 

clickerbuddy.com - Kod Bitcoin
Strona internetowa Clickerbuddy.com - Bitcoin Code

 

Według komentarzy różnych klientów ITRADER przyciągają klientów za pośrednictwem strony internetowej Bitcoin Code. Obiecujące zarobki po prostu niemożliwe do obiecania.

 

Track.loteras.com i ITRADER.com

 

track.lotteras.com i ITRADER
track.lotteras.com i ITRADER

 

track.lotteras.com i ITRADER 2
track.lotteras.com i ITRADER 2

 

Reklamy wykorzystywane przez ITRADER w celu przyciągnięcia nowych klientów, widzimy fałszywe wiadomości, a także obiecujące duże zyski, sugerujemy zachowanie szczególnej ostrożności przy tego rodzaju reklamach i fałszywych wiadomościach. (DZIĘKI DAWIDOWI ZA INFORMACJE). W tym przypadku wspomniany jest prezydent Meksyku Andres Manuel Lopez Obrador.

 

bitcoinrevolutionapps.com i ITRADER.com

 

ITRADER i bitcoinrevolutionapps.com
ITRADER i bitcoinrevolutionapps.com

Kolejna reklama wysłana przez klientów ITRADER, w których wspominają, że możesz zarobić dużo pieniędzy, inwestując w Bitcoin. (DZIĘKI DAWIDOWI ZA INFORMACJE).

 

1kdayprofit.com i ITRADER.com

ITRADER i 1kdayprofit.com
ITRADER i 1kdayprofit.com

 

ITRADER i 1kdayprofit.com 2
ITRADER i 1kdayprofit.com 2

Kolejna reklama wysłana przez klientów ITRADER, w której wspominają, że podobno możesz zarobić dużo pieniędzy, inwestując w oprogramowanie o nazwie 1kdayprofit.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

 

🟢 Inne informacje o ITRADER 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: itrader.com/pl

📞Numer telefonu: + 34 910380546

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy ITRADER. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona ITRADER <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? ITRADER jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: chociaż jest to broker regulowany, niestety regulacja Cypru lub Belize jest bardzo niebezpieczna i w konsekwencji tysiące osób zostało oszukanych przez brokerów regulowanych przez ten organ; Posiada biura w krajach o bardzo złej reputacji (Belize, Cypr); Szukając recenzji o ITRADER, znaleźliśmy kilka negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Aktualizacja luty 2018⛔ : Ze względu na liczne komentarze i e-maile od klientów ITRADER wspominające, że nie mogą wycofać swojego kapitału, uważamy, że ITRADER nie jest polecanym brokerem. Poza tym mają one siedzibę w niezbyt poważnych krajach (dawniej Cypr, obecnie Belize) a regulacja Belize jest naszym zdaniem złą regulacją. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

⛔ Aktualizacja październik 2019 ⛔ : Otrzymaliśmy dużą liczbę wiadomości od klientów mówiących o braku możliwości wycofania się, a także znaleźliśmy fałszywą reklamę, którą ITRADER wykorzystuje do przyciągnięcia nowych klientów. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

⛔ Aktualizacja listopad 2019⛔ : ITRADER wydaje się być powiązany z nowym brokerem, a broker o nazwie 2invest. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2020 dodano FCA ITRADER do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2020 dodano CONSOB ITRADER do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o ITRADER? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

164 komentarze do «ITRADER: Ocena i komentarze»

 1. Zeta odpowiedź

  Dzień dobry dzięki tobie udało mi się odzyskać pieniądze. Dziękuję Ci. Mogę śmiało powiedzieć, że mychargeback to firma godna zaufania i gorąco ją polecam. Dużą część odzyskałem.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Zeta, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. Alfred odpowiedź

  Jestem Meksykanką, wszedłem na 2inest z 250 dolarami, zdałem sobie sprawę, że potrzeba dużo doświadczenia, czasu i pieniędzy, aby móc coś zarobić. Po przeczytaniu tutaj wielu gorzkich doświadczeń iz powodów osobistych zdecydowałem się przejść na emeryturę, po wielu telefonach, mailach i kłopotliwych procedurach bankowych odzyskałem 223 dolary. Może dlatego, że zdecydowałem wcześnie, nie poszło mi tak źle na tym stażu.

