W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w IPO Experts. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Wam najważniejsze informacje o IPO Experts i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWipo-eksperci.com
🏠 spółkaIPO-Experts Finance Sp
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaEksperci IPO
📌 AdresBd Simon Bolivar 30, World Trade Center, 1000 Bruges, Belgia – 28th October Avenue, 363, Metis Tower, Limassol 3107 Cypr – Financial Centre Tower 1, 8 Marina Boulevard, 018981 Singapur

⚠️ IPO Experts jest własnością IPO-Experts Finance Ltd, firma znajduje się w potencjalnie niebezpiecznych rajach podatkowych dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

IPO Experts nie oferuje oddzielnych kont do handlu.

Informacje w sieci

Strona internetowa ekspertów IPO

IPO Experts zapewnia podstawowe wyjaśnienie na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, kalendarza ekonomicznego, kalkulatora aktywów, osobistych doświadczeń, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • +32 27 47 25 80
 • +32 23 35 84 93
 • +357 22 34 20 50

???? Końcowa wycena ekspertów IPO ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z EKSPERTAMI IPO.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Aktualności o Ekspertach IPO:

dataAktualizacja wiadomości
październik 2022Skarga na Ekspertów IPO z BaFin.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o ekspertach IPO? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z ekspertami IPO.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez ekspertów IPO?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłaszać ekspertów IPO

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić ekspertów IPO?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy IPO Experts to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że IPO Experts to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy eksperci IPO są wiarygodni?

Nie. IPO Experts nie jest wiarygodna, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od IPO Experts?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla IPO Experts?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy IPO Experts to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. ALBERT odpowiedź

  Dieser Broker wurde von der Bafin auf die schwarze Liste gesetzt, sie haben viele Leute betrogen

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć ALBERT, dzięki za napisanie o IPO EXPERTS. Ten broker jest uważany za oszustwa. BAFIN (Niemiecki Urząd Nadzoru Finansowego) zawiadomił je o braku regulacji i wprowadzaniu w błąd klientów (Zobacz link BAFIN).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   ---

   Witam ALBERT, danke, dass du über IPO EXPERTS geschrieben hast. Dieser Broker wird als Betrug betrachtet. Die BAFIN (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht) hat ihnen wegen fehlender Regulierung und Irreführung ihrer Kunden einen Hinweis auferlegt (Siehe BAFIN-Link).

   Wir schlagen vor, KEIN Geld zu senden, sie lügen, um von Ihnen zu stehlen, die Operationen sind fiktiv, das Geld wird nie mit dem Markt gekreuzt, sie simulieren es und am Ende markieren sie und sagen, dass Sie allesrloren haben, sie behalten es tak Weg.

   Wenn Sie eine Auszahlung beantragen, werden Sie um mehr gebeten, um Provisionen, Steuern, Gebühren, Legalisierungen usw. zu zahlen. Tun Sie jest niemalże! Es ist eine klare Warnung, dass Sie Kunde eines Betrugsmaklers sind und selbst wenn Sie bezahlen, wird er Ihr Geld niemals zurückgeben.

   Alle Informationen, die Sie über das Unternehmen bereitstellen, helfen den Betroffenen dieses Brokers, erklären detailliert, wie alles passiert ist, welche Werbung Sie gesehen haben, die Namen Ihres Beraters, Nummern, E-Mails, von us.

   Um Ihr Geld zurückzubekommen, sprechen Sie mit unserem CHAT oder fullen Sie das Formular unter diesem Link aus: HOLEN SIE IHR GELD EIN

   Grüße.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.