Broker Bux

opinie Investirex

Analiza Investirex

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Investirex (zwany także imieniem: Investirex.pl), Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy Investirex naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Investirex ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Investirex jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ Investirex wspomina, że ​​jest częścią Castan Holdings LTD.
 • ❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadynach.
 • ❌ Jeśli analizujemy jego bezpieczeństwo, to zauważamy, że Investirex nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Investirex jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont że Investirex oferuje, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

 • Konto standardowe: zmienny spread, dźwignia do 1:30, opiekun konta.
 • Konto premium: zmienny spread, dźwignia do 1:30, opiekun konta.
 • Konto VIP: spread od 1.4 pipsa, dźwignia do 1:30, menedżer konta.

La platforma do działania które Investirex oferuje to: Meta Trader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Investirex udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa Investirex
Strona internetowa Investirex

Investirex zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług, wykresy na żywo, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Investirex

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: investirex.com
 • 📞Numer telefonu: + 44-204-579-1261
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Investirex. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Investirex

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Investirex jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zbadaniu firmy zalecamy ostrożność. Jest to firma nielegalna, to znaczy nie posiada niezbędnych uprawnień do działania jako firma. Podejrzewamy, że może to być firma, z którą będziesz miał problemy z wypłatą pieniędzy, wydają się być zawodne.

Poza tym jest to firma bardzo nieprzejrzysta, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także brakuje jej regulacji (firma nieregulowana).

Wszystkie te cechy sprawiają, że myślimy, że jest to bardzo niepoważna i niebezpieczna firma do wysyłania pieniędzy.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w maju 2022 BaFin dodane do Investirex do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z maja 2022 r. ⚠️

UWAGA ⛔: W czerwcu 2022 BaFin ponownie ostrzegał przed a Investirex, za działanie bez upoważnienia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z czerwca 2022 r. ⚠️

UWAGA: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Investirex utrzymuje bliskie relacje z FinanseX, broker o kiepskiej reputacji i skargi na niego, oskarżony o oszukanie swoich użytkowników. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Investirex? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

14 komentarze do «Investirex: Ocena i komentarze»

 1. Anthony odpowiedź

  Dzwonili do mnie zarówno z financex, jak i investirex, nalegali, dzwoniąc KAŻDEGO DNIA, aby zainwestować, zainwestowałem 200 USD, a potem przeczytałem wszystkie te komentarze (SZCZĘŚLIWE) i poprosiłem o wypłatę moich pieniędzy. Odkąd poprosiłem o wypłatę, która trwała ponad miesiąc i nie mogłem wypłacić ani jednego euro.

  Powiedziałem im, a oni mnie ignorują. Teraz dzwonią do mnie codziennie z tysiąca różnych firm, prosząc o pieniądze.

  To złodzieje. Proszę przeczytaj moje doświadczenie i nie rób tego.

  Nazywają cię dziewczynami z akcentem jak z Europy Wschodniej podobno z łacińskimi lub hiszpańskimi imionami. Krótko mówiąc, są kompletnym oszustwem.

  Financex to oszustwo, a Investirex to również oszustwo. Mam nadzieję, że moja wiadomość pomoże ci nie mieć więcej klientów dla tych złodziei.

  Mam na wszystko dowód, właściwie myślę o pójściu na policję, żeby to zgłosić.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Antonio, dziękuję za pisanie o Investirex. Ten broker jest uważany za oszustwa. BAFIN (niemiecki regulator finansowy) postawił na nich zawiadomienie o braku regulacji i wprowadzaniu w błąd klientów (Zobacz link BAFIN).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj na naszym czacie lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć MJ, dziękuję za pisanie o Investirex. Ten broker jest uważany za oszustwa. BAFIN (Niemiecki Urząd Nadzoru Finansowego) umieścił na nich zawiadomienie o braku regulacji i wprowadzaniu w błąd swoich klientów (Zobacz link BAFIN).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj na naszym czacie lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Alfons odpowiedź

  Es handelt sich um ein betrügerisches Unternehmen, und die BAFIN hat es bereits bekannt gemacht, seien Sie sehr vorsichtig

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Alfons, dziękuję za komentowanie Investirex. Ten broker to oszustwo. Bafin (niemiecki regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link BAFIN). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Oszukany odpowiedź

  Co za zbieg okoliczności, że oznaczyli mnie z finansów, a następnego dnia z Investirex. Bardzo podobne nazwiska i niektórzy ludzie z akcentem wschodnioeuropejskim dzwonią do ciebie z prośbą o pieniądze, proszą o pobranie anydesk lub teamviewer.

  Teraz, gdy chcę się wycofać, nie pozwolą mi, będę komentował więcej, ale to śmierdzi oszustwem. Bądź bardzo ostrożny z tymi pirackimi platformami.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Scam, dziękuję za komentowanie Investirex (są powiązane z oszustwem Financex). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Clara odpowiedź

  są pełnoprawnym oszustem dzwonią do ciebie, aby poprosić o pieniądze złodzieje, jeśli chcą się wycofać, zachowują się szaleńczo i nie pozwalają ci, nie rób tego, powiedzą ci, że są ekspertami, którzy mają ekspertów inwestycyjnych z większą ilością ponad 12 lat doświadczenia,

  mają ponad 12 lat doświadczenia w kradzieży

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Clara, dziękuję za komentowanie Investirex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Carla odpowiedź

  Broker investirex .com został mi skradziony najpierw poprzez rejestrację strony internetowej o nazwie BITAI ze stroną https ://theabundantia .org/bitai/

  na tej stronie BIT AI rejestrujesz się, a następnie dzwonią do Ciebie z firmy brokerskiej o nazwie investirex.com i te investirex straciły pieniądze, wydają mi się oszustami, ponieważ z moim przyjacielem to samo stało się z nami, gdy chcieliśmy wypłacić Twoje pieniądze lub co za zbieg okoliczności, że robią złą operację i wszystko stracone lub po prostu przestają odpowiadać na twoje wiadomości. Najlepsi przyjaciele wydają pieniądze z rodziną z przyjaciółmi na wakacjach, nie inwestuj z tymi złodziejami Internetu.

  To złodzieje.

  Myślę, że to złodzieje.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Carla, dziękuję za komentowanie Investirex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. anioł sanpedro odpowiedź

  NIGDY NIE POZWALAJĄ NA WYCOFANIE SIĘ, SĄ OSZUSTWAMI. MOJE DOŚWIADCZENIE Z INVESTIREX JEST NAPRAWDĘ BARDZO ZŁE.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Angel Sampedro, dziękuję za komentowanie Investirex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.