Komentarze na temat IQMETATRADE

W tej sekcji przeanalizujemy brokera IQMETATRADE (zwanego również iqmetatrade.com), jest brokerem Forex i opcji binarnych. Czy naprawdę zaleca się IQMETATRADE do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na IQMETATRADE. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Należy zauważyć, że strona IQMETATRADE nie posiada wersji hiszpańskiej, otrzymaliśmy również wiadomości od klientów hiszpańskojęzycznych.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia przynależność do: BO TradeFinancials Ltd.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę na Cyprze i w Stanach Zjednoczonych. Chociaż, jeśli ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, powinien być regulowany przez regulatora tego kraju i wydaje się, że tak się nie dzieje, co powoduje, że wątpimy w prawdziwą podstawę IQMETATRADE. A jeśli chodzi o jego regulację na Cyprze, należy do innej firmy, co również sprawia, że ​​wątpimy w jego bazę na Cyprze. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: wspominają, że są regulowane na Cyprze rozporządzeniem 216/13, ale sprawdzając to rozporządzenie, zauważamy, że nie wspomina o iqmetatrade.com. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez IQMETATRADE, zauważamy, że oferują 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Premium, Konto Złote, Konto VIP i Konto Corp. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe- 500 $ minimalnego depozytu początkowego, 25% bonusu, młodszy broker, centrum edukacyjne poziomu 1.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 $, premia 35%, broker wykonawczy, centrum edukacyjne poziomu 1 i 2, szkolenie 1 do 1 przez 1 godzinę, sygnały transakcyjne.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 3.500 $, premia 50%, broker wykonawczy, centrum edukacyjne poziom 1 do 3, szkolenie 1 do 1 z 3 godzin, sygnały transakcyjne, 3 operacje bez ryzyka.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 75 $, premia 1%, broker wykonawczy i analityk, centrum edukacyjne poziom 4 do 1, szkolenie 1 do 7 z 5 godzin, spersonalizowane sygnały transakcyjne, XNUMX operacji wolnych od ryzyka.

Konto Korporacyjne: minimalny depozyt początkowy w wysokości 15.000 100 $, 1% premia, broker wykonawczy i analityk, kompletne centrum edukacyjne, nielimitowane szkolenia 1 do 10, spersonalizowane sygnały transakcyjne, XNUMX transakcji bez ryzyka.

Rodzaje kont IQMETATRADE
Rodzaje kont IQMETATRADE

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty IQMETATRADE to: wierzymy, że własna platforma IQMETATRADE.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które IQMETATRADE udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa IQMETATRADE
Strona internetowa IQMETATRADE

 

IQMETATRADE zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie niektórych podstawowych pojęć ze świata handlu, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat IQMETATRADE |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: iqmetatrade.com

Número de teléfono: niewymienione

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona IQMETATRADE <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma IQMETATRADE jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie ma siedzibę, szukając innych recenzji na temat IQMETATRADE, znaleźliśmy głównie negatywne recenzje. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o IQMETATRADE? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *