W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Investmarket. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Investmarket i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWInvestmarket.trade
🏠 spółkanie wspomina o tym
⚖️. RozporządzenieCySEC
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 4 (MT4)
📌 AdresBelgia

⚠️ Investmarket nie wspomina, kto jest jej właścicielem, firmą znajduje się w Belgii, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje Investmarket, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 5 różnych rodzajów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Podstawowy$ 250
Srebrny$ 10.000
Złoto$ 50.000
Platyna$ 100.000
Diament$ 500.000

Informacje w sieci

Strona internetowa Investmarket
komentarz binarny

Investmarket dostarcza podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych przez siebie produktów finansowych, sekcję edukacyjną, słowniczek, indeks aktywów, wiadomości rynkowe choć w języku angielskim, kalendarz ekonomiczny również w języku angielskim, wykresy na żywo, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • 39 + / 02.82.95.26.72

???? Wycena końcowa Investmarket ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Investmarket.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Aktualności o Investmarket:

dataAktualizacja wiadomości
Wrzesień 2022Firma twierdzi, że jest regulowana przez CySEC, ale ta informacja jest fałszywa.
Wrzesień 2022Investmarket jest powiązany z grupa-inwestycyjna-londyńskaFirma o złej reputacji.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Investmarket? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swojego doświadczenia z Investmarket.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Investmarket

Jak zgłosić Investmarket

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Investmarket?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Investmarket to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że Investmarket to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o niemożności wycofania swojego kapitału, co dodało innym bardzo negatywnym cechom firmy.

Czy Investmarket jest wiarygodny?

Nie. Investmarket nie jest wiarygodny, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Investmarket?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Investmarket?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Czy Investmarket to oszustwo? 2022 Recenzje»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam ANONYMOUS, dziękuję za pisanie o Investmarket. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   • Anonimowy odpowiedź

    dzień dobry, dziękuję za twoją pracę. Jeśli mogę zapytać, gdzie sprawdziłeś, że właścicielem strony investmarket.trade jest FX Capital Ltd? Zrobiłem kilka śledztw i nic nie udało się znaleźć. Chciałbym prosić o sprawdzenie strony doradcy ilg (investment-london-group), którą prowadzą te same osoby.
    dzięki

    • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

     Witaj Anonimowo, przejrzymy nazwiska, które skomentowałeś, a także ILG (investment-london-group). Dzięki za komentarz.

     Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.