Komentarze Invexeo

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Invexeo (zwany także invexeo.com), jest brokerem Forex, kryptowalut, ETF i CFD. Czy naprawdę poleca się Invexeo do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Invexeo ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to Invexeo? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Londyn (prawdopodobnie fałszywy).

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: mówi się, że jest regulowany przez GFA.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Invexeo, zauważyliśmy, że oferuje 7 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Diamentowe, Konto Premium i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 XNUMX €, dostęp do webinariów, e-book, przeglądy rynku.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 XNUMX €, dostęp do webinariów, e-book, przeglądy rynku.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 1 €, dostęp do webinarów, e-book, przeglądy rynku, osobisty asystent, XNUMX inwestycja bez ryzyka.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 3 €, dostęp do webinariów, e-book, przeglądy rynku, XNUMX inwestycje bez ryzyka, osobisty asystent, spersonalizowane konto.

Konto diamentowe: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250.000 3 €, dostęp do seminariów internetowych, e-book, przeglądy rynku, XNUMX inwestycje bez ryzyka, osobisty asystent, konto spersonalizowane, oferty specjalne, specjalista ds. inwestycji.

Konto premium: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 500.000 3 €, dostęp do seminariów internetowych, e-book, recenzje rynku, XNUMX inwestycje bez ryzyka, osobisty asystent, konto spersonalizowane, oferty specjalne, specjalista ds. inwestycji, pakiet edukacyjny premium.

Konto VIP: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000.000 3 €, dostęp do seminariów internetowych, e-book, recenzje rynku, XNUMX inwestycje bez ryzyka, osobisty asystent, konto spersonalizowane, oferty specjalne, specjalista ds. inwestycji, pakiet edukacyjny premium.

Rodzaje kont Invexeo
Rodzaje kont Invexeo

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez Invexeo to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Invexeo udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Invexeo
Witryna Invexeo

Invexeo zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, informacje o oferowanych produktach, e-booki, webinaria, seminaria, kalendarze ekonomiczne, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Invexeo 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏 Strona internetowa: invexeo.com

📞Numer telefonu: + 44 2039877634

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Invexeo. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Invexeo <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Invexeo jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

 

Po analizie zalecamy ostrożność, ponieważ jest to firma niezarejestrowana z podejrzaną regulacją, również szukając więcej informacji o Invexeo natrafiliśmy na wiele negatywnych recenzji. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano FCA Invexeo do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z sierpnia 2021 r

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Invexeo? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

8 komentarze do «Invexeo: Ocena i komentarze»

 1. kolejny oszukany odpowiedź

  hola soy otro estafado de invexeo
  confie en julian bulgheroni que era el qué me asesorava. y ya no me coje ningún mensaje ni se nada del dinero

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Hola otro, gracias por comentar sobre Invexeo. Este broker es una ESTAFA. No les envíes dinero, quieren sacarte el máximo dinero posible con mentiras, las operaciones no son reales, el dinero no lo meten en el mercado, solo lo hacen ver y al final te dicen que has perdido y se lo quedan.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Richard odpowiedź

  Zgadzam się z powyższym. Invexeo to operacja oszustwa.
  Sprawdź ich adres IP. Zgłoś ich do AWS, ponieważ tam są ich serwery. Są zarejestrowane z St. Kitts i Nevis.
  Jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze, proponuję ścigać je za pośrednictwem MedGadg, gdzie odbierane są przelewy bankowe. Ta firma jest zarejestrowana w Quebecu i ma wyznaczonego dyrektora:
  https://www.can1business.com/company/Active/Med-Gadg-Ltd

  Inną sugestią jest sprawdzenie adresów portfela bitcoin, które udostępniają za pośrednictwem http://www.bitcoinabuse.com i zgłoś właściciela tego portfela lokalnym organom ścigania.

  Powodzenia i proszę zgłaszać więcej informacji o Invexeo.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Richard, dziękuję za komentowanie Invexeo. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. George Martin odpowiedź

  Dzień dobry, chciałem poinformować wszystkich, że ten broker został potępiony przez FCA, popełnia oszustwa w całej Europie, musisz dać im znać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć George Martin, dziękuję za komentowanie Invexeo. Ten broker to oszustwo. FCA (UK Financial Regulator) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FCA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Oszukany odpowiedź

  Witam, zainwestowałem w tę firmę inwestycyjną i teraz nikt nie odpowiada na moje wiadomości, co mam zrobić?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Scammed, dzięki za komentowanie Invexeo. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *