Komentarze na temat InvestFeed
W tej sekcji przeanalizujemy InvestFeed (zwany także nazwą: investfd.io), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy InvestFeed jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o InvestFeed ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy InvestFeed ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ InvestFeed wspomina o byciu część: Amados Partners Sp.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Dominika.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozaobserwowaliśmy, że InvestFeed nie ma żadnego rodzaju regulacji.

 

UWAGA: InvestFeed jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje InvestFeed, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 6 różne rodzaje kont. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto Easy Start: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, dodwie dostępne pary walutowe, bonus depozytowy do 25%, darmowe sygnały na 1 tydzień, 1 sygnał transakcyjny dziennie, handel mikrolotami, handel algorytmami, osobisty opiekun konta, podstawowe szkolenie.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, ADostęp do par walutowych i rynku towarowego, stałe i zmienne spready 15%, bonus od depozytu do 50%, regulacja dźwigni, 3 sygnały transakcyjne dziennie, handel mikrolotami, osobisty opiekun konta, zaawansowane szkolenia, ubezpieczenie konta 15%.

Konto sprzedawcy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, TWszystkie dostępne narzędzia, stałe i zmienne spready 30%, premia od depozytu do 75%, regulacja dźwigni, 5 sygnałów transakcyjnych dziennie, handel mikro lotami, menedżer konta osobistego, seminarium internetowe dotyczące zarządzania ryzykiem, konto ubezpieczenia kredytu 30%.

Pro Konto Sprzedawcy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, TWszystkie dostępne narzędzia, 45% stałe i zmienne przedłużenie, bonus od depozytu do 100%, 10 sygnałów handlowych dziennie, indywidualny opiekun konta, osobisty analityk VIP, sygnały VIP dotyczące czasu pracy konta, ryzyko webinarów menedżerskich, ubezpieczenie konta 45%.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, wszystkie dostępne narzędzia, stałe i zmienne przedłużenie 60%, bonus od depozytu do 150%, 20 sygnałów transakcyjnych dziennie, indywidualny opiekun konta, osobisty analityk VIP, sygnały VIP na czas pracy konta, webinarium z zarządzania ryzykiem, ubezpieczenie konta 60%.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250.000, wszystkie dostępne narzędzia, stałe i zmienne przedłużenie 75%, bonus od depozytu do 200%, 30 sygnałów transakcyjnych dziennie, indywidualny opiekun konta, osobisty analityk VIP, sygnały VIP na czas pracy konta, webinar z zarządzania ryzykiem, ubezpieczenie konta 75%.

Rodzaje rachunków InvestFeed
Rodzaje rachunków InvestFeed (1)
Rodzaje rachunków InvestFeed
Rodzaje rachunków InvestFeed (2)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze

La platforma do działania którą InvestFeed oferuje: platforma Meta Trader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego InvestFeed udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa InvestFeed
Strona internetowa InvestFeed

InvestFeed zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: między innymi wyjaśnienie rynków, na których działa, kalkulatory, kalendarz ekonomiczny, wykresy na żywo, najczęściej zadawane pytania.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat InvestFeed 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: investfd.io | Investfd.co

📞Numer telefonu: + 370 620 242 71

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu InvestFeed. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona InvestFeed

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? InvestFeed jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, dodatkowo szukając opinii o InvestFeed znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

 


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

Co myślisz o InvestFeed? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

28 komentarze do «InvestFeed: Ocena i komentarze»

 1. Alfred odpowiedź

  Mnie też się dzieje, zaczynałem od 250 i potem poprosili mnie, żebym zainwestował więcej, kontaktowała się ze mną Sandra, pokazała mi, jak to jest na giełdzie, a potem skontaktowali się ze mną z Jessicą, powiedziała mi o jej rozwodzie poprosiła mnie też, żebym zainwestował więcej niż pojechałem na Cypr w bardziej dochodowy biznes, potem powiedział, że zrezygnuje, że ma lepszą pracę, zostawił mnie z doradcą, który później nie mógł mi wszystkiego przekazać z powodu Wasapa, w końcu, aby wypłacić zarobki, skontaktował się ze mną María Isabel Torres, rzekomy szef Jessiki, poprosił mnie o sprawdzenie, czy zainwestowane przeze mnie pieniądze nie były defraudacją lub praniem brudnych pieniędzy, teraz proszą mnie o 10 XNUMX $ na wypłatę inwestycja, robią wszystko dla bezpieczeństwa, po zobaczeniu twoich komentarzy, szczególnie z Meksyku, nic nie zrobię, chcę odzyskać pieniądze.numery tych, którzy się ze mną skontaktowali, jeśli to pomoże.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Alfredo, spróbuj cofnąć płatności, nie zwrócą ci ich, nie wysyłaj niczego, o co cię poproszą. Dziękujemy za komentowanie InvestFeed. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. A. odpowiedź

  Dzień dobry

  Kilka tygodni temu skontaktowała się ze mną dziewczyna i wykonała na mnie kilka operacji. Powiedział mi, że z 200 euro, które miał, wzrosła do około 1000 euro i że gdyby je zainwestował, miałby więcej. Zrobiłem to, a on powiedział mi, że muszę pobrać 5400 euro ... i zapłacić prowizję w wysokości ponad 500 euro, aby wypłacić, i tak zrobiłem.

  Podpisałem twój dokument z IVESTFEED i powiedział mi, że mnie wprowadzą, a teraz mówią mi, że to oszustwo. co muszę zrobić? czy mogę wysłać ci gazetę?

  Proszę o podpisanie dokumentu z Investfeed, że musiałem dokonać przelewu i go nie otrzymuję
  Możesz mi pomóc ?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj A., spróbuj wykonać kopię zapasową płatności, nie zwrócą ci jej, nie wysyłaj niczego, o co poproszą. Dziękujemy za komentowanie InvestFeed. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Roque odpowiedź

  Jeśli ktoś może się ze mną skontaktować, mam kilka pytań, ponieważ proszą mnie o zapłacenie 10% podatku

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam Roque, to pułapka, nic nie płać, i tak trzymają pieniądze. Dziękujemy za komentowanie InvestFeed. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Oscar Lapuente odpowiedź

   Witam, nazywam się Oscar Lapuente, mieszkam w Meksyku i również zostałem oszukany przez ludzi z InvestFeed. Mówię ci, jak dla mnie pracowali. Dostałem telefon od Andrei (telefony z fałszywymi nazwiskami 372 8224 3470 i +52 55 8852 7266), że nigdy nie wiedziałem, jak dostała mój telefon. Opowiedział mi o wspaniałej inwestycji i ostatecznie wpłaciłem 250 $ na konto Investing Pretailers Sa De Cv.
   Więc dostałem telefon od Jessiki (inne fałszywe nazwisko) telefony 44 7700 313494 i 44 20 3097 2641 wszystkie z Anglii.
   Jessica, bardzo uważna i pewna siebie, opowiedziała mi swoje życie (oczywiście wszystko wymyślone) o swoim rozwodzie i wielu innych rzeczach, abym mogła pracować, aby móc zarobić więcej pieniędzy. Mówi mi, że bardzo mnie lubi i zaprasza do biznesu, w który musiał włożyć 10 XNUMX dolarów.
   Codziennie przysyłał mi moje zarobki, które w ciągu miesiąca wynosiły ponad 100 x 100%, żebym się ekscytował i próbował przekonać do lepszego oszustwa. Powiedział mi, że ma klientów na setki tysięcy dolarów i jeśli nie ma hipotecznego domu, to biznes jest tak dobry, że wielu jego klientów ma.
   Kiedy zobaczył, że nie mogę dostać więcej pieniędzy, przestał informować mnie o moich wspaniałych zarobkach i powiedział, że aktualizują stronę i że da mi znać, kiedy będzie gotowa.
   Natychmiast dał mi zawiadomienie, że będzie nieobecny przez 15 dni. Kiedy powiedział, że wrócił, powiedziałem mu, że chcę odejść, a następny kontakt był taki, że jedzie na Cypr, ma bardzo ważną sprawę i że jego szef przydzieli inną osobę i oczywiście nie miałem żadnych dalszych wiadomości.
   https:// coinmarketcap .com/es/currencies/investfeed/markets/ esta es la máscara de estos estafadores. Espero que esto sirva para salvar a algún incauto.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Oscar, spróbuj odzyskać płatności, nie zwrócą ci ich, nie wysyłaj niczego, o co cię poproszą. Dziękujemy za komentowanie InvestFeed. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 4. Tana odpowiedź

  Cześć, jestem Tana, włożyłem 250 euro i mówi, że mam już 870, poprosili mnie, abym włożył jeszcze 500 i powiedziałem jej nie, potem zdarzyło mi się z innym brokerem, ponieważ była profesjonalistką, więc spotkała mnie z juniorbrokerem Benem Cortinasem, który również prosi mnie o 500 lub mówi, że lepiej zdobędę pieniądze, ponieważ przeszkadza granie z tak małą ilością, że lepiej zamknąć konto, a on mówi mi, że to łatwe, ale tak nie naucz mnie, a ja mówię mu, że jeśli nadal jest prowizją, mówi nie, ale nie odpowiadają, jak muszę. Wysłali mi formularz, w którym jest napisane, że obciążą mnie za wszystko, co jest konieczne i muszę założyć konto ... Mój numer konta ...

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Tana, dziękuję za komentowanie InvestFeed. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Samira odpowiedź

   Witam, to samo mi się przydarzyło, zacząłem od 250 $, potem przez miesiąc już nie operowali. A od trzech tygodni czekam na wypłatę moich pieniędzy i nie zatwierdzają tego, mój broker polecił mnie młodszemu brokerowi, ale nigdy się ze mną nie skontaktował. Wysyłam mu wiadomości przez wsp codziennie i nigdy nie odpowiada. Mam twój numer telefonu. Czy ktoś mógłby mi pomóc odzyskać te pieniądze? Dziękuję.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Samira, dziękuję za komentowanie InvestFeed. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 5. Lucas odpowiedź

  Witam, czytając tę ​​stronę, wydaje mi się, że wpadłem w pułapkę. Wczoraj założyłem konto w investfeed. Mam numery osób, które się ze mną skontaktowały i jest tak, jak mówią w komentarzach. cały czas oferują podwojenie depozytu. Przypuszczam, że jeszcze nie zniknęli, bo widzieli, że jestem zainteresowany większymi inwestycjami i kazali mi się nad tym zastanowić do poniedziałku, który podążałem za nurtem, jeśli mogę coś zrobić, aby współpracować, aby sprawiedliwość była wymierzona, proszę o kontakt mnie. Dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Lucas, spróbuj odzyskać pieniądze przez nasz CZAT. Dziękujemy za komentowanie InvestFeed. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. ub. odpowiedź

  Dzień dobry przyjaciele Chciałbym poznać doświadczenie kogoś, kto obecnie inwestuje za pomocą investfeed, muszę wypłacić kapitał, a strona nie jest aktywna, ani nie mam odpowiedzi od osób, z którymi miałem kontakt, jestem dość nerwowy, ponieważ nie dają odpowiedzi ani rozwiązania wypłaty pieniędzy

  co można zrobić? Czy dzieje się to również z kimś innym?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ub, spróbuj odzyskać pieniądze przez nasz CZAT. Dziękujemy za komentowanie InvestFeed. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Pedro Vallejo-Aparicio odpowiedź

  Dzień dobry, po kilku (kilku) telefonach ten „Broker” prosi mnie o przesłanie jej procentu moich zysków, aby mogła wysłać moje pieniądze.

  Moje stanowisko to poprosić ją o odebranie pieniędzy na moje świadczenia, ale ona tego nie akceptuje i teraz nie mogę nic zrobić, ponieważ nie mogę skontaktować się z firmą.

  który nazywa się (investfd. cc / logowanie>

  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Pedro, TO PUŁAPKA, JUŻ ZOSTAŁEŚ OSZUKANY I NIE BĘDĄ ZWRÓCIĆ TWOICH PIENIĘDZY, A JEŚLI WYSŁASZ TO, O CO ŻĄDAJĄ, ANI ZOSTANĄ OSZKODZONE JESZCZE WIĘCEJ, postaraj się odzyskać pieniądze przez nasz CHAT. Dziękujemy za komentowanie InvestFeed. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Noemi odpowiedź

    Cześć, jestem Naomi, zainwestowałem z invesfeed minimum kapitału, sprawili, że to zadziałało, a on mówi mi o bardzo wysokim zysku i że muszę płacić podatek od wyników, ponieważ ma zyski ponad 10 razy większe kapitał początkowy... I jest problem skoro proszą Cię o zapłacenie 10% LUB 35% zysków, żeby wszystko było super, gdyby od zarobionej kwoty potrącili, ale nie musisz płacić, a potem czekasz dwa dni na do wejścia i prawda jest taka, że ​​nie mam zaufania do tego działania.
    W każdym razie, jeśli mogę otrzymać jakieś informacje od tej firmy, to bardzo dziękuję.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Noemi, płacenie za wygrane jest OSZUSTWEM, spróbuj odzyskać pieniądze przez nasz CZAT. Dziękujemy za komentowanie InvestFeed. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

    • Roque odpowiedź

     Dzień dobry Noemi, jestem Roque, jestem taki sam jak ty, pytają mnie o to samo za 10% Anglii investfd.cc jako płatność podatków i nie wiem co robić, chciałbym, jeśli możesz wymienić opinię

     Potrzebuję komentarza od kogoś, kto jest w ten sam sposób, proszę, docenię to

     • Polecani brokerzy

      Cześć Roque, nic nie płać, i tak trzymają pieniądze. Dziękujemy za komentowanie InvestFeed. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

      Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

      Pozdrowienia.

     • Ingrid

      Witam jestem w tym samym.

     • Polecani brokerzy

      Cześć Ingrid, dziękuję za komentowanie InvestFeed. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

      Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

      Pozdrowienia.

 8. Ainara odpowiedź

  Chcę wiedzieć, jak wypłacić pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ainara, dziękuję za komentowanie InvestFeed. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Hermes Fernandez odpowiedź

  Muszę skontaktować się z brokerem tej firmy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Hermes, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z InvestFeed. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.