Investcorp opinie

Analiza Investcorp

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Korporacja inwestycyjna (zwany także imieniem: Investcorp.pl), To jest platforma inwestycyjna. Czy Investcorp jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Investcorp ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Investcorp jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Investcorp wspomina o byciu częścią nie wspomina o tym.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę między innymi w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, zgodnie ze stroną internetową, chociaż nie ma żadnych ważnych informacji, które to potwierdzałyby, uważamy, że są to fałszywe dane.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Investcorp nie wspomina o żadnej regulacji.

UWAGA: Investcorp jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje kont oferowane przez Investcorp, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

La platforma do działania z której korzysta Investcorp jest: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Investcorp udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

strona internetowa Investcorp
Strona internetowa Investcorp

Investcorp zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, filmy informacyjne, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Korporacja inwestycyjna

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: Investcorp.com
 • 📞Numer telefonu: +1 212 599 4700 | +44 (0)20 7629 6600 |
 • 📧 E-mail: nie ma

Może się zastanawiasz dlaczego oceniamy Investcorp. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Korporacja inwestycyjna

Podsumowując ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Investcorp jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu tej firmy radzimy być ostrożnym: jest to firma nielegalna (nieuprawniona do przyjmowania pieniędzy lub przyjmowania nowych klientów), uważamy, że została utworzona, aby pobierać pieniądze od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo.

Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie zawiera informacji prawnych o firmie, nie pokazuje danych dotyczących jej rejestracji ani rzeczywistej lokalizacji jej biur.

Poza tym brakuje jej regulacji (jest to firma nieuregulowana).❌


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

UwagaKorporacja inwestycyjna jest powiązany z złotoFirma o złej reputacji. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Investcorp? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Investcorp: ocena i komentarze»

 1. Viviana odpowiedź

  Miałem pierwszy kontakt z firmą acainvestcorp.com, zgodnie z tym, co powiedziała mi kobieta, która mnie odwiedziła i która nawiasem mówiąc wydaje się Hiszpanką, są one regulowane, ale certyfikat, który pokazuje mi, skąd pochodzi ta regulacja, wydawał się w Singapurze dziwne dla mnie ale nie wiem czy to normalne.
  Chciałbym, aby ktoś mnie pokierował, jakie informacje powinienem wziąć pod uwagę lub poprosić firmę tego typu, aby sprawdziła, czy jest wiarygodna.
  dzięki

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Antonia, pierwsze wrażenie jest takie, że to oszustwo, nie spiesz się, a tym bardziej, jeśli jesteś pod presją, w tej chwili przeglądamy kilka recenzji, ale twoją priorytetowo traktujemy, aby móc ocenić tego brokera. Dziękuję.

   Pozdrowienia.

 2. Henz odpowiedź

  W maju 2022 roku Belmont Solutions skontaktował mnie z brokerem należącym do Investcorp Securities Limited, z którym podpisałem kontrakty inwestycyjne na rynku walutowym. i różne. 1 lipca w momencie złożenia wniosku mój kapitał i uzyskane zyski zniknęły. Powiedziała, że ​​pośrednik, mówiący po hiszpańsku na poziomie 6, nękał mnie przez telefon (pranie mózgu, była prawie z mojej rodziny, a ja z jej), dzwoniła do mnie codziennie rano i po południu, w ciągu miesiąca, w którym przygotowywała swoje oszustwo. Z anydesk zainstalował program na ekranie mojego komputera (metatrader Cfidex Ltd), w którym widziałem codzienne zyski, nigdy nie tracone. Używał fałszywego paszportu brytyjskiego i fałszywej licencji brokera FCA. Nazwała się Alicją Johnson. W przypadku wszystkich swoich kontaktów WhatsApp używała numeru telefonu 44 7867 688849. Mogła pochodzić z kraju wschodnioeuropejskiego. Prawdopodobnie mam jej zdjęcia. Muszę ją zidentyfikować, zgłosiłem ją na hiszpańską policję. Chcę odzyskać moje pieniądze i iść do więzienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Henry, dziękuję za komentarz na temat Investcorp. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.