Komentarze InvestDelta

W tej sekcji przeanalizujemy brokera InvestDelta (zwany także Invdelta.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy InvestDelta jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o InvestDelta ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy InvestDelta ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: TRUST PARTNERS LTD. (nie istnieje).

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Widzimy, że wspomina, że ​​ma siedzibę w Szwajcarii, ale nie ma potwierdzających danych rejestracyjnych, ta informacja jest nieprawdziwa.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez InvestDelta, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Diamentowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 10.000, konkurencyjny spread, +1.000 instrumentów, samouczki wideo.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 25.000, bezpłatne szkolenia i analizy, szkolenia 1-do-1 z certyfikowanymi analitykami technicznymi.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 50.000, niższe stawki pośrednictwa, 3 RFT miesięcznie, priorytetowy dostęp do obsługi klienta, usługi concierge.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 100.000, konto zarządzane, 5 RFT miesięcznie, operacje długoterminowe, dedykowany analityk kont do szkoleń i wsparcie 1-na-1.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 500.000, bez swapów, 10 RFT miesięcznie, General Account Manager, codzienna analiza Premium, obsługa klienta Premium.

Rodzaje rachunków InvestDelta
Rodzaje rachunków InvestDelta

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które InvestDelta oferuje to: Platforma InvestDelta Webtrader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które InvestDelta udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa InvestDelta
Strona internetowa InvestDelta

InvestDelta zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub interesariuszom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat InvestDelta 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: invdelta.pl

📞Numer telefonu: +44 1562 548-887 | +1 (240) 301-1947

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu InvestDelta. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona InvestDelta <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? InvestDelta jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 


Po jego przeanalizowaniu zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nieuprawniony broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ, nie pokazuje danych prawnych, takich jak warunki użytkowania czy polityka prywatności, ponadto szukając recenzje o InvestDelta znalazły tylko opinie, które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano FCA InvestDelta do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia A️ FCA z marca 2021 r.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o InvestDelta? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «InvestDelta: Ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Horacio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z InvestDelta. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *