Komentarze do KAPITAŁÓW INWESTYCYJNYCH

W tej sekcji przeanalizujemy brokera INVESTINGS CAPITALS (zwany także investingscapitals.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy warto inwestować w kapitał INVESTINGS CAPITALS? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na temat KAPITAŁÓW INWESTYCYJNYCH. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: NIE WSPOMINA O TYM.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina o posiadaniu bazy w: podobno Hiszpanii, ale nie mają regulacji tego kraju, co każe nam sądzić, że tak naprawdę nie mają bazy w Hiszpanii. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez INVESTINGS CAPITALS, zauważamy, że oferują 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Starter, Konto Małe, Konto Solver, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Premium. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Rozrusznik- Minimalny depozyt początkowy 250 $, bonus 50 $.

Małe konto- Minimalny depozyt początkowy 1.000 $, bonus 200 $.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy 5.000 $, bonus 1.000 $.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy 15.000 $, bonus 5.000 $.

Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy 50.000 $, bonus 15.000 $.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy 100.000 $, bonus 25.000 $.

INWESTYCJE KAPITAŁOWE rodzaje rachunków
INWESTYCJE KAPITAŁOWE rodzaje rachunków

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje INVESTINGS CAPITALS to: Platforma Investing Capitals.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które INVESTINGS CAPITALS udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa KAPITAŁÓW INWESTYCYJNYCH
Strona internetowa KAPITAŁÓW INWESTYCYJNYCH

INVESTING CAPITALS zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: trochę informacji o tym, jak działa INVESTING CAPITALS, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat INWESTYCJE KAPITAŁY |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: Investmentscapitals.com

Número de teléfono: + 34 951 24 9011

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona INWESTYCJE KAPITAŁY <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma INVESTINGS CAPITALS jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie ma siedzibę, szukając opinii na temat INWESTYCJE KAPITAŁY Znaleźliśmy wiele negatywnych opinii zwrotnych. Sugerujemy zachowanie ostrożności. Oferują śmieszne zwroty.


⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2020 dodano CNMV INWESTOWANIE KAPITAŁU do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do CNMV z października 2020 r. ⚠️ ostrzeżenie

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o KAPITAŁACH INWESTYCYJNYCH? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

3 komentarze do «KAPITAŁY INWESTYCYJNE: Oceny i komentarze»

 1. Ana Lucia Torrez odpowiedź

  Ktoś mi pomoże, proszę, padłem ofiarą oszustwa, weszli do mojego komputera przez zdalny program i weszli na moje konto bankowe, zrobili przelew do Stanów Zjednoczonych, oszukali mnie 20 tysięcy euro, teraz nie wiem co do zrobienia Jestem zdesperowany, bo to była pożyczka, którą wzięli Z mojego banku rzekomy BROKERZY nazywają się INVESTINGSCAPITALS .COM, a moim doradcą finansowym jest niejaki CARLOS MEDRNO, który sprzedał mi iluzję, że za 250 EURO zarobię 500 EURO tygodniowo , proszę o pomoc jestem na skraju szaleństwa.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ana, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Investings Capitals. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę. Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

  • Carmelo odpowiedź

   Porozmawiaj ze swoim bankiem, powiedz, że zostałeś oszukany przez tę firmę i poproś o zwrot środków.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.