komentarze Investatlas

Analiza Atlasu Inwestycji

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Atlas inwestycyjny (zwany także imieniem: www.inwestatlas.com), Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy Invest Atlas naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Invest Atlas ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Invest Atlas jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ Invest Atlas nie podaje, do jakiej firmy należy.
 • ❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, na stronie nie ma o tym żadnej informacji.
 • ❌ Jeśli analizujemy jego bezpieczeństwo, to zauważamy, że Invest Atlas nie posiada żadnych regulacji.

UWAGA: Invest Atlas jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez Invest Atlas, w tym przypadku widzimy, że masz 3 różne rachunki:

 • Konto Pro: minimalny depozyt początkowy 250 USD, dźwignia do 1:200, minimalny lot 0.01.
 • Konto Pro +: minimalny depozyt początkowy 2.500 USD, dźwignia do 1:300, minimalny lot 0.01.
 • Konto biznesowe: minimalny depozyt początkowy 25.000 USD, dźwignia do 1:500, minimalny lot 0.01.

La platforma do działania które Invest Atlas oferuje: Zainwestuj Atlas Webtrader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Invest Atlas udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

strona internetowa Investatlas
Strona internetowa Invest Atlas

Invest Atlas zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług, wykresy na żywo, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Atlas inwestycyjny

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: Investatlas.co
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Invest Atlas. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Atlas inwestycyjny

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Invest Atlas jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zbadaniu firmy zalecamy ostrożność. Jest to firma nielegalna, to znaczy nie posiada niezbędnych uprawnień do działania jako firma. Podejrzewamy, że może to być firma, z którą będziesz miał problemy z wypłatą pieniędzy, wydają się być zawodne.

Poza tym jest to firma bardzo nieprzejrzysta, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także brakuje jej regulacji (firma nieregulowana).

Wszystkie te cechy sprawiają, że myślimy, że jest to bardzo niepoważna i niebezpieczna firma do wysyłania pieniędzy.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w lipcu 2022 CNMV dodano do Atlas inwestycyjny do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lipca 2022 r. ⚠️

UWAGA!: w listopadzie 2022 CONSOB dodano do Atlas inwestycyjny do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z listopada 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Invest Atlas? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

26 komentarze do «Invest Atlas: Ocena i recenzje»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Hola Luca, gracias por comentar sobre Invest Atlas. En la actualidad se le considera una ESTAFA. La CONSOB (El Regulador Financiero Italiano) ha puesto una alerta sobre ellos, por no tener la regulación para realizar su actividad (Zobacz łącze CONSOB).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 1. Ingrid Colina Ramirez odpowiedź

  Zostałem też oszukany 500 euro i to z niesamowitą łatwością… Mówią ci, że możesz wypłacać pieniądze, kiedy tylko chcesz, ale to wszystko jest kłamstwem… to OSZUSTWO… Teraz nikt nie odbiera moich telefonów ani e-maili… Są też oszustami… udawali, że są inną firmą Bitcoin 360ai, a później okazało się, że wypłaty pochodziły z innych firm, a zainstalowana platforma pochodziła z Investatlas. .

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ingrid, każdy, kto pracuje u tego brokera, jest częścią sieci przestępczej zajmującej się oszustwami. Nigdy nie poddawaj się presji ekonomicznej, to oszuści. Dziękujemy za napisanie o Invest Atlas. Ten broker jest uważany za oszustwa. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) postawił na nich zawiadomienie o braku regulacji i oszukiwaniu klientów (Zobacz link CNMV).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj na naszym czacie lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Juan Jose odpowiedź

  Moje konto zostało obciążone dwoma opłatami w wysokości 500 euro z możliwością zwrotu pieniędzy, jest to omawiane z Estel Fernández, w tej chwili są one zablokowane przez mój bank i mam nadzieję, że nie będę musiał ich zgłaszać.

  Nie sądzę, aby szefowie Invest Atlas byli świadomi tych Praxis, nie ma znaczenia, czy jest to z Litwy, czy z Brukseli, niestety potępię ten fakt i dam mu całą możliwą widoczność i rozgłos, zaufałem wam i ja nie zasługują na to traktowanie, a tym bardziej na oszustwo

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Juan Jose, każdy, kto pracuje u tego brokera, jest częścią sieci przestępczej zajmującej się oszustwami. Nigdy nie poddawaj się presji ekonomicznej, to oszuści. Dziękujemy za napisanie o Invest Atlas. Ten broker jest uważany za oszustwa. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) postawił na nich zawiadomienie o braku regulacji i oszukiwaniu klientów (Zobacz link CNMV).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj na naszym czacie lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.