Komentarze na temat InvestCore

Analiza InvestCore

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Investcore. (zwany także imieniem: Investcore.pro), Chodzi o plik Broker Forex i CFD. Czy InvestCore naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o InvestCore ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy InvestCore jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • InvestCore wspomina o byciu częścią Malarkey Consulting Sp.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę na Dominice.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że InvestCore nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: InvestCore jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont że InvestCore oferuje, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różnych rodzajów kont:

 • Plan podstawowy: minimalny depozyt w wysokości $ 250, dźwignia 1: 100, minimalna wielkość transakcji 0,1, prowizja, bonus 10%, stop out 50%, maksymalny numer zamówienia 15, 50 narzędzi handlowych.
 • Ogólny plan: minimalny depozyt w wysokości $ 1.000, dźwignia 1: 100, minimalna wielkość transakcji 0,1, prowizja, bonus 20%, stop out 70%, maksymalny numer zamówienia 30, 100 narzędzi handlowych.
 • Plan biznesowy: minimalny depozyt w wysokości $ 2.500, dźwignia 1: 200, minimalna wielkość transakcji 0,1, bez prowizji, premia 35%, stop out 80%, maksymalny numer zamówienia 40, 150 narzędzi handlowych, osobisty menedżer.
 • Plan pierwszej klasy: minimalny depozyt w wysokości $ 10.000, dźwignia 1: 200, minimalna wielkość transakcji 0,1, bez prowizji, indywidualny bonus, stop out 100%, maksymalny numer zamówienia 50, +200 narzędzi handlowych, osobisty menedżer.
 • Abonament premium: minimalny depozyt w wysokości $ 50.000, Osobista strategia handlowa, Indywidualny plan premiowy, Indywidualne warunki handlowe i korzyści, Doradca handlowy, Priorytetowe wypłaty, Priorytetowa obsługa klienta.

La platforma do działania które InvestCore oferuje to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego InvestCore udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa InvestCore
Strona internetowa InvestCore

InvestCore zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym: widzimy kilka wyjaśnień produktów, które oferuje InvestCore, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata inwestycji, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Investcore.

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: Investcore.pro
 • 📞Numer telefonu: +44 113 471 0215 | +44 203 097 5378 | +44 203 514 8662
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdzamy InvestCore. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Investcore.

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma InvestCore jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGAInvestcore.PrimoTradeInvestBoost y Zaliczka Stox należeć do Malarkey Consulting Limited, oszukańcza firma maklerska z licznymi skargami, złą reputacją i ostrzeżeniami ze strony europejskich organów nadzoru finansowego. PROPONUJEMY NIE OTWIERAĆ KONTA U TEGO RODZAJU BROKERÓW – FIRM.

UWAGA!: w styczniu 2022 CNMV dodane do InvestCore do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2022 r.

UWAGA!: w marcu 2022 OSC (Ontario) dodane do InvestCore do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia OSC z marca 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o InvestCore? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

29 komentarze do «InvestCore: ocena i informacje zwrotne»

 1. Harry odpowiedź

  Potrzebuję doradcy Mam aktywne konto w Investcore, ale nie znam procesu wypłaty Oferuję prowizję w przypadku wypłaty

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Harry, oni manipulują operacjami, aby uzyskać od ciebie więcej pieniędzy, a potem stracisz wszystko, sprawią, że to stracisz. Dziękujemy za komentowanie InvestCore. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Serge Bosch odpowiedź

  Zapłaciłem to, o co mnie prosili i nadal czekam, aż mi to zostanie zwrócone. Jak mogę odzyskać pieniądze?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Sergio, oni manipulują operacjami, aby uzyskać od ciebie więcej pieniędzy, a potem stracisz wszystko, sprawią, że to stracisz. Dziękujemy za komentowanie InvestCore. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. GeoReis odpowiedź

  Witam, dzień dobry, ten spłukany to oszustwo, zadzwonili do mnie przez ogłoszenie, które zobaczyłem na Facebooku, potem była dziewczyna, która powiedziała, że ​​ma na imię Selena, otworzyłem konto o wartości 250 dolarów, wysłali mi dokument utwierdzający mnie w przekonaniu, że to poważna firma, Moimi tak zwanymi doradcami byli Lucas Guerrero, Alejandro Meza, do dziś dzwonisz do mnie mówiąc, że mam na koncie tysiące dolarów i chcę się wypłacić, muszę zapłacić mały procent, dzięki Bogu udało mi się odzyskać to, co zainwestowałem, oszukując ich mówiąc, że muszą mi pokazać, że to było naprawdę poważne, potem zdałem sobie sprawę, że to sztuczka, aby uzyskać ode mnie coraz więcej pieniędzy...

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj GeoReis, manipulują operacjami, aby uzyskać od ciebie więcej pieniędzy, a potem stracisz wszystko, sprawią, że to stracisz. Dziękujemy za komentowanie InvestCore. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Mary odpowiedź

   Czy możesz mi powiedzieć, w jaki sposób odzyskałeś swoje pieniądze? Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł mi powiedzieć, co możemy zrobić, aby je odzyskać

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.