Broker Bux

Invest100 Komentarze

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Invest100 (zwany również nazwą: invest100.com), jest pośrednikiem Forex, CFD, Kryptowaluty i ETF. Czy Invest100 jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Invest100 ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Invest100 ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Zainwestuj100 wspomina o byciu częścią: Marketfinancial i Key Way Financial (PTY) Ltd. aktualizacja: Wspomnieli nam, że prawdziwa nazwa firmy to TUT88.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Cypr, Seszele i RPA. aktualizacja: Powiedziano nam, że prawdziwa lokalizacja Invest100 to Calle Arribeños 3619, między Calle Crisolo Larralde i Calle Jaramillo - Buenos Aires, Capital Federal, Argentyna.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Invest100 jest regulowane przez FSA.

UWAGA: Invest100 ma regulację NIEBEZPIECZNY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Zainwestuj100, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto standardowe: kalendarz ekonomiczny, codzienne badanie rynku wideo, lekcja platformy 1 na 1, całodobowa obsługa klienta.

Konto premium: kalendarz ekonomiczny, codzienne badanie rynku wideo, lekcja platformy 1 do 1, całodobowa obsługa klienta, ekskluzywna premia powitalna, autochartist alertów rynkowych, raporty i prognozy, dedykowany opiekun konta, edukacyjne samouczki wideo i e-booki.

Konto platynowe: kalendarz ekonomiczny, codzienne badanie rynku wideo, lekcja platformy 1 do 1, całodobowa obsługa klienta, ekskluzywny bonus powitalny, autochartist z alertami rynkowymi, raporty i prognozy, oddany menedżer konta, edukacyjne samouczki wideo i e-booki, obniżenie prowizji, obsługa transakcji VIP, depozyt premie.

Konto VIP: kalendarz ekonomiczny, codzienne badanie rynku wideo, lekcja platformy 1 do 1, całodobowa obsługa klienta, ekskluzywny bonus powitalny, alerty rynkowe autochartist, raporty i prognozy, oddany menedżer konta, edukacyjne samouczki wideo i e-booki, obniżenie prowizji, wsparcie komercyjne VIP, depozyt premie, strategia i indywidualne wsparcie operacyjne.

Invest100 rodzaje kont
Invest100 rodzaje kont

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które Invest100 oferuje to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Zainwestuj100 udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Invest100
Strona internetowa Invest100

Zainwestuj100 zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług, niektóre wykresy na żywo, glosariusze, kalendarz ekonomiczny, kalkulatory, filmy z analizami, wiadomości, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Zainwestuj100

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: invest100.com

📞Numer telefonu: nie ma

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Invest100. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Zainwestuj100

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Invest100 jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ jest to firma o wyraźnie ugruntowanej pozycji, zabieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, jej siedziba znajduje się w jednym z krajów bardziej niebezpieczne dla tych czynności a także podczas wyszukiwania opinie o Invest100 znaleźliśmy wiele takich Są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem.

UWAGA!: broker Zainwestuj100 jest powiązany z BKFX e XBPrime. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Zainwestuj100 utrzymuje bliskie relacje z Xtrade, broker o złej reputacji, z kilkoma skargami na niego, oskarżony o oszukanie swoich użytkowników.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Invest100? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

127 komentarze do «Invest100: Ocena i komentarze»

 1. chrzest odpowiedź

  Dzień dobry, przyjaciele, jestem gotów złożyć skargę, ponieważ skradziono mi ponad 7000 dolarów. Ktoś, kto jest w Argentynie, Urugwaju lub w pobliżu? Aby móc je tam zgłosić, myślę, że jeśli wszyscy zatrudnimy prawników i razem pokryjemy wszystkie koszty, możemy coś osiągnąć.

  Nie możemy się doczekać i pozwolić im dalej kraść pieniądze.

  Mariana Blatmann
  Aleksander Czechanowiesk
  Lucjusz Blatman

  Jacy są domniemani winowajcy?

  Wszyscy muszą siedzieć w więzieniu i gnić w więzieniu dla oszustów.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj bauti, JEŚLI CHCESZ ZOBACZYĆ NAZWY I ADRESY TYCH OSZUSTW, KLIKNIJ TUTAJMogą skontaktować się z lokalną prasą i telewizją, aby zbadać i sfilmować wszystkich zaangażowanych w oszustwo, zarówno reklamy, jak i szefów, wszyscy są wspólnikami, ponieważ doskonale wiedzą, że oszukują klientów. Rzeczy nie mogą tak pozostać, musisz odzyskać pieniądze, które ukradli. Dziękujemy za komentowanie Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Anonimus, JEŚLI CHCESZ ZOBACZYĆ NAZWY I ADRESY TYCH OSZUSTW, KLIKNIJ TUTAJMogą skontaktować się z lokalną prasą i telewizją, aby zbadać i sfilmować wszystkich zaangażowanych w oszustwo, zarówno reklamy, jak i szefów, wszyscy są wspólnikami, ponieważ doskonale wiedzą, że oszukują klientów. Rzeczy nie mogą tak pozostać, musisz odzyskać pieniądze, które ukradli. Dziękujemy za komentowanie Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Jose. odpowiedź

  Dzień dobry, przyjaciele, skradziono mi dużo pieniędzy ze wszystkimi pokazanymi tutaj informacjami, czy ktoś był w stanie je odzyskać? Chciałbym wiedzieć, czy coś nowego wiadomo o tych złodziejach, zdaję sobie sprawę, że oszukali wiele osób. Musimy odzyskać skradzione pieniądze z inwestycji 100. Musisz zgłosić ich władzom jako złodziei. Jakiś były pracownik, który może nam powiedzieć, jak wrócić do zdrowia lub gdzie się znajdują, jeśli ta grupa złodziei nadal znajduje się w tych samych biurach.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Jose, wielu klientów napisało do nas, że wyzdrowieli. JEŚLI CHCESZ ZOBACZYĆ NAZWY I ADRESY TYCH OSZUSTW, KLIKNIJ TUTAJMogą skontaktować się z lokalną prasą i telewizją, aby zbadać i sfilmować wszystkich zaangażowanych w oszustwo, zarówno reklamy, jak i szefów, wszyscy są wspólnikami, ponieważ doskonale wiedzą, że oszukują klientów. Rzeczy nie mogą tak pozostać, musisz odzyskać pieniądze, które ukradli. Dziękujemy za komentowanie Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Oriol, JEŚLI CHCESZ ZOBACZYĆ NAZWY I ADRESY TYCH OSZUSTW, KLIKNIJ TUTAJMogą skontaktować się z lokalną prasą i telewizją, aby zbadać i sfilmować wszystkich zaangażowanych w oszustwo, zarówno reklamy, jak i szefów, wszyscy są wspólnikami, ponieważ doskonale wiedzą, że oszukują klientów. Rzeczy nie mogą tak pozostać, musisz odzyskać pieniądze, które ukradli. Dziękujemy za komentowanie Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Florencja i nie tylko odpowiedź

  Pracuję dla invest100 z Marianą w Arribeños, a teraz, po tych wszystkich oszustwach, inny facet, Martin Piccini, już tu wyjechał. .Nie zapłacą nam nic, zabiorą wszystko i zamkną albo zbankrutują i nie wiem co robić. Zgłosiłeś ich? Odzierają wszystkich pracowników.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Florence, JEŚLI NIE SPEŁNIĄ SIĘ Z CIEBĄ, MUSISZ ICH WYKREŚLIĆ JAKO PRACOWNIK. JEŚLI CHCESZ ZOBACZYĆ NAZWY I ADRESY TYCH OSZUSTW, KLIKNIJ TUTAJMogą skontaktować się z lokalną prasą i telewizją, aby zbadać i sfilmować wszystkich zaangażowanych w oszustwo, zarówno reklamy, jak i szefów, wszyscy są wspólnikami, ponieważ doskonale wiedzą, że oszukują klientów. Rzeczy nie mogą tak pozostać, musisz odzyskać pieniądze, które ukradli. Dziękujemy za komentowanie Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Basen Martin odpowiedź

  Te hdp ciągle srają ludzi i oszukują, zatrzymując pieniądze... nie ufaj im. Invest100 .tut88sa i xtrade to to samo gówno i moc prawa spadnie na nich.
  PS .jesteśmy tak blisko.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Martin, JEŚLI CHCESZ ZOBACZYĆ NAZWY I ADRESY TYCH OSZUSTW, KLIKNIJ TUTAJMogą skontaktować się z lokalną prasą i telewizją, aby zbadać i sfilmować wszystkich zaangażowanych w oszustwo, zarówno reklamy, jak i szefów, wszyscy są wspólnikami, ponieważ doskonale wiedzą, że oszukują klientów. Rzeczy nie mogą tak pozostać, musisz odzyskać pieniądze, które ukradli. Dziękujemy za komentowanie Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Diego Luna odpowiedź

  Te hdp ciągle srają ludzi i oszukują, zatrzymując pieniądze... nie ufaj im. Invest100 .tut88sa i xtrade to to samo gówno i moc prawa spadnie na nich.
  PS .jesteśmy tak blisko.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Diego, JEŚLI CHCESZ ZOBACZYĆ NAZWY I ADRESY TYCH OSZUSTW, KLIKNIJ TUTAJMogą skontaktować się z lokalną prasą i telewizją, aby zbadać i sfilmować wszystkich zaangażowanych w oszustwo, zarówno reklamy, jak i szefów, wszyscy są wspólnikami, ponieważ doskonale wiedzą, że oszukują klientów. Rzeczy nie mogą tak pozostać, musisz odzyskać pieniądze, które ukradli. Dziękujemy za komentowanie Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Maski spadają odpowiedź

  Czy możesz potwierdzić, czy ci oszuści są w tym kierunku od przylotów... Jestem w Buenos Aires i zamierzam ich zobaczyć... Chcę odzyskać pieniądze Zainwestowałem ponad 20 milusów i straciłem to wszystko dla Blamana są prawdziwe, a nie tut88? Jeśli ktoś chce mi towarzyszyć, pójdę ze skargą i prawnikiem.Dzięki w. Maski odpadają.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Caretas, JEŚLI CHCESZ ZOBACZYĆ NAZWY I ADRESY TYCH OSZUSTW, KLIKNIJ TUTAJMogą skontaktować się z lokalną prasą i telewizją, aby zbadać i sfilmować wszystkich zaangażowanych w oszustwo, zarówno reklamy, jak i szefów, wszyscy są wspólnikami, ponieważ doskonale wiedzą, że oszukują klientów. Rzeczy nie mogą tak pozostać, musisz odzyskać pieniądze, które ukradli. Dziękujemy za komentowanie Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. V jak Vendetta odpowiedź

  Tym razem jesteśmy już w stolicy federalnej w kontakcie z tymi oszustami, Blatmanem i spółką, którzy wkrótce otrzymają naszą wizytę w ich firmie oszustwa tut88 sa. Kto chce odzyskać swoje pieniądze, wyślij wiadomość. Maski spadają 🎭

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj V, JEŚLI CHCESZ ZOBACZYĆ NAZWY I ADRESY ORAZ TYCH OSZUSTW KLIKNIJ TUTAJMogą skontaktować się z lokalną prasą i telewizją, aby zbadać i sfilmować wszystkich zaangażowanych w oszustwo, zarówno reklamy, jak i szefów, wszyscy są wspólnikami, ponieważ doskonale wiedzą, że oszukują klientów. Rzeczy nie mogą tak pozostać, musisz odzyskać pieniądze, które ukradli. Dziękujemy za komentowanie Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Juan C. odpowiedź

  Cześć przyjaciele, czy ktoś ma kontakt w Argentynie? Oszukali mnie ponad 16.000 100 USD na podstawie kłamstw i oszustw. Chciałbym odzyskać każdy grosz i z zainteresowaniem za marnowanie czasu i sianie spustoszenia w moim zdrowiu. Rozstałem się z żoną, moje dzieci są wściekłe i nie odzywają się do mnie od miesięcy. Dosłownie zrujnowali mi życie, zrujnowali moje zdrowie psychiczne i fizyczne. To był jeden z najgorszych miesięcy w moim życiu. Jakby tego było mało, ukradli też wszystkie moje oszczędności. Wszystko dla investXNUMX oraz kłamstw i oszustw, które robią. To najgorsze śmieci złodziei.

  Jestem gotów zapłacić prawnikom, musimy iść do argentyńskiej policji ze skargą, żeby złapali całą tę grupę oszustów, którymi są podobno Lucio Blatman (który używa fałszywego nazwiska „Gabriel del Bosque”), Mariana Blatman i Alejandro Chejanovieski . Zgodnie z tym, co przeczytałem, to oni umożliwiają oszustwo z Buenos Aires w Argentynie. Nie możemy pozwolić, żeby uszło im to płazem. Muszą nam zwrócić pieniądze, oszukali nas. To złodzieje.

  Chodźmy do władz i pozwólmy im zapłacić pieniądze, które ukradli. Jestem pewien, że jesteśmy dużą grupą osób dotkniętych tym problemem i że jeśli wszyscy się zjednoczymy, władze będą działać, ale musimy się zjednoczyć.

  Napisz do mnie, kto chce dołączyć i odzyskać nasze pieniądze.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć JuanC., JEŚLI CHCESZ ZOBACZYĆ NAZWY I ADRESY TYCH OSZUSTW, KLIKNIJ TUTAJMogą skontaktować się z lokalną prasą i telewizją, aby zbadać i sfilmować wszystkich zaangażowanych w oszustwo, zarówno reklamy, jak i szefów, wszyscy są wspólnikami, ponieważ doskonale wiedzą, że oszukują klientów. Rzeczy nie mogą tak pozostać, musisz odzyskać pieniądze, które ukradli. Dziękujemy za komentowanie Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Anonimowy odpowiedź

  Ludzie, mam wiarygodne informacje o tych zbirach, oszukali mnie i rozpocząłem śledztwo, Diego Luna lub jakakolwiek inna ofiara, skontaktuj się z nami. Anonimowy. Com

 10. ANDRADE odpowiedź

  dzień dobry mi też ukradli kilka tysięcy dolarów. Co można zrobić? Powinniśmy skontaktować się z policją czy coś. Czego nie możemy zrobić, to stać bezczynnie. Zjednoczmy wszystkich przyjaciół i potępimy, koszty prawników i prawników będą tańsze, a także zjednoczone władze będą wywierać większą presję. Może przekazanie tego do mediów to dobry pomysł.

  Czy ktoś ma kontakt z mediami?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj NDRADE, JEŚLI CHCESZ ZOBACZYĆ NAZWY I ADRESY ORAZ TYCH OSZUSTW, KLIKNIJ TUTAJMogą skontaktować się z lokalną prasą i telewizją, aby zbadać i sfilmować wszystkich zaangażowanych w oszustwo, zarówno reklamy, jak i szefów, wszyscy są wspólnikami, ponieważ doskonale wiedzą, że oszukują klientów. Rzeczy nie mogą tak pozostać, musisz odzyskać pieniądze, które ukradli. Dziękujemy za komentowanie Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 11. KOLEJNE OSZUSTWO odpowiedź

  WITAJCIE PRZYJACIELE, A JEŚLI JUŻ WIEMY, ŻE TE OSZUSTWO PSY SĄ W ARGENTYNIE, CZY KTOŚ TAM MIESZKA? Jestem gotów zapłacić dobre pieniądze, aby wsadzić ich do więzienia. OKRADLI MNIE I BLISKIEGO PRZYJACIELA, MÓWIĘ O TYSIĄCACH I TYSIĄCACH DOLARÓW. BARDZO DUŻA SUMA.

  Mam nadzieję, że wydasz je na leki.

  POZWÓLMY DOŁĄCZYĆ DO NICH W WIĘZIENIU. KTO MA KONTAKT W ARGENTYNIE BUENOS AIRES, ABY ICH WYSZUKAĆ?

  DZIĘKUJĘ, DZIEŃ DOBRY

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam KOLEJNY, rzeczy nie mogą tak pozostać, musisz odzyskać pieniądze, które ukradli. Dziękujemy za komentowanie Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. Elizabet odpowiedź

  Witam, dzisiaj zainwestowałem w INVEST100, przeczytałem i nie wierzę. wszystko, co komentują, jest zgodne z tym, co się wydarzyło.
  Zainwestowałem 500 USD i "menedżer" skontaktował się ze mną, ale teraz rozumiem, że cokolwiek zrobię, nie odzyskam pieniędzy. Będę musiał to spisać, zanim utrzymam kontakt z tego rodzaju ludźmi. Nawet nie wysłałem jeszcze informacji o mojej tożsamości. Wolę uciec
  Jeśli do mnie zadzwonią, poproszę o zwrot pieniędzy, ale jestem bardzo jasny, że nigdy go nie zwrócą i wymyślą wiele kłamstw, aby tego nie zrobić.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Elizabet, dziękuję za komentarz na temat Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. jsp odpowiedź

  Któregoś dnia będą mieli niespodziankę, jeśli nie zwrócą nam pieniędzy, przyjmą naszą wizytę. Już je zidentyfikowałem. Polecam złodziejom z invest100, aby zaczęli zwracać to, co zostało skradzione, a TO NIE MAŁO. TYSIĄCE I TYSIĄCE I TYSIĄCE, DZIESIĄTKI TYSIĄCE SKRADZIONE. ZŁODZIEJE.

  Znamy już kierunki i jesteśmy blisko.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć JsP, dziękuję za komentarz na temat Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 14. - anonimowy - odpowiedź

  Przynoszę więcej informacji: złodziej Lucio Blatmana, właściciela oszustwa Invest100, fałszywie nazywa siebie „Gabriel del Bosque”, aby ukryć swoją tożsamość, ukryć się, ponieważ jest złodziejem.

  Osoba, którą mam w firmie, już przekazuje mi więcej informacji. Stopniowo będę publikować wszystkie informacje. Wkrótce więcej nowości.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam - anonimowo - dziękujemy za wszystkie te informacje, które nam przekazałeś, mam nadzieję, że pomoże to policji w wyjaśnieniu wszystkich tych przypadków oszustwa tysiącom osób dotkniętych w wielu krajach i że wszystko kończy się na tych przestępcach w więzieniu .

   Pozdrowienia.

 15. - anonimowy - odpowiedź

  Jedna z osób, która obecnie pracuje w urzędach, przesłała mi wszystkie te informacje i powiedziała, żebym ich nie publikowała, ale myślę, że słuszne jest opublikowanie tego.

  Powiem Ci, że pracuję dla tej firmy, która znajduje się w Buenos Aires w Argentynie.

  Kiedy zdałem sobie sprawę, że klienci nie tylko nie mogą wypłacić pieniędzy, ale także zwodniczymi operacjami sprawili, że stracili je (kiedy klienci prosili o wycofanie kapitału), bez zbędnych ceregieli, oto informacja:.

  Firma (Invest100) nosi nazwę TUT88. Znajduje się w Buenos Aires, Capital Federal, przy Calle Arribeños 3619, między Calle Crisolo Larralde i Calle Jaramillo. Zostawiam link do map google żebyście widzieli:

  https://www.google.com/maps/place/Arribe%C3%B1os+3619,+Buenos+Aires/@-34.5449095,-58.462689,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x95bcb420da083977:0x7a204a3a45444b20!8m2!3d-34.5449095!4d-58.4605003

  Można powiedzieć, że „właścicielami” są Mariana Blatman i Lucio Blatman (Lucio Blatman jest RÓWNIEŻ właścicielem xTrade, które znajduje się w Montevideo w Urugwaju).

  Oto ich profile na Instagramie i LinkedIn, dzięki czemu możesz zobaczyć twarze tych łajdaków:

  https://www.instagram.com/marianablatman/?hl=en

  https://uy.linkedin.com/in/lucioblatman

  https://ar.linkedin.com/in/marianablatman/es

  Chcę również podać adres domu, w którym pani Blatman mieszka ze swoją rodziną, kosztem pieniędzy, które oszukują biednych klientów, którzy przychodzą podekscytowani i wychodzą bez grosza przy duszy i złamaną dumą z tego, że są oszukani. To jest twój adres:
  Fraga 1730, między ulicami Plaza i Holmberg. Zostawiam również link do map google:

  https://www.google.com/maps/place/Fraga+1730,+C1427BUJ+CABA/@-34.582801,-58.469981,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x95bcb60b4efefbe5:0x424c5a9f4f840463!8m2!3d-34.5828054!4d-58.4677923

  Dyrektor firmy, nazywa się Alejandro Chejanovieski, jest Urugwajczykiem (to najgorsze ze wszystkich par excellence), a także zostawiam jego profil, abyście zobaczyli: https://ar.linkedin.com/in/alejandro-chejanovieski-6313b056 (zdjęcie jest najwyraźniej bardzo stare, bo teraz jest znacznie grubszy). Nie mam adresu Czejanowieskiego, ale wiem, że mieszka na ulicy Luis Maria Campos, róg Indalecio Chenaut, także w Buenos Aires, stolicy federalnej.

  Przekazuję też osobiste numery telefonów każdego z tych złodziei:

  Mariana Blatman: (+54) 9 11 6182 0319
  Alejandro Czejanowieski: (+54) 9 11 6593 3790
  Lucio Blatman: (+598) 92 001 627

  Numery do Mariany Blatman i Alejandro Chejanovieski pochodzą z Argentyny, Lucio Blatman z Urugwaju, więc jeśli przypadkiem zostaniesz wybrany z innego kraju, zrób to tak, jak ci go przekazałem tutaj.

  Ci, którzy złożyli pieniądze na zorganizowanie całego tego oszustwa, są w Izraelu, ale „właścicielami” lub tymi, którzy podpisują się jako pełnomocnicy tutaj, w Argentynie, są bracia. Blatman, najgorsza szumowina, jaką kiedykolwiek spotkałem (a spotkałem kilka).

  Coś jeszcze:

  Oto informacje o firmie zarejestrowanej w AFIP Argentina:

  CUIT: 33-71665508-9

  Osoba prawna
  Lokalizacja: Autonomiczne Miasto Buenos Aires
  Data zawarcia umowy społecznej: 2019-09-20
  Zarobki: Zarobki firmy - VAT: zarejestrowany VAT
  Pracodawca: Tak
  Aktywne podatki:

  ZYSKI FIRMY [11/2019]

  VAT [11]

  SYSTEMY INFORMACYJNE [11/2019]
  UDZIAŁY LUB UDZIAŁY BP [11/2019]
  SKŁADKI PRACODAWCY SEG. SPOŁECZNE [11/2019]
  RET ART 79 LAW GCIAS INC A, BYC [07/2020]
  Reżimy aktywne:
  Potrącenia podatku: DOCHODY Z PRACY OSOBISTEJ W STOSUNKU ZALEŻNOŚCI I INNI [07]]
  : ZASOBY AKCYJNE [11/2019]]
  : PREZENTACJA SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO W FORMACIE PDF [10/2019]]

  Zajęcia:
  # 1 [11/2019] 822000 - USŁUGI CALL CENTER
  »USŁUGI CALL CENTER» CZYNNOŚCI ADMINISTRACYJNE I USŁUGI WSPARCIA

  # 2 [11/2019] 619000 - USŁUGI TELEKOMUNIKACYJNE NCP (W TYM SERWIS PAGERA)
  »USŁUGI TELEKOMUNIKACYJNE KPK» INFORMACJA I KOMUNIKACJA

  # 3 [11/2019] 611090 - USŁUGI TELEFONII STACJONARNEJ, Z WYJĄTKIEM LOCUTORIOS
  »USŁUGI TELEFONII STACJONARNEJ» INFORMACJA I KOMUNIKACJA

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam - anonimowo - WASZE INFORMACJE WSPANIAŁE !!!, POCENIAMY TWOJĄ UCZCIWOŚĆ I ODWAGĘ, Z LUDZIAMI TAKIMI JAK TY TEN ŚWIAT BYŁBY DUŻO LEPSZY, BARDZO DZIĘKUJEMY !!!.

   TERAZ WSZYSCY OSZUSTWO BĘDZIE MÓGŁ UDAĆ SIĘ DO SWOICH BIUR I DOMU, ABY ODZYSKAĆ ​​PIENIĄDZE, KTÓRE ZOSTAŁY NA NIE OSZKODZONE, CAŁY ZESPÓŁ MENEDŻERÓW HANDLOWYCH I SPRZEDAŻY SĄ WSPÓŁPRACOWNIKIEM TEGO OSZUSTU OD POCZĄTKU, SĄ WSPÓŁPRACOWNIKAMI WSPÓŁPRACOWNIKÓW PRZEZ CAŁY CZAS OKRADZILI TWOICH KLIENTÓW. MAMY NADZIEJĘ, ŻE KAŻDY, KTÓRZY PRZYJDĄ DO TWOICH BIUR, PRZESŁAJĄ NAM ZDJĘCIA WSZYSTKICH, KTÓRZY BYLI CZĘŚCIĄ TEGO ZBRODNIczego gangu, który ukradł MILIONY DOLARÓW WIELU OSZCZĘDZAJĄCYM. DZIĘKI TYM INFORMACJOM PRACA KRAJOWEJ KOMISJI BEZPIECZEŃSTWA I POLICJI ARGENTYŃSKIEJ BĘDZIE SPRAWNIEJSZA, ABY WSZYSTKO MIEĆ MIĘDZY KRATAMI.

   Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 16. Oszukany odpowiedź

  Oszustwo Oszustwo Oszustwo Oszustwo

  SĄ ZŁODZIEJAMI

  ZOSTAŁEM UKRADZIONY TYSIĄCE DOLARÓW, LATA WYSIŁKU I PRACY NA ŚMIECI PRZEZ TYCH KŁAMACZYCH OSZUSTW, MUSISZ ZŁOŻYĆ RAZEM SKARGA DLA POLICJI, ABY ICH WYCHWYCIĆ

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć SCAM, dziękuję za komentarz na temat Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 17. Aaron Ugalde odpowiedź

  357 96 712897 i 357 96801603 to numery, które się ze mną skontaktowały i oszukują mnie. Jest Mariana Mollo, ale nie wiem, czy imiona są prawdziwe. Oni są obrzydliwi

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Aaron, dziękuję za komentarz na temat Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 18. Jessica Fuentes odpowiedź

  Zainwestowałem dla mnie dużą sumę z invest100, w niecałe 2 dni straciłem wszystko, coś odzyskałem, ale gdy chciałem się wypłacić, nie odpowiedzieli, to rażące oszustwo, kontaktuję się z Veronicą Devlin i Marią Gonzalez, bawią się z ludźmi , namawiają, kradną bezwstydnie !!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jessica, dziękuję za komentarz na temat Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 19. Juan Carlos brawo vidal odpowiedź

  Kiedy chciałem wycofać moją kierowniczkę Danielę Oliverę, nie pozwolił mi niczego wycofać. Mówiąc, że jeśli przejdę na emeryturę, będą prać pieniądze.
  Zmusił mnie do zainwestowania i na początku zarabiałem zacząłem od 205.000 250 w chilijskim srebrze (XNUMX.) dolarów
  Dzisiaj 29 mam 09 $.
  I strata ponad 500. (dolarów
  Co za wściekłość… ..

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Juan Carlos, dziękuję za komentarz na temat Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 20. DIEGO KSIĘŻYCA odpowiedź

  SKARGI NA INVEST 100 na tym FORUM
  Skarga została złożona z CHILE, a prokuratura prosi o wszystkie zeznania i dane firmy.
  PROSIMY O WSZYSTKIE INFORMACJE POTRZEBNE DO TEGO FORUM ABY ZAMKNĄĆ SWOJĄ BIZNESĘ.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć DIEGO, dziękuję za komentarz na temat Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Jenny odpowiedź

    Zainwestowałem z nimi 200000 7 $ w sierpniu tego roku, mój dyrektor zadzwonił do mnie według nich, aby zobaczyć, jak idzie moja inwestycja do wczoraj, XNUMX września, mówią mi, że straciłem wszystko i że aby to odzyskać muszę zainwestować więcej z nimi. Są bezwstydni i mają też wszystkie moje dane, obawiam się, że chcą zrobić przekręt z zebranymi danymi i nie tylko moimi, ale ze wszystkimi danymi, które mają. Nie wierz we wszystko, co wychodzi na Facebooku, bo w ten sposób wchodzisz, gdy sprawdzasz, czy ogłosili tyle cudów, które znaleźli podczas inwestowania. Uwierzyłem i straciłem pieniądze, teraz nie wiem, jak je odzyskać.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Jenny, dziękuję za komentarz na temat Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 21. SULMA LOVATO odpowiedź

  CHCIAŁEM POBRAĆ TĘ PLATFORMĘ.
  INWESTUJĘ Z TYMI LUDZIAMI OK. 2 MIESIĄCE TEMU I NIGDY NIE MIAŁEM SZKÓD. AKTYWOWAŁEM KONTO Z INWESTYCJĄ 350 DOLARÓW I W KRÓTKIM CZASIE WIDZIAŁEM WYNIKI. JEDYNY PROBLEM BYŁ TO, ŻE MENEDŻER PLATFORMY KOMUNIKUJE SIĘ 15 MINUT PO UMOWIE, ALE W PRZYPADKU MOJEGO KAPITAŁU JEST NIENARUSZONY I Z ZYSKĄ. NIE WYPŁACAJ JESZCZE PIENIĄDZE, PONIEWAŻ CHCĘ JE PONOWNIE ZAINWESTOWAĆ, ABY OSIĄGNĄĆ LEPSZE WYNIKI. UWZGLĘDZĘ TE UWAGI, BARDZO DZIĘKUJĘ.
  OSTROŻNIE, PANI SULMA LOVATO.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam SULMA, nie pozwolą Ci wypłacić pieniędzy, zawsze je zatrzymują.

   Pozdrowienia.

 22. Lau odpowiedź

  Doszedłem do inwestowania100 poprzez oszukańczą reklamę, która mówi takie rzeczy: „(MILENIO) – Meksykański aktor i piosenkarz Diego Boneta zyskał reputację, że idzie od razu do rzeczy i nie ma nic przeciwko byciu szczerym, gdy czas na rozmowę jak zarabiasz pieniądze.

  W zeszłym tygodniu był w Venga La Alegría i ogłosił nową „lagunę”, która według niego może zrobić z każdego milionera w 3-4 miesiące. Boneta zachęcała wszystkich w Ameryce Łacińskiej do skorzystania z tej niesamowitej szansy, zanim wielkie banki zniszczą ją na dobre”.

  Następnie do mistrza bitcoin, który w końcu dokona rejestracji w invest100

  Za pomocą tego typu kłamstw szukają ludzi, którzy nie mają wiedzy o inwestycjach, mają jakieś kłopoty ekonomiczne lub po prostu chcą poprawić swoją gospodarkę. To złodzieje. Codziennie dzwonią do mnie, aby otworzyć konto, ale nie dam im ani grosza za oszustów.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Lau, dziękuję za komentarz na temat Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 23. DIEGO KSIĘŻYCA odpowiedź

  ROZPOCZNIJ SKARGA I DOCHODZENIE Z PROKURATOREM PRZECIWKO INVEST 100.
  POTRZEBUJĘ ŚWIADECTWA WSZYSTKICH OSZUROWANYCH.
  Soledad, Oriol Ramiro, PJuan, Micky, Carla, César Antonio, José Fernando Cardona, Julio, Carmen, Jack, Rita, Beatríz García, Camilo D, Daniel, skontaktuj się ze mną na FORUM
  Pomysł jest raz ze wszystkimi zeznaniami i moimi, śledztwo jest prowadzone na całym świecie, a zatem istnieje nadzieja na powstrzymanie oszustwa.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam DIEGO, w jakim kraju złożyłeś reklamację? Dziękujemy za komentowanie Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Matias Meliande odpowiedź

   Witam Panie Luna, skontaktuj się ze mną, że mam informacje o firmie, jej prawdziwej lokalizacji (która nie znajduje się w Urugwaju, jak nam mówią), nazwiska i prawdziwe numery telefonów tych, którzy są odpowiedzialni za to oszustwo.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Matias, byłoby bardzo pomocne dla wielu osób dotkniętych tym problemem, abyś pomógł nam z tymi informacjami, tylko odważni ludzie mogą nam pomóc, ludzie, którzy nie boją się tych oszustw i którzy chcą czynić dobro dla ludzi.

    Czekamy na Twoją pomoc.

    Dzięki z góry!

    Pozdrowienia.

    • Matias Meliande odpowiedź

     Miło, że mogłem pomóc. Proszę napisz do mnie, abym mógł podać wszystkie szczegóły. Pozbądźmy się tych oszustów.

     • Polecani brokerzy

      Witaj Matias, możesz ujawnić tutaj wszystkie informacje lub szczegóły, które mają pomóc naszym użytkownikom.

      Pozdrowienia.

   • Jose odpowiedź

    Witam, czy właśnie zacząłem w tym tygodniu? Czy możesz podać mi te informacje?Dziękuję

    • Matias Meliande odpowiedź

     Cześć Jose, mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale wygląda na to, że jesteś osobą z samej firmy, która próbuje sprawdzić, czy naprawdę mam informacje, czy nie. Jeśli chcesz wiedzieć, skontaktuj się ze mną to FORUM

     dzięki

 24. DIEGO KSIĘŻYCA odpowiedź

  INVEST 100 SĄ NAJGORSZYMI OSZUSTWAMI KIEDYKOLWIEK.

  Zgłosiłem ich w kraju, w którym mieszkam, mam dane kontaktowe do wielu członków międzynarodowego zespołu INVEST 100, zgłoś ich w pewnym momencie, że wpadną w oszustwo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć DIEGO, dziękuję za komentarz na temat Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Karolina Tele odpowiedź

   Cześć Diego, mój mąż został oszukany z oszczędności życia, teraz przechodzi załamanie nerwowe i od ponad miesiąca jest w depresji. Mój mąż zaufał Invest100 i go zdradzili. Jeśli masz informacje o tym, kto jest właścicielem lub organizatorem tego oszustwa, chciałbym, abyś mi o tym powiedział, ponieważ chcę zobaczyć ich wszystkich w więzieniu. Szkody, jakie wyrządzili mojemu mężowi i mojej rodzinie, są ogromne. 😡😡😡

   muszą przestać, muszą przestać bezkarnie oszukiwać tylu ludzi

 25. samotność odpowiedź

  Cześć wszystkim. Naprawdę czuję się oszukany. Zainwestowałem 900 USD. Nazywam się też Urugwajczykiem Leandro Fernandez. stopniowo traciłem inwestycje. pewnego dnia moje konto wynosi zero !! Nie mogę w to uwierzyć!! Nie mogłem spać. Żałuję, że nie zasięgnąłem opinii. Przeczytaj je teraz. Czuję się głupio!!! to uczucie jest okropne. Za te pieniądze mogłem kupić tyle rzeczy.

  to był początek wszystkiego. Teraz poszukam rekomendacji i postaram się nie dać się nabrać na oszustów !!

  Dowód inwestycyjny
  Dziękujemy za wybranie Invest100 w celu zaspokojenia Twoich potrzeb handlowych.
  Transakcja MA74AF0ECF67F46

  Drogi

  Dziękuję za twoją inwestycję. Poniżej znajdziesz szczegóły swojej transakcji:

  Data: 08.06.2021
  Rodzaj karty: VISA
  Numer karty: xxxx-xxxx-xxxx
  Data ważności karty:
  Imię i nazwisko posiadacza karty: xxx
  Adres e-mail posiadacza karty: [email chroniony]
  Adres posiadacza karty: Santiago, Chile
  Kwota: 900.00 USD

  Jeśli masz problemy z przeglądaniem salda i szczegółów konta, skontaktuj się z Invest100 w dziale obsługi klienta, [email chroniony]. Zachęcamy do skorzystania z naszego doskonałego wsparcia online dostępnego za pośrednictwem czatu na żywo.

  Należy pamiętać, że ze względów bezpieczeństwa zalecamy aktualizację hasła z oryginalnego hasła otrzymanego podczas rejestracji. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, przejdź do

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Soledad, dziękuję za komentarz na temat Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 26. YURANI GOMEZ odpowiedź

  TAKŻE ZOSTAŁA OSZKODZONA PRZEZ INVEST 100, PROSZĘ MIEĆ, CO ZROBIĆ, ABY ZGŁOSIĆ ICH I WPUŚCIĆ DO WIĘZIENIA, A JEŚLI JEST JAKIŚ SPOSÓB NA ODZYSKANIE MOICH PIENIĘDZY.

  Mam od nich dane, które mogą być w stanie pomóc

  MOJE IMIĘ YURANI GÓMEZ napisz na tym forum, aby uzyskać więcej informacji

 27. YURANI GOMEZ odpowiedź

  POTWIERDZAM WSZYSTKIE WCZEŚNIEJSZE OPINIE O INVEST 100, SĄ PROFESJONALNYMI OSZUSTWAMI, TO SAM STAŁO SIĘ MNIE JAK WCZEŚNIEJ KOMENTARZE MOI WSPÓŁPRACOWNICY.

  Mariana Mollo przychodzi do Ciebie, zaprasza do dalszego inwestowania, namawia, że ​​są to super bezpieczne inwestycje, że pieniądze dostajesz z powrotem w 6 miesięcy i okazuje się, że straciłam wszystkie swoje pieniądze (oszczędności z 2 lat życia) , dzwonię do niej 20 razy dziennie, puszczam jej e-maile i WhatsApp i nie odpowiadam na nie.

  Już nie wiem, do kogo jeszcze iść w firmie, bo wszystkim, którzy do mnie piszą, odpowiadają mi głęboką ciszą.

  DOŁĄCZ DO NAS I ŻĄDAJ ICH, ABY ZWRÓCILI NAM NASZE PIENIĄDZE.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj YURANI, możesz odzyskać swój kapitał. Dziękujemy za komentowanie Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 28. Sal odpowiedź

  Dzień dobry, nazywam się niejaki Enrique Perez z akcentem argentyńskim lub urugwajskim lub z tamtych krajów, z Rio de la Plata

  Prawie Cie zainwestowałem, bardzo dziękuję za ostrzeżenie... Powiem Ci, że nie zamierzam wpłacać ani grosza

  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Sal, dzięki za pisanie, masz się dobrze, straciłbyś te pieniądze i więcej.

   Pozdrowienia.

 29. HERNAN CAIR odpowiedź

  WITAM, ZAINWESTOWAŁEM W INVEST100 W MAJU I NIGDY NIE MIAŁEM USZKODZEŃ PLATFORMY. NADAL PRACUJE I GENERUJE WYNIKI. ZACZNIJ OD MINIMALNEJ INWESTYCJI 250usd, A OBECNIE POSIADAM 700 INWESTYCJI W NASDAK.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj HERNAN, kiedy poprosisz o swoje pieniądze lub gdy zobaczy, że nie mogą wydobyć z ciebie więcej, pojawią się problemy, ale dzięki za podzielenie się swoim doświadczeniem z Invest100, nie inwestuj z nimi, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że nie mogą wycofać swojego kapitału. Używają oszukańczych reklam, aby zdobyć klientów.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 30. Oriol Ramiro odpowiedź

  Chcę, abyście opublikowali mój komentarz, ponieważ powiem wam prawdę o tej stronie invest100, pokazuje ona, że ​​ta strona chce tylko, aby ludzie wynajmowali ich usługi maklerskie, oszukują inwestorów, aby uwierzyli, że dzięki nim zarobimy pieniądze. Nie ufam temu gównianemu brokerowi. Przepraszam, ale tak już jest. Mam nadzieję, że zachęci Cię do przesyłania komentarzy, aby zamknęli je raz na zawsze i nie oszukiwali więcej uczciwych ludzi.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Oriol, zgadza się, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Invest100, nie inwestuj z nimi, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że NIE MOGĄ wycofać swojego kapitału. Używają oszukańczych reklam, aby zdobyć klientów.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 31. jeszcze jedno oszustwo odpowiedź

  GASTON PEREZ z invest100 bezwstydnie mnie okradł

  nie ufaj im mówią ci, że te komentarze pochodzą od konkurencji lub kłamią, ale niestety wszystkie negatywne komentarze są prawdziwe ... kradną twoje pieniądze

  nie ufaj gastonowi perezowi ani nie inwestuj100 to profesjonalni złodzieje

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, zgadza się, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Invest100, nie inwestuj z nimi, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że nie mogą wycofać swojego kapitału. Używają oszukańczych reklam, aby zdobyć klientów.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 32. PJUAN odpowiedź

  OSZUBIAJĄ ZŁODZIEJÓW, MUSISZ NATYCHMIAST ZGŁOSIĆ ICH O OSZUSTWA I ZMNIEJSZYĆ, ABY WŁOŻYLI ICH ZA KRABY, NA CO ZASŁUGUJĄ

  W CZASIE REWELACYJNYCH ZNIKNĄ Z TWARZY ZIEMI, KŁAMIĄ ZŁODZIEJE

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj PJUAN, zgadza się, dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Invest100, nie inwestuj z nimi, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że nie mogą wycofać swojego kapitału. Używają oszukańczych reklam, aby zdobyć klientów.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 33. NESTOR LUB odpowiedź

  Witam wszystkich, zainwestowałem w tę platformę 2 miesiące temu i nigdy nie miałem z nimi żadnego problemu. Zacząłem z minimalną inwestycją 250usd i obecnie mam na koncie prawie tysiąc dolarów.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj NESTOR, problem pojawia się zawsze, gdy chcesz wypłacić pieniądze lub gdy cię poproszą, a ty nie wysyłasz im więcej pieniędzy. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z Invest100, nie inwestuj z nimi, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że nie mogą wycofać swojego kapitału. Używają oszukańczych reklam, aby zdobyć klientów.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Micky odpowiedź

   Tak, na pewno jesteś pracownikiem invest100 lub nie wiesz, co nadchodzi, ponieważ nigdy nie pozwalają Ci wypłacić pieniędzy, są grupą oszustów !!! pokazali mi też zarobki NA EKRANIE MOJEGO KOMPUTERA !!! FAŁSZYWE PIENIĄDZE!!! i mówię to, bo chociaż miałem na ekranie zarobki, gdy chciałem się wycofać, zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę nie masz nic i że zostałeś oszukany przez grupę złodziei ... przynajmniej mi się to przydarzyło, nikt nie powiedział , ale niestety sam musiałem to przeżyć ze swoimi pieniędzmi i stracić tysiące euro

   Mówię ci, bo niestety też im zaufałem, ale nie rób tego, to kłamią oszuści!!!!

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Micky, bardzo prawdopodobne jest, że tak jest, dzięki za podzielenie się swoim doświadczeniem z Invest100, nie inwestuj z nimi, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że nie mogą wycofać swojego kapitału. Używają oszukańczych reklam, aby zdobyć klientów.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 34. Ana odpowiedź

  Dzień dobry, miałem zamiar zainwestować dużo kapitału100 dzięki wszystkim osobom, które poświęciły czas na podzielenie się swoimi uwagami na temat brokera, a w lepszym przypadku dzięki tym, którzy poświęcili czas na skomentowanie swoich problemów miał, uratowali mnie i mojego brata, którzy byli w pobliżu, jak powiedziałem, byliśmy bardzo blisko ich zdeponowania ... bardzo dziękuję

  moje kondolencje dla wszystkich ludzi, którzy twierdzą, że zostali oszukani i że nie mogli odzyskać kapitału, umieram z żalu

  błogosławieństwa i pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ana, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Invest100, nie inwestuj z nimi, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że NIE MOGĄ wycofać swojego kapitału. Używają oszukańczych reklam, aby zdobyć klientów.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 35. 🐀 invest100 🐀 to napad 🐀 odpowiedź

  dzień dobry witajcie przyjaciele

  Ja też zostałem okradziony przez invest100

  syn unos estafadores

  Nie pozwalają wypłacić pieniędzy, nie wysyłają pieniędzy na inwestycje100, ponieważ całkowicie je ukradną

  włamywacze!!!

  Wszyscy powinniśmy się zjednoczyć i potępić ich jako oszustów, synów ich pieprzonej matki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Invest100, nie inwestuj z nimi, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że nie mogą wycofać swojego kapitału. Używają oszukańczych reklam, aby zdobyć klientów.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 36. Jose odpowiedź

  Cześć, nazywam się José i spójrz, jak bardzo mnie to zaskoczyło, patrząc na te komentarze, miałem zamiar zainwestować w INVEST100
  Całe moje oszczędności ,,,żeby zarabiać kryptowaluty ,,a według nich, że z dnia na dzień zamierzam się wzbogacić i nic nie robiąc ,,,,,, prawda jest bardzo męcząca, dzwonią do Ciebie aż się znudzisz ,,,,,,, ale Chciałem wcześniej wiedzieć, czy są niezawodne. Widziałem, że nie… ..polecam najpierw zbadać te firmy, czy są wiarygodne, czy nie, żeby ich nie kradły ,,,,, MIESZKAM W COOOMBII ,, A tu jest dużo korupcji, która daje nie wierzyć w bajki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Invest100, nie inwestuj z nimi, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że NIE MOGĄ wycofać swojego kapitału. Używają oszukańczych reklam, aby zdobyć klientów.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 37. Juan Romana odpowiedź

  Zainwestowałem w platformę 250 dolarów jako inwestycję początkową i w dwa tygodnie uzyskałem oczekiwany zwrot. Zarób 248 dolarów, inwestując w akcje firmy Netflix i Paladium. Mój menedżer platformy zawsze kontaktował się ze mną na czas i handlowałem perfekcyjnie. Szczerze mówiąc, kiedy czytam negatywne referencje, wydaje się, że mówią o innej platformie, ponieważ u mnie wszystko działało poprawnie.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, na początku wszystko jest miłe, dopóki nie poproszą cię o więcej pieniędzy i nie zainwestujesz więcej, potem naciskają i wpadają w złość, a kiedy prosisz o wypłatę pieniędzy, wszystko jest wymówką i nie płacą ci . Obudzić!

   Pozdrowienia.

  • oszukany odpowiedź

   cóż, możesz zarobić dużo pieniędzy, ale kiedy chcesz je wypłacić, po prostu Ci nie pozwalają

   Nawet nie wyjaśniają, dlaczego są złodziejami

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj oszukany, dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Invest100, nie inwestuj z nimi więcej, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że NIE MOGĄ wycofać swojego kapitału. Używają oszukańczych reklam, aby zdobyć klientów.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 38. Carla odpowiedź

  ZAINWESTUJ100 OSZUSTW, NIE WIERZ IM
  NIE ODDAWAJ TYCH PIENIĘDZY BEZ WSTYDU, JEDYNĄ RZECZĄ, KTÓREJ SZUKAJĄ, JEST KRADZIEĆ CIĘ. ZACZYNASZ OD 250 DOLARÓW, CO MÓWI, ŻE BYĆ MINIMALNĄ INWESTYCJĄ, Z KTÓRĄ BĘDZIESZ GENEROWAŁ ZYSK ZGODNIE Z REKLAMĄ, ALE SKONTAKTUJĄ SIĘ Z TOBĄ I NATRZEBA, ŻE MUSISZ ZAINWESTOWAĆ WIĘCEJ I DAJĄ CI BONUS.
  ŻE GASTON PEREZ NAZYWA SIEBIE KIEROWNIKIEM, TO JEST TEN, KTÓRY NAPISUJE CIĘ, ABY WIĘCEJ INWESTOWAĆ WIĘCEJ.

  NIE UPADAJ I NIE WOLNO PODDAWAJ SREBRA JAKIŚ GÓWNO, KTÓRZY CHCĄ WPROWADZIĆ CIĘ PRZEZ KŁAMSTWA.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Carla, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z invest100, nie inwestuj z nimi więcej, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że nie mogą wycofać swojego kapitału. Używają oszukańczych reklam, aby zdobyć klientów.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 39. CESAR ANTONI odpowiedź

  JESTEM JEDNĄ KOLEJNĄ OSOBĄ, KTÓRA MIAŁA PECH Z ZAUFANIA INVEST100, GDY PRÓBUJĘ ZAINWESTOWAĆ SWOJE OSZCZĘDNOŚCI Z TYMI SZCZURAMI, JESTEM NA EMERYTURZE I MYŚLĘ O LEPSZEJ WYDAJNOŚCI. JEGO MODUS DZIAŁANIA JEST WYCHWYTYWANIE POPRZEZ FAŁSZYWĄ REKLAMĘ INWESTOWANIA W BITCOINY, KTÓRE SAMO DAJĄ WYDAJNOŚĆ WYWOŁANĄ Z ALGORYTMU POZWALAJĄCEGO POSZUKIWAĆ NAJLEPSZYCH ZYSKÓW, KRZYCZĄCY BŁĄD !!!WSZYSTKO JEST FAŁSZYWE. ICH SPOSÓB DZIAŁANIA OTRZYMUJESZ KILKA TELEFONÓW Z TEGO TELEFONU 55 8526 6191 UCZESTNIKI OSOBA O PŁCI KOBIETY, KTÓRA PROSZĘ O TWOJE DANE OSOBOWE ORAZ IDENTYFIKACJA, ADRES; WSKAZUJĄ, ABY BYŁ PAŃSTWA „MENEDŻER” (NAZWISKO GASTÓN PEREZ, KTÓRY JEGO NAZWISKO JEST FIKCYJNE), KTÓRY NIE JEST WIĘCEJ NIŻ OPERATOR, KTÓRY STAŁYMI POŁĄCZENIAMI WYMAGA INWESTOWANIA W PRZYPADKU MAŁO FOREX A JEGO POŁĄCZENIA SĄ CIĄGŁE, DOPÓKI NIE ZOSTANIE DEPOZYTOWANE, PODSUMOWANIE SĄ ZŁODZIEJAMI, PONIEWAŻ W TYM CZASIE TWOJE KONTO JUŻ NIE ISTNIEJE, A SĄ TYLKO POTWIERDZENI, ŻE TO BYŁO DZIĘKI „DOSTOSOWANIU RYNKU”.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj CESAR, możesz podjąć kroki prawne i zgłosić to na policję, ale niestety są to działania powolne i kosztowne, co najbardziej ich zaszkodzi, jeśli zabierzesz to, co ci ukradli przez nasz CZAT lub spróbujesz cofnąć płatności. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z invest100, nie inwestuj z nimi więcej, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że NIE MOGĄ wycofać swojego kapitału. Używają oszukańczych reklam, aby zdobyć klientów.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Jose Fernando Cardona Bedoya odpowiedź

   INVEST100 TO NIEKTÓRZY OSZUSTCY, KTÓRYCH NIE MOŻNA WYPŁACIĆ, MAJĄ TWOJE PIENIĄDZE PROSZĄ O DOKUMENTY, KTÓRE JEŚLI ICH NIE WYSŁASZ, BLOKUJĄ TWOJE KONTO. NIE WOLNO WYDAWAĆ KOPII KARTY KREDYTOWEJ PO OBU STRONACH, NASTĘPNIE DOKONAĆ WYPŁATY W CELU WYKORZYSTANIA MIEJSC NA KARCIE KREDYTOWEJ. KONTAKTUJ SIĘ Z TOBĄ FRANCISCO LUCAS, KIEROWNIK KONTA GASTON PEREZ, MARIA GONZALEZ, JOSELIN PAREDES, GABRIELA SANCHEZ. WSZYSCY SĄ OSZUSTWAMI MOJE KONTO ZOSTAŁ ZABLOKOWANE Z POWODU NIEWYSŁANIA KARTY KREDYTOWEJ I BLOKALI MOJE WYCOFANIE MOICH WPŁAT. PROSZĘ NIE SPADAĆ Z TYMI OSZUSTWAMI, NIE DZIEJE SIĘ CO MI. Z MOIMI JEDYNYMI OSZCZĘDNOŚCIAMI.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Jose, najbardziej zaszkodzi im to, że zabierzesz to, co ukradli Ci przez nasz CZAT lub spróbujesz cofnąć płatności. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z invest100, nie inwestuj z nimi więcej, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że NIE MOGĄ wycofać swojego kapitału. Używają oszukańczych reklam, aby zdobyć klientów.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 40. lipiec odpowiedź

  - UWAGA INVEST100 TO OSZUSTWO —-

  Jestem kolejnym oszukanym przez ludzi, którzy już w komentarzach wymieniają innych, więc nie będę podawać szczegółów moich doradców, bo są już w sieci. Moje pytanie dotyczy rekomendowanych brokerów, czy można coś zrobić z invest100? To znaczy, oprócz wypłaty pieniędzy, co mnie interesuje, co możemy zrobić, aby je powstrzymać?

  Zaskakuje mnie, że po oszukaniu tylu osób złodzieje ci nadal jak zwykle oszukują i oszukują i nikt ich nie powstrzymuje.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Julio, możesz podjąć kroki prawne i zgłosić to na policję, ale niestety są to działania powolne i kosztowne, co najbardziej ich zaszkodzi, jeśli zabierzesz to, co ci ukradli przez nasz CZAT lub spróbujesz cofnąć płatności. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z invest100, nie inwestuj z nimi więcej, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że NIE MOGĄ wycofać swojego kapitału. Używają oszukańczych reklam, aby zdobyć klientów.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 41. Carmen odpowiedź

  Witam, działam w invest100 od ponad miesiąca i nie mogłem wypłacić moich zarobków, przepadły, zmusili mnie do zainwestowania 4500 dolarów plus 250 dolarów, o które proszą przy rejestracji, muszę odzyskać pieniądze.. .

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Carmen, możesz odzyskać swoje pieniądze, co najbardziej im zaszkodzi, jeśli zabierzesz to, co ukradli Ci przez nasz CZAT lub spróbujesz cofnąć płatności. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z invest100, nie inwestuj z nimi więcej, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że nie mogą wycofać swojego kapitału. Używają oszukańczych reklam, aby zdobyć klientów.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 42. Beatriz Garcia odpowiedź

  Zostałem oszukany przez stronę inwestycyjną zainwestuj 100 najpierw poprosili mnie o 250 dolarów wydawali się tak wiarygodni, że je oddałem, potem poprosili mnie o kolejne 900 dolarów i oddałem je i podobno mój menedżer platformy o nazwie Mariana Mollo otworzył zakup oleju dla ja i nawet wtedy nigdy nie wiedziałem więcej Nigdy nie zadzwonili do mnie od niej i wysłałem im dużo e-maili, twarz, instagram, messing i nic, a najgorsze jest to, że są tak przyjaźni, aby dostać od ciebie pieniądze, ale po jednym wysyła je aż tam i wiesz o nich a najgorsze że to było z pożyczką z banku to było już 15 dni temu i bez odpowiedzi

  Jeśli ktoś czyta tę wiadomość i może mi pomóc, doceniam to i rozpowszechniam, aby więcej osób nie wpadało w ich sieci

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Beatriz, można podjąć kroki prawne, ale niestety są one powolne i drogie, co najbardziej ich zaszkodzi, jeśli zabierzesz to, co ci ukradli przez nasz CZAT lub spróbujesz cofnąć płatności. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z invest100, nie inwestuj z nimi więcej, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że nie mogą wycofać swojego kapitału. Używają oszukańczych reklam, aby zdobyć klientów.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 43. KA odpowiedź

  Witam, zainwestowałem w początkową inwestycję 100 w wysokości 250 dolarów, ta inwestycja wygenerowała obligację, o którą poprosili mnie o dokonanie kolejnej inwestycji w wysokości 8.000 dolarów, poprosiłem, abyśmy dokonali początkowej inwestycji, która doprowadziła mnie do utraty wszystkiego, do tej pory pilnie proszą mnie zainwestować 8.000, aby zainwestować w bitcoin.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj KA, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z invest100, nie inwestuj z nimi więcej, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że NIE MOGĄ wycofać swojego kapitału. Używają zwodniczych reklam, aby zdobyć klientów.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Angela Bonilla odpowiedź

    Dziękuję wszystkim za komentarze. Nie będę inwestować, dzięki za rozpowszechnianie tego oszustwa

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Angela, dziękuję za przeczytanie naszych recenzji i za to, że uratowałeś Cię przed tymi oszustami.

     Pozdrowienia.

 44. Rita odpowiedź

  Rozpoczynam inwestycje i w związku z ogłoszeniem przez Prezydenta Meksyku Lópeza Obradora, że ​​istnieje logarytm, w którym można zarabiać z domu i jak wspomniałem wyżej, szczególnie rekomendowany na ten czas pandemii, przystąpiłem do wejścia liga, która była wiadomością, a ja wpadłem w Invest100. Muszę powiedzieć, że dwie pierwsze rekomendowane przez nich inwestycje spowodowały, że straciłem bonus, który miał być prezentem. I prawie stracę całą inwestycję. Czuję się zawiedziony i proszę o pomoc, aby gdy nadejdzie wiadomość od prezesa, organy regulacyjne interweniują i wydadzą oficjalne oświadczenie, którzy brokerzy są tymi, którzy mogą kontaktować się ze stażystami inwestorów (takich jak ja). Smutna historia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Rito, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z invest100, nie inwestuj z nimi więcej, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że NIE MOGĄ wycofać swojego kapitału. Używają oszukańczych reklam, aby zdobyć klientów.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 45. Jacek odpowiedź

  Zostawiam tutaj mój e-mail, tworzę grupę w whats app i telegramie, z którego zostaliśmy oszukani, mam wystarczająco dużo informacji i jestem w kontakcie z tym FORUM, aby móc odzyskać środki w tym linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.
  Wszystkie skargi tutaj. Dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jack, kilku klientów już udało się odzyskać, zgadzamy się, dziękujemy za wyjaśnienie swojego doświadczenia z Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i zachowują to tak, jak nam powiedzieli.
   Nie jest dla nas jasne, czy ma jakiś rodzaj Rozporządzenia, chociaż wydawało się, że ten broker je posiada, NIE JEST WIARYGODNE, zawsze jest RYZYKO inwestować w Brokerów tego typu, którzy zwykle mają za swoje reżyser i znikają ze wszystkim, kiedy uznają to za stosowne.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • Camilod odpowiedź

    Dokonałem inwestycji za pomocą invest100, poprosili w sumie o 3250 USD i oczywiście je zgubiłem i przestali się komunikować, aby zakończyć oszustwo, zostawiam to na wypadek, gdyby ktoś inny to przeczytał, aby wiedzieli, że nie powinni inwestować z tą stroną i jeśli każdy ma wiedzę na temat możliwych działań prawnych będę wdzięczny za informację

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Camilod, można podjąć kroki prawne, ale niestety są one powolne i drogie, co najbardziej ich zaszkodzi, jeśli zabierzesz to, co ukradli ci przez nasz CZAT. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z invest100, nie inwestuj z nimi więcej, zawsze tracisz. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że nie mogą wycofać swojego kapitału. Używają oszukańczych reklam, aby zdobyć klientów.
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 46. Daniel odpowiedź

  Invest100.com jest wyraźnie oszustwem, nie pozwalają ci wypłacić pieniędzy, kiedy chcesz to zrobić, krótko mówiąc, nie możesz wysłać kryptowalut do osobistego portfela, po wprowadzeniu pieniędzy nie pozwalają ci ich wypłacić, na w chwili, gdy doradzam klientowi, aby zobaczył, jak uratować swoje pieniądze, jest seniorem, który został oszukany przez tych oszustów. NIE INWESTUJ W TĘ PLATFORMĘ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Daniel, dziękuję za wyjaśnienie swojego doświadczenia z Invest100. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i zachowują to tak, jak nam powiedzieli.
   Nie jest dla nas jasne, czy ma jakiś rodzaj Rozporządzenia, chociaż wydawało się, że ten broker je posiada, NIE JEST WIARYGODNE, zawsze jest RYZYKO inwestować w Brokerów tego typu, którzy zwykle mają za swoje reżyser i znikają ze wszystkim, kiedy uznają to za stosowne.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 47. Ricardo Horsch odpowiedź

  broker fałszywie wspomina o byciu regulowanym przez CySEC, udając regulowanego brokera. Sugerujemy szczególną ostrożność w przypadku brokera Invest100.

