Komentarze na temat IroneFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Ironefx (zwany również nazwą: ironefx.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy IroneFX jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o IroneFX ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to ironefx? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker Wspomina, że ​​ma siedzibę w Hiszpanii, ale nie ma danych rejestracyjnych, które by to potwierdzały, ta informacja jest nieprawdziwa.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ IroneFX to nieregulowany broker. ⛔

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez IroneFX, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Diamentowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 250, dźwignia do 1:10, opiekun konta, 50% bonus, kryptowaluta CDG, przewodnik po platformie.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 10.001, Dźwignia do 1:20, Senior Account Manager, 75% Bonus, Crypto CDG, Szkolenie techniczne.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 20.001, dźwignia do 1:30, Executive account manager, 100% premia, codzienne operacje, techniczne i niezbędne szkolenia.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 100.001, dźwignia do 1:40, menedżer konta VIP, premia 150%, codzienne operacje, szkolenia techniczne i podstawowe.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 200.001, dźwignia do 1:40, opiekun konta BDG, premia 150%, wszystkie okresy, szkolenie techniczne i podstawowe.

Rodzaje kont IroneFX
Rodzaje kont IroneFX

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje IroneFX to: platforma Sprzedawca internetowy IroneFX.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które IroneFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa IroneFX
Strona internetowa IroneFX

Ironefx zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat Ironefx 🟢

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: ironefx.com

📞Numer telefonu: + 34-937370340

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję IroneFX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Ironefx <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Ironefx jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

❌ Dlaczego? Jest to broker, który nie ma rejestracji i nie jest regulowany przez żaden organ, dlatego nie wiemy, gdzie naprawdę się znajduje, ma wyraźną intencję zmylenia ludzi, używając nazwy bardzo podobnej do innego brokera ( Ironfx), ponadto podczas szukania informacji i innych opinii o IroneFX natrafiliśmy na dużą liczbę negatywnych recenzji. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano FSMA Ironefx do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FSMA z maja 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano CNMV Ironefx do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do CNMV z października 2021 r. ⚠️ ostrzeżenie

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o IroneFX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «IroneFX: Ocena i komentarze»

 1. Cari odpowiedź

  PROSZĄ MNIE O DUŻO PIENIĘDZY DO WYPŁATY NIE ROZUMIEM, CZY JESTEŚ OSZUKANY?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Cari, dziękuję za komentowanie IroneFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.