Broker Bux

Inwestowanie AM komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Inwestowanie AM (zwany także Investingam.com), jest brokerem Forex, kryptowalut, ETF i CFD. Czy Investing AM naprawdę jest zalecany do dokonywania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Investing AM ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to inwestowanie? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker Wspomina, że ​​ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, ale nie ma potwierdzających danych rejestracyjnych, ta informacja jest nieprawdziwa.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Investing AM, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Discovery, Konto Srebrne i Konto Złote. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto odnajdywania: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200,wprowadzenie do platformy orazAplikacja do zarządzania ryzykiem, gfront konta osobistego,minaria i webinaria, iWprowadzenie do rynku finansowego, icodzienne informacje rynkowe, tIndywidualne narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500,wprowadzenie do platformy orazAplikacja do zarządzania ryzykiem, gfront konta osobistego,minaria i webinaria, iWprowadzenie do rynku finansowego, icodzienne informacje rynkowe, tIndywidualne narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej, krótko-, średnio- i długoterminowe wyjaśnienie strategii handlowych.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000,wprowadzenie do platformy orazAplikacja do zarządzania ryzykiem, gfront konta osobistego,minaria i webinaria, iWprowadzenie do rynku finansowego, icodzienne informacje rynkowe, tIndywidualne narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej, krótko-, średnio- i długoterminowe wyjaśnienie strategii handlowych, sw wydatkach na ruch, lmaksymalna uwaga, rzostawiam wolny, aby,całkowity dostęp.

 

Inwestowanie typów kont AM
Inwestowanie typów kont AM

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które Investing AM oferuje: Platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Investing AM udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Inwestowanie na stronie AM
Inwestowanie na stronie AM

Inwestowanie AM zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tylko trochę informacji o produktach, które oferujesz, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Inwestowanie AM 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: inwestowanie.com

📞Numer telefonu: + 1 (346) 361 5544

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję dotyczącą Investing AM. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Inwestowanie AM <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Inwestowanie AM jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 


Po jego przeanalizowaniu zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, nie pokazuje informacji prawnych, ponadto szukając opinii o Investing AM znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i ostrzec o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o inwestowaniu AM? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «Inwestowanie AM: Ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć MIGUEL, dziękuję za komentarz na temat Investing AM. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu powiedzą ci, że przegrałeś, a oni to zachowują.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Aldana, dziękuję za komentarz na temat Investing AM. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.