Broker Bux
Recenzje iProMarkets

Analiza na iPromarkets

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy iPromarkety (zwany także imieniem: ipromarkets.com), Chodzi o plik Broker Forex i CFD. Czy iPromarkets jest rekomendowany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: Opinie iPromarkets ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy iPromarkets jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

  • iPromarkets wspomina o byciu częścią Paxton Trade Limited.
  • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, według strony internetowej firma ma biura na Cyprze i Mauritiusie, jednak nie znaleźliśmy ważnych informacji, które to potwierdzają, wszystko wskazuje na to, że są to nieprawdziwe dane.
  • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że iPromarkets nie ma żadnych regulacji.

UWAGA: iPromarkets jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont że iPromarkets oferuje, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont:

  • Konto demo: minimalny depozyt początkowy $0, narzędzia handlowe, wiele walut, dostęp do wszystkich platform, realne warunki rynkowe.
  • Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy $ 3.000, narzędzia handlowe, wiele walut, dostęp do wszystkich platform.
  • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, narzędzia handlowe, wiele walut, całodobowe wsparcie techniczne, bezpłatne konsultacje.
  • Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 25.000, narzędzia handlowe, wiele walut, całodobowe wsparcie techniczne, bezpłatne konsultacje, osobisty asystent handlowy.

La platforma do działania jakie oferuje iPromarkets to: Sprzedawca internetowy.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego iPromarkets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa iProMarkets
Strona internetowa iPromarkets

iPromarkets zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na iPromarkety

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

  • 🌏Strona internetowa: ipromarkets.com
  • 📞Numer telefonu: + 357 25 262652
  • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy iPromarkets. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na iPromarkety

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma iPromarkets jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o iPromarketach? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.