Komentarze na temat Investorexpro

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Investorexpro (zwany także inwestorexpro.com), jest brokerem CFD. Czy Investorexpro jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Investorexpro ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy Investorexpro ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: niewymienione.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Investorexpro, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Diamentowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe- Maksymalny depozyt początkowy do 7.000 1 $, dźwignia od 200: 25, pożyczka depozytowa do XNUMX%, codzienne wiadomości, cotygodniowy przegląd rynku, menedżer konta, cotygodniowy strumień na żywo, webinar handlowy.

Konto Srebrne- Maksymalny depozyt początkowy do 20.000 1 $, dźwignia od 200: 35, marża pożyczki do XNUMX%, osobisty menedżer konta, codzienny przegląd rynku, codzienne sygnały rynkowe, praca z brokerem, dogłębne badania, sesje analityczne.

Złote konto Gold- Maksymalny depozyt początkowy do 50.000 1 $, dźwignia od 200: 50, marża pożyczki do XNUMX%, codzienne wiadomości, osobisty menedżer konta, codzienny przegląd rynku, codzienne sygnały rynkowe, praca z brokerem, dogłębne badania, sesje analityków .

Konto diamentowe- Maksymalna wpłata początkowa do 100.000 1 $, dźwignia od 400: XNUMX, codzienny przegląd rynku, codzienne sygnały rynkowe, osobisty broker, cotygodniowe webinarium na żywo z transmisją na żywo, codzienna sesja z najlepszymi analitykami, spersonalizowana edukacja, sygnały z codziennego rynku, dogłębne badania , zaproszenia na wydarzenia VIP.

Konto VIP- Maksymalna wpłata początkowa od 100.000 1 $, dźwignia od 300: 100, pożyczka do XNUMX% depozytu zabezpieczającego, codzienny przegląd rynku i sygnały, nieograniczony dostęp do brokera, osobisty prime broker, spersonalizowana edukacja, codzienny webinar na żywo jeden do jednego z najlepszy analityk, Wealth Manager, zaproszenia na wydarzenia VIP, zarządzanie portfelem, najwyższe płatności.

Rodzaje rachunków Investorexpro
Rodzaje rachunków Investorexpro

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które Investorexpro oferuje to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Investorexpro udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Investorexpro
Strona internetowa Investorexpro

Investorexpro zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, informacje o oferowanych przez nich produktach, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Investorexpro 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏 Strona internetowa: inwestorexpro.pl

📞Numer telefonu: +44 (238) 228 0802 XNUMX

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Investorexpro. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Investorexpro <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Investorexpro jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

 

Po analizie zalecamy być ostrożnym, ponieważ jest to firma niezarejestrowana i nieregulowana, nie pokazuje na swojej stronie żadnego rodzaju informacji prawnych, dodatkowo szukając więcej informacji o Investorexpro natrafiliśmy na dużą liczbę negatywnych recenzji. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano CNMV Investoexpro do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lipca 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Investorexpro? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

14 komentarze do «Investorexpro: Ocena i komentarze»

 1. Teresa odpowiedź

  Nie kontaktuj się z nimi, nie słuchaj, są stalkerami, nie wiem skąd biorą nazwiska i numery telefonów

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Tereso powiedz, że chcesz zobaczyć, jak działa wypłata, bo twój ojciec chce od razu włożyć 50.000 1 i że zostawi je tam na 90 miesiąc, ale najpierw chce zobaczyć, czy szybko się zwrócą, zapytaj za XNUMX% tego, co wysłałeś i staraj się być bardzo przekonujący. Dziękujemy za komentowanie Investorexpro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. John odpowiedź

  Zostałem oszukany przez brokera o imieniu Michelle i Silvia - Investorexpro to witryna oszustw, która wysyła Cię do brokerów oszustw, chcę odzyskać moje pieniądze.

  Mam otwarte konto tutaj na Investexpro, którym sam handluję. Ale próbowałem stamtąd zdobyć pieniądze i wygląda na to, że to demo lub coś podobnego. Bawię się aktualnym rynkiem. Poproszę o kilka odpowiedzi

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, powiedz, że chcesz zobaczyć, jak działa wypłata, bo twój ojciec chce od razu wejść z 50.000 1 i że zostawi ich tam na 90 miesiąc, ale najpierw chce zobaczyć, czy są szybkie ze zwrotem kapitału, poproś o XNUMX% tego, co wysłałeś i postaraj się być bardzo przekonujący. Dziękujemy za komentowanie Investorexpro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Juan Pedro odpowiedź

  Cześć, jestem Juan Pedro, mam u ciebie konto, kazali mi wprowadzić 240, mieli mi pomóc odzyskać oszukany kapitał, ale zdałem sobie sprawę, że inwestorexpro, to inni oszuści, przydzielili mi brokera o imieniu Beatriz. Zadzwonił do mnie trzy razy, kiedy wyjaśniłem swoją sprawę, zniknął. Tutaj jestem sam z tą aplikacją i po raz kolejny bez pieniędzy. Są oszustami. Najpierw dzwoni do ciebie niejaki José Luis mówiąc, że to z finansów obiecuje ci zwrot pieniędzy, też cię oszukuje, potem dzwoni do ciebie pewna María del Mar, mówiąc to samo. Wszyscy są oszustami. Wysyłam im e-maile, a oni nie odbierają, a numer telefonu nie istnieje

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan Pedro, dziękuję za komentarz na Investorexpro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 4. juab odpowiedź

  Cóż, nie kontaktuję się z moim brokerem

  Witam, mój broker nazywa się Victoria i nie mam kontaktu, strona nazywa się inwestorexpro, co można z tym zrobić?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć juab, dziękuję za komentarz na Investorexpro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 5. Sandra odpowiedź

  Witam, pojawiły się w tym miesiącu na stronie oszustwa CNMV (hiszpański regulator finansowy), ale nie jestem pewien, co stanie się z naszymi utraconymi pieniędzmi

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Sandra, dziękuję za komentowanie Investorexpro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 6. Piotr odpowiedź

  Dzień dobry przez 8 dni nie odpowiedziałeś na moje wiadomości i już nie wiem, co zrobić, aby odzyskać pieniądze. Jeśli ktoś może mi pomóc, bardzo bym wdzięczny

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Pedro, dziękuję za komentarz na Investorexpro. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

   • Barbara Jean, Singleton odpowiedź

    Miałem z nimi bardzo złe doświadczenia, zabrali pieniądze z konta mojej rodziny bez naszej zgody, ale najważniejsze jest to, że powiedzieli mi, że muszę wysłać kolejny dokument z moim prawem jazdy, aby mogli mi zwrócić pieniądze.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Barbara, dziękuję za komentowanie Investorexpro. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj dokumentacji i nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś, a oni to zachowują.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *