Komentarze do INVEST CAPITAL BTC

W tej sekcji przeanalizujemy brokera INVEST CAPITAL BTC (zwanego również investcapitalbtc.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się inwestować w INVEST CAPITAL BTC? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o INVEST CAPITAL BTC ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy INVEST CAPITAL BTC ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: nie wspominają o tym.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Twierdzą, że mają siedzibę w Stanach Zjednoczonych, ale dla nas ta informacja jest fałszywa, ponieważ nie podaje szczegółów jej lokalizacji i nie jest regulowana przez żaden podmiot w kraju.

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez INVEST CAPITAL BTC, zauważamy, że oferują 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Szmaragdowe, Konto Rubinowe i Konto Diamentowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100 $, wsparcie 24/7, bonus do 30%, ograniczone aktywa.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.000 $, wsparcie 24/7, bonus do 45%, ograniczone aktywa.

Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, wsparcie 24/7, bonus do 100%, ograniczone aktywa.

Konto Esmeraldy- Minimalny depozyt początkowy 10.000 24 $, wsparcie 7/125, bonus do XNUMX%, wszystkie aktywa.

Konto Rubinowe: minimalny depozyt początkowy 20.000 24 $, pomoc 7 godziny 150 dni w tygodniu, premia do XNUMX%, wszystkie aktywa, obligacje rządowe.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy 100.000 24 $, pomoc 7 godziny 200 dni w tygodniu, premia do XNUMX%, wszystkie aktywa, ubezpieczenie inwestycji.

 

Rodzaje kont INVEST CAPITAL BTC
Rodzaje kont INVEST CAPITAL BTC

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty INVEST CAPITAL BTC to: Własna platforma INVEST CAPITAL BTC.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które INVEST CAPITAL BTC udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa INVEST CAPITAL BTC
Strona internetowa INVEST CAPITAL BTC

INVEST CAPITAL BTC zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, wiadomości finansowe, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat ZAINWESTUJ KAPITAŁ BTC |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: Investcapitalbtc.com

Número de teléfono: + 1 786 405 8006

E-mail: [email chroniony] - [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego przeprowadziliśmy recenzję dotyczącą INVEST CAPITAL BTC. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona ZAINWESTUJ KAPITAŁ BTC <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma INVEST CAPITAL BTC jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to broker nieregulowany, nie wiemy, gdzie tak naprawdę ma swoją siedzibę, szukając opinii o INVEST CAPITAL BTC nie znaleźliśmy żadnej innej opinii, wierzymy że jest nowym brokerem, bez trajektorii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2020 dodano CNMV ZAINWESTUJ KAPITAŁ BTC do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do CNMV z października 2020 r. ⚠️ ostrzeżenie

 

⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że INVEST CAPITAL BTC współpracuje z Centrum handlu ewolucją, nikczemnego brokera oskarżonego o popełnienie wielu oszustw.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o INVEST CAPITAL BTC? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

72 komentarze do «INVEST CAPITAL BTC: Wycena i komentarze»

 1. Oscar Willam Hidalgo odpowiedź

  Nazywam się Oscar Hidalgo z Ekwadoru, zostawiam swoje dane, aby ta publikacja spełniała wszystkie wymogi prawne, dowód osobisty 1706266416, tel. 593998783007
  Wiemy, że to musi być sposób na pozostawienie naszych skarg na brokerów, miałem kilka miesięcy temu najgorsze doświadczenia z INVEST CAPITAL niż wtedy, gdy skontaktował się ze mną pewien James i chcę zostawić wszystkie nazwiska tych, którzy mają skontaktował się ze mną, abyście, którzy chcą poznać najgorszego brokera, nie myśleli o korzystaniu z tego. ZAINWESTUJ KAPITAŁ, NIMI ZARZĄDZAJĄ rzekomy handlowiec JAMES, który sprawi, że pomnożysz swoje pieniądze oszałamiająco, potem pojawi się Bernabé, rzekomy menedżer, a następnie Juan David Santamaria, rzekomy likwidator twoich aktywów.
  Chcę zrobić pełną recenzję, abyś wiedział, jak obsługiwać te duchy:
  1.- Ty niestety zobaczyłeś reklamę w internecie i dokonałeś u nich subskrypcji …… pierwszy błąd
  2.- Potem następuje bombardowanie telefonami, a ich telefony są tak natarczywe na co dzień, że muszę przyznać, że z pewnością mają moc przekonywania.
  3.- Cóż, zachęcili mnie do zainwestowania 250 USD, co jest minimalną kwotą inwestycji, stworzyli platformę, na której można zobaczyć swoje codzienne zarobki i wszystkie inwestycje, moim osobistym błędem było to, że ta platforma nie zawiera papierów wartościowych, tam nie ma możliwości Wypłaty, nawiasem mówiąc, wypłaty są zatwierdzane na Zebraniu Członków, które odbywa się na każdy koniec miesiąca, ponieważ nie masz możliwości żądania wypłat. Dają ci pewne rzekome bonusy za każdą inwestycję, która nigdy nie jest rejestrowana jako dane należące do ciebie, traktują twoje dane tak, jak im odpowiada, w ciągu dni dają niewiarygodne zyski z powodu, a także za inwestycję w wysokości 2200 USD na 60 dni masz już 42.000 XNUMX USD. NIESAMOWITY.
  4.- Cóż, udało im się mnie przekonać i zainwestować 2200 USD, rzekome obligacje nigdy nie dotarły, dlatego zacząłem narzekać, tu zaczyna się problem.
  5.- Twoje skargi nigdy nie zostaną wysłuchane, nie odpowiadasz na swoje wiadomości, gdy uważają, że jest to wygodne, piszą do ciebie dzwoniąc do ciebie brat, rozwiążemy cię spokojnie. i znowu przedstawiają Ci inny rodzaj inwestycji dużo bardziej opłacalny... ...uważaj żeby nie wpaść w tę sieć, dlatego to piszę... ja osobiście upadłem, przeniosłem swój kapitał w Crypto i co ty pomyśl, znowu znikają.
  6.- Kochanie, przybyli, aby wypełnić mnie tym oszustwem i byłem dla nich bardzo, bardzo niegrzeczny, ale mimo to nie wzdrygają się, wciąż nazywają cię BRATEM ...
  7.- Nie połknąłem już tej historii i dzisiaj, jeśli dzisiaj ten fatalny związek się skończy. i zapytają... jak?
  8.- Są tak zhackowani, że postawili cię z opiekunem konta, z finansistą, który, nawiasem mówiąc, ma geniusz, z którym nie można się utożsamić, naturalnie prosiłem go o zwrot mojej inwestycji i ohhh ogromne zaskoczenie, pokazują mi moje Konta i wygrałem 42.000 42.000 USD, oczywiście powiedziałem uhhuauuu, a następnie zwróć mi je, a jeśli zgodzili się z warunkiem. Że skoro konto jest likwidowane i nie chcą mieć związku z Oscarem Hidalgo, muszę najpierw anulować podatki, które generują 7 XNUMX USD w wysokości XNUMX%, a potem mogę je po prostu wycofać.
  9.- Przyjaciele, to koniec i przepraszam za wyrażenie, ta farsa się skończyła i nadal jest oszukiwana przez złodziei, to zmotywowało mnie do rozpoczęcia kampanii, do której mam nadzieję, że wszyscy oszukani dołączą, aby zakończyć tego brokera, platformę lub ja. nie wiem, jak je nazwać.

  NIGDY WIĘCEJ LUDZI PROSZĘ OPUSZCZAĆ, JEŚLI MOŻESZ WIELU LUDZI I JEŚLI MOŻESZ UDOSTĘPNIĆ TĘ WIADOMOŚĆ POPRZEZ WSZYSTKIE MEDIA, WIELU PODZIĘKUJE

  Pozdrawiam
  Inż. Oscar Willam Hidalgo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Oscar, doskonałe wyjaśnienie, to oszustwo, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami i informacjami na temat INVEST CAPITAL BTC, ten broker to oszustwo. Najskuteczniejszym sposobem na zirytowanie tych brokerów, oprócz publikowania tych negatywnych komentarzy, jest odebranie pieniędzy za pośrednictwem kanału, który tutaj oferujemy (przeczytaj poniżej).

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.(Kliknij link CNMV)

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 2. Maria Luisa odpowiedź

  Cóż, powiem ci, że ukradli mi ponad 50,000 XNUMX dolarów i mogłem się dowiedzieć, że Juan David Santamaría nie nazywa się tak, nazywa się Juan David Restrepo i mają agencję nieruchomości w Miami, więc co zrobić? musisz szukać lub jak znaleźć te szczury, wojownik Bartłomiej i inni mnie oszukali

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj María Luisa, jesteś oszustem, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i informacjami na temat INVEST CAPITAL BTC, ten broker to oszustwo. Najskuteczniejszym sposobem na zirytowanie tych brokerów, oprócz publikowania tych negatywnych komentarzy, jest odebranie pieniędzy za pośrednictwem kanału, który tutaj oferujemy (przeczytaj poniżej).

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.(Kliknij link CNMV)

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 3. Cristina Cifuentes odpowiedź

  CZEŚĆ JESTEM Z EKWADORU

  Ta rzekoma platforma inwestycyjna TRADE INVEST CAPITAL BTC powiedziała, że ​​znajduje się w Stanach Zjednoczonych

  Zadzwonili do mnie z Miami i Kalifornii, oszukali mnie, bo na początku musiałem wpłacić 250 dolarów, chciałem, żeby mój 19-letni syn wszedł i powiedzieli, że nie muszę mieć 23 lat , postanowiłam wejść sama, bo z ust Kolumbijczyków 3 razy w tygodniu dostawały telefony, żeby dowiedzieć się, jak radzić sobie z giełdą i że podobno będzie gotowa, żebym sama zaczęła działać za 3 miesiące, to wskazywało, że zamierzam osiągnąć dobre zyski.

