Komentarze TOLTECHFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera INVcenter (zwanego również invcenter.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się INVcenter do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na INVcenter. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: Advanced Software Solutions Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez INVcenter, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mini, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Minikonto: wsparcie 24/6, regularne rozkłady, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, seminaria internetowe PRO, alerty cenowe.

Konto Srebrne- Wsparcie 24/6, spready Silver, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, webinaria PRO, alerty cenowe, starszy opiekun klienta.

Złote konto Gold- Wsparcie 24/6, spready złota, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, webinaria PRO, alerty cenowe, menedżer konta VIP, sygnały transakcyjne, niestandardowa strategia handlowa.

Konto Platynowe: wsparcie 24/6, platynowe spready, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, seminaria internetowe PRO, alerty cenowe, menedżer konta VIP, sygnały transakcyjne, spersonalizowana strategia handlowa, trener handlowy, dostęp do ekskluzywnych pozycji .

Rodzaje kont TOLTECHFX
Rodzaje kont INVcenter

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi INVcenter oferuje: własną platformę INVcenter.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które INVcenter udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa TOLTECHFX
Strona internetowa INVcenter

INVcenter zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy, kalendarz ekonomiczny, wiadomości rynkowe, filmy, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Centrum INV |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: invcenter.com

Número de teléfono: +442033183202 / +44 20 3991 0009 (Wielka Brytania) / +353 76 6701 216 (Irlandia) / +61 86 2302 759 (Australia) / +65 31 5927 21 (Singapur) / +27 87 1951 188 (RPA)

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Centrum INV <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma INVcenter jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachować ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny), szukając opinii o INVcenter nie znaleźliśmy żadnej innej opinii, uważamy, że to nowy broker, bez trajektorii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 BaFin dodany do Centrum Inv do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z maja 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano FMA Centrum Inv do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z sierpnia 2021 r. ⚠️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o INVcenter? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «INVcenter: Ocena i komentarze»

 1. Ana Maria odpowiedź

  Ta firma nie pozwoli ci się wycofać. Oszukali mojego męża, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ana María, dziękuję za napisanie o INVcenter. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.