 3. ANONIMOWY odpowiedź

  Wpisałem artykuł na Blogapp.club przez Fb:
  El MUNDO: Raport specjalny: „Najnowsza inwestycja Gastona Acurio zadziwia ekspertów i przeraża duże banki”

  Jak nie zwrócić na siebie uwagi słynnego peruwiańskiego szefa kuchni?
  A od frontu skontaktowałem się z platformą iTRADER
  Dziś czuję się oszukany przez zespół bezwstydnych doradców, którzy zmusili mnie do wpłaty i wpłaty, aby moje saldo było niebieskie
  Za każdym razem, gdy wygrywałem (działając sam), dzwonili do mnie pod pretekstem dywersyfikacji i robili cały show i manipulowali mną (głupi i naiwni JA), ale powtarzam tę informację z iTRADERa zostawił fb i zaufałem

  Proszę tylko o opublikowanie tego, aby ci Złodzieje nie kontynuowali działalności
  Dziś mają już zablokowany mój telefon i e-mail (zwracają mi wszystko) i oczywiście nikt nie odbiera, teraz są DUCHAMI

  Zespół był: (pewnie, że to nie są nazwiska, wszystkie fałszywe)
  Kierownik: Valentina OS
  Doradca: Daniela SAL
  Doradca: MIguel LA

  Bardzo dziękuję za uwagę i mam nadzieję, że opublikujesz to, aby zobaczyć, jak więźniowie mogą się zmieścić, czyli tam, gdzie powinni być

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonimowy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ITRADER. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą?

   pozdrowienia

  • Wsparcie ITrader odpowiedź

   Witaj Anonimowy. Dziękujemy za podzielenie się swoją sprawą i przepraszamy, że Twoje doświadczenie nie było satysfakcjonujące. Po pierwsze, chcemy wyjaśnić, że GLOBAL ITRADER jest firmą regulowaną przez Cysec, dla której jesteśmy zobowiązani do zapewnienia prawdziwości naszych reklam i że nie narusza ona żadnego prawa, więc w odniesieniu do tego, co wskazujesz, my jako firma nie są częścią treści reklamowych, o których wspominasz. Z drugiej strony, aby zbadać swoje konto w naszej firmie i przenieść się w celu zapewnienia możliwego rozwiązania, udostępnij swoje pełne dane i szczegóły na nasze e-maile [email chroniony] lub skontaktuj się z naszymi spersonalizowanymi liniami serwisowymi, określ numer swojego kraju. BR +55 2135000210. AR +54 1159845943. CL +56 552539778. MX +52 5541634551. PA +507 8365455. CR +506 40016771. PE +51 16429717. DO +182 99466206. Nasz zespół wsparcia chętnie udzieli informacji .. GLOBALNE WSPARCIE ITRADER.

  • Fiolka Claudii odpowiedź

   Witam miałem te same złe doświadczenia zgubiłem 170 tys bólów mam wszystko zarejestrowane

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Claudia, nie rozumiem, czy nie próbowałaś porozmawiać na naszym CZACIE, aby sprawdzić, czy jest jakaś możliwość odzyskania pieniędzy?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

 4. Marco Tulio Cruz odpowiedź

  Jeśli to oszuści to zainwestowałem 500 dolarów i nazywam się manager o imieniu Mayely, powiedziała, że ​​baza ma to w welisie, dała mi słomkę na temat mojego projektu, na początku zacząłem zarabiać, następnego dnia zadzwoniła do mnie zainwestować więcej, powiedziałem, że nie miał pieniędzy, następnego dnia już coś wygrał, zadzwonił ponownie i powiedziałem mu, że chcę przejść na emeryturę, krzyczał do nieba, kazał mi przejść na emeryturę, gdy około 50000 XNUMX dolarów zostało zaniepokojony. Zmusił mnie do otwarcia kolejnych operacji, a ponieważ nie miałem doświadczenia, posłuchałem go, w niecałe dwie godziny zużyłem wszystkie moje pieniądze. Do dziś nie odzywa się do mnie, to był tydzień temu, czuję, że byłam ofiarą za słuchanie go. Moje pytanie brzmi, czy możesz inwestować bez wywierania na ciebie presji, czy jest to konieczne, aby zawsze cię kontrolowali.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Marco, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ITRADER. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

  • Wsparcie ITrader odpowiedź

   Witam, Marco Tulio Cruz. Dziękuję za podzielenie się swoją troską. Nasi doradcy są przewodnikami dla naszych klientów, ponieważ są przeszkoleni, aby poprowadzić Cię i rozwiązać Twoje problemy techniczne, które możesz mieć, ale ostatnią decyzję podejmuje nasz klient. Należy jednak zauważyć, że rynki niosą ze sobą wiele zagrożeń ze względu na ich zmienność i skutki ekonomiczne, co zostało wyrażone na naszej stronie internetowej bit .ly / 380yF8u (patrz na dole) w ostrzeżeniu o ryzyku. Dla nas ważne jest, aby wysłuchać Twojej sprawy w rozszerzony sposób za pośrednictwem naszego e-maila [email chroniony] .com lub zadzwoń do nas pod te numery w zależności od Twojej lokalizacji, aby pomóc Ci w tym, co się stało: BR +55 2135000210. AR +54 1159845943. CL +56 552539778. MX +52 5541634551. PA +507 8365455. CR +506 40016771. PE + 51 16429717. DO +182 99466206. Nasz zespół wsparcia będzie do Twojej dyspozycji. GLOBALNE WSPARCIE ITRADERA.

 5. Bertha Quintanilla odpowiedź

  Jestem z Salvadoru i zostałem oszukany, przeczytałem już wszystkie komentarze, ale proszę o pomoc, pilnie to było w zeszłym tygodniu i już dużo zainwestowałem swoimi kartami i w ten sam sposób, mówi się, że nazywa się Nayibe Carbonero, Luis Yorrws i Cristián Bayego Jestem zdesperowany Nie robię tego, co mam zrobić, pomóż mi zasięgnąć porady prawnej, ta sama historia, którą opowiedziałeś, chciałbym porozmawiać z kimś, kto był w stanie coś odzyskać, proszę

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Berta, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ITRADER. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

  • Wsparcie ITrader odpowiedź

   Witaj Berto Quintanilla. W ITRADER dbamy o doświadczenie naszych klientów, a sytuacja, którą dzielisz, jest powodem do zbadania i zapewnienia rozwiązania z naszym zespołem obsługi klienta. Więc proszę napisz do nas na [email chroniony] podając następujące informacje (imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, imię i nazwisko doradcy) lub zadzwoń pod te numery w zależności od Twojej lokalizacji, aby pomóc Ci w tym, co się stało: BR +55 2135000210. AR +54 1159845943. CL +56 552539778 MX +52 5541634551. PA +507 8365455. CR +506 40016771. PE +51 16429717. DO +182 99466206. GLOBALNE WSPARCIE ITRADERA.

 6. anonimowy odpowiedź

  Od razu zarejestrowałem telefon od opiekuna klienta, gdy zapytałem o itrader, skontaktowałem się z managerem jhon arango, który odpowiedział na pytania i zapłacił, nie zbadał itradera i straciłem wszystko, szukałem informacji o firmie, w której to zauważyłem regularyzacja jest kłamstwem

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonimowy, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z ITRADER. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

 7. Domy Wilsona odpowiedź

  Nazywam się Wilson Domngues. Jestem Brazylijczykiem, emerytem, ​​mieszkam w Brazylii. Moje doświadczenie z tradingiem jest gorzkie. Skontaktował się ze mną w październiku 2019 r. Itrader.com. Początkowo wpłaciłem 200 USD. Obiecywali duże wygrane. Poprosili mnie o 10 17 $, aby zwiększyć szanse na zysk. Złożyłem depozyt. Saldo było dodatnie w wysokości 10 tys. USD, ale ujemne operacje się kumulowały, głównie dlatego, że w każdej operacji stosują nadużycie dziennej stawki (stawka za stałą). Wynik: straciłem 20 10 $. Przekonali mnie też, żebym wpłacił kolejne 20 50 $. Tego samego dnia, w którym otrzymali 8 42 $, przekonali mnie, żebym wpłacił kolejne 77 8 $, obiecując, że dadzą mi konto platynowe. Powiedzieli, że z kontem platynowym nie będziesz musiał płacić dziennej opłaty za każdą wykonaną transakcję (opłata za stałą). Rezultat: kiedy zobaczyli, że wygrywam, zarekomendowali inwestycje w walutę Nowej Zelandii. Straciłem pieniądze tylko na operacjach, które zaleciłeś. Poza tym NIGDY nie otrzymałem obiecanego platynowego rachunku. Nadal stosowali stawkę dzienną (stawkę za pobyt) przy każdej dokonanej transakcji. Wynik: zamknąłem wszystkie negatywne transakcje. Z zainwestowanych 8 tysięcy dolarów udało mi się odzyskać tylko 77 tysięcy dolarów. Mimo to po ponad miesiącu wysyła dziesiątki e-maili. Nie skończyłem jeszcze raportu. Zadzwonili do mnie, aby powiedzieć, że ponieważ straciłem dużo pieniędzy i byłem dobrym człowiekiem, ITRADER da mi możliwość odzyskania utraconych pieniędzy (8 tys. USD). W tym celu można było teraz handlować z oferowaną przez firmę premią (ok. XNUMX tys. USD), z obietnicą wypłaty każdego dodatniego zysku. Działając z obligacją oferowaną przez firmę ITRADER osiągnąłem dodatni zysk w wysokości XNUMX tys. dolarów. Kiedy poprosiłem o wypłatę zysku (XNUMX tys. USD) powiedzieli mi, że nie mogę go wypłacić. Najpierw musiałby uzyskać zysk w wysokości DWADZIEŚCIA TYSIĄCÓW przyznanej przez firmę premii (XNUMX tys. dolarów). Kiedy nalegałem, aby moje zrealizowane zarobki (XNUMX XNUMX USD) zostały przesłane do mnie, moje konto zostało zamknięte. Wszyscy są oszustami, gangsterami i gangsterami. Platforma używana przez ITRADER jest fałszywa i przez nich manipulowana. Nikt na nich nie zarabia. Po prostu przegraj. Zamierzam zadzwonić do brazylijskiej policji federalnej i Interpolu, aby pomogły mi odzyskać pieniądze i zgłosić, że ITRADER działa nielegalnie w Brazylii, bez jakiejkolwiek rejestracji handlowej, za pośrednictwem brazylijskich operatorów „pomarańczowych”. Czy możesz mi też pomóc? Do kogo mógł się zwrócić, poza władzami brazylijskimi? Znasz dobrego prawnika, który może mnie z powodzeniem reprezentować? Czekam na odpowiedź. Dzięki Wilson Domingues.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Wilson, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ITRADER. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano? Wszystko, o czym wspominasz, jest naprawdę smutne, chociaż jest to powszechna praktyka w tego typu brokerach, tutaj ważne jest posiadanie dobrej regulacji. Możemy zalecić skontaktowanie się z prawnikiem, a ponieważ powiesz nam, że pochodzisz z Brazylii, skontaktuj się z brazylijskim regulatorem finansowym. Przykro nam, że nie możemy Ci więcej pomóc i jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się tym wszystkim z nami.

   pozdrowienia

 8. Ed Mar odpowiedź

  Cóż, napisała do mnie pewna MARYORY CATAÑO, podobno kierownik sprzedaży z e-mailem [email chroniony] Jeśli to Ci w czymś pomoże, oczywiście po przeczytaniu tych komentarzy postanowiłem nie odbierać telefonu

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Edu, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ITRADER. Dzięki za informację.

   pozdrowienia

  • Wsparcie ITRADERA odpowiedź

   Witam "Edu Mar". Żałujemy, że nas postrzegasz. Informujemy, że jesteśmy firmą regulowaną przez CySec, z tego powodu wymaga od nas spełnienia wszystkich wymagań dla prawidłowego funkcjonowania naszej marki. Powiemy Ci również, że nasi agenci są gotowi pomóc Ci we wszystkim, czego potrzebujesz, aby Twoje doświadczenie z nami było jak najlepsze. Aby rozwiać wszystkie wątpliwości i sugestie, możesz napisać do nas e-mail [email chroniony] .com lub zadzwoń pod następujące numery telefonów w zależności od lokalizacji: BR +55 2135000210. AR +54 1159845943. CL +56 552539778. MX +52 5541634551. PA +507 8365455. CR +506 40016771. PE +51 16429717. DO +182 99466206. GLOBALNY ITRADER. Dowiedz się więcej o nas pod następującym linkiem: global.itrader.com/es/about

   • Edu Mar odpowiedź

    Cóż, tak, może to być moje odczucie, ale przepisy cypryjskie nie dają mi żadnej gwarancji, lepiej zainwestować u regulowanego brokera w Stanach Zjednoczonych

    i zobacz, czy przestaną trochę oszukiwać ludzi, czy wszystkie strony z opiniami są oczywiste, że są oszustami, zdobądź uczciwą pracę OSZUSTRZY

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.