✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w IQ Option. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o IQ Option i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWeu.iqoption.com – iqoption.es
🏠 spółka*Europe Ltd i IQOPTION LTD
⚖️. RozporządzenieCySEC – brak regulacji
📧 E-mail[email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresCypr i Saint Vincent i Grenadyny.

⚠️ IQ Option jest własnością firmy Europe Ltd i IQOPTION LTD znajduje się na Cyprze i Saint Vincent i Grenadynach, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez IQ Option, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

Informacje w sieci

Witryna IQ Option

IQ Option zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych stron: niektóre wykresy na żywo, wyjaśnienia produktów, które oferuje IQ Option, wiadomości o interesujących wydarzeniach finansowych, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+54 115 173 7455 (Argentyna) | +56 442 045 012 (Chile) | 01800 519 0167 (Kolumbia) | (+357) 825808 25 (Cypr) | +34 90 086 16 12 (Hiszpania – bezpłatnie) |+34 91 123 87 48 (Hiszpania – stawka madrycka) | +44 20 8068 0760 (stawka dla Londynu) | +44 80 0069 8644 (Anglia)

???? Ostateczna ocena opcji IQ ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ Z IQ Option.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz miał ochrony prawnej w przypadku, gdyby stała ci się krzywda. (St. Vincent i Grenadyny)Oznacza to, że nie będziesz mógł dochodzić roszczeń od nikogo, jeśli wydarzy się jakieś niefortunne zdarzenie, takie jak nagła utrata środków lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

Recenzja wideo opcji IQ

aktualizacje

Nowości o opcji IQ:

data Aktualizacja wiadomości
marzec 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów IQ Option, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”6915″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z IQ Option.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez IQ Option

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić opcję IQ

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić IQ Option?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy IQ Option to oszustwo – czy to oszustwo?

Uważamy, że IQ Option jest niebezpieczną firmą: ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadynach, nie jest regulowana, otrzymaliśmy dużą liczbę skarg. Krótko mówiąc, wydaje nam się to bardzo niebezpieczną opcją.

Czy opcja IQ jest niezawodna?

Nie. IQ Option nie jest wiarygodna, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Nie ma regulacji. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo nierzetelna.

Jak odzyskać pieniądze z IQ Option?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla IQ Option?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

22 komentarze do «Czy IQ Option to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Leo.Perg. odpowiedź

  Dzień dobry, próbuję wypłacić pieniądze od ponad 2 miesięcy, jestem z Peru. Nie dają mi rozwiązania. Nie odpowiadają na moje wiadomości. Myślę, że zostałem oszukany. Chciałbym wiedzieć, czy możesz to zgłosić.

  Zwróciłem się do biegłego prawnika, który powiedział mi, że nie mają tam żadnych przepisów i że ich siedziby znajdują się na Saint Vincent i Grenadynach, czyli na lokalizacjach, w których firmy decydują się na oszukiwanie, ponieważ prawo mojego kraju nie może prawie nic zrobić przeciwko ich. Bardzo się martwię, chciałbym wiedzieć czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy.

  Błogosławieństwa

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Leo, jest to broker, który oszukuje wszystkich swoich klientów. Dziękujemy za komentarz na temat IQ Option. Ten broker jest uważany za oszustwo. Sugerujemy, aby NIE wysyłać pieniędzy, okłamują Cię, aby Cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie są krzyżowane z rynkiem, symulują to, a na koniec Cię oznaczają i mówią, że wszystko straciłeś, i zatrzymują to.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Elena odpowiedź

  Opcja wypłaty pieniędzy IQ

  Platforma opcji Iq chce mnie zablokować Nie rozumiem, dlaczego jeśli wszystkie moje dane są zweryfikowane i są na moje nazwisko, podobnie jak portfele elektroniczne, wszystko jest na moje nazwisko, proszę o pomoc, muszę wypłacić pieniądze i zarobki, które mam nie naruszył żadnej z twoich zasad pomocy

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Eleno, dziękuję za komentarz na temat IQ Option. Uważamy, że broker IQ OPTION jest bardzo niebezpieczny. Naprawdę zalecamy współpracę z innymi rodzajami brokerów, chyba że są oni regulowani, mają siedzibę w bezpiecznych krajach, mają dobrą reputację w Internecie itp.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *