InvestActive Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera InvestActive (zwanego też investactive.io), jest brokerem Forex i CFD. Czy InvestActive jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu InvestActive. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Hanabishi Partners Ltd.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez InvestActive, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Easy Start, Konto Tradera i Konto Pro Trader. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Easy Start- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 $, bonus od depozytu do 25%, darmowe sygnały na 1 tydzień, 1 sygnał transakcyjny dziennie, handel mikrolotami, handel algorytmami, osobisty menedżer konta 24/5, podstawowe szkolenie.

Konto tradera- Minimalny depozyt początkowy 500 $, 15% stały i zmienny spread, dostęp do wszystkich narzędzi, bonus od depozytu do 50%, regulacja dźwigni, 3 sygnały transakcyjne dziennie, handel mikro lotami, 24 / osobisty menedżer konta 5, zaawansowane szkolenie, 15 % ubezpieczenia konta.

Konto Pro Trader- Minimalny depozyt początkowy 1000 $, 30% stały i zmienny spread, dostęp do wszystkich narzędzi, bonus od depozytu do 75%, regulacja dźwigni, 5 sygnałów transakcyjnych dziennie, handel mikrolotami, 24 / osobisty menedżer konta 7, webinarium dotyczące zarządzania ryzykiem , 30% ubezpieczenie konta.

 

Rodzaje kont InvestActive
Rodzaje kont InvestActive

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi które InvestActive oferuje: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które InvestActive udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa InvestActive
Strona internetowa InvestActive

InvestActive zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat InvestActive |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: inwestycja.io

Número de teléfono: + 390294751956

E-mail: [email chroniony] - [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona InvestActive <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma InvestActive jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny), szukając opinii o InvestActive nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest nowy broker, bez trajektorii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

 

Uwaga: we wrześniu 2020 dodano CNMV (hiszpański regulator finansowy) InvestActive do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych, za działanie bez upoważnienia.

 

Uwaga: w październiku 2020 CONSOB (włoski regulator finansowy) dodał do InvestActive do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych, za działanie bez upoważnienia.

 

⛔ Uwaga ⛔ : Zarówno InvestActive, jak i Terra Finance y Glad2Trade należy do niesławnych Partnerzy Hanabishi, firma wyraźnie powołana do popełniania oszustw (ostrzegały przed tym różne organy finansowe). PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o InvestActive? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

10 komentarze do «InvestActive: Ocena i komentarze»

 1. Dani odpowiedź

  bo kiedy chcesz się wycofać, mówią ci, że musisz płacić podatki. To zawodowi złodzieje.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Dani, dziękuję za napisanie i przekazanie nam informacji o InvestActive. Jest to oszustwo, broker InvestActive Capital jest nieuregulowanym, niewiarygodnym brokerem, znajduje się w Saint Vincent i Grenadynach, nigdy nie wysyłaj im pieniędzy, bo je stracisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   CNMV, która jest organem regulacyjnym w Hiszpanii, powiadomiła inwestorów o tej spółce o nieuczciwych działaniach i działa bez regulacji.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Zdążysz odzyskać pieniądze, nie czekaj, im szybciej zaczniesz, tym więcej możliwości będziesz mieć.

   Pozdrowienia.

 2. Loris felisatti odpowiedź

  io sono w kontakcie z certa caterina… numer 02 82950681 numer wahtsapp 357 95 931884 chiede zawsze soldi per poter sbloccare i miei fondi

  ——————————————————————————————–

  Mam kontakt z pewną kateriną… numer 02 82950681 wahtsapp numer 357 95 931884 zawsze prosi o pieniądze, aby móc odblokować moje fundusze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Ciao Loris, grazie za verci scritto i informacje o swoim InvestActive. Broker kapitałowy InvestActive jest brokerem nieregulowanym, niegodnym zaufania, jeśli znajdziesz Saint Vincent i Grenadynę, nie wyślę Ci pieniędzy lub je stracisz. Istnieje maggiori informazioni sull'azienda, musisz podzielić się tym z noi, soprattutto, jeśli dotyczy informacji, że ritieni ma aiutare inną osobę badającą ten azienda.
   CNMV, która jest podmiotem regulacji w Hiszpanii, poinformowała o dochodzeniu w sprawie oszukańczej firmy i podburzyła regulację.

   Hai nomi di consulenti, numeri, e-mail da cui ti hanno contattato? Ti ricordi come hai trovato ten pośrednik w pierwszym luogo?

   Per riavere i tuoi soldi, prova la nostra CHAT lub z linkiem questo: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Sei in tempo per recuperare i tuoi soldi, non aspettare, prima inizi, più possibilità avrai.

   Pozdrowienia.
   ——————————————————————————————-
   Cześć Loris, dziękuję za napisanie i przekazanie nam informacji o InvestActive. Broker InvestActive Capital jest nieuregulowanym, niewiarygodnym brokerem, znajduje się w Saint Vincent i Grenadynach, nigdy nie wysyłaj im pieniędzy, bo je stracisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   CNMV, która jest organem regulacyjnym w Hiszpanii, powiadomiła inwestorów o tej spółce o nieuczciwych działaniach i działa bez regulacji.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Zdążysz odzyskać pieniądze, nie czekaj, im szybciej zaczniesz, tym więcej możliwości będziesz mieć.

   Pozdrowienia.

 3. oszukany przez Investactive odpowiedź

  Dzień dobry wszystkim, poprzez tę wiadomość, chciałbym ostrzec was przed oszukańczymi praktykami tych rzekomych ekspertów finansowych zwanych „inwestycyjnymi”, chociaż nazwa „INVEST SCAM” byłaby lepsza, ponieważ jest niesamowity sposób, w jaki oszukują.

  Zadzwonią do ciebie i dadzą ci dobrą ofertę, wyjaśnią, jak zarobić z nimi dużo pieniędzy i jak nie możesz przegapić tej niesamowitej okazji, aby zarobić dużo pieniędzy. Stopniowo proszą cię o coraz więcej pieniędzy, aż zabiorą cię w finansową otchłań. To, czego naprawdę chcą, to wciągnąć cię w długi i zrujnować na całe życie.

  W moim przypadku osoba, która obecnie mnie okrada to mężczyzna, który nazywa siebie Enrique Soler z whashap +357 95 931883, a także używa tego numeru +44 1252954117, jego adres e-mail jest następujący [email chroniony]

  Że. Mam nadzieję, że uda mi się wycofać, ale widzę to niemożliwe. Wrócę, jeśli będę miał jakiś postęp. Na razie mówię ci, że nie wierzysz tej bandzie złodziei. Każdy możliwy grosz zostanie ci skradziony. Enrique, jesteś najgorszą osobą, jaką w życiu spotkałem.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Scammed, dziękuję za napisanie i przekazanie nam informacji o InvestActive. Broker kapitałowy InvestActive jest nieuregulowanym brokerem, nie jest wiarygodny, znajduje się w Saint Vincent i Grenadynach, nigdy nie wysyłaj im pieniędzy, bo je stracisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   CNMV, która jest organem regulacyjnym w Hiszpanii, powiadomiła inwestorów o tej spółce o nieuczciwych działaniach i działa bez regulacji.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Zdążysz odzyskać pieniądze, nie czekaj, im szybciej zaczniesz, tym więcej możliwości będziesz mieć.

   Pozdrowienia.

 4. Pieńka Georgiewa odpowiedź

  Daniela Herrerę. Roberto Martínez i Dany Clos oszukali mnie 14050 euro, a ponadto proszą mnie o ponad 1500 euro, jestem niepełnosprawny, a mój biedny 70-letni ojciec wyciągnął 2400 euro kredytu na opłacenie dewiz prowizji i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem Moje 14050euro Złożyłem reklamacje z Interpolu i UE, jutro jest mój ostatni dzień na spłatę i anulowanie kredytu mojego ojca, który jest niewidomy i ze względu na moją bardzo niepewną sytuację muszę anulować mojego ojca kredyt. PILNE, jeśli możesz mi powiedzieć komuś innemu, niech napisze do mnie.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Penko, dziękuję za napisanie i przekazanie nam informacji o InvestActive. Broker InvestActive Capital jest nieuregulowanym, niewiarygodnym brokerem, znajduje się w Saint Vincent i Grenadynach, nigdy nie wysyłaj im pieniędzy, bo je stracisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   CNMV, która jest organem regulacyjnym w Hiszpanii, powiadomiła inwestorów o tej spółce o nieuczciwych działaniach i działa bez regulacji.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Zdążysz odzyskać pieniądze, nie czekaj, im szybciej zaczniesz, tym więcej możliwości będziesz mieć.

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Isabel, dziękuję za napisanie i przekazanie nam informacji o InvestActive. Broker kapitałowy InvestActive jest nieuregulowanym brokerem, nie jest wiarygodny, znajduje się w Saint Vincent i Grenadynach, nigdy nie wysyłaj im pieniędzy, bo je stracisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   CNMV, która jest organem regulacyjnym w Hiszpanii, powiadomiła inwestorów o tej spółce o nieuczciwych działaniach i działa bez regulacji.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *