Komentarze na temat Izb Inwestycyjnych

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Izb Inwestycyjnych (zwany także Investchambers.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy Invest Chambers jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Invest Chambers. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Chambers Investment Trading PTY Sp.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Australii.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: wspominają, że są regulowane przez ASIC, ale te dane nie są prawdziwe.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker, to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Invest Chambers, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Standardowe, Konto Uprzywilejowane i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 100 USD / EUR, dźwignia do 1:500, spread od 1 pipsa, piąte miejsce po przecinku, egzekucja na typie rynku, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, wielkość przyrostu transakcji 0.01, maksymalna wielkość transakcji 40 standardowych lotów, maksymalne jednoczesne otwarte zlecenia 150, poziom Margin call / Stop out: 40% / 10%.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 500 USD / EUR, dźwignia do 1: 300, spread od 1 pipsa, piąte miejsce po przecinku, egzekucja typu rynkowego, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, wielkość przyrostu transakcji 0.01, maksymalna wielkość transakcji 60 standardowych lotów, maksymalne jednoczesne otwarte zlecenia 250, poziom Margin call / Stop out: 50% / 20%, handel telefoniczny, zarządzanie funduszami.

Konto uprzywilejowane: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial 25.000 USD / EUR, dźwignia do 1: 100, spread od 0.6 pipsa, piąte miejsce po przecinku, egzekucja typu rynku, minimalna wielkość transakcji 0.1 lota, wielkość przyrostu transakcji 0.01, maksymalna wielkość transakcji 80 standardowych lotów, maksymalne jednoczesne otwarte zlecenia 300, poziom Margin call / Stop out: 50% / 20%, handel telefoniczny, zarządzanie funduszami, 6 $ / 5 € prowizji za standardowy obrót lota.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 USD / EUR, dźwignia do 1: 100, spread od 0.2 pipsa, piąte miejsce po przecinku, egzekucja typu rynkowego, minimalna wielkość transakcji 0.1 lota, wielkość inkrementu transakcji 0.01, maksymalna wielkość transakcji 80 standardowych lotów, maksymalne jednoczesne otwarte zlecenia 150, poziom Margin call / Stop out: 50% / 20%, handel t

 

Rodzaje rachunków Invest Chambers
Rodzaje rachunków Invest Chambers

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


Platforma do działania jakie oferuje Invest Chambers to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Invest Chambers udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Invest Chambers
Strona internetowa Invest Chambers

Invest Chambers zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: kalendarz ekonomiczny, wyjaśnienia niektórych pojęć, informacje o oferowanych usługach, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Izb Inwestycyjnych |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: izbyinwestycyjne.pl

Número de teléfono: nie ma

E-mail: [email chroniony] - [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Izb Inwestycyjnych <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Izb Inwestycyjnych jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, gdyż jest to broker całkowicie nielegalny, który nie jest zarejestrowany ani regulowany (jest za to potępiany przez ten sam ASIC), dodatkowo szukając opinii o Invest Chambers znajdujemy wiele komentarzy od oszukanych ludzie, którzy dobrze się bawią na tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 CNMV dodano do Izb Inwestycyjnych do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano CONSOB Izb Inwestycyjnych do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z października 2021 r.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Invest Chambers? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Invest Chambers: Ocena i komentarze»

 1. Nacho odpowiedź

  CAŁKOWITA POGADKA TEGO POLOWANIA ZŁODZIEI, KTÓRZY ZABRALI WSZYSTKIE MOJE OSZCZĘDNOŚCI, ABSOLUTNIE WSZYSTKO, LATA I LATA ZBIERAJĄCE SIĘ RAZEM, ABY WYDOBĄĆ TO Z MOICH RĘK I NIC, PROSZĘ, ŻE MUSI BYĆ SPOSÓB NA ODZYSKANIE

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Nacho, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Invest Chambers. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Cloe odpowiedź

   Zostałem oszukany, nie chcesz zwrócić moich pieniędzy?

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Cloe, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Invest Chambers. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.