  że za wpłatę 250 dostanę 100% premię na rozpoczęcie działalności w trakcie rozmowy zapytał mnie czy mam kartę kredytową odpowiedziałem tak, poprosił mnie o dane tylko po to, aby zweryfikować czy moja karta ma nie mam żadnych ograniczeń , bardzo jasno stwierdziłem, że nie mogę korzystać z karty, powiedział mi, że to tylko w celu weryfikacji i że skoro nie ma problemu to mój syn też może wejść.

  Powiedziałem mu, że powiedział mi, że nie może wejść ze względu na swój wiek i okazuje się, że powiedział mi, że zamierza otworzyć dla nas konto rodzinne i że otrzyma również 150% bonusu z kartą
  Powiedziałem mu, że nie mam żadnych pieniędzy, które zamierzam wpłacić, dopóki nie zobaczę, jak to idzie.
  Andrzej powiedział, że zamierzamy wykorzystać pieniądze z banku, powiedziałem jak, a on powiedział, że to się nazywa wejście finansowane, że z zysków między bankami zrozumiano, że nie będzie to odzwierciedlało mnie jako zakupu na mojej karcie

  Zresztą ci oprawcy zrobili to i kupili to za pomocą mojej karty, która w momencie zakupu nie dotarła od razu i podobno byłam spokojna.

  Wejdź 20 maja i powiadomili mojego męża 26 maja tego dnia, kiedy byłam na telefonie i powiedzieli mu, że to powiadomienie pochodzi z banku, ponieważ zrobili to, czego nie autoryzowałem, w tym czasie powiedział mi, że każde konto, które wygenerowałem zysk w wysokości 28 dolarów z każdego konta, które gdybym chciał, mógłbym wpłacić, abym mógł zobaczyć, że nie są oszustami i jeśli wpłacili 50 dolarów i od tego dnia mój rzekomy makler giełdowy nie skontaktował się ze mną ponownie.

  Kiedy zobaczył wiadomości, które zostawił, człowiek o imieniu Salomon powiedział, że jest szefem, wyjaśniłem, co się stało i pierwszy był obrażony, że nie są oszustami, powiedziałem mu, że powinni nagrywać rozmowy i że tam może sprawdzić, czy nie autoryzuje zakupu Tak czy inaczej, po dłuższej rozmowie mężczyzna obiecał rozwiązanie i zażądał zwrotu pieniędzy.Stało się to 8 czerwca i do tej pory nic.

  Jeśli możesz, poprowadź mnie, aby odzyskać moje pieniądze i zapobiec oszustwom większej liczby osób?

  Spowodowało mi to wiele problemów z mężem, ponieważ skradziono mi 490 $
  I nie wiedział

  Tyle nam obiecali i nic się nie spełniło

  Jedyne, co mam jako kopię zapasową, to czaty z datami, których nie usunąłem

  Wysyłam kilka wiadomości.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Cristina, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i informacjami na temat INVEST CAPITAL BTC, ten broker to oszustwo. Najskuteczniejszym sposobem na zirytowanie tych brokerów, oprócz publikowania tych negatywnych komentarzy, jest odebranie pieniędzy za pośrednictwem kanału, który tutaj oferujemy (przeczytaj poniżej). Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.(Kliknij link CNMV)
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 4. Francisco odpowiedź

  Czy to normalne, że proszą Cię o wpłatę 18% całkowitego konta, aby dokonać wypłat?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Francisco, NIE, TO NIE JEST NORMALNE, TO OSZUSTWO, zmyślają, aby ukraść od ciebie więcej pieniędzy. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z INVEST CAPITAL BTC, ten broker to oszustwo. Najskuteczniejszym sposobem na zirytowanie tych brokerów, oprócz publikowania tych negatywnych komentarzy, jest odebranie pieniędzy za pośrednictwem kanału, który tutaj oferujemy (przeczytaj poniżej). Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.(Kliknij link CNMV)
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 5. Adrianna odpowiedź

  Dzień dobry zrobiłem test z usługami mychargeback, aby odzyskać pieniądze i chociaż w zasadzie im nie ufałem, wszystko potoczyło się bardzo dobrze, udało mi się odzyskać pieniądze. Bardzo mnie to ucieszyło. Dziękuję i błogosławieństwo wszystkim.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Adriana, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

  • Jose Cornejo odpowiedź

   Dzień dobry Adriano, z jakimi osobami z INVEST CAPITAL BTC miałaś kontakt podczas oszustwa? Czy poprosili Cię o skorzystanie z Hotmart, aby przelać im pieniądze?

   • Erick odpowiedź

    Cześć Jose, zmusili mnie do skorzystania z platformy Hotmart do przeprowadzenia transakcji .. opowiedz mi o swoim doświadczeniu

    • Jose Cornejo odpowiedź

     Przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi, ale dopiero zaczynałem zarządzanie z MyChargeback. Teraz mogę ci powiedzieć, że mi pomogli i zmusili Hotmart do zwrotu pieniędzy. Zajęło to ponad 2 miesiące, ale udało się. Nie rozumiem, jak to możliwe, że Hotmart nadal oferuje „kurs” oferowany przez Trading Invest Capital, czyli nazwę, której Invest Capital BTC używa na tej platformie. Ten kurs to haczyk na oszustów. Hotmart musi zapewnić, że firmy reklamowe są uczciwe oraz przeszkolone i upoważnione do świadczenia oferowanych przez nie usług.

 6. Fab odpowiedź

  Cóż, myślałem, że już zaciągnęli ślepe na Investcapitalbtc, ponieważ już wystarczająco oszukali. Wydaje się, że tak nie jest. Najwyraźniej ciągle oszukują. Zostałem oszukany przez oszustów Katerine Betancur, Bartolome Guerrero i inne złodziejskie psy.

  Wszyscy powinniśmy zjednoczyć się w zbiorowej skardze. Jeśli natomiast ktoś wie, jak odzyskać kapitał, proszę, żeby mi o tym powiedział. Dziękuję Ci.

  także złodziej o nazwisku jon west smith wg. dzwonił z Florydy o tym numerze (+ 1863-250-1789) (+ 1863-250-8277

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Fab, dziękujemy za pomoc w uzyskaniu tych informacji, zaktualizujemy informacje, aby ostrzec ludzi. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami i informacjami o INVEST CAPITAL BTC, ten broker to oszustwo. Najskuteczniejszym sposobem na zirytowanie tych brokerów, oprócz publikowania tych negatywnych komentarzy, jest odebranie pieniędzy za pośrednictwem kanału, który tutaj oferujemy (przeczytaj poniżej). Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.(Kliknij link CNMV)
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 7. Jose Cornejo odpowiedź

  Polecam zawrzeć w opisie swoich doświadczeń z tymi złodziejami, co oznacza, że ​​przekazywali Twoje pieniądze do Invest Capital BTC. W moim przypadku użyłem mojej karty kredytowej do Hotmart, aby obciążyć mnie pieniędzmi do zainwestowania. W Hotmarcie złodzieje ci sprzedają „wprowadzający kurs handlowy”, podczas którego chwytają ludzi zainteresowanych przewodnikiem inwestycyjnym Roberta Kiyosakiego. Korzystają z pośrednika, co jest częścią ich sposobu oszukiwania ludzi i również należy je zgłosić.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj José, dziękujemy za pomoc w uzyskaniu tych informacji, czy masz strony internetowe? Postaramy się zaktualizować informacje. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami i informacjami o INVEST CAPITAL BTC, ten broker to oszustwo. Najskuteczniejszym sposobem na zirytowanie tych brokerów, oprócz publikowania tych negatywnych komentarzy, jest odebranie pieniędzy za pośrednictwem kanału, który tutaj oferujemy (przeczytaj poniżej). Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

   • Jose Cornejo odpowiedź

    Na przykład w hotmart .com / product / trading-invest-capital / Q36834523D możesz znaleźć „kurs”, o którym ci opowiadam. W moim przypadku Invest Capital wykorzystał platformę Hotmart, aby przesłać im pieniądze na rzekome inwestycje. Dodatkowo komentuję, że na facebook.com/groups/996639730848894/permalink/996640890848778/?Sfnsn=mo są inne osoby, które również zgłaszają, że zostali oszukani przez tych złodziei.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć José, dziękujemy za pomoc w uzyskaniu tych informacji, zaktualizujemy informacje, aby zapobiec ludziom. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami i informacjami o INVEST CAPITAL BTC, ten broker to oszustwo. Najskuteczniejszym sposobem na zirytowanie tych brokerów, oprócz publikowania tych negatywnych komentarzy, jest odebranie pieniędzy za pośrednictwem kanału, który tutaj oferujemy (przeczytaj poniżej). Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
     Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.(Kliknij link CNMV)
     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

     pozdrowienia

 8. Raul odpowiedź

  To oszuści, którzy byli już, jak mówią tutaj, ostrzeżeni przez cnmv, zobacz tutaj ostrzeżenie https://www.cnmv.es/Portal/ResultadoBusqueda.aspx?tipo=1&nombre=INVESTCAPITALBTC.COM/&lang=ca bo wtedy oszuści inwestujący kapitał btc mówią, że to fałszywe ostrzeżenie lub że te komentarze pochodzą od konkurencji lub od ludzi, którzy nie wiedzą jak inwestować, werbalnie

  rzeczywistość jest taka, że ​​inwestowanie kapitału btc to oszustwo, ani mniej, ani więcej, nie ma zezwolenia ani regulacji na świadczenie usług finansowych, wszystko, co robią, jest w 100% nielegalne i karalne, mam nadzieję, że podlegają pełnemu ciężarowi prawa , zasługują na to dla oszustów i kłamców

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Raúl, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z INVEST CAPITAL BTC, ten broker to oszustwo. Najskuteczniejszym sposobem na zirytowanie tych brokerów, oprócz publikowania tych negatywnych komentarzy, jest odebranie pieniędzy za pośrednictwem kanału, który tutaj oferujemy (przeczytaj poniżej). Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć AVILES, TAK, TO PRAWDZIWE OSZUSTWO, niczego nie podpisuj, nie wysyłaj więcej pieniędzy, spróbuj odzyskać płatność. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami i informacjami o INVEST CAPITAL BTC, ten broker to oszustwo. Najskuteczniejszym sposobem na zirytowanie tych brokerów, oprócz publikowania tych negatywnych komentarzy, jest odebranie pieniędzy za pośrednictwem kanału, który tutaj oferujemy (przeczytaj poniżej). Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

    pozdrowienia

 9. Jose Cornejo odpowiedź

  To oszustwo zaczęło się tak: w sierpniu zapisałem się do internetowego przewodnika inwestycyjnego Roberta Kiyosaki, otrzymując e-mail z potwierdzeniem od [email chroniony] .com. Następnego dnia skontaktował się ze mną Jon Anthony Smith, który przedstawił się jako doradca finansowy Invest Capital BTC (investcapitalbtc .com /) i zgodnie z jego instrukcjami otworzyłem rachunek inwestycyjny w jego firmie, do którego mam dostęp poprzez stronę handlową. investcapitalbtc .com / trading / aaplusd. W kolejnych tygodniach miałem kontakt z tą osobą, a następnie z Katerine Betancourt (reżyserką) lub jej asystentką Karoliną. Komunikacja odbywała się przez e-mail ([email chroniony] .com, [email chroniony] dzięki [email chroniony] .com) oraz telefonicznie lub przez WhatsApp (+1 (786) 405-8006 lub +1 (863) 250-8277). W tych kontaktach złożyli kilka ofert inwestycyjnych w akcje, towary itp. Podsumowując, między końcem sierpnia a połową października dokonałem 5 wkładów kapitałowych za pomocą mojej karty kredytowej z zobowiązaniem Betancourt, że co miesiąc będą mi dokonywać wpłat na kartę. To się nigdy nie wydarzyło, a raczej, po miesiącach oczekiwania, w połowie grudnia skontaktowali się ze mną Diego Santacruz i Juan David Santamaria, którzy chcą, abym zapłacił podatki od wszystkich zarobków z góry, aby móc dokonać wypłaty. Powiedziałem im, żeby wzięli część zysków na opłacenie podatków, a mówią mi, że „wewnątrzną dekretem firmy” nie są w stanie tego zrobić. Złożyłem skargi do SEC (USA) i SMV (Peru), ale ponieważ nie jest to podmiot regulowany, niewiele mogą zrobić.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć José, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z INVEST CAPITAL BTC, ten broker to oszustwo. Najskuteczniejszym sposobem na zirytowanie tych brokerów, oprócz publikowania tych negatywnych komentarzy, jest odebranie pieniędzy za pośrednictwem kanału, który tutaj oferujemy (przeczytaj poniżej). Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Julio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z INVEST CAPITAL BTC, ten broker to oszustwo. Najskuteczniejszym sposobem na zirytowanie tych brokerów, oprócz publikowania tych negatywnych komentarzy, jest odebranie pieniędzy za pośrednictwem kanału, który tutaj oferujemy (przeczytaj poniżej). Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

   • Julio Cabrejos odpowiedź

    Odpowiedzią SEC jest to, że ponieważ nie są regulowanym brokerem, niewiele mogą zrobić od razu. Zauważyli jednak, że: „Biuro Edukacji i Obrony Inwestorów SEC rozpatruje wiele skarg od inwestorów indywidualnych i innych. Prowadzimy zapisy korespondencji, którą otrzymujemy, w bazie danych, którą pracownicy SEC mogą przeszukiwać do wykorzystania w inspekcjach, przeglądach i dochodzeniach. Dodatkowo część otrzymywanej przez nas korespondencji jest przekazywana do wglądu do innych biur i wydziałów SEC. Jeśli mają jakieś pytania lub chcą odpowiedzieć bezpośrednio na Twoje komentarze, skontaktują się z Tobą.”

    Dodatkową kwestią do rozważenia jest sposób, w jaki ci oszuści zbierają fundusze. W moim przypadku wszystkie przelewy zostały wykonane przez Hotmart. Otworzyłem zgłoszenie w Hotmart, informując, że ta firma używa swojej platformy do popełniania oszustw za pomocą reklam takich jak: hotmart .com / product / trading-invest-capital / Q36834523D, który ma być kursem wprowadzającym w handlu. W moim przypadku skontaktowano się ze mną w celu wykazania zainteresowania poznaniem szczegółów inwestycji na giełdzie. Odpowiedź Hotmart brzmiała:

    „Przeanalizowaliśmy produkt i nie znaleźliśmy w sieciach społecznościowych niczego, co łączyłoby Hotmart ze złożoną skargą, jedynie linki, które już cytował skarżący.

    Ten w szczególności przykuł naszą uwagę, ale nie mogliśmy znaleźć dowodów uzasadniających awarię na podstawie tego, co robimy:

    https://brokersrecomendados.com/invest-capital-btc-valoracion-y-comentarios

    Jeśli użytkownik przedstawi dodatkowe dowody, możemy ponownie ocenić sprawę.

    Dziękuję Ci."

    Wszystkie osoby, których to dotyczy, powinny w swoich raportach wymienić nie tylko tych oszustów, ale także firmy, które zapewniają im dostęp do naszych pieniędzy. Pamiętaj, że nie mówię, że są współwinni, najprawdopodobniej po prostu nie wiedzą, że ich używają.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Julio, jesteśmy z tobą, musimy ścigać tych przestępców, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem i informacjami na temat INVEST CAPITAL BTC, ten broker to oszustwo. Najskuteczniejszym sposobem na zirytowanie tych brokerów, oprócz publikowania tych negatywnych komentarzy, jest odebranie pieniędzy za pośrednictwem kanału, który tutaj oferujemy (przeczytaj poniżej). Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
     Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

     pozdrowienia

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Julio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z INVEST CAPITAL BTC, ten broker to oszustwo. Najskuteczniejszym sposobem na zirytowanie tych brokerów, oprócz publikowania tych negatywnych komentarzy, jest odebranie pieniędzy za pośrednictwem kanału, który tutaj oferujemy (przeczytaj poniżej). Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

    pozdrowienia

 10. Yeni odpowiedź

  Witam, również mnie oszukali, zaoferowali mi kupno kontraktów bitcoinowych i zdeponowanie płatności, a gdy chciałem wypłacić pieniądze, poprosili mnie o zapłacenie podatków. Jeśli ktoś dokonywał wypłat bezpośrednio z platformy, proszę powiedz mi, że nadal mogę wejść, ale nie mogę nic wypłacić

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Yeni, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z INVEST CAPITAL BTC ten broker jest oszustwem, prawnie nie wiem, które grupy mogą coś z tym zrobić, ale złą rzeczą jest to, że istnieją również grupy FAŁSZYWYCH PRAWNIKÓW, które twierdzą, że odzyskują twój kapitał, a potem wszyscy pozostaną, są częścią tej samej grupy oszustów. Najskuteczniejszym sposobem na zirytowanie tych brokerów, oprócz publikowania tych negatywnych komentarzy, jest odebranie pieniędzy w sposób, który tutaj oferujemy (przeczytaj poniżej) Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 11. OGŁOSZENIE odpowiedź

  KOMENTARZ TE LUDZIE NIE SĄ WIARYGODNI, OBCIĄŻAJĄ OD CIEBIE PODATKI, TY PŁACISZ ICH, A POTEM PONOSI CIE UBEZPIECZENIE, KTÓRE MUSISZ PŁACIĆ PRZEZ BANK I PO ICH ZNIKNĄ, SĄ OSZUSTWAMI, NIE ODDAJĄ TWOJEJ TWARZY , ZAPŁACILI WSZYSTKO, CO POTRZEbili, I NIE UDZIELAJĄ ODPOWIEDZI
  LUDZIE Z JUAN DAVID SANTAMARIA, JAN, BARTOLOME, ANTHONY WONG, MARCO DO SANTO ITP
  SĄ KRADZIEŻĄ, BĄDŹ OSTROŻNY

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z INVEST CAPITAL BTC ten broker to oszustwo, prawnie nie wiem, które grupy mogą coś z tym zrobić, ale złą rzeczą jest to, że istnieją również grupy FAŁSZYWYCH STRON INTERNETOWYCH DLA PRAWNIKÓW, które twierdzą, że odzyskują swój kapitał, a następnie powiedz im o tym. Wszyscy pozostają, są częścią tej samej grupy oszustów Najskuteczniejszym sposobem na zirytowanie tych brokerów, oprócz publikowania tych negatywnych komentarzy, jest odebranie pieniędzy za pośrednictwem kanału, który tutaj oferujemy (przeczytaj poniżej). Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 12. Nis odpowiedź

  Zostałem oszukany przez Bartolomé Guerrero z Invest Capital btc, chciałbym podjąć kroki prawne. Czy ktoś już to robi? Dziękuję Ci

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Nis, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z INVEST CAPITAL BTC ten broker jest oszustwem, z prawnego punktu widzenia nie wiem, które grupy mogą coś z tym zrobić, ale złą rzeczą jest to, że istnieją również grupy STRON INTERNETOWYCH FAŁSZYWYCH PRAWNIKÓW, które twierdzą, że odzyskują Twój kapitał, a następnie wszyscy pozostaną, są częścią tej samej grupy oszustów. Najskuteczniejszym sposobem na zirytowanie tych brokerów, oprócz publikowania tych negatywnych komentarzy, jest odebranie pieniędzy za pośrednictwem kanału, który tutaj oferujemy (przeczytaj poniżej). Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

 13. Lucas odpowiedź

  Nadszedł czas, aby zgłosić tych oszustów. Czy ktoś zgłasza? Ukradli mi dużo pieniędzy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z INVEST CAPITAL BTC ten broker jest oszustwem, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom z tym inwestującym firma.
   Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 14. a odpowiedź

  Zarejestrowałem się tam do przewodnika inwestycyjnego kiyosaki, a potem zadzwonili do mnie i zacząłem inwestować. Nie zaplanowałem jeszcze żadnej wypłaty, ale kiedy zacząłem, szukałem informacji i wydawało mi się, że jest w porządku. Firma ma siedzibę na Malcie, raporty, które znalazłem były dobre. Johan dos santos kontaktuje się ze mną telefonicznie jako doradca przewodnika kiyosaki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z INVEST CAPITAL BTC ten broker jest oszustwem, wierzę, że pracujesz dla nich i chcesz OSZUDZIĆ NASZYCH UŻYTKOWNIKÓW.
   Kiedy zostajesz zwolniony i zdajesz sobie sprawę ze szkody, jaką wyrządziłeś wielu osobom, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę .
   Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 15. floyd odpowiedź

  Oszukali mnie, ukradli z moich kont ponad 50000 XNUMX dolarów, a kiedy narzekam, denerwują ich i obrażają, jonh Anthony Smith, Katherin betancur, Bartolomé guerrero to sieć oszustów

  psy rozbójników

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Floyd, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z INVEST CAPITAL BTC, ten broker to oszustwo. Nigdy nie musisz płacić tych podatków, które są wymyślone, aby uzyskać jak najwięcej pieniędzy od swoich klientów, nigdy nie robi tego poważny broker.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 16. LAU odpowiedź

  UWAGA CNMV OZNACZAŁ ICH JAKO ZŁODZIEJÓW PONIEWAŻ OSZACHCILI MILIONY HISZPANÓW !!! INVEST CAPITAL BTC TO ZŁODZIEJE PIERWSZEJ KATEGORII !!!

  NIE NALEŻY INWESTOWAĆ W TEGO RODZAJU NIEREGULOWANYCH FIRM! NIE POSIADAJĄ ZEZWOLENIA ANI REGULAMINU NA ŚWIADCZENIE USŁUG FINANSOWYCH; COKOLWIEK MÓWIĄ, TO KŁAMSTWO. NIE MOGĄ ŚWIADCZYĆ USŁUG FINANSOWYCH, NIE UFAJ TYM PIRATOM

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Lau, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z INVEST CAPITAL BTC, ten broker to oszustwo. Nigdy nie musisz płacić tych podatków, które są wymyślone, aby uzyskać jak najwięcej pieniędzy od swoich klientów, nigdy tego nie robi poważny broker.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 17. Susana odpowiedź

  Naprawdę zaraz umrę

  Ta firma jest całkowitym oszustwem, nie inwestują już wszystkich zdeponowanych pieniędzy jest oszustwem, osładzają cię zyskami, które deponują, tak, ale kiedy wypłacisz wszystko, oszukują cię w najgorszy sposób, mówię im proszę

  Nie inwestuj więcej w tę firmę, to totalne oszustwo, zawsze przestają zmieniać strony internetowe z powodu oszustw, zostawiam mój numer telefonu, aby uzyskać więcej szczegółów, rozmawiają z tymi, którzy doświadczyli tej samej sytuacji, aby móc wymierzyć sprawiedliwość to wszystko i nigdy więcej oszustw !!

  Cóż, to za małe pieniądze zostawili mnie w powietrzu.

  PROSZĘ O POMOC DO WYCOFANIA

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Susana, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z INVEST CAPITAL BTC, ten broker to oszustwo. Nigdy nie musisz płacić tych podatków, które są wymyślone, aby uzyskać jak najwięcej pieniędzy od swoich klientów, nigdy nie robi tego poważny broker.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Rycerz Fabioli odpowiedź

   Witaj Susana, jestem z Ekwadoru, mój numer to +593995338036 Chcę odzyskać pieniądze

 18. Lidia odpowiedź

  Dobry dzień. Jesteśmy tacy sami. Teraz facet nazywa siebie Juan David Santamaria. Piłka złodziei. Płacimy wymienione przez nich podatki, a oni nie zwracają inwestycji.
  Nie wierz im. Musimy wiedzieć, w której instancji wziąć udział i jak postępować

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Lidia, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z INVEST CAPITAL BTC ten broker to oszustwo. Nigdy nie musisz płacić tych podatków, które są wymyślone, aby uzyskać jak najwięcej pieniędzy od swoich klientów, nigdy nie robi tego poważny broker.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 19. Fabrizia de Rojas odpowiedź

