✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Apollo Management. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Apollo Management i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWInvest-Apollo.co | Invest-Apollo.com
🏠 spółkaZarządzanie Apollo
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailNie ma
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adres*Av Nuevo León 257-int 3, code 2, Escandón II Secc, Miguel Hidalgo, 11800 Mexico City, CDMX – Meksyk. Link do Map Google.

*Ten adres pozostawili nam byli pracownicy firmy.

⚠️ Apollo Management nie wymienia nazwy firmy, która go obsługuje i nie ma o nim informacji w Internecie. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Apollo Management nie oferuje osobnych kont do handlu.

Informacje w sieci

zainwestuj stronę internetową apollo

Apollo Management nie udziela informacji osobom, które nie są zarejestrowane, świadczy to o braku przejrzystości firmy.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Końcowa ocena Apollo Management ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Apollo Management.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o Apollo Management:

data Aktualizacja wiadomości
listopada 2022Apollo Management jest powiązany z 1000extraCzarny rdzeń Grupa aktywów AlfaUchwyt-GPNajpierw zorza polarnaBank tokenówBroker kryptonówEmporium handloweEuroobligacje PlusHispamarketyLivingTradeFXHandel MaximusemMakler MGrupa Inwestycyjna MMTMójTradeMMJeden X globalnypoloinvestQSmart spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąSmartEnevitaSummapyUrustradaHandel Vanki, brokerzy o fatalnej reputacji i skargach organów regulacyjnych.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o zarządzaniu Apollo? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Apollo Management.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Apollo Management

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić zarządzanie Apollo

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić zarządzanie Apollo?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Apollo Management to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Apollo Management to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Apollo Management jest godny zaufania?

Nie. Apollo Management nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Apollo Management?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Apollo Management?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

49 komentarze do «Apollo Management: ocena i komentarze»

 1. Ivan Velasquez odpowiedź

  Mam też wątpliwości co do tej platformy, zainwestowałem około 1500 €, a następnie poproszono mnie o zwiększenie kapitału, udzielając mi pożyczki w wysokości 2000 €, którą anulowałem. Następnie poprosili mnie o podwyższenie kapitału pożyczką w wysokości 5900 euro, z czego spłaciłem tylko 1000 euro. Poprosiłem o wycofanie, aby zniżka w wysokości 4900 € nie została anulowana i powiedzieli mi, że nie można tego zrobić, dopóki kredyt nie zostanie anulowany w całości.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ivan, dziękuję za napisanie o Apollo Management. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Urustrade, Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX , Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal. uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Abraham odpowiedź

  Witaj, zainwestowałem w nich, ale w tej chwili strona wydaje się zablokowana Apollo Management | www .invest-apollo .com, co mogę zrobić?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Abrahamie, nie ma znaczenia, czy nie ma sieci, pieniądze można odzyskać. Nie wierz w nic, co ci mówią, wszystko, co mówią i robią, to ukraść więcej pieniędzy, a czasem nawet ci grożą, to oszustwo, aby cię oszukać, nie wierz w ich słowo. Dziękujemy za napisanie o Apollo Management (invest-apollo), teraz wszyscy klienci i użytkownicy dotknięci oszustwami tych przestępców będą mogli udać się do swoich biur, aby odebrać pieniądze lub złożyć skargę na policję w Meksyku. Nazwa firmy: BeMomentum, adres: Avenida Nuevo León 257-int 3, code 2, Escandón II Secc, Miguel Hidalgo, 11800 Mexico City, CDMX. (kliknij, aby zobaczyć biura).

   . Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management (invest-apollo.co), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal.uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

   • gustavo

    Witam, nazywam się Gustavo i zostałem oszukany przez apllo maganemet. Zainwestowałem 3000 euro, a teraz nie odpowiadają

   • Polecanibrokerzy.com

    Cześć Gustavo, dziękuję za napisanie o Apollo Management. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Urustrade, Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX , Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal. uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

    Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

    Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

    Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

    Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

 3. milton hugo odpowiedź

  To samo spotkało mnie, zainwestowałem trochę pieniędzy i zniknęły na platformie.Teraz dają mi rzekomy kredyt, że odzyskać to, co zostało utracone, jak można to odzyskać, czy da się coś zrobić?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Milton, nie wierz w nic, co ci mówią, robią wszystko, aby ukraść więcej pieniędzy, a czasem nawet ci grożą, to oszustwo, aby cię oszukać, nie wierz w ich słowo. Dziękujemy za napisanie o Apollo Management (invest-apollo), teraz wszyscy klienci i użytkownicy dotknięci oszustwami tych przestępców będą mogli udać się do swoich biur, aby odebrać pieniądze lub złożyć skargę na policję w Meksyku. Nazwa firmy: BeMomentum, adres: Avenida Nuevo León 257-int 3, code 2, Escandón II Secc, Miguel Hidalgo, 11800 Mexico City, CDMX. (kliknij, aby zobaczyć biura).

   . Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management (invest-apollo.co), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal.uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 4. maria duda odpowiedź

  Skontaktowali się również ze mną, aby zainwestować 500 euro, po czym straciłem oszczędności i pożyczyłem pieniądze pod pretekstem wzięcia pożyczki w celu zwiększenia dochodów, chociaż powiedziałem im, że nie mogę zainwestować więcej, powiedzieli mi, że powinienem wziąć aby odzyskać moje zyski iw końcu chłopak, który się ze mną skontaktował, obiecał, że jeśli będę miał jakiś problem, mogę się z nim skontaktować, ponieważ jest tej samej narodowości, że może mi pomóc, a ja do niego napisałem, a on nigdy mi nie odpowiedział. Po tym, jak dziewczyna, która towarzyszyła mi w moich operacjach, powiedziałam jej o wypłacie z mojego salda, a ona powiedziała mi, że nie zna powodu, dla którego nie przyjęli mojej wypłaty, odbyliśmy gorącą rozmowę, podczas której powiedziałem jej, że czuję się oszukała i powiedziała mi, że moje pieniądze nie mogą zostać wypłacone, ponieważ operacje są w toku, kiedy na początku powiedział mi, że nie zna powodu, zarzucił mi, że jestem winny zaciągnięcia kredytu i że słynna pożyczka nie może zostać pobrane z mojego salda, ponieważ musiałem zapłacić z zagranicy. W końcu zagroził mi kosztownymi procesami sądowymi, wizytami domowymi i chęcią dowiedzenia się, jaki będzie mój następny krok. Dla mnie to nikczemny napad, najpierw cię poznają, sprawiają, że czujesz się pewnie, a potem są niegrzeczni, obwiniają cię, ignorują, grożą ci.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Maria, czasami używają gróźb, to wszystko oszustwo, aby cię oszukać, nie wierz w ich słowo. Dziękujemy za napisanie o Apollo Management (invest-apollo), teraz wszyscy klienci i użytkownicy dotknięci oszustwami tych przestępców będą mogli udać się do swoich biur, aby odebrać pieniądze lub złożyć skargę na policję w Meksyku. Nazwa firmy: BeMomentum, adres: Avenida Nuevo León 257-int 3, code 2, Escandón II Secc, Miguel Hidalgo, 11800 Mexico City, CDMX. (kliknij, aby zobaczyć biura).

   . Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management (invest-apollo.co), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal.uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 5. Eliecer Rincon odpowiedź

  MOJA historia jest bardzo podobna z tymi samymi argumentami nalegań, nalegali, że dzięki pożyczkom z mojego banku lub od nich samych możemy dalej inwestować, aby podwoić pieniądze, próbowałem wypłacić pieniądze i nie było to możliwe, odmawiając przyjęcia wniosków o pożyczkę , nieoczekiwanie w operacji saldo rachunku spadło i osiągnęło saldo ujemne, ponieważ nie przeprowadzono operacji zabezpieczającej. Rozwiązaniem na odzyskanie pieniędzy z konta było podwojenie inwestycji. .. Uważam ich za typowych oszustów… APOLLO MANAGEMENT twierdzi, że znajduje się w Singapurze, a numery, z których dzwoni użytkownik, nie mogą zostać przekazane, ponieważ wydają się chwilowo nieczynne.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Eliécer, czasami używają gróźb, to wszystko oszustwo, aby cię oszukać, nie wierz w ani jedno ich słowo. Dziękujemy za napisanie o Apollo Management (invest-apollo), teraz wszyscy klienci i użytkownicy dotknięci oszustwami tych przestępców będą mogli udać się do swoich biur, aby odebrać pieniądze lub złożyć skargę na policję w Meksyku. Nazwa firmy: BeMomentum, adres: Avenida Nuevo León 257-int 3, code 2, Escandón II Secc, Miguel Hidalgo, 11800 Mexico City, CDMX. (kliknij, aby zobaczyć biura).

   . Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management (invest-apollo.co), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal.uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 6. Johna Moralesa odpowiedź

  Mam pieniądze zainwestowane w Apollo, w operacji konto było prawie stracone i kazali mi wziąć rzekomą pożyczkę na ratowanie, od początku im mówiłem, że nie dam rady, a teraz straszą mnie prawnikami, pozwami a nawet wizyty w domu.
  Dziękuję za pomoc, wiem jak postępować.
  Wielkie dzięki

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć John, nie słuchaj ich gróźb, to wszystko oszustwo, aby cię oszukać, nie wierz w ani jedno ich słowo. Dziękujemy za napisanie o Apollo Management (invest-apollo), teraz wszyscy klienci i użytkownicy dotknięci oszustwami tych przestępców będą mogli udać się do swoich biur, aby odebrać pieniądze lub złożyć skargę na policję w Meksyku. Nazwa firmy: BeMomentum, adres: Avenida Nuevo León 257-int 3, code 2, Escandón II Secc, Miguel Hidalgo, 11800 Mexico City, CDMX. (kliknij, aby zobaczyć biura).

   . Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management (invest-apollo.co), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal.uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

  • Fredy odpowiedź

   Cześć John, przechodzę przez tę samą komunikację ze mną na tym forum

   • Johna Moralesa

    Fredy

    Jak się masz?

    Czy udało Ci się coś z tym zrobić?

   • Johna Moralesa

    cześć Freddy

    Dzięki za odpowiedź.

    Udało Ci się coś rozwiązać?

    dzięki

 7. Laura odpowiedź

  Mam wątpliwości co do tego brokera, w którego niedawno zainwestowałem 500 euro i u którego zapewniali mnie, że uzyskam dobrą marżę, na początku nie podejrzewałem niczego nieprawidłowości, ale po zbadaniu nie widziałem dobre komentarze innych klientów, a także doradca finansowy tej samej firmy nalegał w jakiś sposób, aby ubiegać się o kredyt, który w tym przypadku wynosił 3600 euro, i do tej pory komunikowali się ze mną, aby poinformować mnie o pewnym zysku marża uzyskana, ale naprawdę nie wiem, na ile to prawda, i martwię się, że nie będę mógł się wycofać i moje oszczędności się zmarnują, nie wiem, co z tym zrobić, chciałbym uzyskać więcej informacji.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Laura, dzięki za napisanie o Apollo Management (invest-apollo), teraz wszyscy klienci i użytkownicy dotknięci oszustwami tych przestępców mogą udać się do swoich biur, aby odebrać pieniądze lub złożyć skargę na policję w Meksyku. Nazwa firmy: BeMomentum, Adres: Avenida Nuevo León 257-int 3, code 2, Escandón II Secc, Miguel Hidalgo, 11800 Mexico City, CDMX. (kliknij, aby zobaczyć biura).

   . Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management (invest-apollo.co), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal.uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

  • Fredy odpowiedź

   Witaj Laura, mnie też to spotkało.Chciałabym dowiedzieć się więcej o Twoim przypadku.Proszę o kontakt.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *