W tej sekcji powiemy Ci dlaczego wierzymy, że InvesaCapital jest bezpieczna. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach WYDAJEMY SIĘ FIRMĄ POWAŻNĄ I POLECANA. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o InvesaCapital oraz wyjaśniamy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Otwarte Konto

Podstawowe informacje

🌐 WWWinvesacapital.com
🏠 spółkaImermarket (PTY) LTD
⚖️. Rozporządzeniefsca
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adres2. piętro, Rivonia Village, Cnr Mutual Road i Rivonia Boulevard, Rivonia, 2191 Johannesburg, Republika Południowej Afryki

InvesaCapital jest własnością firmy Imermarket (PTY) LTD znajduje się w RPA. Broker jest regulowany przez regulatora FSCA.

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez InvesaCapital, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Podstawowe$ 250
złoto$ 25.000
Platyna$ 100.000
VIP$ 250.000

Informacje w sieci

stronie InvesaCapital

InvesaCapital zapewnia podstawowe objaśnienie oferowanych produktów finansowych, sekcję edukacyjną, glosariusz, indeks aktywów, wiadomości rynkowe, choć w języku angielskim, kalendarz ekonomiczny również w języku angielskim, alerty, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • + 527449801615

Ostateczna wycena InvesaCapital

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: InvesaCapital to firma bezpieczna.

Po przeprowadzeniu analizy omawianej firmy wydaje się nam ona wiarygodna: daje dostęp do dużej liczby możliwości inwestycyjnych, posiada nowoczesną platformę, a wsparcie jest znakomite.

Firma udostępnia również wiele bardzo ciekawych zasobów dla osób zainteresowanych światem inwestycji. Polecamy rzucić okiem!

Firma oferuje również możliwość założenia konta DEMO i aktualnie posiada różne promocje, musisz się z nimi skontaktować, aby się o nich dowiedzieć.

Otwarte Konto

aktualizacje

Wiadomości o InvesaCapital:

data Aktualizacja wiadomości
W tej chwili nie mamy żadnych wiadomości do udostępnienia.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o InvesaCapital? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z InvesaCapital.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze, aby InvesaCapital

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić InvesaCapital

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę, a z jakiegoś powodu chcesz złożyć skargę, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy InvesaCapital to oszustwo – czy to oszustwo?

Naszym zdaniem nie jest to oszustwo, nie byliśmy w stanie wykryć oznak oszustwa.

Czy InvesaCapital jest godna zaufania?

Tak, po naszej analizie uważamy, że jest to wiarygodny i renomowany broker.

Jak mogę otworzyć konto w InvesaCapital?

Tutaj możesz Aby otworzyć konto z nimi

Jak zgłosić InvesaCapital?

Jeśli masz jakiekolwiek skargi na tego brokera, możesz napisać do niego na poparcie ich strony internetowej, zapraszamy również do pozostawienia komentarza w tej recenzji.

Jak odebrać pieniądze od InvesaCapital?

Jeśli chcesz wypłacić pieniądze z InvesaCapital, wystarczy, że się z nimi skontaktujesz, poprzez wsparcie poprowadzą Cię do wypłaty kapitału.

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

25 komentarze do «Czy InvesaCapital to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Josue odpowiedź

  Bez wątpienia jest to najlepsza platforma, jaką wypróbowałem, handluję od lat, a InvesaCapital jest najlepszą platformą, jaką wypróbowałem, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, w którą platformę zainwestować, nie wahaj się zrobić tego z Invesa, Zacząłem od 1500 USD, a dziś mam 4700, bardzo gorąco polecam

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Josue, dziękujemy za komentarz na temat InvesaCapital, wszelkie informacje są bardzo pomocne dla naszych użytkowników.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.