Zbadaj komentarze

Analiza InvestiGram

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy InvestiGram (zwany także imieniem: Investigram.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy InvestiGram naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o InvestiGram ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy InvestiGram jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • InvestiGram wspomina o byciu częścią Investigram spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny według strony internetowej, chociaż nie ma żadnych ważnych informacji, które by to potwierdzały, uważamy, że są to nieprawdziwe dane.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że InvestiGram nie wspomina o żadnej regulacji.

UWAGA: InvestiGram jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez InvestiGramW tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont:

 • Konto student: minimalny depozyt początkowy $ 250.
 • Konto Inicjacja: minimalny depozyt początkowy $ 2.500.
 • Konto Premia: minimalny depozyt początkowy $ 10.000.
 • Konto Zaawansowane: minimalny depozyt początkowy $ 25.000.
 • Konto Pro: minimalny depozyt początkowy $ 50.000.
 • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 100.000.

La platforma do działania którego używa InvestiGram to: Platforma IGTrade.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego InvestiGram udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

strona badawcza
Strona internetowa InvestiGram

InvestiGram zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na InvestiGram

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: Investigram.com
 • 📞Numer telefonu: + 18009437421
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy InvestiGram. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na InvestiGram

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma InvestiGram jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu tej firmy radzimy być ostrożnym: jest to firma nielegalna (nieuprawniona do przyjmowania pieniędzy lub przyjmowania nowych klientów), uważamy, że została utworzona, aby pobierać pieniądze od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo.

Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie zawiera informacji prawnych o firmie, nie pokazuje danych dotyczących jej rejestracji ani rzeczywistej lokalizacji jej biur.

Poza tym brakuje jej regulacji (jest to firma nieuregulowana).❌


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

⛔ Uwaga ⛔ : W marcu 2021 CONSOB dodał InvestiGram do swojej listy nieuczciwych firm finansowych, za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z marca 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : W kwietniu 2021 CONSOB dodał InvestiGram do swojej listy nieuczciwych firm finansowych, za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z kwietnia 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : W maju 2021 AMF (Francja) dodała InvestiGram do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia AMF z maja 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔: W październiku 2021 r. CNMV dodał InvestiGram do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do CNMV z października 2021 r. ⚠️ ostrzeżenie

UWAGA!: firma jest powiązana z Wielki handel, firma o fatalnej reputacji.⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o InvestiGram? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «InvestiGram: Ocena i komentarze»

 1. Alberto odpowiedź

  Alberto.

  Inwestycja bez przeznaczenia; grandtrader .eu/ grandtraders .eu/ investigram.com/legacy-crypto .com/ william Partners LTD.

  primea-traders24 .com/ primustrader .com i wiele innych, ditte che vi obiecuję odzyskać Danaro; MYMONEYREFAUND .COM / Shar CREDIT SECURITIES LIMITED TO TRUFLA Z PROFESJONALIZMEM I ŚWIADOMOŚCIĄ NA WŁASNĄ EKSPERTYZMĘ, nie wiem, czy byłam naukowcem, aby to zweryfikować, wydałam około 250 euro i losowo śledztwo przez doświadczonego eksperta internacjonalisty w handel i li sarete są całkowicie bezpieczne, gdy dawaj wszystkie informacje, nie skróć freta i widziałem tartasano di telefonate, sangue freddo, los le vostre ricerche poi se wszystko i dane w daranno la garanzia del vostro Investimento allora di fate tutto taryfa, nie myśl, że tracisz tydzień wielkiego guadagni, tracisz wszystko.

  Alberto

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Alberto, dziękuję za informacje o InvestiGram. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Gabrielo, dziękuję za informacje na temat InvestiGram. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.