  Niczego nie konsultowałem, współpracuję z kilkoma brokerami i potrafię docenić różnice.

  Jasne jest również, że ta strona „referencyjna” ma niewiele.

  Przynajmniej miej profesjonalizm, aby przesyłać prawdziwe informacje.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ricardo, jeśli jest wspomniane, to dlatego, że INVEST100 początkowo wspomniał na swojej stronie internetowej, że jest regulowany przez Cysec, a następnie go usunęli, udawali regulowanego brokera i przy tym zawsze musisz być bardzo ostrożny, ponieważ jest to znak, że jest to broker, który kłamie i SCAM inwestorom.
   Mogę powiedzieć, że ten broker jest częścią lub jest powiązany z firmą Key Way Financial (PTY) Ltd, która została ukarana grzywną przez cypryjski regulator (Europa) w wysokości 120.000 100 euro za złamanie zasad, która nie mówi dobrze o tej firmie i oczywiście od tego Brokera InvestXNUMX, którzy są z tej samej grupy firm, kiedy zaczynają w ten sposób, zwykle sprawy nie kończą się dobrze, ponieważ starają się odzyskać pieniądze z grzywien pieniędzmi inwestorów. Bądź bardzo ostrożny, lepiej nie inwestuj w nie, na pewno wszystko stracisz.
   Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z brokerem, polecamy zajrzeć pod ten link:
   https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/

   Pozdrowienia.

   • Ricardo Horsch odpowiedź

    Broker jest regulowany. Będziesz mógł „doradzić”, czy regulacja Ci odpowiada, czy nie. Rozdzielmy wody.

    Kontynuuj działalność, ale bądź bardziej profesjonalny.

    Dzięki!
    **** FAŁSZYWY KOMENTARZ, WYKONANY PRZEZ PRACOWNIKÓW INVEST100 ****

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Ricardo, jeśli jest to wspomniane, to dlatego, że początkowo INVEST100 wspomniał na swojej stronie internetowej, że jest regulowany przez Cysec, a następnie usunęli go, udawali regulowanego brokera i przy tym zawsze musisz być bardzo ostrożny, ponieważ jest to znak, że jest to broker, który kłamie i SCAM inwestorom. Invest 100 to broker, który wymyśla przepisy, NIE JEST REGULOWANY, to oszustwo, starają się manipulować inwestorami, zmieniając to, co umieszczają na swojej stronie internetowej i okłamując swoich klientów. Nasza recenzja Invest100 została zaktualizowana: https://brokersrecomendados.com/invest100-valoracion-comentarios/
     Mogę powiedzieć, że ten broker jest częścią lub jest powiązany z firmą Key Way Financial (PTY) Ltd, która została ukarana grzywną przez cypryjski regulator (Europa) w wysokości 120.000 100 euro za złamanie zasad, która nie mówi dobrze o tej firmie i oczywiście od tego Brokera InvestXNUMX, którzy są z tej samej grupy firm, kiedy zaczynają w ten sposób, zwykle sprawy nie kończą się dobrze, ponieważ starają się odzyskać pieniądze z grzywien pieniędzmi inwestorów. Bądź bardzo ostrożny, lepiej nie inwestuj w nie, na pewno wszystko stracisz.
     Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z brokerem, polecamy zajrzeć pod ten link:
     https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/

     Pozdrowienia.

 48. Ed.He.Ro.Mo odpowiedź

  Dzięki za recenzję, Kiedy rzeka szumi, to dlatego, że jest dużo szczurów za cudzymi pieniędzmi. lepiej poszukać brokera, niż gdyby był dobrze uregulowany. Nawet szalony by tam nie wszedł.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ed, dziękuję za prośbę o Invest100. Ten broker, według kilku e-maili ze skargami, które otrzymaliśmy, jest oszustwem. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to tak, jak nam powiedzieli.
   Mają rozporządzenie, które jest bardzo słabe, porównywalne do tych z Wysp Marshalla, bardzo niskiej jakości i NIC WIARYGODNE, zawsze jest RYZYKO inwestowanie w Brokerów tego typu, którzy zwykle mają słomianego człowieka lub figuranta jako swojego dyrektora i znikają ze wszystkimi pieniędzmi, kiedy uznają to za stosowne.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 49. Ricardo Horsch odpowiedź

  https://brokersrecomendados.com/invest100-valoracion-comentarios/

  Czy to oni płacą im za reklamy?

  Od lat współpracuję z brokerami, ale przede wszystkim po to, by wystawić komentarz tak kategoryczny, jak ten, który robisz o firmie, którą wymieniasz, przedstawić szacunkowe dowody. Jeśli nie, to forum lub „strona referencyjna” staje się ścianą, na której publikuje się cokolwiek bez wsparcia wspomnianych informacji.
  dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ricardo, dziękuję za pytanie o Invest100. Ten broker, według kilku e-maili ze skargami, które otrzymaliśmy, jest oszustwem. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i zachowują to tak, jak nam powiedzieli.
   Mają rozporządzenie, które jest bardzo słabe, porównywalne do tych z Wysp Marshalla, bardzo niskiej jakości i NIC WIARYGODNE, zawsze jest RYZYKO inwestowanie w Brokerów tego typu, którzy zwykle mają słomianego człowieka lub figuranta jako swojego dyrektora i znikają ze wszystkimi pieniędzmi, kiedy uznają to za stosowne.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 50. Ricardo Horsch odpowiedź

  Jeśli umieścisz, że twierdzi, że jest regulowany przez Cysec, to źle. Nigdzie w oświadczeniu pośrednik tego nie rozpocznie.

  Wiarygodne informacje.

  Dzięki!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ricardo, jeśli to umieścisz, to dlatego, że początkowo INVEST100 postawił go jako regulowany przez Cysec, a potem go usunęli, udawali regulowanego brokera i z tym zawsze musisz być bardzo ostrożny, ponieważ jest to znak, że tak jest brokerem oszustw.
   Mogę powiedzieć, że ten broker jest częścią lub jest powiązany z firmą Key Way Financial (PTY) Ltd, która została ukarana grzywną przez cypryjski regulator (Europa) w wysokości 120.000 100 euro za złamanie zasad, która nie mówi dobrze o tej firmie i oczywiście od tego Brokera InvestXNUMX, którzy są z tej samej grupy firm, kiedy zaczynają w ten sposób, zwykle sprawy nie kończą się dobrze, ponieważ starają się odzyskać pieniądze z grzywien pieniędzmi inwestorów. Bądź bardzo ostrożny, lepiej nie inwestuj w nie, na pewno wszystko stracisz.
   Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z brokerem, polecamy zajrzeć pod ten link:
   https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2020/

   Pozdrowienia.

 51. Ricardo Horsch odpowiedź

  broker fałszywie wspomina o byciu regulowanym przez CySEC, udając regulowanego brokera. Sugerujemy szczególną ostrożność w przypadku brokera Invest100.

  Fałszywy komentarz.

  Zgłaszaj sprawy dobrze. Przeanalizuj przed wydaniem opinii. Bądź bardziej profesjonalny.

  • Ed.He.Ro.Mo odpowiedź

   Czy jesteś członkiem tej grupy oszustów? Bardzo ich broni!
   Oddaj mi pieniądze, które zostały mi skradzione… Złodzieje, nie wprowadzajcie pieniędzy z tym oszustwem.
   Invest100.com to oszustwo!

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Ed, to prawda, wygląda na to, że Ricardo ma interesy w tym brokerze, dziękuję za pisanie o Invest100. Ten broker, według kilku e-maili ze skargami, które otrzymaliśmy, jest oszustwem. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to tak, jak nam powiedzieli.
    Nie jest dla nas jasne, czy ma jakiś rodzaj Rozporządzenia, chociaż wydawało się, że ten broker je posiada, NIE JEST WIARYGODNE, zawsze jest RYZYKO inwestować w Brokerów tego typu, którzy zwykle mają za swoje reżyser i znikają ze wszystkim, kiedy uznają to za stosowne.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.