Informacje zwrotne na stronie investfxglobal.com

W tej sekcji przeanalizujemy brokera investfxglobal.com, jest brokerem forex. Czy investfxglobal.com jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina, że ​​jest częścią: nie wspominają o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Londynie (podobno)

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: skoro nic nie wspominają o byciu brokerem regulowanym, wszystko wskazuje na to, że jest to broker nieregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez investfxglobal.com, zwracamy uwagę, że investfxglobal.com nie udostępnia informacji na temat różnych typów kont.

Te platformy do obsługi że oferty investfxglobal.com to: nie wspomina o tym.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które investfxglobal.com udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Investfxglobal.com
Strona internetowa Investfxglobal.com

investfxglobal.com zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub interesariuszom: tak naprawdę nie zapewniają żadnej pomocy ani zasobów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o investfxglobal.com

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.investfxglobal.com

Número de teléfono: + 35795793229

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma investfxglobal.com jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie wspomina do jakiej firmy należy, strona wygląda fatalnie, nie mają kont w mediach społecznościowych (także dziwne dla brokera ).

Aktualizacja 2019: CNMV (hiszpański regulator finansowy) ostrzega przed investfxglobal.com

Aktualizacja marzec 2020: investfxglobal.com wydaje się być powiązana z JEŚLIXOPCJA

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o investfxglobal.com? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

57 komentarze do «investfxglobal.com: Ocena i komentarze»

 1. Leonardo odpowiedź

  Dziękuję za pomoc w odzyskaniu pieniędzy. Odzyskałem dużą część, a najlepsze jest to, że zabrali pieniądze tym złodziejom, którzy mnie ukradli. Tylko za wypróbowanie mojego obciążenia zwrotnego udało mi się odzyskać pieniądze, wy też spróbujcie.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Leonardo, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. Nahuel odpowiedź

  Cześć! Rozmawiałem z tym Instagramem biznesu rynku finansowego 6 miesięcy temu, zawarli mi kontrakt na 200 dolarów ze 100% półrocznym zwrotem (osoba Felipe Arias rozmawiała z +44 7435 460917). Po kilku miesiącach oferowali 20% miesięcznie i postanowiłem stworzyć nowy kontrakt 200 $. Zostało to omówione z tą samą osobą. Po miesiącu zobaczyłem, że jest nowa osoba (Gustavo Flores +34 611 35 00 24) Rozmawiałem z nim i poprosiłem o wypłatę 40 dolarów, została zrealizowana i w następnym miesiącu nie otrzymałem natychmiastowej odpowiedzi . Po kilku dniach powiedział mi, że na moim koncie jest ponad 10.000 1000 $ i muszę zapłacić ponad 2 $ podatku, aby się wypłacić. Oczywiście nie mógł wysłać tych pieniędzy. Powiedział, że daj mu XNUMX dni, aby dowiedzieć się, jak to naprawić. Nigdy więcej nie otrzymałem odpowiedzi.

  Nie wiem, czy można coś zrobić, czy nie. Transakcje były dokonywane w bitcoinach, więc jeśli jest jakiś sposób, byłbym wdzięczny za pomoc!

  Już bardzo dziękuję !!

  PS: Podobno Gustavo mówi, że Felipe nie działa z powodu koronawirusa...

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Nahuel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Investfxglobal. Nie płać im nic, zatrzymają wszystko, ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Ich biura nie istnieją, adresy są wymyślane, nie jest to zalecane.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. David odpowiedź

  Dziś postanowił zainwestować. Ale poświęciłem się szukaniu informacji o firmie, szczerze niczego nie osiągnąłem i to od początku jest podejrzane. Teraz widzę ten wpis, który uważam za bardzo dobry… i szczerze mówiąc rezygnuję z zamiaru inwestycyjnego. Nie wiem, czy to to samo (różni się o x (x)). ale strona internetowa jest taka sama:
  Instagram @financial_fmbnews
  Sieć: sfx247 .com
  Wysyłają dokument modelu biznesowego i dokument umowy, w których nie jest jasne, jak dobrze wspierają inwestycję (o czym wspominają w swoich publikacjach jako wersję zabezpieczoną i wspieraną).
  Kopiuję wspomnianą część umowy: „Artykuł 9 - GWARANCJA DEPOZYTU
  Depozyty i inne środki podlegające zwrotowi objęte są mechanizmem
  gwarancja administrowana przez organ Jednolitego Europejskiego Funduszu Restrukturyzacyjnego
  (RUF), na warunkach iw sposób określony w aktualnych tekstach.
  wypłaty kapitału można dokonać w dowolnym momencie, ale tak, aby
  Procent rentowności jest zapewniony musi poczekać do końca miesiąca na otrzymanie
  Twoja korzyść ”.

  Doceniam, jeśli mówią mi, czy jest tak samo, może już nie ufam, ale wiem, czy powinienem zgłosić, czy nie, a ta przydatność, którą obiecują, choć kuszą, jest również podejrzana, ale mówią z dużym bezpieczeństwem i przyzwoitością .

  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj David, nie inwestuj, w ogóle nie są wiarygodne, nigdy więcej nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Pozdrowienia.

 4. Felipe odpowiedź

  Cześć jak się masz? Spójrz tydzień temu zainwestowałem w nie 300.000 XNUMX chilijskich pesos, wydawało się to bardzo wiarygodne... okazuje się, że widzę te komentarze i był w stanie krytycznym..., zaufaj im i zainwestuj pieniądze, które kosztowały mnie MIESIĄCE, aby je zdobyć z powodu tego, co się dzieje z ewentualnością… poza tym, że nie mam pracy i wszystko odbywało się przy ciężkiej i autorytarnej pracy. ., chciałbym wiedzieć, czy znasz jakiś sposób na odzyskanie moich pieniędzy…, znasz jakiś? Proszę potrzebuję twojej pomocy..

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Felipe, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z investfxglobal.com, na naszej stronie internetowej dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze, na przykład w sieci lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba, skąd dzwonią, bardzo pomoże to w skardze do tego rzekomego brokera.

   Pozdrowienia i powodzenia!

 5. sebastian odpowiedź

  Ja też padłem ich ofiarą, dokonałem przelewu do Hiszpanii 500 dolarów. złożyliśmy skargę z prawnikami i prywatnym detektywem działającym z Hiszpanii i Peru i podobno jest to dość duża grupa osób.
  bądź ostrożny

  • Anonimowy odpowiedź

   Ten szczur to jeszcze jedno kłamstwo, jest jednym z oszustów. a jak napisał tutaj inny, jego strona internetowa to Financial Markets Business. Jestem z Wenezueli.

   • Polecani brokerzy

    Witaj Anonimowy, czy masz stronę internetową tego Biznesu Rynków Finansowych? Nie udało nam się znaleźć sieci.

    pozdrowienia

   • Polecani brokerzy

    Witaj Anonimowy, dzięki za informację, dzięki za informację, dodaliśmy brokera do naszej listy i już pracujemy nad recenzją SFX247, która będzie wkrótce gotowa. Powiadomimy Cię w ten sam sposób.

    pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Sebastianie, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z investfxglobal.com. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 6. John odpowiedź

  Cześć, chcę tylko szybko skomentować coś.
  Dlatego byłem przez nich oszukiwany od zeszłego roku, wmawiali mi, że mam wielkie zyski, jak wiele komentarzy, gdy próbowałem się wycofać, stawiali mi przeszkody, prosili o prowizję i że byli towarzystwem zasady itp.
  Dom został zdeponowany i następnego dnia zniknęli. Usunięto z WhatsApp, Instagrama, a nawet jego strony internetowej.
  Oddaję pieniądze za przegrane, była to dobra kwota, ale ponieważ nie zostałem poinformowany, chciałem iść na łatwiznę i zostałem oszukany.
  W tej chwili strona, którą mieli na Instagramie zmienili nazwę, teraz są to @financial_fxnews i ich strona internetowa Financial Markets Business. Które mają link w Twoim profilu. Próbowałem nawiązać z nimi kontakt. Ale powiedzieli, że wzięli konto z poprzednich, ponieważ byli oszustami.
  Ale zastanowić się, jak trudno jest usunąć wszystkie posty ze swojego Instagrama, zmienić nazwę, stworzyć nowe logo, nową stronę internetową? Oprócz tego samego Instagrama, który „odzyskałeś”…
  Muszę również powiedzieć, że oferują gwarantowany zwrot, 20% miesięcznie, jeśli się nie mylę.
  Kto może to przeczytać. W sposób, w jaki możesz, proszę o podzielenie się.Zbadałem, nie chciałbym, co stało się z większą liczbą osób.
  To my możemy zabić tego typu ludzi

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z investfxglobal .com. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę. Masz na myśli tę stronę: sfx247 .com?

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

   • Polecani brokerzy

    Bardzo dziękujemy za informacje, dokonamy przeglądu strony.

    pozdrowienia

 7. Gerardo odpowiedź

  Witam, przyjaciel został oszukany, zapłaciliśmy prywatnemu detektywowi i są to Kolumbijczycy mieszkający w Izraelu, bądź ostrożny!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Gerardo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z investfxglobal.com. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy możesz opowiedzieć nam więcej o swoim doświadczeniu i doświadczeniu twojego przyjaciela?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.