✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji przeanalizujemy firmę Inwestuj online, czy to bezpieczne?. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach W MOMENCIE TWORZENIA RECENZJI WYDAWAŁO SIĘ NIE WYSTĄPIĆ OZNAK OSZUSTWA. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Invertironline oraz wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWInvestonline.com
🏠 spółkaINVERTIRONLINE SAU
⚖️. RozporządzenieNVC (Argentyna)
📧 E-mailkontakt ze strony internetowej
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresSan Martín 344 – 15 piętro – CABA – Argentyna

Invertironline należy do INVERTIRONLINE SAU, spółki zarejestrowanej w Krajowej Komisji Papierów Wartościowych Argentyny.

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowane przez Invertironline, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje rodzajów kont.

Informacje w sieci

zainwestować w witrynę internetową

Investironline zapewnia podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych produktów finansowych, sekcję edukacyjną, wiadomości rynkowe NFTS, filmy informacyjne i niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • Na razie firma nie posiada numerów telefonów.

Ostateczna wycena Invertironline

Wreszcie, w kilku słowach, Nasza rekomendacja brzmi: Invertironline to firma, w której nie zauważyliśmy oznak oszustwa. Zalecamy również ostrożność.

Chociaż nie znaleźliśmy żadnych złych recenzji, negatywnych komentarzy ani innych oznak firm oszukańczych, zawsze radzimy zachować ostrożność w świecie inwestowania i obchodzenia się z pieniędzmi! Nigdy nie zaszkodzi być ostrożnym i samodzielnie zbadać firmę!

aktualizacje

Wiadomości o Investironline:

data Aktualizacja wiadomości
czerwiec 2023 Broker z Argentyny, możesz inwestować w Dollar MEP, CEDEAR, akcje, obligacje, fundusze inwestycyjne i inne.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”1076″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Invertironline.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze, aby inwestować w Internecie

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Investironline

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę, a z jakiegoś powodu chcesz złożyć skargę, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Invertironline to oszustwo – czy to oszustwo?

Naszym zdaniem nie jest to oszustwo, nie byliśmy w stanie wykryć oznak oszustwa.

Czy Invertironline jest niezawodny?

Po naszej analizie uważamy, że jest to zwykła / normalna firma, nie zauważamy oznak oszustwa. Pamiętaj również, aby uważać na swoje pieniądze i miejsce, w które je inwestujesz.

Jak zgłosić Invertironline?

Jeśli masz jakiekolwiek skargi na tego brokera, możesz napisać do niego na poparcie ich strony internetowej, zapraszamy również do pozostawienia komentarza w tej recenzji.

Jak odebrać pieniądze z Invertironline?

Jeśli nie możesz odzyskać pieniędzy, zostaw nam komentarz, a my Ci pomożemy. Możesz również odwiedzić tę stronę, która wyjaśnia jak odzyskać pieniądze.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

8 komentarze do «InvertirOnline.com: Ocena i komentarze»

 1. gustavo odpowiedź

  Złe doświadczenia z inwestowaniem online. Otworzyłem fundusz powierniczy „Premier Performance Dollars” i po kilku miesiącach, kiedy zauważyłem, że moje aktywa nie przestają spadać, nie miałem innego wyjścia, jak zrobić totalną ratunek. Inna rzecz, która mi się przytrafiła: kupiłem dolary mep przez obligację AL30 a potem jak sprzedałem im AL30D, następnego dnia, w niecałe 24 godziny, platforma wpłaciła na moje konto bankowe o 100 zł mniej niż ta, która się pojawiła na koncie brokera. Kiedy zadzwoniłem, potraktowali mnie bardzo życzliwie i obarczyli rynek odpowiedzialnością za jego zmienność, a mnie za wykonanie operacji poza godzinami, w których działa giełda, jest to dla mnie ciekawe, ponieważ robiłem wszystko po południu. Może miałem 6 złych miesięcy rynku do zainwestowania, co ja wiem. Mówię tylko, co mi się szczególnie przydarzyło. Mam nadzieję, że moje doświadczenie Ci pomoże !!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Gustavo, dziękuję za komentarz na stronie InvertirOnline.com, wszelkie informacje są bardzo pomocne dla naszych użytkowników.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Pozdrowienia.

 2. Robert odpowiedź

  Chciałabym wiedzieć, czy firmie poleca się inwestować online, dzięki za pomoc

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Robercie, dziękujemy za komentarz na InvestingOnline.com, wszelkie informacje są bardzo pomocne dla naszych użytkowników.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *