Investus FG Komentarze

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Investus FG (zwany również nazwą: investusfg.com), jest pośrednikiem Forex i CFD. Czy Investus FG jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Investus FG ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Investus FG jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Investus F.G. wspomina o byciu częścią: brak informacji na ten temat.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Stany Zjednoczone według strony internetowej, ale nie ma ważne informacje aby to potwierdzić, uważamy, że jest to fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwoobserwujemy, że Investus FG nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Investus FG jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Investus F.G., w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto mini: minimalny depozyt początkowy $ 50, spread od 1.2 pipsa, dźwignia do 1:1000, bez prowizji, egzekucja rynkowa.

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy $ 1.000, spread od 0.9 pipsa, dźwignia do 1:1000, bez prowizji, egzekucja rynkowa.

Konto ECN: minimalny depozyt początkowy $ 3.000, spread od 0.7 pipsa, dźwignia do 1:1000, bez prowizji, egzekucja rynkowa.

Zamień darmowe konto: minimalny depozyt początkowy $ 25.000, spread od 1.0 pipsa, dźwignia do 1:1000, bez prowizji, egzekucja rynkowa.

Rodzaje kont Investus FG
Rodzaje kont Investus FG

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które Investus FG oferuje to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Investus F.G. udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Investus FG
Strona internetowa Investus FG

Investus F.G. zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie rynków, na których działa, kalendarz ekonomiczny, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Investus F.G.

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: Investusfg.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Investus FG. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Investus F.G.

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Investus FG jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po przejrzeniu polecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, Cóż, prawie nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

 

UWAGA ⛔: we wrześniu 2021 r. CONSOB ma dodane do Investus FG do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB ⚠️ września 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Investus FG? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Investus FG: Ocena i komentarze»

 1. Lautaro Letto odpowiedź

  buon pomeriggio, volevo farvi sapere che que broker è stato segnalato da - sono dei truffatori no credo che riavro mai i miei soldi.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Lautaro, dziękuję za komentowanie Investus FG. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   ---------

   Ciao Lautaro, dziękuję za komentarz Investus FG. Ten broker to trufla. Nie mandano parrot soldi, vogliono ottenere più soldi possibile z wózkiem, operacja nie jest reali, nie mettono i soldi sul mercato, pokazuję to tylko i jest dicono, że jest osoba i ja ją mam.

   To zwycięży i ​​ty soldi ci chiedono di più za płatne tasse, tribute, legalizzazioni, ecc. Non farlo, è a chiaro według vogliono rubarti i soldi e non ti restituiranno nulla anche se paghi.

   Jest maggiori informazioni sull'azienda, chcesz podzielić się tym z noi, soprattutto wiedzieć, czy to dotyczy informazioni, że ritieni ma aiutare inną osobę do inwestowania w ten azienda.

   Hai nomi di consulenti, numeri, e-mail da cui ti hanno contattato? Ricordi jeść hai trovato questo broker w primo luogo?

   Per riavere i tuoi soldi, prova la nostra chat lub questo link: RICHIEDI I TUOI SOLDI, TI AIUTIAMO

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.