Komentarze do INVESTMENT MANAGEMENT CO.

W tej sekcji przeanalizujemy brokera ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI CO. (zwany także intan.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę polecam INVESTMENT MANAGEMENT CO. dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI CO. ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI CO. ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI CO. PTY LTD i INVESTMENT MANAGEMENT CO. PTY LTD (SVG).

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Kanadzie, Nowa Zelandia i Saint Vincent i Grenadyny.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez INVESTMENT MANAGEMENT CO., w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacji co wskazuje na istnienie różnych typów kont.

Las platformy do obsługi że ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI CO. oferty to: platformy MT4 y Fizyczne efekty.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który INVESTMENT MANAGEMENT CO. udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa ZARZĄDZANIA INWESTYCJAMI.
Strona internetowa ZARZĄDZANIA INWESTYCJAMI.

ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI CO. zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI CO. 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: intan.com

📞Numer telefonu: niedostępne.

📧 E-mail: niedostępne.

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję na INVESTMENT MANAGEMENT CO.. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowych informacji o firmie, którą podajemy poznać informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI CO. <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI CO. jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po jego przeanalizowaniu zalecamy ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który w rzeczywistości nie jest zarejestrowany w żadnym z wymienionych krajów ani nie jest regulowany przez żaden organ, dodatkowo przy poszukiwaniu opinii na temat ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI CO. Znaleźliśmy tylko recenzje, które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano FMA (Nowa Zelandia) ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI CO. do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z kwietnia 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co sądzisz o INVESTMENT MANAGEMENT CO.? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI CO.: Ocena i komentarze»

 1. Gino odpowiedź

  Nie można wypłacić pieniędzy, nie pozwalają mi, nie powinienem ufać niczemu, co mi powiedzieli, czy ktoś był w stanie wypłacić pieniądze? czy jest jakiś sposób?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Gino, dziękuję za komentarz na temat INVESTMENT MANAGEMENT CO. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *