Broker Bux

Wprowadź komentarze handlowe

Analiza dotycząca IntroTrade

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy IntroTrade (zwany także imieniem: introtrade.pro), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się IntroTrade, aby dokonać inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o IntroTrade ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy IntroTrade jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

  • ❌ IntroTrade nie wymienia nazwy firmy, do której należy. 
  • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, na jej stronie internetowej nie ma o niej informacji.
  • ❌ Jeśli analizujemy jego bezpieczeństwo, to zauważamy, że IntroTrade nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: IntroTrade jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje rachunków oferowane przez IntroTrade, w tym przypadku widzimy, że oferuje 4 różne konta:

  • Konto dla początkujących: minimalny depozyt początkowy $500, bonus powitalny, sygnały transakcyjne.
  • Konto tradera: minimalny depozyt początkowy 2000 USD, bonus powitalny, sygnały transakcyjne.
  • Konto inwestora: minimalny depozyt początkowy $5000, bonus powitalny, sygnały transakcyjne.
  • Konto partnerskie: minimalny depozyt początkowy 10000 XNUMX $, bonus powitalny, sygnały transakcyjne.

Platforma handlowa, z której korzysta IntroTrade to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego IntroTrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa z wprowadzeniem do handlu
Strona internetowa IntroTrade

IntroTrade zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie na temat oferowanych usług, wykresy na żywo, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na IntroTrade

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

  • 🌏Strona internetowa: introtrade.pro
  • 📞Numer telefonu: nie ma
  • 📧 E-mail: nie ma

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdzamy IntroTrade. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na IntroTrade

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma IntroTrade jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu firmy zalecamy ostrożność. Jest to firma nielegalna, to znaczy nie posiada niezbędnych uprawnień do działania jako firma. Podejrzewamy, że może to być firma, z którą będziesz miał problemy z wypłatą pieniędzy, wydają się być zawodne.

Poza tym jest to firma bardzo nieprzejrzysta, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także brakuje jej regulacji (firma nieregulowana).

Wszystkie te cechy sprawiają, że myślimy, że jest to bardzo niepoważna i niebezpieczna firma do wysyłania pieniędzy.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

UWAGA!: w czerwcu 2022 FSMA (Belgia) dodane do IntroTrade do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ⚠️Ostrzeżenia FSMA z czerwca 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o IntroTrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.