  Mnie przydarzyło się to samo, zostałem oszukany przez tych złodziei, ale to nie tylko w komentarzach, musi być instytucja, w której je zgłosić i tym samym odzyskać nasze pieniądze, nie powinniśmy tylko robić komentarzy, jeśli ich nie zgłaszać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Fabrizia, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z INVEST CAPITAL BTC. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Uwaga: W październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • czerwony odpowiedź

    Jeśli jedną z danych, które przekazał mi mój bank, jest to, że EBANX, który rzekomo dokonał odbioru inwestycji, jest firmą dedykowaną sektorowi drzewnemu, skąd pochodzi, to jeszcze się nie dowiedziałem.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witam, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z INVEST CAPITAL BTC ten broker jest oszustwem, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom z tym inwestującym firma.
     Uwaga: w październiku 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał Invest Capital BTC do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

 20. Norma Emma Ramírez odpowiedź

  Jeśli zainwestujesz kapitał BTC, twoje e-maile są [email chroniony] y [email chroniony] jego doradcami są Jhon Antony Smith, a także Cáterin Betancourt jest podobno dyrektorem operacyjnym jego adres to 1680 Michigan ab. to 700 Miami Beach telefon +17864058006 ta firma jest całkowitym oszustwem

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Normo, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z INVEST CAPITAL BTC. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 21. Zasada odpowiedź

  Dzień dobry zainwestuj kapitał BTC to firma, która mnie oszukała, oszukali mnie, jest sir, ma na imię Jhon Antony Smith, jest jednym z nich

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Normo, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z INVEST CAPITAL BTC. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 22. Eduardo odpowiedź

  Okradli mnie osobiście, jeśli odbierzesz pieniądze, to też się denerwują, nie mają twarzy, są sukinsynami ...

  Niektóre z imion (domniemane, bo z pewnością są to całkowicie fałszywe imiona) oszustów: john anthony smith, katherin betancourt, bartolomé guerrero i jeśli sobie więcej przypomnę, wpadnę na forum, aby zostawić ci więcej informacji. W każdym razie to było straszne doświadczenie. To złodzieje.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Eduardo, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z INVEST CAPITAL BTC. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • silvia odpowiedź

   Witam, rozpocząłeś jakąkolwiek akcję, możesz wejść na platformę
   od kiedy masz ten problem?
   dzięki

 23. AN odpowiedź

  SĄ OSZUSTWAMI, JEŚLI PROSISZ O WYPŁATĘ PIENIĘDZY, PO PROSTU NIE ODPOWIADAJĄ WIĘCEJ NA TWOJE WIADOMOŚCI - PROFESJONALNI ZŁODZIEJE SĄ JAKI SĄ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj AN, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z INVEST CAPITAL BTC. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 24. SILVIA ROJAS odpowiedź

  Jestem w tej samej sytuacji iz tymi samymi ludźmi. TERAZ PYTANIE JEST JAK MOŻEMY ZWRÓCIĆ NASZE PIENIĄDZE?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Silvia, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z INVEST CAPITAL BTC. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 25. Carlos odpowiedź

  Nie daj się zwieść, ta firma to totalne oszustwo, na początku proszą Cię o pieniądze bo mówią, że są unikalne możliwości w akcjach lub bitcoinie, jeśli nie masz pieniędzy każą Ci pożyczyć z banku i zrobią to płacą Ci co miesiąc co jest kłamstwem, nie Mają firmowe konto bankowe, musisz wpłacić do innej osoby fizycznej z Twojego kraju i gdy chcesz wypłacić swoje zarobki, co według systemu jest dobre, okazuje się, że proszą za ok. płacąc 10% całości podatków, dokonujesz odpowiedniej płatności i nigdy więcej nie odbierasz wiadomości ani połączeń. Doradcy, którzy mnie oszukali, to Bartolome Herrera, Carolina Waldorf, Johan Dos Santo i Jan. PS: Jestem pewien, że inne dobre komentarze, które widzisz na tej stronie, pochodzą z tej samej firmy. Numery doradców to: +18632508277 i +17864058006

  • jeroge odpowiedź

   Cześć Carlos, przeczytałem nazwiska , które wymieniasz i jestem oszołomiony. Że mam przy nich wystarczająco dużo pieniędzy (zainwestuj cpaitalbtc) Czy znalazłeś sposób, aby coś wypłacić? Ponieważ przechodzę przez tę samą sytuację, którą opisujesz, i boję się.

   • Carlos odpowiedź

    Witam Jeroge, od 2 tygodni nie mam odpowiedzi z tej firmy, dzwonię do nich i piszę i nic, jedyne co mogę zrobić to zgłosić osobę, która przelała mi pieniądze w moim kraju.

    • silvia odpowiedź

     Jestem z Peru. Ja też jestem w takiej samej sytuacji, nie mogę się ze mną skontaktować, nie reagują.
     ktoś z was może wejść na platformę
     dzięki

     • Carlos

      Jestem też z Peru, nie możesz wejść na platformę, mówią, że zlikwidowali twoje konto i dlatego nie możesz wejść. Piszę do Ciebie i nie mam odpowiedzi.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *